Продаж квартир Тираспольська площа, Одеса

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
375 оголошень по 131 квартирі$ 26 тис.
1 083 $/м²
Ковальська вулиця, 49
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ковальська / ріг Тираспольської
Загальна площа квартири 24 кв.м, кухня 13.8 кв.м
Вхід з вулиці, тамбур на 2 квартири
1 поверх 2-поверхового будинку, двір без машин
Капітальний ремонт 4 роки тому, повна комплектація меблями та технікою
Усі приміщення з вікнами, квартира приємна, світла
Зручна локація, у пішій доступності: Дерибасівська, Соборка, Привоз, Новий ринок
0679517209 Ірина, телефонуйте!
Гідний варіант для студентів, пари
1 кімната
з ремонтом
24 / 7 / 13.8 м²
блочна технологія
поверх 1 з 2
$ 55 тис.
965 $/м²
Красний провулок, 11
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується 2 кімнатна квартира площею 57 м #178; у самому серці міста. Вона розташована на першому поверсі в затишному дворі та має власний окремий вхід із зоною відпочинку. Двохрівневе планування створює відчуття простору й робить житло зручним як для проживання, так і для бізнесу.
Квартира пройшла реконструкцію, укомплектована сучасними меблями та всією необхідною технікою — від холодильника та плити до пральної й сушильної машини. Є кухня, простора вітальня, суміжний санвузол, швидкісний інтернет і Wi-Fi, телевізор. Опалення індивідуальне електричне, комунікації центральні.
Локація — одна з найкращих в Одесі. Поруч театри, кінотеатр, ресторани, кафе, супермаркети, ТРЦ, ринок, банки, аптеки, пошта, дитячий садок і школа. У пішій доступності парк та зелена зона, а до моря всього кілька хвилин. Це місце, яке радує туристів і підходить для ведення бізнесу.
Квартира на Красному провулку — це поєднання історичної атмосфери, сучасного комфорту та вигідної інвестиції в центрі Одеси.Для перегляду звертайтеся!
2 кімнати
з ремонтом
57 / 42 / 6 м²
поверх 1 з 3
1891 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 75 тис.
1 198 $/м²
вулиця Святослава Караванського, 34
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 3 кімнатна квартира у центрі міста по вулиці Святослава Корованського (вул. Жуковського) ріг проспект Українських героїв (Олександрівський проспект).
Будинок розташований у затишному закритому дворі. Вікна квартири у двір.
Камяні сходи. Міцні стіни. Висота стелі 3.2 м.
В квартирі зроблено євроремонт. 3 кондиціонера. Повний комплект побутової техніки: пральна та сушильна машинка, посудомийна машинка.
Опалення газове, двоконтурний котел.
Акумулятор на випадок відключення світла.
Просторий балкон з кухні з навісом.
Частково залишається меблі. Частково за домовленості, бо антиквариат.
Телефонуйте, покажемо у будь-який час.
3 кімнати
з ремонтом
62.6 / 40 / 9 м²
поверх 3 з 3
$ 66 тис.
1 594 $/м²
Грецька вулиця, 43
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код об'єкта: 394971. АН "Атланта".
Продається 2-кімнатна квартира на середньому поверсі міцного будинку "Сталінського" проекту на Грецькій в історичному центрі Одеси!
Квартира світла і простора. Загальна площа 42 кв.м.
Розпланована на 2 окремі кімнати з високими стелями, що забезпечує комфорт для проживання.
У квартирі зроблений ремонт - що дозволяє відразу заселитися і жити без додаткових витрат.
Вікна виходять на історичний центр. Закрита облаштована територія. Чистий парадний на коді. Прекрасне місцерозташування.
Грецька вулиця - одна з найпрестижніших локацій міста: 1 хвилина до Дерибасівської, парки, ресторани, театри та магазини.
Все культурне спадщина Одеси в шаговій доступності, все це робить це пропозицію особливо привабливою як для особистого проживання, так і для інвестицій (високий орендний потенціал).
Телефонуйте, покажемо в зручний час!
2 кімнати
з ремонтом
41.4 / 25.3 / 5.3 м²
поверх 3 з 4
$ 80 тис.
