Продам 2к 47м2 по ул.Гимназическая набережная, д.26, 2/9, кирпич, утеплена снаружи, раздельные комнаты, ремонт, мебель, техника, балкон. Можно зайти и жить без вложений. Мебель и техника остается новым владельцам.
Развитая инфраструктура: метро 5 минут, супермаркет, остановка наземного транспорта, паркинг, школа, детская площадка, садик, рынок, ТРЦ.
41000$ можно сертификат! Собственники в Харькове!
Продам 2-кімнатну квартиру, Левада, Харків
Продається квартира площею 70 м² у першому будинку від метро Проспект Гагаріна. Повністю мебльована, в чудовому стані. Поверх 6 із 9. Встановлені лічильники на воду та тепло.
Продам 2 комнатную квартиру, ул. Молочная 56, ЖК Кристалл.
Важно! Рассмотрим продажу под ипотеку Є-Оселя.
Удобное расположение, рядом вся инфраструктура. Двор закрыт от посторонних. Охрана. Видеонаблюдение на территории комплекса.
Квартира находится на 11м этаже, 16-ти этажного дома. ДОМ СДАН. Коммуникации подключены. Установлен счетчик на отопление, что позволит значительно экономить в отопительный сезон.
Общая площадь 71,7 м.кв. Высота потолков 3.10.
Идеальная планировка 2х комнатной квартиры позволяет воплотить свои дизайнерские решения.
Есть видеообзор данного объекта!
Компания "Квартира Нова" (Kvartira Nova) имеет возможность консультировать на Украинском, Английском и рус языками.
Стоимость квартиры 57 тыс. дол.+ агентские услуги
Продам квартиру(перепланована в 2-х кімнатну квартиру) в ЖК "Левада-2", вул. Заливна, буд. 8-А, від надійного забудовника "Житлобуд 1". Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою. Квартира світла, затишна, формат: спальня, вітальня, кухня, сан. вузол поєднаний, лоджія, тамбур. Капітальний ремонт виконаний на 90%. Підлога на кухні в коридорі та кімнатах - кварц вініл,сан. вузол - плитка керамограніт, стіни - фінішна шпаклівка стін під фарбування. Встановленно бойлер, міжкімнатні двері прихованого монтажу, є лічильник на опалення. Прибудинкова територія має дитячий майданчик, наземне паркування. Чудова транспортна розвязка. У пішій доступності зупинки наземного транспорту, м. Левада, розважальні заклади, супермаркети, школа та дитячий садок. Прекрасне місце для життя чи оренди. 15/16. Площа 53+4(тамбур) м.кв. Вартість 49900 у. о. Реальному покупцю торг! Усі питання по телефону.Працюємо з державними програмами.
Продається 2-кімнатна квартира в Новобуді, ЖК "Левада" - 5 хвилин ходьби від Гагаріна. 7 поверх 9-поверхового цегляного будинку. Загальна площа квартири – 65.5м2, житлова – 20м2, кухня-вітальня – 25м2.
Формат квартири: кухня-вітальня та спальня.
Ремонт було зроблено перед війною, пожили зовсім небагато. Квартира частково мебльована.
2 ліфти (вантажний та пасажирський).
У всіх квартирах горизонтальне розведення опалення з можливістю встановлення лічильника на опалення на квартиру, будинок з білої цегли, утеплений мінеральною ватою та пінопластом. Поруч вся необхідна інфраструктура: метро, зупинка громадського транспорту, супермаркети, школи, дитячі садки, автовокзал, у центр 10 хвилин пішки!.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/127655 ; ID объекта - RE-127655
Продам 2 кімнатну квартиру в новобудові ЖК «Зарічний», що знаходиться за 5-7 хвилин ходьби від станції м. Гагаріна, за адресою: провулок Євгена Чикаленка (колишній пров. Карбишева). Гагаріна, за адресою: провулок Євгена Чикаленка (колишній пер. Карбишева). Квартира розташована на 12 поверсі 16 поверхового будинку. Загальна площа квартири - 90 м2, житлова площа - 47 м2, площа кухні - 15 м2. Формат квартири: дві кімнати, простора кухня, суміщений санвузол, гардеробна кімната. У квартирі виконано капітальний ремонт на 95%. З меблів встановлено вбудовану кухню. Вікна потребують заміни. Закрита територія, консьєрж, відеоспостереження, підземний паркінг, гостьова парковка, на вїзді автоматичні ворота. На території обгороджений дитячий майданчик. Поруч уся необхідна інфраструктура: метро, зупинки громадського транспорту, супермаркет, школи, дитячі садки, відділення банків.
kn.ua/r/129067 ; ID объекта - RE-129067
Продається 2-кімнатна квартира, Гагаріна, Спортивна, Захисників України. Будинок розташований на Аптекарському провулку 9А. м. Спортивна або Захисників України знаходиться в 10 хвилинах ходьби. ЖК Аптекарський. Загальна площа - 53,9 м²; 8 поверх 10-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, санвузол.
