Продаж квартир Польовий провулок, Київ
1 оголошення по 1 квартирі
без комісії
$ 40 тис.
1 250 $/м²
Польовий провулок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗПЕЧНА 1К КВАРТИРА ВІД ВЛАСНИКА — 5 хвилин ДО М. ШУЛЯВСЬКА! Кімната під КОСМЕТИЧНИЙ
РЕМОНТ!
Продається затишна, світла та повністю оновлена 1-кімнатна квартира площею 32 м2 у тихій, зеленій локації
прямо біля метро «Шулявська» (провулок Польовий).
ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ТА БЕЗПЕКА:
• БЕЗПЕКА НА 100%: Квартира розташована у цокольному поверсі, безпосередньо за стіною знаходиться
капітальне БОМБОСХОВИЩЕ із 3-мя незалежними виходами. Ідеальне та спокійне місце для життя!
• РЕМОНТ: Стіни та деталі повністю пофарбовані у свіжий білий колір, акуратно
заізольовані комунікації, затишна стильна декор-стіна "цегла". Потребує для косметичного ремонту.
Меблі і устаткування залишаються як на фото.
• ПРОСТІР ТА СВІТЛО: Високі стелі 3.0 м створюють відчуття великого обєму. Якісні металопластикові вікна
REHAU з потрійним склопакетом та широкими підвіконнями.
• ЗАТИШНИЙ ЗАКРИТИЙ ДВІР: Дім розташований у тупику (не прохідний двір). Двір із
місцями для паркування та можливістю облаштувати палісадник/квіти під вікнам
Підведено фізично Інтернет і кабельне ТБ Воля Кабель.
Як варіант:
Потрібно укласти угоду для підключення (м.Зверинецька) та взяти у них модем.
ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЛОКАЦІЯ:
• 5 хвилин пішки до метро «Шулявська», 10 хвилин на транспорті до центру Києва.
• Поруч супермаркет «Сільпо», парки, ТРЦ, кінотеатр, відділення банків, школи.
• Поруч знаходиться безліч провідних ЗВО (КПІ, КНЕУ, НМУ ім. Богомольця) — СУПЕР-ВАРІАНТ ДЛЯ
СТУДЕНТІВ ТА ПАСИВНОГО БІЗНЕСУ (ОРЕНДИ)!
Продаж від власника, без зайвих комісій.
Документи готові, окрім оцінки вартості (замовлення швидке) .
Прописані відсутні.
Продаж по довіреності.
Є відео квартири 2026. Вишлю посилання (1 ГБ в Гугл Диск) в месенджері, якщо потрібно.
Телефон здебільшого по за зоною, але я майже завжди в Інтернеті.
Краще повідомте в месенджерах, щоб домовитися про перегляд.
Додатково:
Тип будинку: Сталінка. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Власна котельня. Ремонт: Житловий стан. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет. Комфорт: Душова кабіна, Меблі на кухні, Гардероб, Грати на вікнах, Паркувальне місце. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід
1 кімната
з ремонтом
32 / - / 6.6 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
Оголошення в радіусі 500 м
203 оголошення по 47 квартирахбез комісії
генератор
$ 149 тис.
1 987 $/м²
вулиця Вадима Гетьмана, 1-Б
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без %. В будинку ГЕНЕРАТОР. Продаж 2 ком. квартири вул. Гетьмана Вадима 1б ЖК "Місце мріі"
Будинок 2010 року, цегляний, з високою тепло та шумоізоляцією. У квартирі встановлено сигналізацію.
15 поверх із 25.
Загальна площа 75 кв.м., житлова 36 кв.м., кухня 12 кв.м., висота стелі -3 м.
Ремонт 2012 року зробленний за дизайнерським проектом.
Квартира утеплена по внутрішньому периметру, підігрів підлоги, клімат-контроль, дві обладнані вбиральні кімнати. Простора кухня-вітальня, меблі, техніка та сантехніка відомих виробників, вбудовані шафи. Встановлено фільтри води, лічильники, терморегулятори, якісна сантехніка, італійська плитка. Зоноване освітлення.
У санвузлі душова кабіна, бойлер
Два ліфти, генератор,
Сучасний ЖК з закритою теріторією, підземним та гостьовим паркінгом, відеонаглядом , єлектронні ключі та консьєрж- сервісом.
На теріторіі супермаркет, дитячий та спортивний майданчик, поруч парк, школа, дитячий садок, метро Шулявська - 5 хв. пішки.
Ціна - 150000 у.е без комісіі для покупця. 0672353314 Ірина.
Деталі інтер’єру:
Продаж 2 ком.квартири вул. Гетьмана Вадима 1б ЖК "Місце мріі"
Будинок 2010 року, цегляний, з високою тепло та шумоізоляцією. У квартирі встановлено сигналізацію.