1 194 $/м²
вулиця Новосельського, 98
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Чудова квартира з неймовірно високими стелями, товстелезними стінами, у розкішному місці — за кілька хвилин від Соборної площі та всього за 5 хвилин пішки від Дерибасівської. У під’їзді всього дві квартири: наша (можливо, скоро — ваша) і ще одна. Класичний одеський дворик, як у кіно, можливо, навіть із чарівними сусідами (теж як у кіно). І хоча планування та висота стель дозволяють зробити з квартири трикімнатний апарт-готель, у ній можна цілком комфортно і з великим задоволенням жити, насолоджуючись центром Одеси.
3 кімнати
без ремонту
67 / 44.5 / 5.7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
$ 45 тис.
1 216 $/м²
Успенська вулиця, 103
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру, вул. Успенська/ріг вул. Преображенської.
Вхід із парадної, пристойна сходова клітка, без балкона, повністю дворова.
Після якісного ремонту. Підлога — ламінат, вікна металопластикові, броньовані двері. Кухня 6,5 м², прохідна, вбудовані меблі; з кухні дві окремі кімнати 11 та 15 м², повністю мебльовані.
Газова варильна поверхня, санвузол суміщений.
Бойлер, холодильник, кондиціонер, газове опалення, працює без електроенергії.
Квартира повністю готова до проживання та здачі в оренду.
Чудовий район, поруч сквер, близькість до моря, супермаркети. Відмінна транспортна розвязка.
2 кімнати
з ремонтом
37 / 18 / 6 м²
поверх 2 з 3
$ 200 тис.
952 $/м²
Ковальська вулиця, 25
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора квартира в історичному центрі міста
🔹 вул. Ковальська 25
🔹 Розташована на 2 поверсі із 3
🔹 Загальна площа 210 кв.м, розпланована на 6 кімнат, є гардеробна, високі стелі, три балкони балкони
🔹 Мармурові сходи, закрита парадна
🔹 Ексклюзивний продаж
МОЖЛИВА ПРОДАЖ ЗА ПРОГРАМОЮ Є-ВІДНОВЛЕННЯ
💰 Ціна 200 000 у.о
Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся
6 кімнат
з ремонтом
210 / 114 / 16 м²
поверх 2 з 3
$ 69 тис.
1 062 $/м²
вулиця Павла Зеленого, 45
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира на вул. Коблевській. Розташована на середньому поверсі. Загальна площа 62 кв. м. Високі стелі з ліпниною. Роздільні кімнати. Простора кухня. 2 засклені балкони. Виконано якісний ремонт. Укомплектована всіма необхідними меблями. Встановлено 2 кондиціонери. Є антресоль. Доглянута парадна з мармуровими сходами. Старовинні вхідні двері. Закритий двір, що потопає в зелені. Чудове розташування. У кроковій доступності пл. Соборна, Дерибасівська, Міський сад та інші памятки міста.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 38.6 / 10.6 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
$ 44 тис.
759 $/м²
вулиця Новосельського, 95
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в чистому, придатному для проживання стані. Доглянутий, закритий двір, порядні, дружні сусіди. Квартира вільна, щодо оглядів домовляємося заздалегідь. За документами — 1-кімнатна, загальна площа 30,2 кв. м, але є приємний бонус — друга кімната( спальня ) + підсобне приміщення (комора) — під усією квартирою, використовуйте як особистий бомбосховище! Немає зареєстрованих.Програми -ні.
2 кімнати
без ремонту
58 / 37 / 7 м²
поверх 1 з 2
$ 29 тис.
500 $/м²
вулиця Ніни Строкатої, 27
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Буніна / Катерининська, продам квартиру, розташовану на третьому поверсі старовинного триповерхового будинку, 58/34/12 кв. м, дві просторі суміжні кімнати (20 та 14 кв. м), місце для гардеробної, санвузол суміщений із ванною, газова колонка, вікна на вулицю та у двір, висота стель 2,6 метра, у парадній міцні деревяні сходи, зручна, простора та недорога перспективна квартира в самому центрі Одеси за два кроки від Дерибасівської! Можливе придбання сусідньої квартири 79 кв. м та їх обєднання.
2 кімнати
без ремонту
58 / 34 / 12 м²
поверх 3 з 3
$ 39.5 тис.