У квартирі: капітальний ремонт 2019 року, МПО, нові комунікації, все робилося для себе. З нуля вирівняні стіни і підлога. Кухня Elnova, фурнітура Blum, 22-мм МДФ, матове фарбування, стільниця зі штучного каменю. Вбудована техніка Electrolux (духова шафа, варильна поверхня, мікрохвильова піч). Раковина глибока з висувним краном.
У квартирі встановлена сигналізація.
Встановлено: лічильник на гарячу і холодну воду, а також на електроенергію.
Є система аквасторож (вода автоматично перекривається при протіканні).
Додаткові бонуси: меблі, техніка, холодильник, пральна машина, телевізор, бойлер, система фільтрації води, тепла підлога.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, будинок з газом.
Поруч вся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, парк.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/129816 ; ID объекта - RE-129816
Продається 2-кімнатна квартира в Новострої, ЖК "Левада", 5 хвилин ходьби від м. Гагаріна. Будинок здано, комунікації підключено. 15 поверх 16 поверхового будинку. У домі 2 ліфта (вантажний і пасажирський). Загальна площа 53 м, жила 16 м, кухня 23 м. Одна з найкращих планувань у комплексі. У квартирі виконані чорнові роботи: стяжка, штукатурка, встановлений лічильник на тепло, покладена плитка на кухні і в ванній, вхідні двері Комунар. Також можна зробити тамбур. Головні наші переваги: Будинок знаходиться в 10 хвилинах ходьби від метро пр. Гагаріна, у всіх квартирах горизонтальна розводка опалення з можливістю установки лічильника на опалення на квартиру, будинок з білої цегли, утеплений мінеральною ватою і пінопластом. Поруч вся необхідна інфраструктура: метро, зупинка громадського транспорту, супермаркети, школи, дитячі садки, автовокзал, до центру 10 хвилин пішки!.
kn.ua/r/129380 ; ID объекта - RE-129380
Продам 2 кімнатну квартиру в місті Харків, пр.Аерокосмічний(Гагаріна), 39
Важливо! Розглянемо продаж за Сертифікатом.
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура.
Квартира знаходиться на 12-му поверсі 12-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 46 м.кв., кухня – 9 м.кв.
Квартира з капітальним ремонтом, продаж з технікою та меблями за домовленістю сторін.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Чи не додзвонилися чи ні мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири - 46 тис. дол. + агентські послуги
Продам світлу,затишну 2 кімнатну квартиру в новобудові ЖК Левада, ст. метро Левада.
Свіжий, капітальний ремонт з високоякісних матеріалів, вбудовані кухонні меблі.
Встановлено лічильник на опалення.
Після ремонту ніхто не проживав.
Формат:кухня,дві окремі кімнати,роздільний санвузол,засклений балкон.
Поруч розвинена інфраструктура, супермаркети, магазини, ринок, гарна транспортна розвязка, автовокзал, аптеки, дитячий садок, школа, набережна,цирк.До центру міста 15 хв.
Продам 2-кімнатну квартиру в місті Харків, ЖК Кристал вул. Молочна 56, забудовник Житлобуд-2. Комплекс комфорту класу.
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура. Закрита територія, фізична охорона, відеонагляд, підземний паркінг.
Квартира знаходиться на зручному 2-му поверсі 16-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 67 м.кв., кухня – 20 м.кв. Формат - кухня - вітальня та дві окремі спальні.
Квартира повністю укомплектована. Стан – зайти та жити!
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Не додзвонилися чи ні мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 89 тис. дол. + агентські послуги
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-220-629-RE.
Продам 2 кімнатну квартиру з ремонтом за адресою пр.Аерокосмічний 54
В квартирі зроблений ремонт, меблі та техніка залишаються новим власникам.
Поруч з будинком є зупинки наземного транспорту, супермаркет та можливість пішої доступності до метро.
Формат квартири: кухня+вітальня, спальня окремо, є гардеробна.
Телефонуйте!
