Продаж квартир Ужгород до 55000 доларів
549 оголошень по 223 квартирах
2.4 млн грн
51 847 грн/м²
вулиця Карпатської України, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири у сучасному житловому комплексі "Зоряний" класу Комфорт, розташованому по вулиці Карпатської України (вулиця Гагаріна 28-в). Сучасний 10-поверховий комплекс знаходиться у зручному та озелененому районі міста. В основу будівництва квартир покладені нові європейські технології та кращі традиції української архітектури. Квартири мають автономну систему газового опалення та обладнані 2-контурними турбокотлами VIESSMANN, встановлені сертифіковані протиударні та вогнестійкі двері, а також є часткова стяжка в житловій зоні. Будинок облаштований панорамними вікнами з багатокамерного профілю та енергоощадними двокамерними склопакетами, має утеплення мокрого фасаду екологічним та негорючим матеріалом. Комплекс закритого типу з ландшафтним дизайном, з підземним паркінгом та гостьовими паркомісцями, сучасним дитячим та спортивним майданчиками та цілодобовим відеоспостереженням.
2 кімнати
без ремонту
46.93 / 25.74 / 11.47 м²
цегляна
поверх 3 з 10
2026 Рік будівництва
2.4 млн грн
45 079 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського, 29
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2- х кімнатну квартиру по вул Грушевського
5 поверх
Цегляний будинок
Кімнати роздільні
Хороший житловий стан
Є газова колонка
Ціна 55000 у о
2 кімнати
без ремонту
54 / 36 / 8 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2.4 млн грн
49 635 грн/м²
вулиця Андрія Палая
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за авторським проєктом.
Система опалення - індивідуальне газове. Також є централізоване водопостачання, газ та вивіз відходів.
На кухні встановлені меблі.
Можливий обмін на будинок. Комісія сплачується.
Дах не протікає.
Квартира розташована у зручному місці з розвиненою інфраструктурою поруч.
Встановлено нові металопластикові вікна. Підлога вкрита ламінатом. Вхідні двері броньовані.
3 кімнати
з ремонтом
49 / - / 7 м²
цегляна
поверх 2 з 2
2.4 млн грн
48 662 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат та кухню площею 9 м.кв. Стан квартири середній, з косметичним ремонтом. Вікна вакуумні, нові вхідні двері.
Система опалення індивідуальна електрична. Всі лічильники встановлені. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована.
Не підходить для програм, ваучерів, сертифікатів.
Будинок житлового фонду 1991-2000-х років. В будинку працює ліфт.
Квартира не кутова. Є балкон та лоджія.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 9 м²
панельна
поверх 3 з 9
2.4 млн грн
41 938 грн/м²
Оноківська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат. Стан ремонту - житловий.
Система опалення індивідуальна газова. Є центральний водопровід, газ, електрика, центральна каналізація та вивіз відходів.
Меблі та техніка входять у вартість квартири.
Квартира вже в оренді — чудовий варіант як для інвестиції, так і для власного проживання.
Будинок цегляний, житловий фонд 80-90-х років.
Розташована в хорошому, екологічно чистому районі. Поруч зелена зона, кінцева зупинка маршруток, що забезпечує зручну транспортну розвязку. До історичного центру міста - 20 хвилин пішки.
Квартира суха, тепла, світла. Є засклений балкон з кухні та засклена лоджія з кімнати. Є Wi-Fi та швидкісний інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
58 / - / 8.3 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2.4 млн грн
46 273 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві окремі кімнати, зручний коридор, ванну кімнату та окремий санвузол. Є кладова. З обох кімнат є вихід на велику лоджію, яку можна використати для збільшення житлової площі. Стан ремонту не вказано, але зазначено, що обєкт буде цікавий під комерційну нерухомість.
В квартирі є газ, встановлена газова колонка, опалення електричне.
Лоджія виходить на пішохідну частину вулиці.
Планування на дві сторони. Лоджію можна використати для збільшення житлової площі. Обєкт цікавий також під комерційну нерухомість.
2 кімнати
з ремонтом
52.6 / - / 1 м²
поверх 1 з 5
2.4 млн грн
64 012 грн/м²
Капушанська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату. Стан ремонту не вказано, але будинок побудований у 90-х роках.
