Продаж квартир: проспект Дмитра Яворницького, 11, Дніпро

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
243 оголошення по 91 квартирігенератор
8.8 млн грн
57 867 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу стильна трикімнатна квартира з преміальним ремонтом
ЖК Магнат
Квартира загальною площею 152 м²
розташована на 8 поверсі
Квартира має продумане та комфортне планування:
Простора кухня-вітальня з неймовірним видом на річку Дніпро.
Кухня обладнана технікою преміум-класу:
Liebherr і Siemens:
вбудована кавомашина, винний холодильник, посудомійна машина
система якісного очищення води
Кабінет, який легко може бути переобладнано в дитячу або гостьову кімнату
Гостьовий санвузол з душевою та з зоною прання
Гардеробна кімната
Майстер-спальня з власною гардеробною кімнатою, власним балконом, власною ванною кімнатою з гарною блакитною мозаїкою (в якій є джакузі , телевізор та душова кабіна з тропічним душем)
У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт з використанням дорогих матеріалів
На підлозі — натуральний паркет
Усі меблі преміального сегменту, привезено на замовлення з Італії, Німеччини та Данії.
Сантехніка нішевого сегменту, венеціанське оздоблення стін.
Професійна аудіо та відеотехніка
подвійна система опалення: будинкова котельня та індивідуальні теплові насоси (опалення+охолодження)
Багаторівневе світло, скляні дизайнерські стелі та креативні люстерки
У будинку- постійна охорона, два ліфти, які постійно працюють
( є потужний генератор)
На поверсі дві квартири, гарні сусіди.
У вартість також входить зручне підземне паркомісце для одного автомобіля
3 кімнати
з ремонтом
152 / 140 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 21
2011 Рік будівництва
генератор
8.4 млн грн
67 993 грн/м²
просп. Дмитра Яворницького, 1а, 3
Продам просторную квартиру с дорогим ремонтом в классическом стиле.
ЖК Славия, проспект Д. Яворницкого дом 3.
Панорамный вид на город и разлив реки, красив в любое время года.
Интерьер в классическом стиле это элегантная роскошь и практичная функциональность.
Этот стиль создает атмосферу респектабельности, придающую интерьеру особый шарм и великолепие.
В квартире три спальни: одна с гардеробом, вторая с балконом и кабинетом,
Третья с итальянским гарнитуром.
Просторная гостиная с шикарной люстрой, кухня с деревянным буфетом и островом.
Гостевой санузел с душем, хозяйственная комната с встроенным шкафом, и основной санузел с ванной.
В квартире есть система от протечки воды, подогрев пола, система кондиционирования, и инвертор.
В доме есть генератор, крышная котельная, грузовой лифт,
Подземный паркинг, и охрана.
Фото оригинальные, есть видео.
Приглашаю на просмотр.
Звоните.
Классика вне времени и моды.
5 кімнат
з ремонтом
124.1 / 68.1 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 22
1.6 млн грн
36 506 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 2
Продаж 1к квартири, центр міста, просп. Дмитра Яворницького 2
ПН -0204018
Площа 45м2
Поверх 1/5
Квартира розташована на цокольному поверсі. Ідеальний варіант також для комерції.
Житловий фонд.
Зроблений якісний ремонт.
1 кімната
з ремонтом
45 / 30 / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 5
3 млн грн
39 659 грн/м²
проспект Науки, 3
Продам 3к 75 кв м в кирпичном доме 3/9 нагорка пр Науки /Гагарина, 3. Отличное жилое состояние. По планировке: кухня отдельно, зал и 2 спальни. Квартира утеплена снаружи. На полах ламинат, линолеум, плитка.Двор закрытый.
Отличная локация. Рядом супермаркет Сильпо, АТБ, школа 23, 10, парк Шевченко.
3 кімнати
з ремонтом
75 / 51 / 10 м²
цегляна
поверх 3 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.6 млн грн
51 828 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Лучшее предложение! 108 кв м! Новострой! Паркинг!! Центр нагорка!
Лучшее предложение- цена-качество! Продам 3к квартиру в новострое центр нагорка Яворницкого, с подземным паркингом
100 кВ м ( после застройщика была 109 кв м)
Кухня-гостиная, 2 спальни, 2 санузла, гардеробная
Подземный паркинг
3 кімнати
з ремонтом
108 / 41 / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 21
2011 Рік будівництва
4.4 млн грн
68 704 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2к Жк Панорама 11/24 64м
Продажа 2к ЖК Панорама
Этаж:11/24
Площадь:64.2 м2
Планировка: кухня-студия, спальня, 2 гардероба, с/у.
