Таунхауси Київ Шале

Таунхауси Київ Шале

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Все продано
Збудовано

Таунхауси Київ Шале

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Все продано
Збудовано

Ціни на типові проєкти містечка

Вказати неточність
Проєкт від:

Розташування

Київ Нижні сади вул. 64-а Садова
Вказати неточність
Мапа
Супутник

Характеристики проєкту

Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі

Статус будівництва

Оновлено 23.01.2024
Вказати неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси
В проєкті 0 Будуються 0 Збудовані 3

Акції та спецпропозиції забудовників

Рекомендації

Вам також сподобається
Поруч із Таунхауси Київ Шале

Про проєкт

Вказати неточність

Таунхаус «Київ Шале» — це власний будинок з мансардою у тихому куточку недалеко від русла Дніпра, у оточенні цілого ряду дрібних та великих озер. Поруч тільки приватні будинки, тому майбутнім мешканцям не загрожує гомін трас або промислових підприємств. Ще один плюс комплексу — закрита територія, на якій буде затишно та безпечно дорослим та дітям. Поруч з таунхаусом паркомісця для автомобілів та невеликі ділянки, де можна облаштувати зону відпочинку з мангалом, басейном і батутом для дітей.

Інфраструктура

Таунхаус «Київ Шале» будують за 5-10 хвилин їзди на авто від Південного мосту та станцій метро «Славутич», «Осокорки» і «Позняки». Доїхати до метро можна й на громадському транспорті: за 10 хвилин пішки від таунхаусу зупинка автобусу №61 та маршрутки №452, що курсує між садовим товариством «Вишеньки» та станцією метро «Славутич».

У радіусі 5-10 хвилин їзди від будинку працюють продуктові магазини «Копійка» та «П'ятачок», два супермаркети Novus, Varus, «АТБ» та Billa у ТРЦ «Аладін», де також можна придбати товари для будинку, подивитися фільм у кінотеатрі «Лінія кіно», пообідати та випити кави на фуд-корті. Біля метро «Позняки», у торгових центрах «Паралель» та «Піраміда» працюють супермаркети «АТБ» та «Сільпо».

До найближчого дитячого садка «Милий сад» пішки 15 хвилин, а у радіусі 10-15 хвилин їзди на авто найменших мешканців таунхауса «Київ Шале» чекають у приватних дитячих садках «Казковий замок», «Школа радості», TalentVill, Taso & Kato family club, «Дочки і Синочки» та «Ясочка». Для школярів за 3 хвилинах їзди автомобілем від будинку приватна гімназія «Просвітитель», а за 15 хвилин пішки — альтернативна школа Sprout з вивченням англійської мови. Біля станцій метро розташовані школи №62, №255, інженерна гімназія, спеціалізована школа №314 з поглибленим вивченням іноземних мов, школа Indeversal, Скандинавська гімназія та гімназія «Київська Русь».

Шанувальники спорту зможуть тренуватися у клубі «SportLife Осокорки» або у спортивній залі «Йогасфера», витрачаючи на дорогу 9 хвилин на авто. Також недалеко від таунхаусу клуб настільного тенісу, спортивний парк Wake spot, «Каяк Каное Центр» на березі озера Мартишів та декілька пляжів, де можна поплавати і позасмагати.

Комплектація

  • таунхауси двох типів з мансардами та прибудинковими ділянками площею 1.6-2.2 сотки

  • стіни з газоблоку утеплені мінеральною ватою та оздоблені «під камінь та дерево»

  • панорамні вікна з енергозберігаючими склопакетами забезпечать відмінну інсоляцію та збережуть тепло всередині

  • індивідуальне водопостачання, каналізація по типу «септик»

  • опалення від індивідуального електричного котла

  • територія закрита від сторонніх

Дивитись всі

Дохідна нерухомість

Апарт-комплекс WELL towers
Апартаменти у Львові, 5 хв до центру
Екополіс
Апарт-комплекс WELL towers
Шевченківський
Від 1.73 млн грн
ТРЦ Форум Львів
ЖК URBN
Енергоефективний комфорт+
Vertical Development
ЖК URBN
Крихівці
Від 1.08 млн грн
КМ GORDO RESIDENCE
Котеджі біля Буковелю з ділянкою
КМ GORDO RESIDENCE
Микуличин
Від 6.33 млн грн
Green Rest
Інвестиції у 5-зірковий готельний комплекс
Green Rest Development
Green Rest
Нижня Рожанка
Від 3.32 млн грн