Продаж квартир: проспект Георгія Гонгадзе, 20-Д, Київ
25 оголошень по 16 квартирах
2.7 млн грн
54 072 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру на Проспект Гонгадзе 30. 4 поверх 9 поверхового будинку. Загальна площа 49.3 кв.м., житлова 27.3 кв.м.: 2 просторі роздільні кімнати 16.8 та 10.5 кв.м., кухня 7.7 кв.м., роздільний санвузол.
Висота стелі 2, 56 м. У квартирі косметичний ремонт, укомплектована меблями та побутовою технікою.
У пішій доступності супермаркети, ТЦ Ретровіль, ресторани, магазини, школи, дитячі садки, поліклініка.
Є зони для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розвязка: 40 хвилин до центру міста, транспорт.
Пішки до лісу та озера, поруч будується станція метро.
Ціна продажу 60000 у.о.
Перегляди в зручний для Вас час
2 кімнати
без ремонту
49.3 / 27.3 / 7.7 м²
утеплена панель
поверх 4 з 9
1982 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
4.7 млн грн
67 268 грн/м²
проспект Василя Порика, 15/1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається трикімнатна на пр.Свободи 15/1. Власник, без комісії. Всі меблі і техніка в комплекті залишається. Вся інфраструктура поруч, зупинки транспорту біля будинку, до шкіл і садочків 5хв пішки, майбутнє метро, паркова зона/ліс - 10хв. Опалення, газ, оптичний інтернет, гаряча вода є постійно. Два теплих балкони, вбудована техніка, вбудовані шафи. Дуже тепла квартира - фасад утеплений, вікна Rehau, збільшені радіатори.
3 кімнати
70 м²
утеплена панель
поверх 3 з 9
1982 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2 млн грн
59 670 грн/м²
проспект Свободи, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Свободи 24, Продаж однокімнатної квартири.
Площа 33.5/16.2/8.1 м кв
Квартира з гарним плануванням: кухня квадратної форми 8,1 м кв, в коридорі є гардеробна (кладовка), санвузол роздільний (при бажання можна обєднати з ванною).
Квартира в житловому стані, свіжа косметика в кімнаті.
Акуратний підїзд.
держ.програми не розглядаємо
Чудове розташування:и біля будинку супермаркет Сільпо, поруч є ринок, зупинка транспорту, до парку 10 хвилин пішки, до ТРЦ Retriville - 20 хв.пішки.
Ціна 45000$ без комісійних
З колегами співпрацюю без дублювання реклами.
1 кімната
без ремонту
33.5 / 16.2 / 8.1 м²
утеплена панель
поверх 14 з 16
1979 Рік будівництва
3.4 млн грн
48 029 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж трикімнатної квартири на проспекті Георгія Гонгадзе, 24. Виноградар.
КЛЮЧІ.
Квартира світла та дуже тепла. Розташована в середині будинку, не торцева.
Функціональне планування: простора вітальня, велика кухня, дві окремі спальні, окремий санвузол, коридор, лоджія.
Чудовий житловий стан. Повністю оснащена меблями та технікою: вбудована кухня, холодильник, варильна поверхня, духовка, пральна машина, кондиціонер, бойлер. Все залишається під час продажу.
Добре розвинена інфраструктура мікрорайону. Зелена зона.
3 кімнати
з ремонтом
70.3 / 42.1 / 9.1 м²
утеплена панель
поверх 9 з 9
1979 Рік будівництва
6 млн грн
82 863 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 20-Д
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира загальною площею 72,4 м², розташована на 11 поверсі 12-поверхового будинку за адресою проспект Георгія Гонгадзе, 20Д.
Квартира з якісним сучасним ремонтом, виконаним із натуральних матеріалів — усе продумано до дрібниць, адже власники робили його для себе. Функціональне перепланування дозволило облаштувати два повноцінних санвузли, що забезпечує максимальний комфорт для всієї родини.
Житло повністю укомплектоване всією необхідною побутовою технікою від провідних світових виробників. Квартира практично не використовувалась — збережений ідеальний стан, що дозволяє новим власникам одразу заїхати без додаткових витрат.