Секция 2Н
Собственная котельная. Теплый пол.
Подземный паркинг. Закрытая территория.
Продается со всей мебелью и техникой.
На данный момент квартира в аренде.
Генератор на лифт, воду и отопление.
2 кімнати
з ремонтом
64 / 18 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 26
2017 Рік будівництва
4.9 млн грн
77 053 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-П
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2х комнатную квартиру в ЖК Панорама
ЖК Panorama ул. Симферопольськая 2к
Квартира с дизайнерским ремонтом
(Меблирована и имеет необходимую технику)
-Общая площадь: 63.4м2
-Окна МПО
-Этажность: 2/24
-Кухня-студия 30м2
Встроено: итальянская вытяжка, стиралка, холодильник, бак, плита, духовой шкаф
-Спальная комната с двухспальной кроватью
-Теплый пол: В коридоре, ванной комнате, кухне
-Смежный санузел: 6,2м2 ( с душевой кабиной )
-Подсветка по коридору + зал и кухня
-Выполнена шумоизоляция в потолке и стенах
Все необходимое для жизни, работы и отдыха находиться в пешей доступности
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважением, Вадим
2 кімнати
з ремонтом
63.4 / 27 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 24
2017 Рік будівництва
3.3 млн грн
41 569 грн/м²
проспект Науки
Продам квартиру вул. Архитектора Олега Петрова (Чкалова)
-Квартира 3х комнатная
(Комнаты раздельные)
-Санузел раздельный
-Общая площадь: 80.10м2
-Этаж: 2/11
-Теплая и светлая
-Двухсторонняя
-Не угловая
-Квартира продаётся с мебелью
-Есть балкон, лоджия, кладовка
-Дом ОСББ.
Все необходимое находиться в пешей доступности
Звонить по номеру телефона
С уважением, Николай
3 кімнати
з ремонтом
80.1 / 70 / 8 м²
поверх 2 з 11
6.7 млн грн
85 402 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную купити вул. Сімферопольська, ЖК Панорама. Загальна площа 78 кв.м, 2 кімнати, 15/19, кухня-студія. Стан відмінний, 2 су, висота стелі, м: 3,10, кімнати роздільні, звукоізоляція всіх стін та стелі. Квартира частково мебльована та з технікою. Додатково в квартирі встановлений електро котел. Вхід в укриття безперешкодний, врівень із землею. Квартира одностороння, вид частково на річку.
2 кімнати
без ремонту
78 / 45 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 26
2017 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
14.2 млн грн
80 295 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-П
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже эксклюзивная 4к квартира в ЖК Панорама с террасой 50м2, площадь 177м2, этаж 23/25 с шикарным видом на р.Днепр. Дорогой ремонт делали для себя из дорогих и качественных материалов, сделана обезшумка квартиры, вытяжная система, два вида отопления первое от крышкой котельной и второе автономное от теплового насоса, кондиционирование тоже от теплового насоса, теплые полы, на полу паркетная доска. Спланирована в кухню гостиную с выходом на просторную террасу, хозяйская спальня со своей ванной комнатой , всего 3 спальни, большая ванная комната с хоз зоной для стирки и сушки, техническая комната и гардеробная. Ремонт очень стильный, вся корпусная мебель и двери делались под заказ из натурального дерева, встроенная кухня с техникой включая винный холодильник, стиральная и сушильная машина, 3 Smart TV и многое другое. Комплекс бизнес класса с огромной придомовой территорией, подземным паркингом, тренажерный зал с спа комплексом и бассейном. Отдельно можно приобрести большое парковочное место 18м2 на -1 уровне. Цена квартиры 320000$
4 кімнати
з ремонтом
177 / 81 / 35 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 25
2017 Рік будівництва
996 тис. грн
52 405 грн/м²
Соборна площа, 14
Продаж апартаментів в Медичному коворкінгу GRAND WELLNESS CENTRE Площа від 15 до 21м2 можливо обʼєднання декілька кабінетів. Розміщення в центрі Дніпра на території лікарні ім.Мечникова пл.Соборна 14. В кожному апартаменті зроблена підлога кахель, стіни від штукатурені, санвузол повністю готовий з сантехнікою, стильний кахель, встановлені бойлери, Ідеально підійде під орендний бізнес подобової оренді ( завжди велика кількість бажаючих зняти апартаменті біля лікарні Мечнікова). Наявність гостьової парковки для ваших клієнтів. Консьєрж та охорона 24/7. Безперебійна електроенергія та водопостачання. У кожному кабінети свій санвузол що також підходить для створення кабінетів різних призначень ( лабораторна діагностика , кабінет психолога , косметологія , стоматологічна клініка , реабілітологія та реабілітація , рентгенодіагностичний кабінет , офтальмологічна клініка, хірургічне відділення , та інше). Ціна 1180у.е/м2
1 кімната
без ремонту
19 / 12 / 5 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 4
власник
можливий продаж по єОселя
3.6 млн грн
48 319 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири з панорамним видом у центрі Дніпра | ЖК “Магнат”
Продається квартира в одному з найкомфортніших і тихих будинків центру міста — проспект Дмитра Яворницького, 5 (поруч із ЖК “Панорама”).
