Продаж власної квартири. Квартира розташована в майже центральній частині міста (район 1-ї міської лікарні), з розвиненою інфраструктурою. Тихий зелений двір з ігровим дитячим майданчиком. Вікна кімнат виходять на ставок, де навесні прилітають дикі качки. До будинку приєднана Обласна дитяча бібліотека ім. Олеся Гончара. Біля будинку розташована автобусна зупинка. Велика кількість магазинчиків з будь якою продукцією - від продуктів харчування до промислових. На відстані 150 м - поліклініка та районна лікарня, 300 м - пологовий дім, 500 м - відомча (Міністерство внутрішніх справ) поліклініка. 300 м - ATБ, Нова та Укрпошта. У пішій відстані знаходиться школа та два дитячих садка. 15 хвилин пішки (або 2 хвилини на маршрутці) до центрального ринку і, безпосередньо, центра міста. Квартира в житловому стані. Встановлено газовий лічильник. Балкон (3,5 м2) засклений. Житлова площа 36 м2. Квартира продається з меблями (як на фото). Холодильник, телевізор, супутникове ТБ. Співпрацюю з Агенствами у разі реального покупця. В іншому випадку не турбувати. Торг на місці. +38 067 714 98 54
Затишний двір та релакс-зона біля ставка
ВЛАСНИК ТЕРМІНОВО продає:
Квартира в р-ні Автовокзалу (7 хв). Супермаркет АТБ в 3 хв.
Власниця квартири більше 15 років. Всі документи у повному порядку.
Велика зала (17 кв.м) і три окремі спальні кімнати. Кухня 6 кв.м. Всі сантех труби змінені всьому підʼїзді. 4 поверх з 5 (без ліфта). Кутова, однак утеплена. Взимку вікна відчинені завжди на провітрювання, бо дуже жарко.
Всі інші питання у особисті повідомлення
Реальному покупцеві - зниження ціни при оформленні
Можливий обмін на 2-кімнатну з доплатою
Двокімнатна квартира в центральній частині міста Полтава, Павленківська площа 3Б. Поруч з ТРЦ Київ та Павленківським парком.
Загальна площа - 61 м кв, кухня - 9.5 м кв.
Гарний середній поверх 7/10.
Опалення - індивідуальне газове (вже встановлений двоконтурний котел).
Стан квартири - після будівельників (чорнова штукатурка).
Поруч вся необхідна інфраструктура, навчальні заклади, зупинка, торговий центр, парк.
Запрошуємо на перегляд.
Ключі в агенції.
Код 10263
Квартира в новому ценгляному утепленому будинку. Зручне планування, простора лоджія. Автономне опалення забезпечить комфорт проживання. Залишаюсься всі меблі і техніка
1 кімнатна квартира з якісним ремонтом, яка знаходиться в новобудові по вулиці Великотирнівська 4А, м-н Алмазний.
Загальна площа - 38.1 м², кухня - 9.8 м².
Будинок цегляний, квартира не кутова.
Поверх 8/10.
Опалення - індивідуальне газове.
Стан - якісний євроремонт.
Поруч вся інфраструктура: транспорт, магазини, навчальні заклади, парк та інше.
У власності меньше 3-х років.
Ключі в агенції.
Запрошуємо на перегляд.
ПРОДАЖ 1к по вул. Панянка, 65Б
Площа: 42 кв.м
Поверх: 4/9
Продаж з меблями та технікою
Можливий продаж по програмі єОселя
ЦІНА: 60 000 $ (торг)
Послуги АН 3%
Самий популярний ЖК в місті Полтава - Павленківський.
Квартира двокімнатна з найркащим плануванням що є!
Комфортний 2-й поверх!
Загальна площа - 65м² Кухня - 13м²
Будинок цегляний з додатковим утепленням, та індивідуальним опаленням на кожну квартиру ( вже встановлено котел )
Є можливість перепланування під Ваші потреби.
Поруч: ТРЦ Київ, супермаркети, школи та садочки, до зупинки Зигіна 2-хв.
Запис на перегляд за телефоном!
Двокімнатна квартира в топовій локації з фантастичний краєвидом
Новобудова
р-н пл. Зигіна ( ТРЦ Київ ) пл.ПАВЛЕНКІВСЬКА 3 Б
Загальна площа квартири - 69 м2, поверх 9/10
Індивідуальне опалення, лічильники на світло, газ та воду.
Стан квартири - після будівельників
Цегляний будинок, роздільні кімнати, вікна у парк
Ціна за квартиру - 60 000 $
Комісія агенції - 4 %.
Основні та додаткові податки й витрати на купівлю цієї нерухомості несе Покупець.