494 $/м²
вулиця Ніни Строкатої, 27
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Буніна / Катерининська, продам квартиру, розташовану на третьому поверсі старовинного триповерхового будинку, 80/42/16 кв.м, три суміжно-роздільні кімнати (21 + 13 + 7,5 кв.м), гардеробна, комора, санвузол суміщений з ванною, газова колонка, вікна на вулицю та у двір, висота стель 2,6 метра, у парадній міцні деревяні сходи, зручна, простора та недорога самостійна (не комунальна!) квартира у самому центрі Одеси за два кроки від Дерибасівської!
3 кімнати
без ремонту
80 / 42 / 16 м²
поверх 3 з 3
1910 Рік будівництва
$ 50 тис.
1 316 $/м²
Грецька вулиця, 50
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж однокімнатної квартири в ЦЕНТРІ міста
‼️ Дерибасівська / Соборна площа / Грецька
ПАССАЖ
Загальна площа 38.2 м²
Кімната 26.5 м²
Житловий стан
Зручний перший поверх
Високі стелі 3.75 м
Повна комплектація меблі/техніка (кондиціонер, пральна машина, бойлер, холодильник тощо)
Супер пропозиція під орендний бізнес‼️
ТОП локація
Телефонуйте для перегляду!
1 кімната
з ремонтом
38 / 26 / 5 м²
поверх 1 з 4
$ 105 тис.
808 $/м²
Ковальська вулиця, 52
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 4-кімнатна квартира в центрі міста, перетин вулиць Преображенська/Успенська. Квартира з хорошим ремонтом, дорогими меблями та технікою. Розпланована на 3 спальні (одна прохідна 32 кв. м — з легкістю ділиться на 2 спальні), 2 балкони, вітальню, кухню, роздільний санвузол. Також у будинку мармурові сходи, над квартирою горище 5 метрів — є можливість добудови в майбутньому. Встановлена сигналізація, відеоспостереження, під’їзд на чипі, встановлений домофон із камерою — вхід із фасаду. Висота стелі — близько 5 метрів. Квартира після капітального ремонту. Заходь і живи. Є відеоогляд за запитом. Телефонуйте.
4 кімнати
з ремонтом
130 / 92.7 / 11 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 4
1914 Рік будівництва
$ 150 тис.
517 $/м²
Ніжинська вулиця, 64
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Велика дворівнева квартира в історичному центрі Одеси, вул. Ніжинська
Продається простора дворівнева квартира у самому серці історичного центру Одеси. Будинок обладнаний ліфтом, квартира займає 4-й поверх і мансардний рівень — практично дві автономні квартири в одному об’єкті.
⸻
Мансарда (повністю автономна):
Свіжий ремонт
3 окремі спальні
Повністю незалежний житловий простір
Ідеально для великої родини або як окремий орендний поверх
⸻
4-й поверх (жилий, у доброму стані):
4 спальні — зручно для сім’ї або гостьових кімнат
Простора кухня
Велика ванна кімната
Три балкони — багато світла та відкритий простір
⸻
Головні переваги:
Ніжинська — історичний центр, тиха вулиця з атмосферою старої Одеси
Поруч парки, театри, університети, транспорт
Будинок з ліфтом — велика рідкість для цієї частини міста
Величезна площа та багатофункціональність — під велику сім’ю, оренду або перепланування під свій проєкт
⸻
Квартира унікальна за плануванням та можливостями використання.
Показ у зручний час — пишіть або телефонуйте.
Будинок та двір:
Будинок міцний, 4-поверховий, з ракушняка, зі своїм індивідуальним опаленням. В будинку встановлено працюючий ліфт. Будинок 1911 року забудови
Інфраструктура:
Будинок знаходиться в старому центрі, 10 хвилин до Дерибасівської
Планування:
Квартира розташована на 4-му поверсі і мансардному, мансардний поверх з ремонтом, три кімнати, санвузол, кухня, гардеробна
4-й поверх квартира без ремонту, просто жилий стан, 4 кімнати, простора кухня, роздільний санвузол
6 кімнат
без ремонту
290 / 150 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 4
$ 42 тис.
1 050 $/м²
Тираспольська вулиця
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру на Тираспольській, це центр міста. Газова плита. Дуже велике подвір'я для паркування машини.
1 кімната
з ремонтом
40 / 25 / 10 м²
поверх 2 з 2
$ 61 тис.
1 034 $/м²
вулиця Кіри Муратової, 15
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам класику одеської архітектури — квартиру в будинку сталінського проєкту.