5 поверх із 25.
Загальна площа 75 кв.м., житлова 36 кв.м., кухня 12 кв.м., висота стелі -3 м.
Ремонт 2012 року зробленний за дизайнерським проектом.
Квартира утеплена по внутрішньому периметру, підігрів підлоги, клімат-контроль, дві обладнані вбиральні кімнати. Зоноване освітлення. Простора кухня-вітальня, меблі, техніка та сантехніка відомих виробників, вбудовані шафи. Встановлено фільтри води, лічильники, терморегулятори, якісна сантехніка, італійська плитка. Зоноване освітлення.
У санвузлі душова кабіна, бойлер
Два ліфти, генератор,
Сучасний ЖК з закритою теріторією, підземним та гостьовим паркінгом, відеонаглядом , єлектронні ключі та консьєрж- сервісом.
На теріторіі супермаркет, дитячий та спортивний майданчик, поруч парк, школа, дитячий садок, метро Шулявська - 5 хв. пішки.
Ціна - 149000 у.е без комісіі для покупця. 0672353314 Ірина.
2 кімнати
з ремонтом
75 / 36 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 25
2009 Рік будівництва
без комісії
$ 80 тис.
2 105 $/м²
Ковальський провулок, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж видової 2-кімнатної квартири 38 м² пров. Ковальський, 12, район Шулявка, Солом'янський район, Київ.
Пропонується до продажу світла та затишна 2-кімнатна квартира площею 38 м², розташована в Солом'янському районі Києва за адресою провулок Ковальський, 12.
У квартирі виконано сучасний якісний ремонт у 2024 році. Простір повністю підготовлено для комфортного проживання — новому власнику залишається лише обрати меблі та оформити інтер'єр на свій смак.
Планування:
кухня;
спальня-вітальня;
санвузол з ванною;
балкон.
Завдяки вдалому плануванню та великим вікнам квартира наповнена природним світлом, а приємний вид з вікон створює відчуття простору та затишку.
Будинок:
чистий під'їзд з домофоном;
технічний стан будинку — хороший;
доглянута прибудинкова територія;
спокійні сусіди.
Локація:
Одна з головних переваг квартири — зручне розташування у розвиненому районі столиці з відмінною інфраструктурою.
У пішій доступності знаходяться:
бізнес-центр Cosmopolite;
ТЦ «Мармелад»;
ТРЦ Cosmo Multimall (колишній «Більшовик»);
ТЦ «Артеміда»;
супермаркети, кафе, ресторани та кав'ярні;
дитячі садки та навчальні заклади;
щоп'ятниці поруч працює ринок зі свіжими фермерськими продуктами.
Район давно сформований та ідеально підходить як для власного проживання, так і для здачі квартири в оренду.
Транспортна розв'язка
Зручне транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися будь-якої частини міста.
Поруч розташовані:
станція метро «Шулявська»;
станція метро «Політехнічний інститут»;
зупинки швидкісного трамвая;
громадський транспорт у різних напрямках міста;
зручний виїзд на основні магістралі Києва.
Квартира стане чудовим вибором для тих, хто шукає сучасне житло в районі з розвиненою інфраструктурою, а також для інвесторів, зацікавлених в об'єкті з високим орендним потенціалом.
ID:30922
2 кімнати
з ремонтом
38 / 17 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1977 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 305 тис.
4 122 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Кристал парк; Берестейський 42;2/9 поверхового; 76 метрів; 2 санвузла; дизайнерський ремонт; висота стелі 3,2 метра; підігрів підлоги;панорамні вікна з захістною , протиударною плівкою ;бойлер; посудомийна машина; сигналізація;балкон тераса у парк; охорона ; закрита територія ; підземний паркінг; м Шулявська 5 хвилин пішки; гарна локація
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
з ремонтом
74 / 40 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 10
2014 Рік будівництва
без комісії
$ 185 тис.
3 854 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Кристал Парк, вул. Пушкіна, 42, закрита територія, охорона; 2/9 поверх; 48 метрів; квартира з окремою спальнею; дизайнерський ремонт; панорамні вікна з протиударною плівкою; кондиціонери, підігрів підлоги; вікна у двір, метро «Шулявська» — 5 хвилин пішки; парк ім. Пушкіна; є підземний паркінг.
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
з ремонтом
48 / 20 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 10
2014 Рік будівництва
$ 235 тис.
2 766 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2к квартиру ЖК Crystal Park Tower
Знаходиться за адресою Проспект Берестейський 42А
Квартира знаходиться на 14 поверсі 23 поверхового будинку. 2 секція
2 окремі кімнати, та велика світла простора кухня-вітальня.
Загальна проща квартири 84,97мКв
В квартирі 3 санвузла, один гостьовий. Балкон-відкрита тераса з виглядом на місто.