Опалення: індивідуальне газове. Встановлені лічильники.
Квартира мебльована.
Продаж за готівку без державних програм. Більше 3 років у власності. Податок не виникає. Пропозиція від рієлтора.
Цегляний будинок 90-х років.
Поруч вся інфраструктура: школи, садочки, супермаркети, зупинки транспорту, ринок.
1 кімната
з ремонтом
38 / - / 9 м²
поверх 3 з 5
2.4 млн грн
45 079 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільні кімнати та суміжний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Система опалення індивідуальна електрична. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Меблі на кухні, газова плита та газова колонка.
Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. ОСББ.
Поруч розташовані торгівельні центри, зупинки громадського транспорту та школа.
Є заскленний балкон.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 7.4 м²
поверх 1 з 5
Популярні запити
2.4 млн грн
57 509 грн/м²
вулиця Олександра Богомольця, Будинок
ЖК Home, Ужгород
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК "Home" на вул.Богомольця у р-ні ТЦ "VEGA".
Квартира знаходиться на 3-му поверсі з 7-ми новобудови зі швидкісним ліфтом.
Здача у експлуатацію: 3 квартал 2026 року.
Загальна площа квартири: 42.2 м².
Планування: кухня, кімната, суміжний санвузол, балкон.
Монолітно-каркасна технологія будівництва, цегляні стіни, утеплені пінопластом.
Встановлено вікна, вхідні двері.
Всередині чорновий стан ремонту, стяжка підлоги, штукатурка стін.
Індивідуальне електричне опалення.
Гарний підїзд, внутрішній двіо, благоустрій території, паркінг.
Поруч з домом ТЦ, супермаркет "АТБ", ліцей ім.А.Волошина, дитячий садок, церква, стадіон, басейн, до центру міста 5-7 хв. на авто.
Продаж від агенції з комісією.
1 кімната
без ремонту
42.2 / 14.3 / 18.2 м²
поверх 3 з 7
2.4 млн грн
57 509 грн/м²
вулиця Олександра Богомольця, Будинок
ЖК Home, Ужгород
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартир роздільне, санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Система опалення індивідуальне газове. Тепла підлога по всій квартирі.
Здача в експлуатацію третій квартал 2026 року.
1 кімната
без ремонту
42.2 / - / 18.2 м²
цегляна
поверх 6 з 7
2.4 млн грн
59 058 грн/м²
вулиця Другетів, Будинок
ЖК MONTREAL, Ужгород
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира від забудовника в м. Ужгород, вул. Другетів 96, мік Корятовича.
Покупка без комісії агентству.
Будівництво триває.
Здача будинку в експлуатацію: третій квартал 2027р.
ЖК MONTREAL – це унікальне середовище для життя та роботи, яке пропонує якісні житлові та комерційні простори поруч із центральною частиною Ужгорода.
Проект включає житло різних планувань від комфортних студій до просторих багатокімнатних апартаментів із великими терасами, а також підземний паркінг, бомбосховище, дитячий майданчик.
Кожне планування зручне та продумане забудовником для комфортного проживання.
До вашої уваги пропонуємо 1-кімнатну квартиру площею 40.95 м.кв. на 3-му пверсі.
Наповнення:
– вхідні сертифіковані двері;
– вікна енергозберігаючі (два скла);
– перестінки цегляні;
– чистова стяжка по всій квартирі;
– внутрішня штукатурка;
– розведені мокрі точки;
– заведений силовий кабель в квартиру без розводки;
– інтернет кабель;
– встановлені лічильники на воду та світло.
Ідеальна локація, поряд знаходиться площа Корятовича, зупинка, АТБ, та багато іншого.
Ціна від 1335 до 1600 дол м.кв.
Розтермінуваня платежу надається до здачі будинку в експлуатацію.
Додатково паркінг 12 тис дол.
