Вигравай квартиру за донат
Більше донатів – більше техніки для ЗСУ
Зробити донат

Продаж квартири від забудовника у житловому просторі Q side, с.Петропавлівське, 15 хв. від м.Бориспільська. Надаємо знижки при 100% оплаті, маємо розтермінування до 36 місяців. - Загальна площа 36,26м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок 400мм + утеплення - Опалення індивідуальне електричне - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання до 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik - Лічильники на воду та електроенергію - Стеля бітумна з утепленням мінватою 250мм - Зупинка транспорту Діє система знижок для військових. Маємо інші варіанти, будемо раді зустрічі у відділі продажів.

Квартира у готовому будинку, 15 хв. від м.Києва, с.Петропавлівське

Житловий простір Q side пропонує смарт-квартиру 31,45м2 від забудовника у будинку, який активно будується. У нас діє розтермінування, маємо знижки при 100% оплаті. Особливі умови придбання житла для військових. АКЦІЯ. - Загальна площа 31,45м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок 400мм + утеплення - Опалення індивідуальне електричне - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання до 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik - Лічильники на воду та електроенергію - Зупинка транспорту Маємо варіанти планувань, чекаємо на вас у відділі продажів.

Продаж квартири-студії 31,45м2. 15хв. від м.Бориспільська

Пропонуємо комфортну квартиру у заміському житловому просторі Q side у будинку, який активно будується. Термін здачі 2 квартал 2025 року. Працюємо з програмами Є-оселя та Є-відновлення, надаємо знижку при оплаті 100%. - Загальна площа 41,28м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок 400мм + утеплення - Опалення індивідуальне електричне - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання до 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik - Лічильники на воду та електроенергію - Зупинка транспорту Завжди знайдемо для вас варіанти, будемо раді зустрічі у відділі продажів.

Продаж 1к. квартири за акційною ціною 621$ за 1м2. Заміське життя.
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира-студія 31 кв/м на першому поверсі в будинку, що будується. Вже зведено 2 поверхи з трьох! Житловий простір Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з такими населеними пунктами, як Золоче, Гора, Вишеньки, Гнідин, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська Технічні характеристики будинку: - Фундамент: бетонний, монолітний, глибиною 1,3 м - Стіни газоблок 400 мм - Утеплення: пінополістеролом 50 мм, армування, декоративна штукатурка, фарбування - Покрівля: чотирискатна з дерев’яними кроквами бітумна, утеплена мінеральною ватою 250 мм - Водопостачання централізована система водопостачання, свердловина глибиною 90-115 м - Каналізація BioSeptik - Підведення до квартири електромережі 7 кВт Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Квартира-студія Q.Side Вишеньки, Гнідин, Гора, Золоче, м Бориспільська

Квартира-студія на першому поверсі в будинку, що будується. Вже зведено 2 поверхи з 3х. Квартира має вихід до власного дворика. Приватні дворики - це окрема територія мешканців, де вони можуть облаштувати свою лаунж-зону. Всі дворики матимуть мінімалістичні огородження ( з зелених насаджень) та не будуть порушувати зовнішній вигляд будинків. Ідеальне місце, щоб зустріти ранок з кавою чи чаєм на свіжому повітрі. Або попрацювати, зайнятися своїм творчим хобі. Житловий простір Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з такими населеними пунктами, як Золоче, Гора, Вишеньки, Гнідин, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська Технічні характеристики будинку: - Фундамент: бетонний, монолітний, глибиною 1,3 м - Стіни газоблок 400 мм - Утеплення: пінополістеролом 50 мм, армування, декоративна штукатурка, фарбування - Покрівля: чотирискатна з дерев’яними кроквами бітумна, утеплена мінеральною ватою 250 мм - Водопостачання централізована система водопостачання, свердловина глибиною 90-115 м - Каналізація BioSeptik - Підведення до квартири електромережі 7 кВт Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Квартира-студія з ВЛАСНИКОМ ДВОРИКОМ Золоче, Вишеньки, Бортничі