В комплексі всі комунікації заведені.
2 ліфта, пасажирський, вантажний.
Забудовник Ковальська.
Crystal Park Tower — це ідейне завершення комплексу Crystal Park.
Crystal Park Tower — комплекс представницького класу, розроблений у лондонському архітектурному бюро John Seifert Architects.
Відрізняється комплекс каскадною поверховістю, відкритими терасами, панорамними вікнами з видами на столицю та вентильованими фасадними системами.
Оточує комплекс парк імені Пушкіна, де буде приємно прогулятися серед кленів, каштанів та сосен.
Також для додаткового озеленення парку було висаджено 200 ялин.
Інфраструктура:
Комплекс Crystal Park Tower розташований на Шулявці, а це значить, що поруч розташовані торгові центри, магазини, навчальні та медичні заклади. Доїхати до комплексу можна по проспекту Берестейському (Перемоги) — однієї з головних транспортних магістралей столиці, де також облаштовані зупинки громадського транспорту.
Для покупок через дорогу розташовані мережеві супермаркети «Сільпо», «Мегамаркет» та «Фора». За 9 хвилин на авто або 20 хвилин пішки можна дійти до торгового центру «Космополіт», де відкриті магазини, кафе, боулінг, каток та дитячі зони.
Не буде проблемою пошук дитячого садка поблизу: 12 хвилин пішки до садка №397, 15 хвилин пішки до школи-садка «Відродження», 9 хвилин на авто до приватного дитячого садка-клубу «Супер7я» та 10 хвилин на авто до дошкільного центру №677.
Також поруч школи Шевченківського району, наприклад через проспект Перемоги школа №71, 10 хвилин до школи №74, 15 хвилин до ліцею №142, 20 хвилин пішки до шкіл №229 та №102.
Недалеко від комплексу можна підібрати цікаві для вас спортивні програми: в пішому доступі спортивний зал «Альбіон», фітнес-клуби FirstStep, Sport Life з басейном та аквазоною, Steel Gym, клуб настільного тенісу «Більшовик».
Особливості:
* автономне опалення
* облаштування пішохідних алей та велодоріжок по сусідству з парковою зоною
* цілодобова охорона та відеоспостереження за територією
* комерційний перший поверх з ресторанами та кафе, де можна буде провести ділову зустріч або просто перекусити
Квартира готова до продажу, документи на руках.
Перегляди в зручний для Вас час.
Ключі на руках.
Також є інші ексклюзивні варіанти в продажу.
2 кімнати
без ремонту
84.97 / 49.18 / 13.58 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 23
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 280 тис.
2 295 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3 кімнатна квартира в ЖК Crystal Park Tower БЕЗ КОМІСІЇ, 3 секція 17 поверсі частковий вид на парк.
Квартира розташована у 3 секції на 17 поверсі.
Квартира складається з великої кухні-вітальні та 2х окремих спалень.
Висота стелі 3м.
ЖК Crystal Park Tower - це обєкт бізнес класу, зі своєю інфраструктурою, просторим лобі, консьєрж сервісом та приголомшливими видами на парк імені Пушкіна та парк КПІ. На території комплексу передбачено преміальний супермаркет, фітнес клуб, ресторан та аптека. Двір закритий на стилобатній частині, на рівні 2 поверхи. Територія закрита, що охороняється. Будинок складається з 4х секцій від 10 до 23 поверхів (каскади). У кожній секції по 3 ліфти Kone, є величезний 3-х рівневий паркінг, співвідношення машиномісць 1:1 до квартир.
Квартира без ремонта, після забудовника.
Під квартиру розроблено декілька рішень планувань, та дизайн проект.
Можем зробити під ключ ремонт.
Також є паркінги (оговорюється окремо).
Перегляди у будь-який час.
Торг
2 кімнати
без ремонту
122 / 40 / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 23
2022 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
$ 245 тис.
2 991 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2к квартиру ЖК Crystal Park Tower
Знаходиться за адресою Проспект Берестейський 42А
Квартира знаходиться на 9 поверсі 23 поверхового будинку. 4 секція
2 окремі кімнати, та велика світла простора кухня-вітальня 29,7мКв
Загальна проща квартири 81,9мКв
В квартирі 2 санвузла. Балкон-відкрита тераса з виглядом на парк.
В комплексі всі комунікації заведені.
2 ліфта, пасажирський, вантажний.
Забудовник Ковальська.
Crystal Park Tower — це ідейне завершення комплексу Crystal Park.
Crystal Park Tower — комплекс представницького класу, розроблений у лондонському архітектурному бюро John Seifert Architects.
Відрізняється комплекс каскадною поверховістю, відкритими терасами, панорамними вікнами з видами на столицю та вентильованими фасадними системами.
