Вигравай квартиру за донат
Більше донатів – більше техніки для ЗСУ
Зробити донат

ДВОРІВНЕВА КВАРТИРА ПЛОЩЕЮ 113 м.кв. по вул.КОРОЛЬОВА Добрячинський масив м.Червоноград, Львівська обл. Продається дворівнева квартира на Добрячинському масиві. Площею 113кв.м. В квартирі пять кімнат, два санвузли. Планування кухня -студія. Автономне газове опалення. Зроблений ремонт. Продаж частково з меблями. Ціна квартири 57тис. Телефонуйте 06******53 Ольга Лещишин

Продам 2хрівневу квартиру м.Червоноград

Продається дворівнева квартира. Площа 113кв.м. В квартирі пять кімнат, два санвузли. Планування кухня -студія. Автономне газове опалення. Зроблений ремонт. Продаж частково з меблями.

Продається дворівнева квартира.

Червоноград з окремим входом з центральної вулиці і з підїзду три входи. Також з підвалом під квартирою. Вхід із вулиці і з підїзду в квартиру. Двоповерхова, шикарний ремонт і меблі. Також підходить ідеально під бізнес (ідеально). ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ, ЛІЧИЛЬНИКИ. Ідеальний стан житла. Центральна локація ідеальна: школа, садок, податкова, поліція, церкви, ресторан, магазини - все поруч. Все зручно. МІСЦЕ ДЛЯ АВТО. Також є приміщення для домашньої птиці. Ціна договірна.

власник
Богдана Хмельницкого улица, 15, Червоноград, Львовская 105000.0 USD