Продам 2к квартиру в новобудові на Леваді. Заг. пл. 90 м2, простора кухня 16 м2. Будинок панель. 6\10 поверх. Зроблений євроремонт. Індивідуальне опалення. Розглядають продаж під програму Євідновлення. Ціна 60000$ код 4737
В продажу ексклюзивна квартира в новому будинку на Європейській 146є
Зроблений якісний ремонт!
Є вся необхідна техніка
Кондиціонер (холод-тепло)
Окрема гардеробна
Всі лічільники, автономне опалення!
Квартира з дизайнерським ремонтом,
Заходь та живи
Світлозберигаюче освітлення!
Хороші оздоблюючі матеріали
Найвигідніше, з можливих, планування!
Телефонуйте
Перегляди в зручний час
Можно під кредитування або виплати!
Продам 2х кімнатну квартиру з гарним ремонтом. Новобудова. Квартира знаходиться на 1 поверсі, 2 просторі кімнати, простора кухня 11 м2. Продається з меблями і технікою. Опалення автономне. Тихий, затишний район. 60000$. код: 7615
В продажу квартира 3кімнатна.
Район Климівка.
Загальна площа 99.4 Свій вихід не залежно від підїзду. Перший поверх. Також додається підвал та погріб. Є трішки фруктових дерев,трішки землі
Весь будинок огороджений парканом, ОСББ .
Тип будинку: Сталінка
Поверх: 1
Поверховість: 2
Загальна площа: 99,4 м²
Площа кухні: 12 м²
Кількість кімнат: 3 кімнати
Cанвузол: Суміжний
Опалення: Індивідуальне газове
Житловий стан
Балкон, лоджія
Грати на вікнах
60000$
Квартира перепланована. Кімнати роздільні площею 18 кв.м. та 15 кв.м. Є панорамний балкон. Площа санвузла становить 3,8 кв.м., кухня - 6,5 кв.м. У квартирі виконано капітальний ремонт.
Будинок газифікований, але встановлено економічний електрокотел з тарифом 2-60 грн замість 4,32 грн.
У квартирі залишаються меблі та техніка, які видно на фото.
Квартира продається без торгу. Документи підготовлені. Оформлення здійснюється за рахунок покупця. Продавець - власник, квартира у власності понад 3 роки. Прогляд квартири платний - 100 грн.
Квартира розташована в елітному новобудові в центрі Полтави за готелем АЛЛЕЯ ГРАНД, навпроти Листопада.
Будинок знаходиться в центрі міста.
Квартира оснащена підігрівом підлоги, кондиціонером та панорамними вікнами. Є тераса. Територія будинку охороняється. Квартира також рекламується в здачу посуточно.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням.
Квартира у власності більше 3 років.
З вікон відкривається гарний краєвид.
Квартира має велику кухню та два балкони.
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом.
Квартира має власну котельню.
Квартира повністю облаштована для проживання всім необхідним. Встановлені кондиціонер, душова кабіна, меблі на кухні.
Будинок побудований у 2011-2020-х роках. Квартира утеплена. Під балконом є власне підвальне приміщення. На вікнах встановлені грати.
Квартира має балкон та лоджію, а також госп. приміщення та комору.
Квартира з якісним євроремонтом, виконаним з використанням італійських матеріалів. До перепланування була трикімнатною. У квартирі є паркет.
У квартирі встановлено централізоване опалення, центральний водопровід та центральну каналізацію. Також є електрика та газ.
Можливий продаж квартири з меблями та частково з технікою.
Можливий продаж квартири з меблями та частково з технікою.
Квартира розташована в цегляному будинку 1998 року забудови. Будинок має один підїзд з двома входами та два нових ліфта. На першому поверсі розташовані тренажерний зал та Укрпошта. Квартира має індивідуальний тамбур.
Квартира має зручне розташування. На відстані 5 хвилин пішки розташовані 3 продуктові супермаркети, 2 зупинки громадського транспорту, 2 автостоянки, 2 школи та 2 дитячі садки, Нова пошта. До річки 15 хвилин пішки.
З квартири відкривається гарний краєвид. Встановлено кондиціонер. Є балкон, лоджія та ванна кімната з суміжним санвузлом. Квартира має мультимедійні можливості: кабельне, цифрове та супутникове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Встановлено телевізор. Будинок обладнано відеоспостереженням.
Квартира має вільне планування. Зроблений сучасний, євроремонт. Є простора кухня, світлі кімнати, застеклений балкон та велика лоджія. Квартира кутова, утеплена зовні.
Квартира обладнана бойлером, кондиціонером та новою сантехнікою. Опалення централізоване. Встановлені металопластикові вікна.
У квартирі залишаються меблі та техніка.
Продаж від власника. Квартира у власності більше 3-х років.
Квартира розташована у зручному місці, поруч є магазини та зупинки транспорту.
