Чернігівська область, місто Ніжин, центр міста, вул. Покровська (Подвойського) 18а , 1/5 цегл, по суті це другий поверх, без балкону, 38.4/24.8/5,5, х/с. Житловий стан, меблі . Квартира кутова, можливо під бізнес. Поряд базар, річка Остер, магазини. Документам більше 3-років, чистий продаж від власника.
🏡 Продається частина будинку в центрі Бобровиці!
Ідеальне поєднання комфорту та зручного розташування 🔑
✔️ Всі комунікації підключені
✔️ Газове опалення + теплі підлоги
✔️ Альтернативне опалення дровами
✔️ Нова електропроводка, індивідуальний інтернет
✔️ Центральне водопостачання та своя каналізація
🔸 Стіни: дерево + червона цегла + утеплювач + декоративна штукатурка
🔸 Скління – склопакети, утеплені стелі та дерев’яні підлоги
🔸 Веранда з піноблоку, навколо дому бетонна відмостка
🔸 Є погріб, господарчі споруди та невелика ділянка землі
📍 Поруч магазини, ринок, школи, садочки, банки, лікарня
🚆 Регулярне сполучення з Києвом (електрички)
🔑 Заходь і живи — дім теплий, затишний і готовий до заселення!
📞 Телефонуйте для деталей та перегляду!
Корбутівка , 1-но кімнатна квартира в новобудові ЖК Тетерівський Бульвар , гарний краєвид з вікон на річку Тетерів. 7/12 залізобетон. моноліт , цегла. 48.5/23.9/15 , с\вузол - 4.4 метра , коридор - 5,2 м. автономне опалення . Будинок 2019 року. Є документи на квартиру. Документам 3 роки. Ексклюзивний продаж. ТЕЛЕФОНУЙТЕ будь ласка з 9.00 -20.00
Квартира з вільним плануванням. Є два повнорозмірні санвузли та велика кухня площею 20,7 кв.м. Перестінок, що утворює лоджію на кухні, не капітальний - виконаний з піноблоків і легко демонтується. Стан після будівельників. Встановлено радіатори опалення, оштукатурені зовнішні стіни, заливка підлоги в 3 житлових кімнатах.
Квартира готова на продаж. Зроблена оцінка нерухомості. Прописаних немає.
Будинок зданий в експлуатацію. Багато квартир уже заселено. Працюють 2 ліфти: вантажний та пасажирський.
Квартира з панорамними вікнами.
3 кімнати
без ремонту
91.7 / 51 / 15.5 м²
поверх 5 з 16
2.6 млн грн
53 045 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1к Квартира Богуна Івана проїзд ЖК проезд Ивана Богуна, 5
Квартира має видове планування.
Будинок має власну автономну котельню.
Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Квартира розташована в одному з найкращих житлових комплексів міста Житомир. Будинок цегляний, новий, розташований серед новобудов в екологічно чистому районі.
Вся потрібна інфраструктура міста знаходиться поруч.
Квартира має неперевершений вигляд на річку та ліс.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Стан після будівельників.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням.
Будинок зданий в експлуатацію. Право власності на квартиру більше ніж три роки.
ЖК Авілла - житловий фонд від 2021 року.
Квартира не кутова. Вікна виходять на сторону річки.
Квартира з роздільним плануванням. У кімнаті залита стяжка, зроблена часткова штукатурка. Розведена електрика. Ремонт після будівельників.
У будинку є власна котельня.
Квартира розташована в новобудові.
Прекрасний вид з вікна. Право власності більше 3 років.
Квартира розташована в цегляному будинку. Є балкон та лоджія.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням. Доступні вивіз відходів, газ, електрика, центральна каналізація та центральний водопровід.
Квартира продається з меблями, включаючи меблі на кухні. У ванній кімнаті є сантехніка.
Будинок побудований у 80-90-х роках.
Є асфальтована дорога.
Квартира обладнана кондиціонером.
Квартира з роздільним плануванням. Є велика кухня площею 9 кв.м. Санвузол також роздільний. Ремонт житловий.
Квартира повністю мебльована. Є техніка.
Умови здачі або купівлі не вказані.
Квартира розташована в гарному цегляному будинку-чешці. Є ліфт.
Поруч знаходиться парк, школа та садочок.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол суміжний. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира оснащена централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом.
Квартира повністю мебльована, включаючи меблі на кухні. Також є гардероб.
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Квартира розташована в зручній локації з необхідною інфраструктурою.
Квартира має балкон та лоджію. До квартири належить паркувальне місце.
Квартира з роздільними кімнатами. Кухня площею 7 кв.м.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Квартира розташована в самому центрі міста.
З вікон відкривається вид на центральну площу.
У квартирі встановлений двоконтурний котел, що забезпечує індивідуальне опалення та гарячу воду.
Квартира мебльована: є кухонний куточок, диван та прихожа. Також у квартирі є великий двокамерний холодильник, пральна машина та газова плита.
Реальному покупцю можливий торг при огляді.
За 50 метрів від квартири, по вулиці Шевели за Кароліною, розташований цегляний гараж, який продається окремо.