Окремої уваги заслуговує розташування. Район Виноградар — один із найзеленіших та найкомфортніших для життя в Києві. Поруч знаходяться лісові зони та озера — ідеальні місця для прогулянок, відпочинку та занять спортом.
Розвинена інфраструктура: у пішій доступності супермаркети, магазини, ринок, школи, дитячі садки, аптеки, медичні заклади та все необхідне для комфортного життя.
Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста — поруч зупинки громадського транспорту, активне сполучення з центром Києва. Додатковою перевагою є будівництво нової станції метро у цьому районі, що значно підвищить комфорт пересування та інвестиційну привабливість об’єкта в найближчому майбутньому.
Власники розглядають готівковий,безготівковий розрахунок, а також продаж за державними програмами.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та затишок у поєднанні з природою та розвиненою інфраструктурою.
3 кімнати
з ремонтом
72.4 / 42.3 / 8 м²
утеплена панель
поверх 11 з 12
1982 Рік будівництва
2.4 млн грн
70 556 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 32-Ж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Чудова квартира на Георгія Гонгадзе у житловому стані, частково мебльована, техніка за домовленністю, простора кімната, кухня з виходом на балкон, який засклений та обшитий деревяною вагонкою. Є містка гардеробна. На вікнах нові склопакети, на підлозі паркет. Замінено комунікації, нові двері. Вікна у зелений дворик. Відмінна інфраструктура та зручне транспортне сполучення. Поруч ліс, озера, школи, садки, декілька супермаркетів, зупинка транспорту.
1 кімната
з ремонтом
34 / 12 / 8 м²
панельна технологія
поверх 15 з 16
1982 Рік будівництва
2.3 млн грн
67 046 грн/м²
проспект Свободи, 26-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До вашої уваги пропонується на продаж 1 к квартира за адресою Проспект Свободи 26А. 4 поверх. Загальна площа 33.8 кв.м. Квартира потребує косметичного ремонту в житловому стані. Розглядаємо безготівковий розрахунок. Сусіди тихі. Поруч школи та садики. Розвинена інфрастуктура. За деталями звертайтесь по вказаному номеру телефону.
1 кімната
з ремонтом
33.8 / 16.3 / 8.3 м²
утеплена панель
поверх 4 з 16
1982 Рік будівництва
3 млн грн
41 365 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам велику 3-кімн. квартиру 72м2 на Виноградарі, пр-т Георгія Гонгадзе, 32.
Зручний і безпечний 2 пов./ 9 поверхового будинку. ГАЗплита.
Квартира дуже тепла, всередині, не кутова, світла. Продаж з усіма меблями та технікою.
Кухня повністю підготовлена під ремонт, вся плитка знята.
Кімнати у житловому житловому стані. На підлозі у кімнатах всюди паркет, у коридорах плитка. Лоджія і балкон засклені. Роздільний санвузол, у ванні сучасний кахель, лічильники. Бр.двері, тамбур на дві квартири.
Чисте парадне, доглянута прибудинкова територія, спокійні сусіди.
Чудове місце для комфортного життя у гармонії з природою, поруч ринок, супермаркети, ТРЦ, школи, садочки, поліклініка, фін. ліцей. Через дорогу великий сосновий ліс, завжди чисте, свіже повітря. Зручна транспортна розвязка, багато громадського транспорту, у 2-3хв пішки — зупинка. Будується метро.
Квартира вільна. Документам більше 3х років, чистий продаж. Завдаток беремо. Гривну не пропонувати!
67000у.о. ЕКСКЛЮЗИВ. Комісію ріелтора 5% сплачує покупець.
Перегляд у зручний час протягом дня. Можу скинути ВІДЕО.
3 кімнати
без ремонту
72 / 42 / 9 м²
утеплена панель
поверх 2 з 9
1982 Рік будівництва
3.3 млн грн
60 825 грн/м²
проспект Василя Порика, 9-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира, просп. Василя Порика 9-Г (Виноградар)
5 поверх із 16. Будинок 2004 року, керамзито-бетон. У під’їзді два ліфти. Перед квартирою є окремий тамбур у якому встановлені додаткові шафи для збереження речей.
