Квартира в гарному стані, ванна і туалет облицьовані кахлем. Балкон засклений. Санвузол роздільний.
Повністю замінені вікна на енергозберігаючі. На кухні та в одній з кімнат встановлені нові радіатори опалення. Є бойлер та кондиціонер.
Квартира продається з меблями і технікою.
Таллінський квартал
Зручна локація, всього в 5-10 хвилинах пішки знаходяться навчальні заклади, дитячий садочок, центральна площа міста, лікарня. Поблизу розташовані ресторан, басейн, Палац дітей та молоді, а також зелена зона для прогулянок.
Чудовий варіант для молодої сімї з дитиною.
2 кімнати
з ремонтом
47.5 / - / 6.9 м²
поверх 5 з 5
589 тис. грн
11 861 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-х кімнатну квартиру в Дніпровському кварталі
Квартира в звичайному стані. Без ремонту. Стіни і стеля рівні, на підлозі паркет. Санвузол роздільний.
На кухні встановлені металопластикові вікна.
Квартира продається.
Чистий підїзд. Хороші сусіди. Квартира не кутова, без зайвих тепловтрат. Тамбур на 2 квартири забезпечує додатковий простір і безпеку, мінімум сторонніх.
Неподалік знаходяться мед.заклад Slavmed, відділення Нової пошти, школа, магазин, тренажерний зал.
Довгий балкон з потенціалом для облаштування під ваші потреби.
2 кімнати
з ремонтом
49.7 / - / 8.9 м²
поверх 5 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.8 млн грн
24 993 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-х кімнатну квартиру в Чернігівському кварталі!
Квартира має двостороннє планування. Зроблений стильний капітальний ремонт з використанням якісних матеріалів. Є суміжний санвузол.
Усі інженерні системи оновлені, встановлена нова електрика, сучасна сантехніка та ефективні батареї.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою. Кухня оснащена вбудованою сучасною технікою: електрична варильна поверхня, духові шафи, холодильники, кавоварка та інші необхідні дрібнички. Є затишна їдальня, що поєднує комфорт та елегантність. Простора вітальня оснащена кондиціонером і поєднує зону відпочинку з місцем для тренувань. Санвузол має повний набір зручностей: ванна для релаксу, окрема душова кабіна та біде.
У будинку є ліфт.
Квартира світла та простора. Встановлені склопакети по всій квартирі та засклена лоджія, що забезпечують тепло і затишок. Натяжна стеля додає інтер’єру вишуканості, а паркетна підлога приносить природну теплоту й довговічність.
Простора, затишна та тепла 4-кімнатна квартира з великим балконом та лоджією.
Квартира продається з меблями та технікою.
На першому поверсі є підвальне приміщення. Торг.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. У квартирі зроблений новий ремонт. В кімнатах, туалеті та ванній кімнаті натяжна стеля. На підлозі ламінат, а в туалеті та ванній кімнаті плитка під дерево. Замінені всі двері на сучасні, вхідні двері броньовані. Перед квартирою є передпокій разом з сусідами. Балкон великий з металопластиковими вікнами та обшитий сучасною пластиковою вагонкою. На всіх вікнах жалюзі.
У всій квартирі замінені склопакети та батареї на нові, сучасні. Квартира 2га на подачі тепла в будинку, взимку дуже тепла. Будинок не вимикають від електроенергії.
У квартирі залишається вбудована кухня з посудомийною машиною, індукційною керамічною плитою, духовою шафою, холодильником та столом. У спальні є велика вмістка шафа-купе та ліжко 1600*2000. В іншій кімнаті залишаються 2 ліжка з ортопедичними матрасами та кондиціонер LG. У передпокої залишається шафа для верхнього одягу.
Будинок обладнаний ліфтом.
До найближчого гаражного кооперативу 2 хв. Біля будинку багато паркувальних місць, у дворі продуктовий та будівельний магазин, дитячі майданчики (2 майданчики з тренажерами та спортивний майданчик для футболу). 4 хв до Нової Пошти, 7 хв Сільпо, ринок, ж/д та автовокзали.
Квартира суха, немає проблем зі стінами, вологою та грибками. Вікна виходять на ліс.
2 кімнати
з ремонтом
52.6 / - / 7.7 м²
панельна
поверх 8 з 9
909 тис. грн
12 708 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-к квартири в м.Славутич, Добринінський кв-л 9 21450$ (торг)
Квартира має роздільне планування, роздільний санвузол та зроблений косметичний ремонт. Висота стелі - 2,8 м. Квартира двостороння.
Встановлені лічильники води. Комунікаційні мережі в справному стані. Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід та центральну каналізацію.
Квартира мебльована та повністю придатна для проживання. Встановлено телевізор. Є меблі на кухні та гардероб.
Квартира продається безпосередньо від власника - юридичної особи. Торг можливий. Власник розглядає також варіант оренди.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
До будинку підходить асфальтована дорога. В наявності є вивіз відходів та електрика.
Квартира має дві незасклені лоджії. З вікон відкривається балкон.
Простора квартира з роздільним плануванням. Санвузол також роздільний. Квартира в житловому стані.
Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації та електрики. Опалення централізоване.
Квартира мебльована та оснащена телевізором.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира дуже тепла та світла. Є дві великі лоджії.
3 кімнати
з ремонтом
75.9 / - / 8.2 м²
поверх 5 з 5
546 тис. грн
14 403 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ТЕРМІНОВО! Продам 1-но кімнатну квартиру з меблями і технікою!
Квартира має простору кухню з виходом на засклений балкон. Кімната розділена перегородкою на дві функціональні зони: спальню та вітальню. У туалеті встановлений бойлер. Санвузол роздільний. Замінені всі вікна та батареї. Всередині квартири є комора.
Встановлені лічильники на воду і тепло. Ліфт працює справно.
Квартира продається з меблями і технікою.
Неподалік розташовані гаражний кооператив, дитячий садочок, Центр комплексної реабілітації «БлагоДар» та спортивний комплекс «Олімпієць».