Оточує комплекс парк імені Пушкіна, де буде приємно прогулятися серед кленів, каштанів та сосен.
Також для додаткового озеленення парку було висаджено 200 ялин.
Інфраструктура:
Комплекс Crystal Park Tower розташований на Шулявці, а це значить, що поруч розташовані торгові центри, магазини, навчальні та медичні заклади. Доїхати до комплексу можна по проспекту Берестейському (Перемоги) — однієї з головних транспортних магістралей столиці, де також облаштовані зупинки громадського транспорту.
Для покупок через дорогу розташовані мережеві супермаркети «Сільпо», «Мегамаркет» та «Фора». За 9 хвилин на авто або 20 хвилин пішки можна дійти до торгового центру «Космополіт», де відкриті магазини, кафе, боулінг, каток та дитячі зони.
Не буде проблемою пошук дитячого садка поблизу: 12 хвилин пішки до садка №397, 15 хвилин пішки до школи-садка «Відродження», 9 хвилин на авто до приватного дитячого садка-клубу «Супер7я» та 10 хвилин на авто до дошкільного центру №677.
Також поруч школи Шевченківського району, наприклад через проспект Перемоги школа №71, 10 хвилин до школи №74, 15 хвилин до ліцею №142, 20 хвилин пішки до шкіл №229 та №102.
Недалеко від комплексу можна підібрати цікаві для вас спортивні програми: в пішому доступі спортивний зал «Альбіон», фітнес-клуби FirstStep, Sport Life з басейном та аквазоною, Steel Gym, клуб настільного тенісу «Більшовик».
Особливості:
* автономне опалення
* облаштування пішохідних алей та велодоріжок по сусідству з парковою зоною
* цілодобова охорона та відеоспостереження за територією
* комерційний перший поверх з ресторанами та кафе, де можна буде провести ділову зустріч або просто перекусити
Квартира готова до продажу, документи на руках.
Перегляди в зручний для Вас час.
Ключі на руках.
Також є інші ексклюзивні варіанти в продажу.
3 кімнати
без ремонту
81.9 / 29.7 / 27.96 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 23
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 250 тис.
2 564 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2к квартиру ЖК Crystal Park Tower
Знаходиться за адресою Проспект Берестейський 42А
Квартира знаходиться на 5 поверсі 23 поверхового будинку. 4 секція
2 окремі кімнати, та велика світла простора кухня-вітальня 39,58мКв
Загальна проща квартири 97,52мКв
В квартирі 2 санвузла. Балкон-відкрита тераса з виглядом на парк.
В комплексі всі комунікації заведені.
2 ліфта, пасажирський, вантажний.
Забудовник Ковальська.
Crystal Park Tower — це ідейне завершення комплексу Crystal Park.
Crystal Park Tower — комплекс представницького класу, розроблений у лондонському архітектурному бюро John Seifert Architects.
Відрізняється комплекс каскадною поверховістю, відкритими терасами, панорамними вікнами з видами на столицю та вентильованими фасадними системами.
Оточує комплекс парк імені Пушкіна, де буде приємно прогулятися серед кленів, каштанів та сосен.
Також для додаткового озеленення парку було висаджено 200 ялин.
Інфраструктура:
Комплекс Crystal Park Tower розташований на Шулявці, а це значить, що поруч розташовані торгові центри, магазини, навчальні та медичні заклади. Доїхати до комплексу можна по проспекту Берестейському (Перемоги) — однієї з головних транспортних магістралей столиці, де також облаштовані зупинки громадського транспорту.
Для покупок через дорогу розташовані мережеві супермаркети «Сільпо», «Мегамаркет» та «Фора». За 9 хвилин на авто або 20 хвилин пішки можна дійти до торгового центру «Космополіт», де відкриті магазини, кафе, боулінг, каток та дитячі зони.
Не буде проблемою пошук дитячого садка поблизу: 12 хвилин пішки до садка №397, 15 хвилин пішки до школи-садка «Відродження», 9 хвилин на авто до приватного дитячого садка-клубу «Супер7я» та 10 хвилин на авто до дошкільного центру №677.
Також поруч школи Шевченківського району, наприклад через проспект Перемоги школа №71, 10 хвилин до школи №74, 15 хвилин до ліцею №142, 20 хвилин пішки до шкіл №229 та №102.
Недалеко від комплексу можна підібрати цікаві для вас спортивні програми: в пішому доступі спортивний зал «Альбіон», фітнес-клуби FirstStep, Sport Life з басейном та аквазоною, Steel Gym, клуб настільного тенісу «Більшовик».
Особливості:
* автономне опалення
* облаштування пішохідних алей та велодоріжок по сусідству з парковою зоною
* цілодобова охорона та відеоспостереження за територією
* комерційний перший поверх з ресторанами та кафе, де можна буде провести ділову зустріч або просто перекусити
Квартира готова до продажу, документи на руках.