Велика двокімнатна квартира, з якої можна зробити трикімнатну квартиру. Квартира 73 кв/м має 2 окремих спальні, 2 санвузла, 2 гардеробні кімнати та велику кухню-вітальню 30 кв/м. Квартира знаходиться на 2-му поверсі трьохповерхового будинку. Будинок ще будується, вже готово 2 поверхи. Термін здачі будинку 4 квартал 2024 року. ЖК Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське, Бориспільський район. Поруч знаходяться такі населені пункти: Гнідин, Вишеньки, Гора, Золоче, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська У житловому просторі буде власна інфраструктура: кафе, магазини, аптеки тощо. Є приміщення під комерцію. Поруч знаходиться ліс та невелике котеджне містечко. Автобусна зупинка одразу біля ЖК. Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Двокімнатна квартира, Гнідин, Вишеньки, Бортничі, Петропавлівське

АКЦІЙНА ЦІНА! Квартира-студія 31 кв/м на третьому поверсі. Будинок ще будується, здача будинку 4 квартал 2024 р Є готові квартири! Дивіться наші всі обяви Житловий простір Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з такими населеними пунктами, як Золоче, Гора, Вишеньки, Гнідин, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська Технічні характеристики будинку: - Фундамент: бетонний, монолітний, глибиною 1,3 м - Стіни газоблок 400 мм - Утеплення: пінополістеролом 50 мм, армування, декоративна штукатурка, фарбування - Покрівля: чотирискатна з дерев’яними кроквами бітумна, утеплена мінеральною ватою 250 мм - Водопостачання централізована система водопостачання, свердловина глибиною 90-115 м - Каналізація BioSeptik - Підведення до квартири електромережі 7 кВт Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА.

АКЦІЯ Квартира-студія, Бориспільський р-н, Петропавлівське, Золоче

Продаж квартири-студії 18.97м2 у будинку, що активно будується. Термін здачі 2 квартал 2025 року. Житловий простір Q side пропонує найкращі ціни, знижки військовим, знижки при оплаті 100% і можливість розтермінування до 36 місяців. - Загальна площа 18,96м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок 400мм + утеплення - Опалення індивідуальне електричне - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання до 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik - Лічильники на воду та електроенергію - Може бути з двориком для гойдалки та відпочинку - Зупинка транспорту Оберіть своє майбутнє житло вже сьогодні. Маємо інші варіанти, будемо раді зустрічі у відділі продажів.

Шок-ціна 13990$ за студію 18,96м2. с.Петропавлівське, 15 хв. до метро.

Велика однокімнатна квартира у новобудові у передмісті Києва! Бориспільський район, у селі Петропавлівське (поруч з такими населеними пунктами як Золоче, Вишеньки, Гора, Гнідин, Бортничі). Будинок ще будується, вже побудовано 2 поверхи з 3х. Будинок має 3 секції, на перших поверхах якого знаходяться приміщення під комерцію з окремим входом! Територія комлексу закрита, під охороною. Виокремлені паркомісця. Вже ГОТОВИЙ перший будинок, є квартири на продаж (дивіться всі наші обяви) На території буде дуже зелено, чисте та свіже повітря, відсутній шум мегаполісу. Незавантажена траса до метро Бориспільська (всього 20 хвилин від ЖК Q.Side) Технічні характеристики будинку: - Фундамент: бетонний, монолітний, глибиною 1,3 м - Стіни газоблок 400 мм - Утеплення: пінополістеролом 50 мм, армування, декоративна штукатурка, фарбування - Покрівля: чотирискатна з дерев’яними кроквами бітумна, утеплена мінеральною ватою 250 мм - Водопостачання централізована система водопостачання, свердловина глибиною 90-115 м - Каналізація BioSeptik - Підведення до квартири електромережі 7 кВт Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Однокімнатна квартира ЖК Q.Side, 15 хв від м Бориспільська, єОселя