Площа — 54,8 м². Квартира велика як для однокімнатної, зручне планування. Роздільний санвузол, велика ванна. Балкон з видом на школу.
Хороший ремонт, квартира світла та простора.
Є два кондиціонери, домашній кінотеатр.
Залишаються два розкладні дивани, шафа-стіна, у коридорі дві шафи-купе.
Також є посудомийна машина, плита з духовкою, витяжка, мікрохвильовка. Лічильники замінені.
Все як на фото.
Біля будинку є безкоштовна парковка під шлагбаумом для мешканців.
Район зручний для життя: поруч Сільпо, ТРЦ, школа, дитячий садок, сквер ім. Скрябіна, зупинки транспорту.
1 кімната
з ремонтом
54.8 / 22.1 / 12 м²
панельна технологія
поверх 5 з 16
2004 Рік будівництва
4.9 млн грн
66 868 грн/м²
проспект Василя Порика, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Бажаєте відчувати радість життя у власній квартирі з прекрасним краєвидом на парк ім.Скрябіна. Кухня, в якій хочеться готувати та приймати гостей, а спальня надасть можливість відпочити в тиші та спокою (наскільки це можливо в наш складний час), але життя продовжується і ми гідні жити достойне життя в квартирі, яка зробить ваше життя щасливим, для цього в квартирі є все необхідне. Телефонуйте, квартира чекає своїх господарів!
2 кімнати
з ремонтом
73 / 36 / 15 м²
утеплена панель
поверх 8 з 16
2003 Рік будівництва
3.8 млн грн
53 805 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 32-З
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж чудової квартири на Виноградарі, проспект Георгія Гонгадзе, будинок в тихому зеленому дворі. Квартира розташована на комфортному 5 поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа 71 м2, 45 м2 житлова, кухня 8,5 м2 з виходом на засклений балкон.
Нова сантехніка, кахель, столярка ( внутрішня), металопластикові вікна гарної якості , гардеробна.
Поруч школи, садочки, площадки, стадіони, супермаркети, ринок, зупинки транспорту, ТРЦ «Ретровіль», перспективі - метро.
Записуйтесь на перегляди!
3 кімнати
з ремонтом
71 / 45 / 8.5 м²
панельна технологія
поверх 5 з 16
1982 Рік будівництва
4 млн грн
58 737 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 20-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без %!
Продаж 3-кім.кв! Виноградарь!
Пр.Г.Гонгадзе 20-г.
Спец.проект!
* Квартира знаходиться на 3 поверсі.
* Площа 68 м2 / 44 м2, кухня – 8 м2.!
* Квартира суха та дуже тепла! Є лічильники води!
ЗРУЧНЕ ПЛАНУВАННЯ:
- Квартира має простору гостьову кімнату 24 м2 та спальні (11 м2 та 8 м2).
- Кухня облаштована меблями та технікою!
Може залишитися за домовленістю!
- У квартирі є балкон і лоджія, засклені, з внутрішнім оздобленням!
- Броньовані вхідні двері! Пластикові вікна у кімнатах і на балконі та лоджії!
- Техніка і меблі у гарному доглянутому стані, залишається майбутньому власнику за домовленістю!
- Парадне охайне, чисте, 2 ліфти!
ПОЗИТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ПРОСТОРУ
Завжди проживали позитивні люди. Квартира ніколи не була занедбана.
* Двір тихий! Гарні сусіди! Багато парковки!
* Інфраструктура району розвинута!
Біля будинку розташовані дитячі садочки та школа, поліклініка. Поруч магазини, супермаркети: АТБ, Сільпо, великий ринок, аптеки та стоматологія, перукарні та кав’ярні!
Перший продаж!
Перегляди за домовленістю!
Деталі інтер’єру:
Квартира з добротним та якісним ремонтом, догляну та, суха та тепла!
3 кімнати
з ремонтом
68 / 44 / 8 м²
панельна технологія
поверх 3 з 12
1984 Рік будівництва
2.8 млн грн
73 666 грн/м²
проспект Василя Порика, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату та кухню площею 8.4 кв.м. Стеля висотою 2.65м. Стіни оздоблені шпалерами та кахлем. Підлога покрита ламінатом та керамічною плиткою. Вікна - склопакети. Балкон великий подвійний з виходом з кімнати та кухні, частково оздоблений вагонкою. Квартира світла та тепла.