Продаж 2х кімнатної квартири за адресою проспект Гагаріна 41, поруч скляний міст. В пішій доступності дві станції метро спортивна та Левада. Зручне розташування до всього необхідного для комфортного життя. Квартира з роздільними кімнатами та сан вузлом. В жилому охайному стані. Газова плита. Чудово підійде для сімʼї: школи на вибір, дитячі гуртки та курси, майданчики для прогулянок.
Продам двухкомнатную квартиру в новострое ЖК "Левада" участок 2, (Строительный адрес: ул. Елизаветинская, 2-Б, дом 8). Площадь 61/30/12 м.кв.
Квартира расположена на 1-м этаже шестнадцатиэтажного дома. Очень удачное расположение для использования под коммерцию, вид на улицу Грековскую. Есть возможность выкупа подвального помещения под квартирой.
В комплектацию квартиры входят: железные входные двери, металлопластиковые окна, разводка и монтаж системы отопления с установкой радиаторов, межкомнатные перегородки, ввод электропроводки во внешний периметр квартиры, установка электросчетчика.
Жилой комплекс "Левада" расположен в приближенном к центру Харькова районе на ул. Елизаветинской в минуте ходьбы от станции метро "Проспект Гагарина". Проектом предусмотрено благоустройство прилегающей территории, включающее работы по озеленению, формированию газонов, пешеходных зон; обустройству детских и спортивных площадок, мест для отдыха.
Изюминкой комплекса является надземный паркинг вместительностью более 300 машиномест.
Рядом с жилым комплексом находятся супермаркеты, торговые центры, предприятия бытового обслуживания и общественного питания, ж/д станция "Харьков-Левада", автовокзал № 1, станция метро, остановки общественного транспорта.
Торг
Звоните!
Отвечу на все, интересующие Вас вопросы.
Вячеслав
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові ЖК «Левада».
вул.Лисаветинська, метро "проспект Гагаріна", - 2 хвилин пішки.
Код обєкта SF-3-186-061.
Центр міста, поряд супермаркет "Клас", "АТБ" , метро, зупинки наземного транспорту, школи, садочки.
Забудовник - Житлобуд1.
Будинок зданий, заселений.
Право власності.
8поверх 9-поверхового цегляного будинку, будинок утеплений.
Гарний вид з вікон.
Загальна площа - 66 кв.м: кухня-вітальня, спальня, санвузол, 2 лоджії.
Квартира з чорновими роботами. Зробили перепланування. Підігрів підлоги.
У квартирі встановлені: міжкімнатні перегородки, горизонтальне розведення системи теплопостачання, металопластикові вікна, радіатори опалення.
В цю ціну входить комора.
Вартість - $60 тис. + комісія АН
Продам двухкомнатную квартиру в современном ЖК Левада-2, расположенном в пешей доступности от метро Левада (проспект Гагарина). Отличный вариант для комфортного проживания или выгодной инвестиции!
Квартира находится по адресу ул. Заливная. 11-й этаж 16-этажного кирпичного дома. Общая площадь 60.81 м², жилая 35 м², кухня 9 м². Раздельные комнаты, раздельный санузел, просторная лоджия.
Состояние – строительное, что дает возможность реализовать ваш дизайнерский проект. Продажа по переуступке.
Преимущества ЖК Левада-2:
– Современный жилой комплекс с удобными планировками
– Метро Гагарина – в пешей доступности
– Развитая инфраструктура: ТРЦ, супермаркеты, школы, детские сады, спорткомплексы, медицинские учреждения
– До центра города – всего 15 минут
– Благоустроенные дворы
Полное сопровождение сделки! Звоните прямо сейчас, организуем просмотр!
Подберу для вас оптимальный вариант в этом комплексе — от однокомнатных до двухкомнатных квартир, в состоянии от строителя или с ремонтом.
Звоните, с радостью помогу!
Продам однокомнатную квартиру в новострое ЖК "Левада" участок 2, (Строительный адрес: ул. Елизаветинская, 2-Б, дом 9). Площадь 54/24/16 м.кв.
Квартира расположена на 1-м этаже шестнадцатиэтажного дома. Планировка квартиры позволяет из однокомнатной сделать двухкомнатную. Очень удачное расположение для использования под коммерцию, вид на улицу Грековскую. Есть возможность выкупа подвального помещения под квартирой.
В комплектацию квартиры входят: железные входные двери, металлопластиковые окна, разводка и монтаж системы отопления с установкой радиаторов, межкомнатные перегородки, ввод электропроводки во внешний периметр квартиры, установка электросчетчика.