Головна перевага — вид
Шикарний панорамний вид на все місто без ефекту “вікна у вікна”. Максимум простору, світла та приватності.
Про будинок та якість будівництва:
Малоквартирний будинок — всього 50 квартир
На поверсі лише 4 квартири
Поверховість: 20 поверхів (житлові квартири з 6-го)
Будинок зведений за якісною технологією: монолітний каркас + червона цегла
Утеплення — мінеральна вата, вентильований фасад
Мінімальне використання газобетону
Відмінна шумоізоляція між поверхами та сусідами
Важливо:
Будинок належить до проєктів, де забудовник не економив на конструктиві та матеріалах.
Сьогодні подібний рівень будівництва зустрічається все рідше — сучасні новобудови часто оптимізуються за собівартістю, що впливає на товщину стін, шумоізоляцію та загальну “капітальність” будинку.
Усі ремонти в будинку вже завершені — жодного шуму від перфоратора
Тихі, порядні сусіди
Охорона та закрита територія
Комфорт та інженерія:
Висота стелі — 3,3 м
Два ліфти Otis
Дахова котельня
Алюмінієві вікна
Вивід під кондиціонування
Виконана стяжка та розведене опалення
Потужність електропостачання — 32 А (≈21 кВт)
→ можна встановити електрокотел
У будинку встановлена система резервного живлення Deye (інвертор + акумулятори)
Забезпечує до ~8 годин автономної роботи ліфт,вода,опалення .
Паркинг
3 кімнати
73.5 / 50 / 23 м²
поверх 19 з 21
2011 Рік будівництва
6.6 млн грн
62 619 грн/м²
Бригадна вулиця, 11
Продам 3 х кім видову квартиру в новобудові на пр. Гагаріна (Нагірка, вул. Бригадна 11). Цегляний будинок. ОСББ. Консьєрж. 2 ліфти. Підземний паркінг та наземне паркування. Охорона. Відеоспостереження. Закритий двір. На майданчику 3 квартири. Пристойні сусіди. 9поверх/14 пов., 105 кв.м.Розплановано на дві окремі спальні з видом на двір, кухня-вітальня з видом на р.Дніпро. Два санвузли (ванна, душкабіна, біде). Опалення та гаряча вода від своєї котельні, з регулятором температури та лічильниками у квартирі. Ремонт до 10 років, проводився для себе, з якісних і дорогих матеріалів. Підлоги з підігрівом на кухні, коридорі, вітальніУ кімнатах ламінат.
В усіх кімнатах кондиціонери. Вбудовані дорогі та якісні меблі та техніка.Поряд з будинком: школа №10, супермаркет АТБ, Варус, Нагірний торгцентр. ВУЗ, Відмінна транспортна розвязка, лікарня Мечникова.
Показы в удобное для вас время . Пишите_звоните вайбер/телеграм
3 кімнати
з ремонтом
105 / 75 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 14
2011 Рік будівництва
11.1 млн грн
92 508 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
ЖК Panorama
Нова 4-кімнатна квартіра.
Загальна площа 120 м²
11 поверх
Квартира, що захоплює з першого погляду:
- Простора кухня-вітальня
- 3 спальні
- 2 санвузли
Новий, якісний ремонт в якому практично ніхто не жив.
Повна комплектація меблями та технікою.