Код: 24004
1 кімната
без ремонту
41 / 14 / 19 м²
поверх 3 з 8
2.4 млн грн
53 086 грн/м²
Мукачівська вулиця, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ Продаж 1-кімнатної квартири, ЖК 44 Avenue
Переваги:
• Розташування (вул. Мукачівська 44, садки, школи, ресторани, кавярні, спортзали, аптеки, лікарні, супермаркети, магазини, ТЦ, парк)
• Утеплення (мінеральна вата)
Продаж 1-кімнатної квартири в сучасному житловому комплексі 44 Avenue (вул. Мукачівська, 44). Квартира з високими стелями (3,05 м), панорамними вікнами та балконом, що створюють простір і світло. Район має розвинену інфраструктуру: поруч дитячі садки, школи, ресторани, кав’ярні, спортзали, аптеки, лікарні, супермаркети, магазини, торгові центри та парк для відпочинку. Будинок обладнаний ліфтом, має закриту територію з відеоспостереженням, підземний паркінг та сонячні панелі для енергоефективності. Це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та сучасні технології, а також хоче реалізувати власний дизайн інтер’єру.
Запланована здача - 4 кв 2026
В наявності є схожі обєкти, що не рекламуються. Якщо зацікавило - пишіть в особисті або телефонуйте
Також за номером є телеграм та вайбер
1 кімната
без ремонту
45.43 / 13.86 / 13.82 м²
поверх 4 з 7
Шукай квартиру по локації
2.4 млн грн
57 952 грн/м²
вулиця Олександра Богомольця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Стан ремонту - під чистову обробку, що включає чистову стяжку та поштукатурені стіни.
Індивідуальне газове опалення з встановленим котлом, тепла підлога по всій квартирі. Встановлені лічильники на газ, воду та електрику. Підведені міські комунікації, заведений інтернет та електрика.
Продаж по переуступці.
Будинок цегляний, монолітно-каркасна технологія будівництва, утеплений фасад. Передбачено ліфт, облаштовану прибудинкову територію, паркомісця.
Поруч розташовані школи, садочки, ринок, магазини, зручна транспортна розв’язка.
Вхідні двері встановлені. Розведена сантехніка.
1 кімната
без ремонту
41.6 / - / 15 м²
цегляна
поверх 2 з 7
2.4 млн грн
72 993 грн/м²
вул. Мальовнича, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студія, що є одним з варіантів 1-кімнатної квартири. Стан квартири - без ремонту, побудована.
В квартирі передбачено електричне опалення, підведені вода та електрика, виконана електрична розводка. Також встановлено теплу підлогу. Передбачено інтернет.
Прямий продаж без комісії від забудовника GAZDA. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
Житловий комплекс GRAND HILLS розташований у престижному районі міста Ужгород. Комплекс має панорамне розташування на пагорбі з краєвидами міста, сучасну архітектуру з фасадами з натуральних матеріалів, просторими балконами та панорамними вікнами. Територія закрита, без автівок, з дитячими майданчиками, зонами відпочинку та ландшафтним дизайном. Власна інфраструктура включає комерційні приміщення, підземний паркінг та зарядки для електрокарів. Забудовник GAZDA гарантує контроль будівництва, сервісне обслуговування та прозорі умови покупки.
Поруч з ЖК розташовані Dream Park by GAZDA (160 м), кавярня (50 м), боулінг клуб (1.7 км), торговий центр (1 км), центр розвитку (1.1 км), міська лікарня (900 м), університет (250 м) та зупинка громадського транспорту (200 м).
Квартира має панорамні вікна, утеплений фасад та покращену шумоізоляцію. Передбачено відеоспостереження та домофон.
1 кімната
без ремонту
33 / - / 19 м²
поверх 5 з 8
2.4 млн грн
51 864 грн/м²
вулиця Марії Заньковецької, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири.
Поверх 4/5
Стіни цегляні.
Кімнати окремі.
Індивідуальне газове опалення.
Санвузол роздільний.
Дуже вдале місце розташування.
Поряд магазини, 2 дитячі садочки, ринок, супермаркет, відділення банків, пошта і т. д.
2 кімнати
без ремонту
46.2 / 31.2 / 5.4 м²
панельна
поверх 4 з 5
2.4 млн грн
46 583 грн/м²
вулиця Франтішека Тіхого, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири в Ужгороді, р-н Проспекту Свободи
Будинок цегляний, розташований у затишному дворі, що забезпечує тишу та комфорт проживання.
