Дворівнева 3-кімнатна видова квартира, 1 хвилина до парку Наталка, ЖК “Оазис”
Площа: 148,8 м² (житлова – 91,3 м², кухня – 15 м²)
Фантастичний вид на Дніпро та парк з усіх вікон! Панорама на 270 градусів
Квартира мебльована, з не новим, але якісним ремонтом, укомплектована меблями та технікою.
Запрошую на перегляд!
#4457
видова квартира в жк "Оазис". 1 хв до набережноЇ і парку "Наталка". Зі всіх вікон відкривається панорама на Дніпро. Авторський ремонт 2023 року. Планування: 2 спальні + кабінет+ кухня - вітальня. Квартира укомлектована дорогими меблями і технікою. Зроблено центральне кондиціювання (Daikin), повністю замінені всі вікна на Reynaers, меблі- Італія, світло - Monteluce та Betuchini, радіатори і конветкори Zehnder, техніка Bosch, сантехніка Axor, Geberit, Ravak. Зроблений ремонт на поверсі. Є в наявності два паркінги.
Квартира має функціональне планування: студію з кухнею-вітальнею, спальню та ванну кімнату. Виконано новий якісний ремонт з приємним та вишуканим інтерєром. Висота стель становить 3 метри. Стіни цегляні, що забезпечує гарну шумоізоляцію.
У квартирі встановлено лічильники на воду та теплолічильник, також є терморегулятори на батареях. Є підігрів підлоги на кухні, ванній та коридорі. У ванній кімнаті встановлена ванна джакузі RAVAK. Є бойлер.
Квартира повністю укомплектована меблями, вбудованими шафами та кухнею з побутовою технікою. У квартирі є телевізор, два кондиціонери, пральна та посудомийна машини, мікрохвильовка.
Без комісії.
Будинок - бетонно монолітний. У будинку встановлено електро акумуляторну систему на ліфт, воду, опалення та світло на поверхах. В блекаут все працює. Є консьєржі, відеоспостереження біля будинку та у холі.
Будинок знаходиться поруч із центральним входом у парк "Наталка". Вся інфраструктура поруч з будинком - кафе, ресторани, магазини, клініка "Медіком", банки, салони, дитячі садки, школи, парк Наталка.
Квартира має гарний панорамний вид на парк "Наталка" та річку Дніпро. Є резервне живлення квартири (акумулятори). Додатково є гостьовий паркінг та грузовий ліфт.