Опалення центральне, з чавунними батареями. Є бойлер на 80л. Встановлені лічильники на воду. Підключено Інтернет від двох постачальників, один з яких оптоволоконний, що працює при відключенні світла. Всі труби у підвалі замінені на нові.
Квартира продається з меблями та технікою. Є вбудована кухня, електроплита, витяжка та холодильник. У кімнаті розташована простора дзеркальна шафа та двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом. Встановлено кондиціонер.
Продаж квартири без комісії. Тип правовстановлюючого документа: Договір купівлі-продажу (2026р).
Будинок 1989 року побудови, серії Т2. В парадному два ліфти (пасажирський та вантажний) та консьєрж. В парадному не встигли зробити ремонт.
Розвинена інфраструктура: неподалік ліс з озером, супермаркети, ринок, школи та дитячі садочки. Хороше транспортне сполучення, зручні маршрутки до метро Нивки, Оболонь, Мінська, Почайна. У майбутньому планується піша доступність до нових станцій метро.
1 кімната
з ремонтом
37.4 / - / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 9 з 18
1989 Рік будівництва
3.5 млн грн
49 051 грн/м²
проспект Свободи, 17-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Кімнати роздільні: 17, 15 та 10 м², кухня збільшена, дві засклені лоджії. Квартира має євроремонт.
В квартирі централізоване опалення, центральна каналізація, центральний водопровід, газ та електрика. Встановлені лічильники.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi, кондиціонер, ванна, гардероб.
Ідеальний варіант для комфортного життя у зручному районі!
Будинок панельний 96 серії. Підїзди охайні, є консьєрж. Броньовані двері, тамбур на 2 квартири. Дружні сусіди, тихий технічний поверх. Безкоштовна парковка.
Поруч ліс, озеро, парк та Сільпо. Транспортна зупинка за 3 хв.
Квартира має зовнішнє утеплення, підігрів підлоги, балкон та лоджію.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 10 м²
утеплена панель
поверх 9 з 9
1982 Рік будівництва
2.5 млн грн
53 450 грн/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 20-З
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві окремі кімнати, одна з яких має вихід на балкон. Кухня також обладнана балконом. У квартирі два окремі санвузли. Загальна площа становить 47,4 м², розташована на 3 поверсі 16-поверхового будинку. Квартира потребує ремонту.
Система опалення централізована. Центральний водопровід та каналізація. Електрика. Вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована.
Гарна пропозиція для інвестиції або для власного використання.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. У квартирі замінено вікна та балконні блоки на металопластикові конструкції, радіатори, труби в санвузлах. Встановлено нову сушарку для рушників та примусові витяжки в санвузлах. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Розташована в районі Виноградар. Поруч парк Виноградар, дитячий садок, школа, супермаркети Сільпо та АТБ, великий ринок, Нова пошта. 15 хвилин пішки до ТРЦ Ретровіль.
В квартирі багато світла з видом у внутрішнє подвіря. Є балкон та лоджія. Душова кабіна.
2 кімнати
з ремонтом
47.4 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 3 з 16
1982 Рік будівництва
2.9 млн грн
55 538 грн/м²
проспект Свободи
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла. Зроблено ремонт, замінено сантехніку та електропроводку. Балкон обшитий та засклений енергозберігаючими склопакетами.
В квартирі встановлено бойлер. Замінено електропроводку.
В кімнатах є меблі. В наявності холодильник та бойлер. Встановлено 2 кондиціонери.
Можлива купівля за державними програмами.
Розвинена інфраструктура: в пішій доступності магазини АТБ, Сільпо, ТЦ Орнамент та ТРЦ Ретровіль. Біля будинку зупинка громадського транспорту. За 15 хвилин можна дістатися до метро Оболонь. Поруч розташовані школи та садочки. В пішому доступі є ліс та озеро. Неподалік будується станція метро.
Квартира оснащена двома кондиціонерами. Балкон обшитий та засклений енергозберігаючими склопакетами.
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 7 м²
поверх 4 з 9