Продам 2 кімнатну квартиру м.Українка вул.Енергетиків 3 Загальна площа - 46 м2 Поверх 3 Кухня студія. У квартирі зроблені 4-вбудовані шафи.

власник
Продам 2 кімнатну квартиру м.Українка вул.Енергетиків

Загальн

Пропонуємо придбати квартиру на березі річки Стугна в місті Українка в новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Мріяли зустрічати світанок та слухати плескіт річки, тоді ця квартира саме для Вас. Унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам видову однокімнатну квартиру на березі річки в м. Українка

Шукай нерухомість у Києві та передмісті

Пропонуємо придбати двухкімнатну квартиру на березі річки Стугна в місті Українка в новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Мріяли зустрічати світанок та слухати плескіт річки, тоді ця квартира саме для Вас. Загальна площа квартири - 71,16. Унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам 2-ну квартиру на березі річки в м. Українка в новобудові.
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Пропонуємо придбати однокімнатну квартиру на березі річки Стугна в місті Українка, вул. Вишнева в новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Мріяли зустрічати світанок та слухати плескіт річки, тоді ця квартира саме для Вас. Унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам видову однокімнтану квартиру на березі річки в м. Українка

Пропонуємо придбати однокімнатна квартиру на березі річки Стугна в місті Українка, вул. Вишневав новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Мріяли зустрічати світанок та слухати плескіт річки, тоді ця квартира саме для Вас. Унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам видову однокімнатну квартиру в м. Українка

Продам 3х комнатную студио квартиру (кухня с комнатой совмещены) и две комнаты закрыты, в новом кирпичном доме по улице Строителей. Один балкон- застеклен и утеплен По квартире есть все счетчики, даже на тепло. Сделан качественный ремонт с использованием качественных материалов и техники На полу ламинат Сан узел в плитке Все столешницы из деревянного массива По технике остаётся: кондиционер, холодильник, плита с духовкой, вытяжка, стол и стулья, бойлер, большая кровать с матрасом, шкафы, люстры. Дмитрий риелтор.

Продам 3ри кімнатну квартиру в м.Українка

Пропонуємо придбати однокімнатну квартиру на березі річки Стугна в місті Українка в новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Це унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам однокімнатну квартиру на березі річки в м. Українка

Пропонуємо придбати двокімнатну видову квартиру на березі річки Стугна в місті Українка, вул. Вишнева в новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Мріяли зустрічати світанок та слухати плескіт річки, тоді ця квартира саме для Вас. Унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам 2-х кімнатну квартиру з видом на річку м. Українка

Пропонуємо придбати видову однокімнатну квартиру на березі річки Стугна в місті Українка, вул. Вишнева в новому, сучасному ЖК "STUGNA RESIDENCE". Мріяли зустрічати світанок та слухати плескіт річки, тоді ця квартира саме для Вас. Унікальна малоповерхова новобудова бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, магазини, аптека, студія краси, кав’ярні. Родзинкою комплексу є SPA центр з зонами релаксу та басейнами. Позасмагати мешканці зможуть на власному пляжі, а поплавати в річці чи відкритому басейні, який функціонуватиме круглий рік. Власний парк з зонами відпочинку, набережна, велодоріжки, яхт клуб, місця для риболовлі… Це далеко не весь перелік переваг ЖК. Піклуючись про безпеку мешканців "STUGNA RESIDENCE", територія буде закритою, під охороною з цілодобовим відео наглядом та пропускною системою. Також на території буде власне укриття та потужний генератор для безперебійного постачання електроенергії. Власний великий паркінг, концепція «двір без авто», мийка для машин. * Монолітно-каркасна технологія будівництва, * стіни - газоблок, * утепелення стін мінеральною ватою, * висота стелі 3 метри, *панорамні вікна, * безшумні ліфти, * лічильники, * централізоване водопостачання та водовідведення, *централізоване опалення, *енергоощадні технології та матеріали. Діють знижки, придбання за програмою єОселя та вигідне розтермінування. Різноманітні планування, квартири з вільним плануванням та просторими терасами. Всі деталі можна дізнатись у відділі продажів.

Продам видову  1-ну квартиру на березі річкив м. Українка

Житлові комплекси у Українка

Географія Українка