Квартира з новим ремонтом.
Квартира повністю мебльована і обладнана новою побутовою технікою. Є телевізор, кондиціонер, штори «день-ніч».
Є можливість здавати квартиру в подобову та довгострокову оренду.
Квартира розташована в дохідному будинку, який працює та отримує прибутки з 2008 року. На даний час проводиться реновація всього будинку як зовні, так і всередині без зупинки діяльності по здачі в оренду квартир. У будинку працює власна керуюча компанія з 17-річним досвідом, яка займається повним обслуговуванням будинку, пошуком орендаторів та укладанням угод на оренду. Є рецепція 24/7, щоденне прибирання, пральня, кафе, каворкінг, переговорна кімната, швидкісний інтернет, сауна, автономне тепло, вода, генератор та укриття.
Навпроти будинку розташований ТРЦ "Мегамаркет" (в будівництві). За 100 метрів знаходиться транспортна розвязка та супермаркет. Поруч є парк, дитсадки, кафе, спортзал, логістичні центри "Нова Пошта" та "Розетка".
Квартира має вхідні шумопоглинальні двері з електрозамком. Реновація будинку включає нові ремонти, утеплення, енергозбереження, безпекові зони, сонячні панелі, зарядки для електроавто, сучасну інженерію та дизайн. Перша черга квартир вводиться через 4-6 місяців, повна - до 2026 року.