4 кімнати
з ремонтом
120 / 85 / 32 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 26
2017 Рік будівництва
6.7 млн грн
70 125 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3к ЖК Панорама Магнат Славия нагорка! Подземный паркинг!
Новая цена!
Продам 3к квартиру ЖК Панорама Магнат Славия
95 м2
дорогой Авторский ремонт
Спланирована: кухня гостиная, 2 спальни
Меблирована
В доме подземный паркинг. Красивая ухоженная зелёная территория дома. Охрана
3 кімнати
з ремонтом
95 / 29 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 23
2017 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
8.8 млн грн
57 334 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-х комнатную квартиру ЖК Магнат
проспект Дмитрия Яворницкого, дом 5.
Общая площадь 153,4 м. кв.
8 этаж из 21 этажа.
По планировке: кухня-гостиная с видом на Днепр, кабинет, мастер спальня с с/узлом (джакузи, душевая с тропическим душем, телевизор), с большой гардеробной, гостевой с/узел, еще одна гардеробная.
Вся техника Liebherr і Siemens (посудомойка, кофемашина, винный холодильник).
Аудио система по всей квартире, очистка воды.
Вся мебель привезена на заказ из Италии, Германии.
Домовая котельная + индивидуальные тепловые насосы (отопление и охлаждение)
Многоуровневое освещение, стеклянные дизайнерские потолки, креативные люстры
Цена 198 000 $ (в стоимость входит одно подземное паркоместо)
3 кімнати
з ремонтом
153.4 / 141.3 / 9 м²
поверх 8 з 21
2011 Рік будівництва
2.1 млн грн
47 386 грн/м²
вулиця Героїв Крут, 3
Продам 2х кв в центре города , ул Героев Крут ( Фурманова), 3.Этаж 4/5.Площадь 45 м.кв, кухня 6.Комнаты раздельные. В квартире хороший косметический ремонт.Натяжные потолки, современный кафель , мпо , Окна выходят во двор,Из окон красивый вид на Днепр.Закрытый двор.Рядом вся инфраструктура.
2 кімнати
з ремонтом
45 / 35 / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 5
2.1 млн грн
58 001 грн/м²
вулиця Героїв Крут, 3
Квартира не кутова, знаходиться в цегляному будинку на 3-му поверсі. Будинок на червоній лінії, балкон засклений. В квартирі виконано повний ремонт з заміною всіх комунікацій, встановлено автономне газове опалення і гаряча вода (Двоконтурний газовий котел) Квартира укомплектована всією технікою, включаючи посудомийну машину, під ключ. Закритий двір, є місце для автомобіля. Здано в довгострокову оренду.
1 кімната
з ремонтом
36 / 25 / 7 м²
цегляна
поверх 3 з 5
2.3 млн грн
39 037 грн/м²
вулиця Дмитра Донцова, 7
варіант для вас, або вашим дітям у подарунок, онукам чи можете здавати в оренду.
3-кімнатна, стандартного планування, всередині будинку, на четвертому поверсі.
зал прохідний, дві окремі кімнати. ванна кімната суміщена.
Локація – просто мрія! жити біля парку завжди краще.
Парк Шевченка, де приємно погуляти, посидіти , подихати, помріяти.
поруч лікарня ім. Мечникова, де комплексно проходять якісні оздоровчі програми у найкращих лікарів.
ще тут Преображенський собор – духовне місце, Соборна площа, Ринок продуктів.
Сучасний СПА-комплекс Цунамі – де можливо провести приємні часи в басейнах чи банях
Район, куди їздять люди просто провести час.
Прогулянки в парку, кавові зустрічі в затишних закладах, знайомства з новими людьми.
Усе необхідне в пішій доступності, транспорт в інші точки міста.
Поряд різноманітні навчальні заклади .
стан квартири потребує косметичного оновлення, бо були орендарі.
при цьому можна жити одразу, стан нормальний.
а взагалі ви зробите щось своє. Ваше життя, ваш задум.
Дзвоніть мені, домовимось про угоду. Готові до діалогу. зі мною вигідніше.
прошу по цьому варіанту агентів не дзвонити, вам вся інформація у професійних чатах.
3 кімнати
без ремонту
58 / 40 / 7 м²
цегляна
поверх 4 з 5
2.9 млн грн
28 601 грн/м²
проспект Науки, 3
Продам 4к квартиру с шикарным видом на город по пр. Гагарина 3 (Нагорный район).
Кирпичный дом, закрытый двор, место для парковки авто.