Перегляди в зручний для Вас час.
Ключі на руках.
Також є інші ексклюзивні варіанти в продажу.
2 кімнати
без ремонту
97.52 / 33.77 / 39.58 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 23
2022 Рік будівництва
$ 270 тис.
2 146 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в ЖК Crystal Park Tower
Пропонується простора квартира у престижному житловому комплексі бізнес-класу Crystal Park Tower, розташованому в одному з найзеленіших районів Києва — поруч із парком.
Квартира знаходиться на 10-му поверсі. Стан — після будівельників (без ремонту), що дозволяє реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт та зонування простору під власні потреби.
Завдяки панорамним вікнам квартира наповнена природним світлом, а висота стель близько 3 м створює відчуття простору та комфорту.
Переваги ЖК:
- сучасний будинок бізнес-класу з якісною архітектурою
- цілодобова охорона та відеоспостереження
- презентабельне лобі та консьєрж-сервіс
- підземний паркінг
- розвинена інфраструктура: кафе, магазини, ТРЦ
- поруч метро Шулявська — кілька хвилин пішки
Комплекс розташований серед парків, що забезпечує затишну атмосферу та гарні види з вікон, поєднуючи природу та міський комфорт.
Ідеальний варіант для життя або інвестиції — велика площа дозволяє реалізувати як простору сімейну квартиру, так і преміальний орендний обєкт.
#A29151
3 кімнати
без ремонту
125.8 / 76 / 30.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 22
2014 Рік будівництва
без комісії
$ 600 тис.
4 688 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ГЕНЕРАТОР НА ЛІФТИ, ВОДУ ТА ОПАЛЕННЯ, ОПТОВОЛОКНО, ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ ДЛЯ УКРИТТЯ
Продаж нової квартири у ЖК Crystal Park Tower, за адресою: проспект Берестейський, 42.
Зручне розташування всього за 10 хвилин ходьби від ТРЦ SmartPlaza, продуктових гіпермаркетів та різноманітних кафе і ресторанів.
ЖК знаходиться в парковій зоні, з закритою територією та власним внутрішнім двором. Квартира має простору вхідну групу з зоною очікування та місцем для зберігання речей.
Загальна площа 128 м2
Планування - гостина кімната з кухонною зоною та відкритим балконом, спальня зі своєю гардеробною та санвузлом, постірочна та гостьовий санвузол, кабінет
Квартири робилась для себе з розумом, система розумний будинок, підігрів підлоги і тд ( більш детально все з дизайнером розповімо на перегляді)
Додатково декілька паркомісць з зарядкою для машин
Повна інформація за телефоном
Представник власника без %
3 кімнати
з ремонтом
128 / 60 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 22
2022 Рік будівництва
$ 150 тис.
2 055 $/м²
Берестейський проспект, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
пр-т Берестейський буд.39, 7/17-цегла, 73/45/8, будинок спецпроект! простора, світла квартира. Первинні документи, власники в Київі, розглядаємо держпрограми. Квартира з холом, три окремі кімнати, дві лоджії, су/роздільний, склопакети, паркет, великий окремий тамбур, вікна на парк. У будинку консьєрж, тихий двір. Поруч метро КПІ, Шулявська, два парки, школи, магазини, Університети Гетьмана, Богомольця, КПІ. 150000 у.о. торг!
3 кімнати
без ремонту
73 / 45 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 17
1995 Рік будівництва
без комісії
$ 530 тис.
3 985 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу сучасна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці — Crystal Park, розташованому у зеленій зоні Шевченківського району, поруч із парком ім. Пушкіна.
• Загальна площа 132 м2
• 2 спальні
• Простора кухня-вітальня 55,5 м2 з виходом на балкон і видом на парк
• Великий передпокій
• 2 санвузли
• технічна кімната
• гардеробна
У квартирі розведена електрика, зроблені всі будівельні роботи під чистове оздоблення, тепла підлога у вітальні, кухні, санвузлах та коридорах, покладена плитка на підлозі, оздоблення в санвузлах, встановлений інвертор на 5,5 кВт.
!!!Можливе закінчення ремонту під клієнта!!!
Основні переваги квартири:
• Просторе та функціональне планування
• Високі стелі — 3,3 м, що додає відчуття простору
• Панорамні вікна з видом на парк
• Можливість реалізувати індивідуальний дизайн
• Якісні матеріали будівництва (цегла, утеплення)
Переваги комплексу:
• Преміум-клас житла
• Закрита територія з охороною та відеоспостереженням
• Підземний паркінг
• Ландшафтний двір без авто
• Консьєрж-сервіс
3 кімнати
без ремонту
133 / 80 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 10
2014 Рік будівництва
$ 95 тис.
