Продається 2-кімнатна сталінка на проспекті Південному. Будинок біля Палацу культури.
3/5. Загальна площа 49 кв. м, площа кухні 7,6. Кімнати окремі. Висота стель 3 м.
Квартира під ремонт!
Є лічильники на газ, на воду, на тепло у домі
Продаж 2 кімнатної квартири в дуже гарному місці, Південний проспект 27
Квартира на 4 поверсі, кутова
Має гарний житловий стан, перекритий дах, документи готові до угоди!
Поруч дуже крута інфраструктура - від зупинки, трц, супермаркетів до школи, садочку, лікарні, паркової зони, річки
Запрошуємо на перегляд
Продається 1-кімнатна квартира з меблями у Кривому Розі
Алреса: проспект Південний, 37
Ціна: 12800 у.е
🔸 Загальна площа:30,5 м²
🔸 Поверх: 4-й з 5
🔸 Тип будинку: цегляний, теплий
🔸 Стан квартири: житловий, гарний — заходь і живи
🔸 Меблі:квартира повністю мебльована (ліжко, шафа, кухня, побутова техніка за домовленістю)
🔸 Світла кімната, охайна кухня, санвузол у хорошому стані
🔸 Чистий під’їзд, спокійні сусіди, доглянута прибудинкова територія
🏪 Інфраструктура:
– поруч магазини, аптеки, зупинка громадського транспорту
– швидкий доїзд до центру міста
– зелена зона, школа, дитячий садок – усе в пішій доступності
📞 Телефонуйте зараз, щоб домовитись про перегляд!
Ідеальний варіант для життя або здачі в оренду.
Квартира має перепланування, яке узаконене. Одна спальня виходить на проспект, кухня, балкон та інша спальня - у двір. Планування - студія. Санвузол суміжний. Квартира в житловому стані, як на фотографіях. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована. Наявні меблі на кухні та гардероб. Є кондиціонер, ванна, балкон та лоджія.
Документи в порядку, боргів немає.
Квартира розташована в хрущовці.
Є асфальтована дорога.
Є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Зроблено якісний сучасний євроремонт. Є балкон, лоджія та гардероб. У квартирі встановлені панорамні вікна.
Повністю замінені комунікації по електриці та сантехніці. Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира продається з частковим меблюванням. У квартирі є меблі на кухні, ванна та кондиціонер.
Квартира не має боргів за комунальні послуги. Документи готові до продажу. Продаж від власника, тому ви заощаджуєте на комісії ріелторам.
Будинок типу "Сталінка". У будинку живуть тихі та хороші сусіди. Для вашої безпеки в будинку є бомбосховище. Біля будинку відсутні проблеми з парковкою.
Квартира розташована на центральному проспекті, що забезпечує вам максимальну зручність і доступ до всього, що потрібно для комфортного життя.
Квартира в житловому стані.
Встановлені нові металопластикові вікна.
Цегляний будинок, теплий. Чистий підїзд, тихий двір.
Поруч супермаркети, ринок. Зона відпочинку з парком та кафе.
Висока стеля.
Квартира має окреме планування кімнат. Санвузол суміжний з якісною німецькою сантехнікою. Столярка та плінтус виконані з натурального дерева. Вікна та труби замінені на металопластикові. Високі стелі (3 м) створюють відчуття простору та комфорту. Ремонт виконаний за авторським проектом.
У квартирі проведена нова електропроводка та встановлені автомати. Є централізоване опалення. Встановлено бойлер для гарячої води.
Квартира мебльована. На затишній кухні є вбудовані меблі. Додатково встановлено кондиціонер для прохолоди влітку.
Будинок цегляний, теплий, сусіди хороші та спокійні.
Район з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є зупинка, магазини, школи та дитячі садки.
У квартирі працює відеоспостереження, що додає впевненості та спокою.