Продаж квартир Українка до 160000 доларів
9 оголошень по 5 квартирах
власник
7.1 млн грн
31 573 грн/м²
Соснова вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира дворівнева, загальною площею 224 кв.м. Перший поверх з євроремонтом площею 147 кв.м., другий поверх використовувався як горище без ремонту. Виконано свіжий дизайнерський якісний ремонт. Планування багаторівневе.
Встановлено бойлер, прально-сушильна машина, кондиціонери, оптоволоконний інтернет. Система опалення централізована. Є підігрів підлоги.
Квартира укомплектована побутовою технікою та меблями: індукційна варильна поверхня, великий холодильник, окрема морозильна камера, витяжка, електрочайник, 2 телевізори, шафа для одягу, кімната-гардеробна, крісло-кокон, двоспальне ліжко з новим матрацом, дві односпальні ліжка з новими матрацами.
Продаж від власника. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
Житловий фонд 2001-2010-х років. У квартирі панорамні вікна з видом на Дніпро. Встановлено пасажирський та вантажний ліфти. Чистий підїзд, гарні сусіди, пульт охорони. Утеплення стін мінеральною ватою 150 мм. Є приватне паркомісце під будинком.
Поряд дитячі та спортивні майданчики, місця для відпочинку: пляж, набережна. У пішій доступності: маркети, банківське відділення, пошта, фітнес-клуб, ресторани, салони краси, аптеки, зупинка громадського транспорту, музична школа, загальноосвітня школа, дитячий садок, торговий центр Тріполь, поліклініка.
У квартирі панорамні вікна з видом на Дніпро з усіх вікон. Встановлено бойлер, прально-сушильна машина, кондиціонери, інтернет (заведено оптоволокно). Є сигналізація. Електричний біокамін. Штори. Підігрів підлоги. Два санвузли: один з душовою кабіною, другий з ванною та біде.