2 375 $/м²
Берестейський проспект, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к квартиру зі стильним ремонтом, виконаним з якісних матеріалів. Проспект Берестейський 39, цегляний будинок, площа 40/18/10
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання, сан вузол з ванною, є гардероб
Чудове місцерозташування, покруч метро, два парки, супермаркети, школи і дитячі садочки, два університети
1 кімната
з ремонтом
40 / 18 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 17
1995 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 130 тис.
1 625 $/м²
вулиця Вадима Гетьмана, 1-В
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Метро Шулявська 2 хвилини пішки.
Продаж 2-х кімнатної квартири в Соломʼянському районі.
вул. Вадима Гетьмана 1 В.
18 поверх.
Квартира з ремонтом. Має 2 окремих кімнати.
Санвузол роздільний.
Опалення індивідуальне. Є лічильник на тепло, світло, воду.
Є вбудовані великі шафи для зберігання одягу та речей.
Всі меблі та техніка залишаються.
Встановлені автомати на світло.
В квартирі 3 кондиціонера.
В будинку 3 ліфта, консєрж.
На будинку сонячні панелі для забеспечення електроелергією під час вимкнення світла.
В будинку також є генератор.
Закрита територія.
Власники в Україні, більше 3-х років.
Ключі даємо на угоді.
2 кімнати
з ремонтом
80 / 35 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 27
2009 Рік будівництва
генератор
$ 105 тис.
1 750 $/м²
вулиця Вадима Гетьмана, 1-В
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Велика однокімнатна квартира з панорамним краєвидом по вул. Гетьмана 1В, ЖК Місто Мрії, 2009 року. 23/25, 60м2, велика кімната 20м2, кухня-вітальня, хороший стан, продаж з меблями.
Будинок оснащений сонячними панелями та генератором, що забезпечує роботу ліфтів та насосів, на вході консьєрж. шикарний хол з лаундж зоною. Розвинена інфраструктура, метро в парі хвилин пішки, клініки, кафе, макдональдс прямо на тепиторії ЖК
1 кімната
з ремонтом
60 / 35 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 27
2009 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 225 тис.
2 289 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується стильна, двокімнатна квартира зі світлою кухнею-вітальнею в сучасному житловому комплексі Crystal Park Tower.
Квартира знаходиться на 9-му поверсі та має загальну площу 98,3 м². Простір організований максимально функціонально:
— велика кухня-вітальня 41,6 м²;
— дві окремі кімнати, одна з яких — master-bedroom із власною гардеробною та санвузлом. Другу кімнату можна використовувати для спальні, дитячої або робочого кабінету.
— основний санвузол.
Будинок введений в експлуатацію у 2022 році — новий, технологічний, із сучасними стандартами безпеки та сервісу. Локація — одна з ключових переваг: до центру всього 10 хвилин на авто, а поруч станція метро Шулявська, Політехнічний інститут.
За будинком розташований зелений оазис — Парк імені Івана Багряного (Пушкіна), де можна відпочити, прогулятися або провести час із сім’єю. В 15 хвилинах від будинку розташований центральний зоопарк Києва.
У будинку є трирівневий підземний паркінг, який також використовується як укриття — важлива перевага в сучасних реаліях.
Також, у будинку встановлений генератор, що забезпечує безперебійну роботу всіх систем під час відключення світла (ліфт, опалення та вода).
Поруч — вся необхідна інфраструктура: магазини, заклади, сервіси та все для комфортного життя без зайвих витрат часу.
Право власності оформлено. Є 2 паркомісця у продажу для нового власника.
Ціна 225000 $ без комісії для покупця.
2 кімнати
без ремонту
98.3 / 31.6 / 41.6 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 23
2022 Рік будівництва
$ 165 тис.
2 578 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Crystal Park Tower
Адреса: проспект Берестейський, 42
ЖК Crystal Park Tower, 3 секція
Площа: 40 м²
Поверх: 19
Ціна: 165 000 $
Пропонується простора 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Crystal Park Tower.
Квартира розташована на комфортному 19 поверсі та має функціональне планування, що дозволяє реалізувати сучасний дизайн-проєкт для комфортного життя.
Переваги:
• площа 40 м²;
• 19 поверх;
• сучасний бізнес-клас;
• закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням;
• підземний паркінг;
• презентабельні лобі та швидкісні ліфти;
• поруч парк ім. Пушкіна, станція метро «Шулявська», ТРЦ, ресторани, навчальні заклади та вся необхідна інфраструктура.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
За додатковою інформацією та для організації перегляду звертайтеся у приватні повідомлення або за телефоном.
3 кімнати
без ремонту
64 / 40 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 22
2014 Рік будівництва
$ 245 тис.
