Продаж 2-кімнатної квартири 64,5 м² на Троєщині, в Деснянському районі міста Києва, проспект Червоної Калини 68 (колишня назва Маяковського) — без комісії для покупця!
Пропонуємо простору та зручну 2-кімнатну квартиру в Києві на Троєщині — чудовий варіант для сім’ї або інвестора. Квартира розташована на комфортному 6-му поверсі 25-поверхового теплого цегляного будинку 2009 року.
Загальна площа – 64,5 м²
Житлова – 33,4 м² (кімнати 15,9 м² та 17,5 м²)
Кухня – 10,2 м² з виходом на велику засклену лоджію
Санвузол – роздільний
Висота стель – 2,52 м
Планування продумане та практичне: кухня з лоджією для затишних сніданків, окремі просторі кімнати, які легко облаштувати під спальню, дитячу чи робочий кабінет.
Будинок у гарному стані:
• Три ліфти (зокрема вантажний)
• Консьєрж
• Чистий та охайний під’їзд
• Доглянута прибудинкова територія
Стан квартири – житловий, що дозволяє заїхати та жити вже сьогодні, або зробити ремонт на свій смак. Це відмінний варіант, якщо ви шукаєте простору 2-кімнатну квартиру в Києві без переплат.
Локація:
Квартира розташована в кінці масиву Троєщина, на проспекті Червоної Калини 68. Район має зручну транспортну розв’язку – легко дістатися до центру Києва та інших районів міста. Поруч є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, магазини, школи, дитячі садки, аптеки, кафе, спортзали, парки та зони відпочинку.
Переваги квартири:
• Оптимальний метраж та зручне планування
• Велика кухня з лоджією
• Теплий цегляний будинок
• Наявність консьєржа та вантажного ліфта
• Продаж без комісії для покупця
Ця квартира ідеально підійде для тих, хто цінує простір, зручність та доступність у поєднанні з вигідною ціною. Не втратьте нагоду придбати 2-кімнатну квартиру в Києві на Троєщині для життя чи інвестицій!
Телефонуйте вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд!
Пропозиція без комісійних для покупця. Не дублювати рекламу!
Квартира з роздільним плануванням, житловою площею 33,4 кв.м., кухнею 10,2 кв.м. з виходом на велику засклену лоджію. Висота стель становить 2,52 м. Квартира в житловому стані, що дозволяє заїхати та жити вже сьогодні, або зробити ремонт на свій смак.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, каналізації та водопостачання.
Квартира продається без меблів.
Будинок 2009 року побудови, теплий, цегляний. У будинку є три ліфти, зокрема вантажний, консьєрж, чистий та охайний під’їзд, доглянута прибудинкова територія.
Квартира розташована в кінці масиву Троєщина. Район має зручну транспортну розв’язку – легко дістатися до центру Києва та інших районів міста. Поруч є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, магазини, школи, дитячі садки, аптеки, кафе, спортзали, парки та зони відпочинку.
Квартира має оптимальний метраж та зручне планування, велику кухню з лоджією.