Адреса будинку в центрі міста, в районі Кірхи, по вул. Кіри Муратової (Льва Толстого).
3-кімнатна
59/40/7 м²
4 поверх із 4
Квартира чудово підійде сім'ї для зручного життя.
Квартира 3-кімнатна.
Зручне планування.
Простора зала 20 м² з виходом на балкон
і дві спальні по 10 м².
Великий суміщений санвузол.
Це елітний житловий фонд міста з міцними стінами та добрими сусідами.
Ціна: 61 000 у.о.
3 кімнати
з ремонтом
59 / 40 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 4
$ 49 тис.
851 $/м²
вулиця Ніни Строкатої, 28
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Представляємо вам унікальну можливість стати власником 2-х кімнатної квартири на вулиці Буніна, всього за кілька кроків від найвідомішої вулиці Одеси - Дерибасівської.
Цей об'єкт нерухомості вражає своїми особливостями: власний вхід, АГВ і колока забезпечує комфорт та економію на опаленні, нвіть в часи відключення.
Орендатори вже орендують приміщення, що робить цю квартиру ідеальним варіантом як для власного проживання, так і для інвестицій.
57.6 м² загальної площі дозволять вам створити затишне житло, а житловий стан та опалення від природного газу забезпечать комфорт та економію.
Вікна виходять у тихий та затишний двір, а капітальний тамбур забезпечує додаткову безпеку та тишу.
Ця квартира ідеально підійде як для сім'ї, так і для здачі в оренду, залишаючись завжди затребуваною на ринку нерухомості.
Не проґавте можливість стати власником цього унікального житла в самому центрі Одеси.
Телефонуйте нам прямо зараз і дізнайтеся всі деталі цієї чудової пропозиції!
2 кімнати
з ремонтом
57.6 / 36.4 / 8.7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
1999 Рік будівництва
$ 45 тис.
1 731 $/м²
Ніжинська вулиця, 59
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаётся квартира-студия с авторским ремонтом в самом центре города в р-не пл. Соборной на ул. Нежинской/Л. Толстого.
Общая площадь 29 кв. м.
Спланирована: кухня-гостиная, зона спальни, совмещенный с/у, большой балкон.
Идеальное состояние квартиры.
Капитальный ремонт с заменой всех коммуникаций.
Отреставрированный паркет.
Центральное отопление.
Большой балкон.
Мебель и бытовая техника остаются в квартире.
Чистая парадная с мраморной лестницей.
Закрытый двор.
Соборная площадь и улица Дерибасовская в 1 минуты пешей ходьбы.
Квартира свободна. Ключи на руках.
Оперативны показ.
1 кімната
з ремонтом
26 / 16 / 10 м²
поверх 2 з 3
$ 34.5 тис.
734 $/м²
Успенська вулиця, 78
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вільна квартира на вул. Успенська/Заславського, площею 47 кв. м, розташована в центрі міста. Функціональне планування, ідеально підходить для одинаків, молодих пар або як інвестиція під оренду. Перевагою є наявність двоконтурного котла, який забезпечить вам незалежне опалення та гаряче водопостачання в будь-яку пору року, дозволяючи економити на комунальних платежах. Крім того, встановлені всі прилади обліку (світло, газ, вода), що гарантує прозорість і контроль над витратами. Невеликий, але сухий підвал стане корисним місцем для зберігання речей, зберігаючи порядок і простір у квартирі. Закритий двір — це зона безпеки та тиші, де можна відпочити від міської метушні. Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової квартири в одному з найпривабливіших районів Одеси! Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про огляд та дізнатися більше. Ваш затишний куточок у центрі міста чекає на вас!
2 кімнати
без ремонту
47 / 32 / 11 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
$ 39.9 тис.
973 $/м²
Ніжинська вулиця, 58
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ДЕРЖ. ПРОГРАМИ !!! Пропоную до продажу двокімнатну квартиру в центрі міста на вул. Ніжинській.
Квартира в хорошому житловому стані з окремими кімнатами. Міцний будинок усередині закритого доглянутого двору.
Відмінна локація, історичні памятки нашого міста у пішій доступності. За більш детальною інформацією дзвоніть! Приємний торг доречний!
2 кімнати
з ремонтом
41 / 28 / 6 м²
поверх 2 з 2
$ 35 тис.
603 $/м²
Успенська вулиця, 121
Старобазарний сквер
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в історичному центрі Одеси.
