Продається простора 1 кімнатна квартира загальною площею 60 кв.м. у м. Теребовлі на вул.Род.Юрчаків. Квартира розташована на зручному 2-му поверсі цегляного будинку квартирного типу польської забудови. Велика простора кімната площею 27.6 кв.м. зі своїм санвузлом, а також великим балконом з панорамою на місто. В кімнаті є діючий камін, який додає особливого затишку. Велика кухня площею 18.1 кв.м., у якій також є камін на дрова, коридор, гостьовий санвузол. В квартирі індивідуальне газове опалення та газова колонка для підігріву води, також є можливість встановити електричний бойлер. Високі стелі (3 м). Великі металопластикові вікна. Є підвал, частина горища, місце під гараж, а також задній двір з господарським приміщенням, літній душ, та відпочинкова зона. За більш детальною інформацією телефонуйте!

Юрчаків, 9

Квартира двокімнатна, загальна площа 71, 1м2 по вул.Род.Юрчаків. 2-й поверх цегляного чотириквартирного будинку "польської" забудови. Будинок на підвищенному рельєфі. З усіх вікон квартири видно Теребовлянську фортецю та красиву панораму міста. В квартирі високі стелі (3, 3м), великі, просторі вікна, 2 великі просторі кімнати (21, 1 та 26, 4м2), велика кухня (8, 8м2), "прихожа" (7, 4м2), велика кладова, є підвал та велика частина горища, є балкон (1, 4м2), та лоджія (4, 0м2), санвузол з ел.бойлером (3, 2м2), інд.газ.опалення з ПГВ + 2 каф.грубки в кімнатах, підлоги з польського дубового паркету, в квартиру заведений інтернет (точка доступу). На прибудинковій території є спільний сад. Квартирі належать 2 невеликі земельні ділянки (0, 9 та 1, 6 сот.) під квітник, огород чи полісад, а також 2 госп.сарайчики для ведення господарства, тримання свійських тварин, зберігання дров.

власник
2 кімнатна квартира 71, 1м2

Продається простора 1 кімнатна квартира, загальна площа 60 кв м у м Теребовля по вул родини Юрчаків, 2 поверх цегляного будинку польської забудови, Кімната простора, 27,6 кв м з діючим каміном, балконом з видом на замок.Кухня 18,1 кв м з каміном на дрова, коридор. Також місце під гараж, підвал, задній двір з місцем для відпочинку, літній душ та ін. Доброзичливі і чуйні сусіди.За детальнішою інформацією - за тел. 09******04.краще пишыть на пошту

власник
1 кімнатна квартира у м Теребовля

Житлові комплекси у Теребовля