Квартира состоит из кухни, четырех отдельных спален, балкона и лоджии, идеально планируется в кухню - гостиную и три отдельных комнаты.
Состояние - обычное жилое, установлены МПО.
Рядом проспект Яворницкого, Парк Шевченко, ТЦ Нагорный, школа, детский сад ВУЗы.
Для просмотра и по остальным вопросам - звоните.
Стоимость актуальна до 27.12.2024.
Будинок та двір:
Закрытый двор, место для парковки авто.
Інфраструктура:
Рядом проспект Явороницкого, школа и детский сад, Парк Шевченко, ТЦ Нагорный.
Планування:
Комнаты раздельные, есть возможность перепланировки в кухню - гостиную и три отдельных спальни.
4 кімнати
без ремонту
101 / 75 / 6 м²
цегляна
поверх 8 з 9
можливий продаж по єОселя
6.8 млн грн
56 269 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 4к квартири в ЖК Панорама , площа 111м2 (до перепланування 120м2), поверх 16/25 з шикарним краєвидом на р. Дніпро. Дорогий ремонт робили для себе з дорогих і якісних матеріалів, теплі підлоги, на підлозі паркетна дошка. Спланована в кухню вітальню , господарська спальня зі своєю гардеробною , всього 3 спальні, дві ванні кімнати одна з них з сауною, дві гардеробні, технічна кімната з пральною і сушильною машинами. Вбудована кухня з технікою, пральна і сушильна машина, Smart TV.
Ціна 152000$.
4 кімнати
з ремонтом
120 / 40.9 / 31.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 25
2017 Рік будівництва
6.7 млн грн
44 411 грн/м²
вулиця Академіка Чекмарьова, 2
Шукаєте велику, якісну та комфортну квартиру?
Цей варіант — саме для вас!
Продається 3-кімнатна квартира площею 150,4 м2 у надійному цегляному будинку з сучасним плануванням та ремонтом.
Переваги квартири:
*Простора кухня-їдальня — 24,3 м2
*Дві великі спальні (24,1 м2 та 22,2 м2) — кожна з власним санвузлом
*Велика зала 46,3м2
*Балкон + лоджія — комфорт у кожній кімнаті
*Санвузли: ванна + душова кабіна
*Тепла підлога в санвузлах та одній спальні
*Система кондиціонування по всій квартирі
*Покриття підлоги: якісний кахель і ламінат
Опалення — індивідуальне газове (двоконтурний котел) — мінімальні комунальні витрати!
Безпека:
*відеодомофон
*закритий двір з охороною та паркінгами
*підземний паркінг — зручно та безпечно
Встановлені лічильники на газ, воду, електроенергію.
Ідеальне розташування — для життя чи оренди преміум-класу.
3 кімнати
з ремонтом
150 / 97 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 9
2003 Рік будівництва
6.7 млн грн
70 258 грн/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна 3-кімнатна квартира в ЖК «Панорама» — преміальний ремонт і продуманий комфорт!
Площа: 94,8 м2
Поверх: 9
Про квартиру
Квартира виконана за професійним дизайн-проєктом із використанням преміальних матеріалів.
Натуральна дерев’яна дошка на підлозі, якісна техніка та сантехніка — усе продумано для комфорту та довговічності.
Планування передбачає:
•кухню-студію — простору та світлу;
•дві окремі спальні;
•кабінет;
•майстер-спальню з великою гардеробною та туалетним столиком;
•санвузол із ванною та душем.
Встановлено теплу підлогу, є продумана система вбудованих шаф, чудова шумоізоляція та повна комплектація меблями — можна заїжджати одразу.
Панорамні вікна відкривають красивий краєвид і наповнюють простір світлом.
Про будинок та територію
ЖК «Панорама» — сучасний комплекс із комфортною та безпечною атмосферою.
У будинку охайні холи та нові ліфти, приємні сусіди та затишна тиша.
Закрита територія включає:
•підземний паркінг;
•три дитячі майданчики;
•футбольне поле;
•спортивну зону.
Локація
Поруч розташовані SportLife, Нагірний ринок, дитячий садок і школа, зелені зони для прогулянок — усе необхідне в пішій доступності.
Квартира, в яку легко закохатися: простір, стиль і справжня преміальність у кожній деталі.
3 кімнати
з ремонтом
94.8 / 68 / 23 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 25
2017 Рік будівництва