2 692 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Crystal Park Tower
Адреса: проспект Берестейський, 42
ЖК Crystal Park Tower, 4 секція
Площа: 91 м²
Поверх: 8
Ціна: 245 000 $
Пропонується простора 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Crystal Park Tower.
Квартира розташована на комфортному 8 поверсі та має функціональне планування, що дозволяє реалізувати сучасний дизайн-проєкт для комфортного життя.
Переваги:
• площа 91 м²;
• 8 поверх;
• сучасний бізнес-клас;
• закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням;
• підземний паркінг;
• презентабельні лобі та швидкісні ліфти;
• поруч парк ім. Пушкіна, станція метро «Шулявська», ТРЦ, ресторани, навчальні заклади та вся необхідна інфраструктура.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
За додатковою інформацією та для організації перегляду звертайтеся у приватні повідомлення або за телефоном.
3 кімнати
без ремонту
91 / 45 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 22
2022 Рік будівництва
генератор
$ 162 тис.
1 723 $/м²
вулиця Вадима Гетьмана, 1-А
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в ЖК «Місце Мрії»!
Адреса: вул. Вадима Гетьмана, 1А
Поверх: 20 із 25
Площа: 94 м²
Висота стелі: 3 м
Сучасна квартира в цегляному будинку 2010 року побудови з відмінною тепло- та шумоізоляцією.
Переваги квартири:
• встановлено інвертор та акумуляторну батарею на 6,7 кВт;
• квартира утеплена по внутрішньому периметру;
• простора кухня-вітальня;
• дві окремі вбиральні кімнати;
• два санвузли;
• меблі, техніка та сантехніка від провідних виробників;
• встановлені фільтри для води;
• лічильники та терморегулятори;
• якісна сантехніка та італійська плитка.
Переваги будинку та комплексу:
• два ліфти;
• генератор;
• закрита територія;
• підземний та гостьовий паркінг;
• відеоспостереження;
• електронна система доступу;
• консьєрж-сервіс.
На території комплексу є супермаркет, дитячий та спортивний майданчики.
Чудова інфраструктура: поруч парк, школа, дитячий садок, магазини та все необхідне для комфортного життя.
До станції метро «Шулявська» — лише 5 хвилин пішки.
Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень.
3 кімнати
з ремонтом
94 / 43 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 26
2009 Рік будівництва
$ 199 тис.
2 503 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
RR16978 Продаж Квартира Київ ЖК Crystal Park Tower Шевченківський район 79,5 м² 2 спальні Видова Тераса Парк КПІ Підземний паркінг Бізнес-клас
Пропонується до продажу сучасна квартира в престижному житловому комплексі Crystal Park Tower у Шевченківському районі Києва. Видове розташування на 9 поверсі, панорамний краєвид на парк КПІ, функціональне планування та можливість реалізувати власний дизайн роблять цей обєкт чудовим вибором як для комфортного проживання, так і для інвестиції.
Основна інформація:
— Загальна площа: 79,5 м²
— Площа кухні: 25 м²
— Кількість кімнат: 3 (2 спальні та кухня-вітальня)
— Поверх: 9
— Поверховість будинку: не вказано
Планування:
— простора кухня-вітальня
— 2 окремі спальні
— 2 майстер-санвузли
— гостьовий санвузол
— 2 гардеробні
— відкритий балкон-тераса
Комплектація:
— готовий дизайн-проєкт
Переваги та характеристики:
— видова квартира з панорамою на парк КПІ
— висота стелі 3 м
— якісна стяжка підлоги
— міжкімнатні перегородки з червоної цегли
— можливість перепланування
— підземний паркінг
— закрита територія
— охорона 24/7
— контроль доступу
— безпечне середовище
— сучасний житловий комплекс бізнес-класу
Інфраструктура:
— парк КПІ поруч
— станція метро «Шулявська» у пішій доступності
— Берестейський проспект
— супермаркети
— кафе та ресторани
— спортивні клуби
— навчальні заклади
— медичні заклади
— зручне транспортне сполучення з центром Києва
За додаткову плату пропонується паркомісце площею 18,4 м² на -2 рівні підземного паркінгу.
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час. Звертайтесь до Royal Real Estate для отримання детальної інформації та організації перегляду.
Код обєкта: RR16978
Продажа Квартира Киев ЖК Crystal Park Tower Шевченковский район 79,5 м² 2 спальни Видовая Терраса Парк КПИ Подземный паркинг Бизнес-класс
2 кімнати
без ремонту
79.5 / 29.8 / 25.1 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 10
2021 Рік будівництва
$ 237 тис.
3 950 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа новой квартиры в элитном ЖК Crystal Park Tower
#41194
Пропонується стильна квартира площею 60 м² у престижному житловому комплексі Crystal Park Tower за адресою: проспект Берестейський, 42а.