Квартира охайна та доглянута:
• індивідуальне газове опалення
• металопластикові вікна
• 5 поверх із 5 (дах після ремонту, без проблем)
Зручне розташування: поруч дитячий садок, школа, магазини, транспортна розв’язка та вся необхідна інфраструктура.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Ціна 54 000$
📞095-622-19-45 АЛЬЯНС - агентство нерухомості
3 кімнати
з ремонтом
51.3 / 34 / 5.4 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2.4 млн грн
55 298 грн/м²
Електрозаводська вулиця, 45
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира півторашка (1.5) із виглядом на річку та гори, м. Ужгород , вул. Курортна 45, (район Корятовича), ЖК Спортивний.
Здача в експлуатацію 2-3 квартал 2026 р
Будинок цегляний монолітно – каркасний, дев’ятиповерховий (1-й поверх комерція та офіси, 2-9 житлові). Буде ліфт, дитячий майданчик, парковка, бомбосховище згідно норм ДБН, лобі біля 50 м.кв з освітленням та інтернетом (резервні акумулятори).
До вашої уваги пропонуємо квартиру півторашку площею 42.96 м.кв на шостому поверсі. Зручне та продумане планування. З квартири відкривається панорамний вигляд на річку, гори, місто.
В квартирі буде зроблено забудовником: чистова стяжка, встановлені міжкімнатні перестінки, стіни поштукатурені, заведено воду та електрику в квартиру без розводки, встановлені лічильники на воду та світло.
Хороша локація та розміщення будинку: поруч парк, річка, спортивний комплекс, басейни, 10 хв пішої ходьби до площі Корятовича.
Добре підходить як для проживання так і для оренди.
Ціна 1250 Дол.
Переуступка.
Код: 42956
1 кімната
без ремонту
43 / 16 / 16 м²
поверх 6 з 9
2026 Рік будівництва
2.4 млн грн
53 616 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна квартира без ремонту. Стан ремонту: після будівельників.
Система опалення: власна котельня. Комунікації: газ, центральний водопровід.
Можливість купівлі за державними програмами: є-Відновлення, ваучери. Розтермінування на весь період будівництва. Договір купівлі-продажу майбутнього об’єкта нерухомості.
Закрита територія, двір без авто, відеонагляд 24/7. Підземний паркінг, бомбосховище, ландшафтний парк та басейн. Здача — кінець 2027 року.
Комфорт: балкон, лоджія, ліфт.
1 кімната
без ремонту
44.23 / - / 17.37 м²
поверх 6 з 9
2.4 млн грн
59 190 грн/м²
вулиця Карпатської України, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏠 Затишна квартира в ЖК Зоряний
2 поверх
Зручне планування: кухня-вітальня з балконом + окрема кімната.
У вартість квартири входить паркомісце в підземному паркінгу (закріплено місце за кожною квартирою окремо)
Основне:
🔥 Цегляний будинок (утеплення мін.вата 20)
🔥 Індивідуальне газове опалення — котел VIESSMANN
🔥 Панорамні вікна, стяжка, розводка електрики та води
🔥 Протиударні вхідні двері, радіатори встановлені
Переваги комплексу:
🔒 Закрита територія, відеоспостереження
🌿 Ландшафтний дизайн, сучасні дитячий та спортивний майданчики
🚗 Підземний паркінг — може слугувати укриттям.
Інфраструктура:
🛍 Магазини, аптеки, пошта
🏫 Школа, садок
Можливий продаж по переуступці
📲 Огляд за домовленістю.
1 кімната
без ремонту
40 / 23 / 15 м²
цегляна
поверх 2 з 10
2022 Рік будівництва
2.4 млн грн
78 876 грн/м²
площа Богдана Хмельницького, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж видової квартири в центрі Ужгорода з потенціалом мансарди
Пропонується 1-кімнатна квартира в унікальній локації — площа Богдана Хмельницького, самий центр Ужгорода.
Квартира розташована на 4-му поверсі цегляного будинку сталінського типу, що відзначається якістю будівництва, товстими стінами та комфортним мікрокліматом.