Міцний будинок, чудовий двір. Вікна виходять у двір, балкон на вул. Успенську.
Дві спальні та велика кухня-вітальня. Просторий санвузол 3,1 кв.м.
Опалення газове АОГВ.
Квартира під ремонт, у процесі прибирання. Була в оренді під тихий офіс.
3 кімнати
без ремонту
58 / 28 / 10 м²
поверх 2 з 2
$ 95 тис.
1 338 $/м²
Преображенська вулиця, 41
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира розташована в історичному центрі Приморського району. Це житло, яке поєднує у собі престиж та комфорт. Розташована на вулиці Преображенській, вона пропонує унікальну можливість жити в історичній частині міста, де кожен куточок просякнутий атмосферою старовини та затишку.
Площа квартири складає 71 квадратний метр, з ретельно продуманим плануванням, що забезпечує максимальний комфорт. На підлозі укладено ламінат, вбудовані шафи в спальні та коридорі забезпечують достатньо місця для зберігання. Кухня та ванна кімната облицьовані, а автономне опалення створює теплу та затишну обстановку у будь-яку пору року.
Квартира в хорошому житловому стані повністю мебльована, оснащена технікою і готова до проживання.
Вікна виходять як у тихий двір, так і на фасад будівлі, забезпечуючи природне освітлення та вид на вулицю. Прекрасна інфраструктура району дозволяє легко дістатися магазинів, ресторанів, парків та інших об'єктів соціального призначення.
Ця квартира - відмінний вибір для тих, хто цінує зручність, стиль та престиж. Не проґавте можливість стати власником цієї перлини в історичному центрі Одеси. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації та організації перегляду. Ваш новий будинок чекає на вас!
КОД : 385138
3 кімнати
з ремонтом
71 / 51 / 9 м²
поверх 3 з 3
$ 25 тис.
500 $/м²
провулок Нечипуренка, 9
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код об'єкта: 259448. АН "Атланта".
Продається унікальна дворівнева квартира в самому серці Одеси на вулиці Нечипуренка / Єврейська — на цій вулиці ви не знайдете аналогічних пропозицій за такою ціною!
Таке розташування робить квартиру особливо привабливою для орендного бізнесу — центр міста завжди користується попитом серед студентів, туристів та спеціалістів, що забезпечує відмінну доходність при короткостроковій або довгостроковій оренді.
Квартира розташована на другому та мансардному житловому поверсі міцного будинку, з окремим входом і знаходиться в глибині закритого доглянутого двору. Житловий стан дозволяє одразу заселитися або зробити сучасний ремонт за власним смаком. Мансардний поверх можна використовувати під творчу майстерню, тренажерний або танцювальний зал, йога-студію — простір повністю адаптований під ваші потреби.
Локація та інфраструктура: квартира знаходиться в історичному Приморському районі — одному з найпрестижніших і зручних центрів Одеси.
У пішій доступності: головна вулиця міста Дерибасівська, Філармонія, театр опери та балету, парк, міські пляжі, ринок Привоз, Книжковий ринок, магазини, школи, дошкільні заклади, аптеки, кафе та точки повсякденних товарів.
Транспортна доступність: поруч кілька зупинок громадського транспорту — трамваї, тролейбуси та маршрутки на Тираспольській площі та вулиці Преображенській, що дозволяє швидко дістатися як до морського узбережжя, так і в будь-який район міста.
Ідеальний варіант для сім’ї, творчої пари або інвестора, який шукає унікальне житло в історичному центрі Одеси з можливістю здачі в оренду.
Телефонуйте, оцініть квартиру самі — організуємо перегляд у зручний для вас час!
2 кімнати
з ремонтом
50 / 27 / 4 м²
поверх 2 з 2
$ 38 тис.
844 $/м²
вулиця Ніни Строкатої, 25
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаю 2-кімнатну окрему квартиру в самому центрі міста, вул. Буніна/Катерининська, 3-й поверх / 3-поверхового будинку, дворова, кімнати 13 кв. м + 11 кв. м суміжні, кухня 7 кв. м, газова плита, т/ванна, бойлер, кухня з вікном, своя засклена веранда-балкон, є комора, опалення ТЕЦ, кондиціонер, житловий стан. 38 000, торг.
2 кімнати
без ремонту
45 / 24 / 7 м²
поверх 3 з 3