Комплекс розташований поруч із парком та поєднує приватність, безпеку й комфорт міського життя. Закрита територія, власний внутрішній двір, презентабельна вхідна група із зоною очікування та місцями для зберігання створюють атмосферу справжнього преміум-класу.
Локація забезпечує швидкий доступ до всієї необхідної інфраструктури: лише 10 хвилин пішки до ТРЦ Smart Plaza, супермаркетів, кафе, ресторанів та станції метро.
Планування та переваги квартири:
загальна площа — 60 м²;
висота стелі — 3 м;
простора кухня-вітальня відкритого планування;
окрема спальня з гардеробною;
санвузол із душовою;
відкритий балкон із панорамним видом на місто;
окремий ліфт до підземного паркінгу.
Оздоблення та оснащення:
натуральний дубовий паркет;
підігрів підлоги;
безрамні міжкімнатні двері;
кухонний острів;
біокамін із функцією зволоження повітря;
сучасний дизайнерський інтер’єр.
Квартира повністю готова до проживання та стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість, комфорт і престижну локацію.
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Консерж, Ліфт, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Охорона території, Грузовий ліфт, Душова кабіна, Гардероб. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 18 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 23
2022 Рік будівництва
$ 265 тис.
4 344 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Абсолютно нова квартира в преміальному ЖК Crystal Park Tower
13 поверх, з документами
2 спальні, кухня-вітальня, с/в, гардеробна кімната, відкритий балкон з видом на Парк
Будинок преміум рівня, охорона, закрита територія, підземний паркінг
Є відео
#29175
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Консерж, Ліфт, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Охорона території, Грузовий ліфт, Душова кабіна, Гардероб. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід
2 кімнати
з ремонтом
61 / - / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 20
2014 Рік будівництва
$ 210 тис.
2 625 $/м²
Берестейський проспект, 42а
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа 2-комнатной квартиры, 80м2, ЖК Crystal Park Tower, проспект Берестейский, 42
#33182
Продається 2 кімнатна квартира в ЖК Crystal Park Tower, 4 секція 8 поверх частковий вид на парк.
Квартира розташована біля 4 секції на 6 поверсі.
Висота стелі 3м.
ЖК Crystal Park Tower - це обєкт бізнес класу, зі своєю інфраструктурою, просторим лобі, консьєрж сервісом та чудовими краєвидами на парк імені Пушкіна та парк КПІ. На території комплексу передбачено преміальний супермаркет, фітнес клуб, ресторан та аптека. Двір закритий на стилобатній частині, на рівні 2 поверхи. Територія закрита, що охороняється. Будинок складається з 4х секцій від 8 до 15 поверхів (каскаді). У кожній секції по 3 ліфти Kone, є величезний 3-х рівневий паркінг, співвідношення машиномісць 1:1 до квартир.
Квартира без ремонту, після забудовника.
Під квартиру розроблено декілька рішень планувань
Переглянь у будь-яку годину.
Додатково:
Ремонт: Після будівельників. Меблювання: Ні. Комфорт: Ліфт, Гостьовий паркінг, Панорамні вікна, Грузовий ліфт
2 кімнати
без ремонту
80 / - / 15 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 15
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 450 тис.
4 018 $/м²
Берестейський проспект, 42
Шулявська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна пропозиція у "Crystal Park"!
Проспект Берестейський (стара назва - просп.Перемоги),42.
Житловий комплекс преміум класу в унікальный екологічный зоні центру Києва поруч з парком Івана Багряного (стара назва - парк Пушкіна).
Секція максимально віддалена від проспекту! Тихо та затишно.
Зручний 2 поверх.
Площа квартири 112,2 кв.м.
Планування:
- кухня-вітальня 36 кв.м.,
- 2 спальні 19 кв.м. та 18 кв.м.,
- с/вузол 5 кв.м.,
- гардеробна 4 кв.м.,
- комірка-пральня 3 кв.м.,
- велика відкрита лоджія-тераса з видом в парк.
Квартира з новим ремонтом, меблями та побутовою технікою.
Система кондиціонування.
На підлозі плитка та паркетна дошка.
Стіни- шпалери.
Вбудована кухня з якісною побутовою технікою SIEMENS.
Дві укомплектовані спальні.
3 телевізори.
Охоронна сигналізація.
У квартирі ніхто не жив!
Квартира вільна!
Фото на 100% відповідають дійсності!
Без комісійних для Покупця!
Додатково (за окрему вартість) можливо придбати 1 або 2 місця в підземному паркінгу!
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Двостороння. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор. Комфорт: Відеоспостереження, Гардероб, Грузовий ліфт, Тераса, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Консерж, Ліфт, Підземний паркінг, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Охорона території
3 кімнати
з ремонтом
112 / - / 20 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
2014 Рік будівництва