Головні переваги об’єкта:
панорамний вид на річку Уж, парк та готель «Ужгород»
престижна центральна локація
останній поверх — більше світла, тиші та приватності
можливість облаштування мансарди (горища)
новий дах будинку
цегляний будинок сталінського типу
рідкісна пропозиція для центру міста
Характеристики:
Загальна площа: 29,5 м²
Житлова: 18 м²
Кухня: 6 м²
Висота стелі: 2.8 м
Балкон
Стан квартири:
Bиконано повну реконструкцію квартири із заміною електропроводки та труб.
Важливо: реконструкція офіційно зареєстрована у технічному паспорті — жодних юридичних ризиків для покупця.
На сьогодні квартира потребує косметичного оновлення:
фарбування стін
оновлення паркету
встановлення кухні
за бажанням — заміна вікон
Це дає можливість новому власнику реалізувати власний дизайн без необхідності капітального ремонту.
Додатково:
до квартири належить підвальне приміщення (комора) близько 5 м² з полицями
зручне паркування у дворі будинку (зазвичай є місця)
вся інфраструктура — у пішій доступності
інвестиційний потенціал (оренда або перепланування)
можливість збільшення площі за рахунок облаштування мансарди
Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестування в нерухомість у самому серці Ужгорода.
1 кімната
без ремонту
30 / 18 / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 4
2.4 млн грн
51 449 грн/м²
вулиця Марії Заньковецької
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати, які не є прохідними. Вікна виходять на сонячну сторону. В квартирі встановлені металопластикові вікна, замінені вхідні двері, частково оновлена електропроводка, поміняні труби в санвузлі. Стан ремонту - без ремонту.
В квартирі є газова колонка.
Документи готові до продажу — у власності більше 3 років.
Квартира розташована в цегляній хрущовці. Підїзд доглянутий, біля будинку багато зелені й приємна прибудинкова територія.
Район дитячої поліклініки.
Квартира розташована в середині будинку — тепла та затишна. Квартира сонячна та світла.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 6 м²
поверх 4 з 5
2.4 млн грн
57 509 грн/м²
вулиця Олександра Богомольця, Будинок
ЖК Home, Ужгород
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається півтора кімнатна квартира в новому районі по в.Богомольця , новобудова,здача в експлуатацію 3 квартал 2026 року.
Квартира не кутова,світла.
Автономне газове опалення, тепла підлога, лічильники
Переуступка
1 кімната
без ремонту
41.1 / 12.5 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 7
2026 Рік будівництва
2.4 млн грн
39 372 грн/м²
Капушанська вулиця, 92
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири у ЖК Nova City
Площа: 60 м2
Поверх: 4
Житловий комплекс Nova City — новобудова комфорт-класу в місті Ужгород, Закарпатська область, розташована за адресою вул. Капушанська, 145е.
Проєкт реалізує забудовник компанія Новий Львів. Комплекс наразі будується, завершення та здача в експлуатацію заплановані у другому кварталі 2027 року.
ЖК зводиться як монолітно-каркасний будинок з цегляно-керамоблоковими зовнішніми стінами та утепленням з мінеральної вати. Будівля має 12 поверхів і складається з 1 будинку та 5 секцій.
Проєкт передбачає наявність інфраструктурних елементів:
• підземний та гостовий паркінг (підземний має близько 48 паркомісць)
• комерційні приміщення на першому поверсі
• зони відпочинку та дитячі майданчики
• система контролю доступу та домофони
Комплекс розташований поруч із розвиненою міською інфраструктурою — супермаркети, торгові центри, заклади освіти та відділення пошти в пішій доступності.
Ціна: 890$ / м2 (2 черга будівництва)
Загальна сума: 53 400$
2 кімнати
без ремонту
60 / 27.2 / 16 м²
поверх 4 з 12
2.4 млн грн
54 855 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт під чистову обробку.
Система опалення індивідуальна електрична. Централізоване водопостачання, електрика, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Меблювання відсутнє.
Продаж квартири. Ціна за 1 кв.м. становить 1300$. Також є 2-кімнатні квартири.
Житловий фонд від 2021 року. Є балкон, лоджія, гостьовий паркінг та ліфт.
Квартира розташована у затишному районі міста.
1 кімната
без ремонту
43 / - / 14 м²
цегляна
поверх 5 з 7