Жилой комплекс "Левада" расположен в приближенном к центру Харькова районе на ул. Елизаветинской в минуте ходьбы от станции метро "Проспект Гагарина". Проектом предусмотрено благоустройство прилегающей территории, включающее работы по озеленению, формированию газонов, пешеходных зон; обустройству детских и спортивных площадок, мест для отдыха.
Изюминкой комплекса является надземный паркинг вместительностью более 300 машиномест.
Рядом с жилым комплексом находятся супермаркеты, торговые центры, предприятия бытового обслуживания и общественного питания, ж/д станция "Харьков-Левада", автовокзал № 1, станция метро, остановки общественного транспорта.
Торг!
Жду предложений!
Звоните!
До уваги покупців - продаж 2 к. квартири "Сталінки" на вул. Шота Руставелі (метро Гагаріна), квартира має загальну площу - 50 м2, робили основні ремонтні роботи. Кімнати роздільні, балкон засклений. Дуже гарне місце розташування: поруч метро, Набережна, Кінний ринок. Можливий продаж по Сертифікату.
Ціна - 37 000, торг
🏠 Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Харкова
Адреса: вул. Кооперативна, 18/20
Район: самісінький центр міста — 5 хвилин пішки до площі Конституції та метро Історичний музей
Поверх: 4 із 6
Будинок: цегляний
📐 Основні характеристики
Під чистове оздоблення
Загальна площа — уточніть, якщо відомо
Квартира з панорамним видом і вікнами на Московський проспект
Високі стелі (висоту збільшено на 15 см завдяки новій стяжці)
🔧 Виконані роботи
Повністю залито нову підлогу
Машинна штукатурка усіх стін
Нова електропроводка з негорючих кабелів
Новий електролічильник та автомати на кожен вузол
Посилене електровведення, погоджене з електромережею (є фото)
Нові труби опалення, радіатори, полотенцесушник
Нова сантехніка: інсталяція унітаза, бойлер
Енергозберігаючі склопакети
Повна розводка під інтернет, ТБ і відеодомофон
Французький балкон зі склінням у підлогу
💰 Можливий гарний торг!
📞 Телефонуйте, відповім на всі запитання та покажу квартиру!
(За бажанням можна додати:
Продам 2-х комнатную квартиру в новострое ЖК Левада - 2.
Квартира с документами, подходит под программу е-оселя.
ул. Заливная дом 12.
Общая площадь 60,1 кв.м, комнаты 20,5 кв.м + 14,1 кв.м, кухня 9,0 кв.м,лоджия 4 метра.
Можно сделать отличную перепланировку,14 / 16.
Дом сдан, присвоен почтовый адрес,
Отличное расположение,рядом центр города, метро, супермаркеты-7 минут пешком.
‼️ЭКСКЛЮЗИВ‼️
Предлагается к покупке 2-х комнатная квартира в шаговой доступности от станции метро Левада. Кирпичный дом, квартира в скромном жилом состоянии. Готовы работать с госпрограммами. Показ в удобное для Вас время.
‼️КЛЮЧИ НА РУКАХ‼️
Продажа 2 к.кв. в самом центре
Гимназическая набережная д.12
С хорошим капитальным ремонтом
Двухсторонняя, не угловая
Кухня и комната с видом на набережную
Кирпичный дом,толщина стен 80 см
Замена проводки коммуникаций
В квартире остаётся мебель, техника
Рассмотрим продажу по сертификату
Пропонуємо на продаж 2-кімнатну квартиру в м.Харків, вул.Єлизаветинська 1А в ЖК Левада від забудовника АТ Житлобуд-1
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура. Метро у хвилинній доступності. Поруч набережна, ТРК Клас та багато іншого.
Квартира знаходиться на 15-му поверсі, 16-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 61 м.кв., кухня – 11 м.кв.
Квартира у будівельному стані. Зручне планування – дві окремі кімнати, вихід із кухні на засклену лоджію. Встановлено лічильник на опалення. Будинок введений в експлуатацію у 2018 році, право власності.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Вартість квартири – 47 тис. дол. + агентські послуги
Продам 2 комн.кв. в ЖК Левада-2, дом 7
Общая площадь 57 м.кв., строительное состояние, вид на центр города, 10 этаж.
Утепление-базальтовая вата. Горизонтальная разводка отопления. Возможность установить отдельный счетчик на тепло. Возможность дополнительно купить кладовку за стеной.
Переуступка.
Звоните! Покажу в удобное вам время!