Квартира має роздільне планування. Встановлено радіатори опалення, оштукатурені зовнішні стіни, зроблена заливка підлоги в 3 житлових кімнатах. Стан після будівельників. Є два повнорозмірні санвузли та велика кухня площею 20,7 кв.м. Перестінок, що утворює лоджію на кухні, не капітальний і легко демонтується. Встановлені панорамні вікна.
Квартира готова на продаж. Зроблена оцінка нерухомості, прописаних немає.
Будинок зданий в експлуатацію. Багато квартир вже заселено. Функціонують 2 ліфти - вантажний та пасажирський. ЖК оснащено відеоспостереженням, працює консьєрж, є пожежна сигналізація, підземний та гостьовий паркінги. Територія охороняється.
Квартира має панорамні вікна.
3 кімнати
без ремонту
91.7 / - / 20.7 м²
поверх 5 з 16
2.44 млн грн
48 720 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2 кв-ра, вул. Чуднівська, з ремонтом і автономним опаленням
Квартира має двостороннє планування з окремими кімнатами. Зроблений якісний ремонт, тепла підлога, встановлені металопластикові вікна, ламінат, кахель. Санвузол суміжний.
Квартира має автономне опалення, встановлені лічильники на газ та воду. Також підключена система сигналізації.
У вартість квартири входять кухонні меблі, шафа-купе та 2 кондиціонери.
Терміновий продаж у звязку з сімейними обставинами.
Квартира розташована в цегляному будинку. Засклена лоджія та балкон.
Квартира знаходиться в мальовничому зеленому районі Житомира, неподалік школи, садочка, зупинки транспорту, лісу та річки.
Квартира затишна, з зручним розташуванням.
Квартира з роздільним плануванням та санвузлом. Без ремонту, житловий стан.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Квартира мебльована, є бойлер, телевізор, Wi-Fi. На кухні є меблі.
Можливо розглядати під бізнес.
Асфальтована дорога.
Бонусом йде огороджена ділянка. Є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет.
Квартира без ремонту. Санвузол суміжний.
Квартира має бойлер. Система опалення централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивезення відходів та центральний водопровід.
Можливий невеликий торг.
Квартира розташована в хрущовці.
Поблизу є асфальтована дорога.
Квартиру можна розглядати під бізнес.
Квартира в гарному стані з комфортним роздільним плануванням. Є велика лоджія.
У квартирі централізоване опалення. Санвузол суміжний.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Будинок має зручне розташування. Поблизу є школа, магазини, аптеки, зупинки транспорту.
Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира не кутова.
Квартира має суміжний санвузол. Площа кімнати становить 30.8 кв.м., а кухня - 11 кв.м. В квартирі зроблений ремонт, після якого ніхто не проживав.
Квартира обладнана автономним опаленням з новим двоконтурним котлом Beretta. Доступні центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Частково залишаються меблі та техніка.
Можливий торг.
Квартира розташована в новобудові житлового фонду 2001-2010-х років. Вікна виходять у двір.
Квартира з роздільним плануванням. Всі кімнати та санвузол роздільні. Зроблений косметичний ремонт. Заїзжайте та переклейте шпалери.
Квартира мебльована, крім однієї кімнати. На кухні є меблі. У квартирі є телевізор.
Квартира продається від власника без комісії. Документам більше 3-х років. Ніхто не прописаний.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років. Є ліфт, балкон, лоджія, комора та господарське приміщення.
Район з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є магазини, ринки, аптеки, лікарні, школи, дитячі садки, банки та зупинки громадського транспорту.
Висота стелі 2,65 м. Мінімальні комунальні платежі. Вдале планування кімнат. Квартира з документами більше 3-х років. Ніхто не прописаний.
Квартира має роздільне планування кімнат. У квартирі суміжний санвузол. Ремонт у житловому стані.
У квартирі є центральне водопостачання та каналізація. Опалення здійснюється за допомогою індивідуального газового котла.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в хрущовці в самому центрі міста.
2 кімнати
з ремонтом
40 / - / 7 м²
цегляна
поверх 1 з 2
2.48 млн грн
49 560 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
№ 12646 - Продам 1-но кімнатну квартиру, панорама на р.Тетерів!
Квартира після компанії забудовника.
Квартира обладнана всіма комунікаціями. Зовнішні мережі підключені. Опалення та підігрів води здійснюються від дахової власної котельні будинку.
Будинок розташований на лівому березі річки Тетерів і зданий в експлуатацію у 2013 році. При будинку є підземно-наземний паркінг, прибудинкова територія огороджена. Добре обладнані зони дворових майданчиків (дитячий, спортивний майданчики, ігровий комплекс).
Поблизу розташовані ліс, річка Тетерів, парк відпочинку, пляж та район санаторію. Є хороша соціальна та цивільна інфраструктура.
З вікон відкривається чудовий краєвид.
Квартира продається під ремонт.
Квартира без меблів.
Тип будинку - сталінка.
В селі є школа, садочок, магазини, пошта. До Києва 77 км, до Березані 3 км, звідти постійно їдуть маршрутки і електрички.