Квартира затишна і тепла взимку, не жарко влітку. Встановлені броньовані двері.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. У квартирі зроблений дуже гарний євроремонт кінця 2024 року.
Квартира обладнана двоконтурним котлом, що забезпечує автономне газове опалення. На кухні, у ванній кімнаті та коридорі встановлено теплу підлогу з можливістю регулювання температури. Замінено батареї та електропроводку. Встановлено нові інверторні кондиціонери на 20 кв.м. та 25 кв.м. (встановлені 31.03.2025р.) у кухні та вітальні.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. У кімнаті є велике розкладне крісло, розкладний диван з однакової тканини та нове двоспальне ліжко з матрацом. На кухні встановлена нова кухня з МДФ, вбудований холодильник, газова поверхня, мікрохвильова піч, духова шафа, витяжка Whirlpool, пральна машина та підсвітка робочої поверхні. У ванній кімнаті є дорогі сантехніка з захисною скляною ширмою, унітаз, полотенцесушарка та умивальник з підсвіткою. У кімнаті та на кухні встановлені телевізори.
Квартира продається. Існує можливість переоформлення з нежитлового фонду для відкриття бізнесу. Є можливість зробити вхід з вулиці.
Квартира розташована в будинку з закритою територією, наявністю паркінгу та місцем у дворі на 100 паркувальних місць. Є дитячий майданчик.
МаркетОпт знаходиться майже у дворі. Зупинка транспорту розташована біля самого будинку.
Ширина стін складає 70 см. Замінені вікна на вікна з захистом від відкриття та мікропровітрюванням, а також напиленням від сонячних променів. Замінені вхідні броньовані двері на три замки MAGDA Бронзовий браш/сливовий браш та міжкімнатні двері з прихованими петлями. Є можливість підключення швидкісного інтернету та Wi-Fi.
Просторе планування включає кухню площею 11 кв.м. з виходом на великий балкон, дві окремі кімнати житловою площею 24 кв.м., досить просторий передпокій 7,68 кв.м. та місткий гардероб. Висота стелі становить 2.7 м.
Квартира обладнана автономним опаленням за допомогою 2-контурного газового котла. Встановлені всі лічильники: світло, вода, газ.
Продаж квартири здійснюється по переуступці. Дата введення будинку в експлуатацію - червень 2025 року.
ЖК Оскар - будинок бізнес-класу на перехресті вул. Пушкіна та Ватутіна. Ліфт до паркінгу.
Квартира розташована на панорамному 5-му поверсі.
Будинок побудований із сучасних якісних матеріалів. Є кілька варіантів планувань.
Будинок оснащений індивідуальним автономним опаленням.
Будинок введено в експлуатацію. У будинку встановлено безшумні швидкісні ліфти OTIS. Встановлені енергозберігаючі вікна. Надійний захист входу.
Будинок знаходиться в центрі міста.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Стан квартири після будівельників з чорновою штукатуркою.
Опалення індивідуальне газове з вже встановленим двоконтурним котлом. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
Квартира не мебльована.
Ключі в агенції.
Квартира розташована у житловому фонді 2011-2020-х років. Є ліфт, балкон та лоджія.
Квартира знаходиться в центральній частині міста Полтава. Поруч з ТРЦ Київ та Павленківським парком. У пішій доступності вся необхідна інфраструктура, навчальні заклади, зупинка громадського транспорту, торговий центр та парк.
Квартира має роздільне планування з якісним євроремонтом. Після ремонту можна одразу заїхати і жити без додаткових вкладень. Планування передбачає простору та затишну кухню площею 8 кв.м. Є балкон.
Квартира обладнана центральним опаленням, центральною каналізацією та центральним водопроводом. Є електрика, газ та вивіз відходів.
Квартира мебльована. Встановлено кондиціонер, підігрів підлоги, телевізор. Є гардероб.
Квартира розташована в будинку покращеного планування.
Локація дуже зручна: поруч зупинки громадського транспорту, ринок Станіславського, пошта, школи, садочки та парк.
Є ліфт. У квартирі встановлено кабельне та цифрове ТБ, а також Wi-Fi. Є ванна кімната.
Квартира з євроремонтом, у якій зроблено все для комфортного проживання. Планування зручне, з просторою кухнею площею 12 кв.м., ідеальною для сімейних посиденьок.
Квартира повністю готова до заселення.
Підійде для родини або під орендний бізнес.
Квартира розташована в цегляному будинку, який відрізняється теплотою, надійністю та тихою шумоізоляцією.
Квартира має чудову локацію в центрі міста. Поруч розташовані парки, школи, магазини та зупинки громадського транспорту.
Квартира має чудовий вид на Білу альтанку - один з найкращих у місті. З балкона відкривається чудовий краєвид. У квартирі є централізоване опалення, що забезпечує тепло у сезон без зайвих клопотів.