Однокімнатна квартира на першому поверсі в будинку, що будується. Вже зведено 2 поверхи з трьох. Квартира має вихід до власного дворика. Приватні дворики - це окрема територія мешканців, де вони можуть облаштувати свою лаунж-зону. Всі дворики матимуть мінімалістичні огородження ( з зелених насаджень) та не будуть порушувати зовнішній вигляд будинків. Ідеальне місце, щоб зустріти ранок з кавою чи чаєм на свіжому повітрі. Або попрацювати, зайнятися своїм творчим хобі. Житловий простір Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з такими населеними пунктами, як Золоче, Гора, Вишеньки, Гнідин, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська На території буде великий дитячий простір. Окремі паркомісця, а сама територія має концепцію пішохідної зони - безпечно та зручно. У житловому просторі буде власна інфраструктура: кафе, магазини, аптеки тощо. Є приміщення під комерцію. Поруч знаходиться ліс та невелике котеджне містечко. Автобусна зупинка одразу біля ЖК. Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Однокімнатна квартира з власним двориком 15 хв від м Бориспільська

Житлові комплекси у Петропавлівське

Пропонуємо однокімнатну 33 м² у новому житловому просторі Q.Side! Житловий простір Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з такими населеними пунктами, як Золоче, Гора, Вишеньки, Гнідин, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська У житловому просторі буде власна інфраструктура: кафе, магазини, аптеки тощо. Є приміщення під комерцію. Затишне, спокійне місце з чистим повітрям, з власним озером та зоною для відпочинку. Поруч знаходиться ліс та невелике котеджне містечко. Автобусна зупинка одразу біля ЖК. На території буде великий дитячий простір. Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. За детальною інформацією звертайтеся у відділ продажу

АКЦІЯ! 1к квартира, Золоче, Гора, Вишеньки  готовий будинок

Продаж від забудовника 2к. квартири у готовому будинку. Зручне заміське життя за 15 хв. від Києва. Знижки при 100% оплаті. Участь у програмах Є-оселя та Є-відновлення. Надаємо розтермінування до 36 місяців. - Загальна площа 47,51м2 - Кухня 20,86м2, спальні 8,72м2 та 10,21м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок 400мм + утеплення - Опалення індивідуальне електричне - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання до 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik - Лічильники на воду та електроенергію - Зупинка транспорту Маємо інші варіанти, будемо раді зустрічі у відділі продажів.

Продаж готової 2к. квартири. Розтермінування, знижки, держ. програми

Житловий простір Q side здійснює продаж квартир від забудовника у передмісті Києва. Мальовниче місце за 15 хв. від м.Бориспільська. Знижки при 100% оплаті, розтермінування до 36 місяців. - Загальна площа 33,4м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок 400мм + утеплення - Опалення індивідуальне електричне - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання 90- 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik - Лічильники на воду та електроенергію - Зупинка транспорту Маємо інші варіанти, будемо раді зустрічі у відділі продажів.

Продаж квартири в готовому будинку від забудовника

Однокімнатна квартира, готовий будинок, Золочівська ОТГ Наразі діє знижка на однокімнатну квартиру в готовому будинку! ЖК Q.Side - це новий житловий простір у передмісті Києва. Знаходиться у селі Петропавлівське, Бориспільський район. Поруч знаходяться такі населені пункти: Гнідин, Вишеньки, Гора, Золоче, Бортничі. Територія комплексу закрита під охороною та відеонаглядом. На території комплексу планується власний еко ставок та великий дитячий простір. Всього 3 черги будівництва та 17 малоповерхових будинків (всього 3 поверхи) Квартира знаходиться на 3-му поверсі, має площу 34 м². Окрема спальня та велика кухня-вітальня. Технічні характеристики будинку: - Фундамент: бетонний, монолітний, глибиною 1,3 м - Стіни газоблок 400 мм - Утеплення: пінополістеролом 50 мм, армування, декоративна штукатурка, фарбування - Покрівля: чотирискатна з дерев’яними кроквами бітумна, утеплена мінеральною ватою 250 мм - Водопостачання централізована система водопостачання, свердловина глибиною 90-115 м - Каналізація BioSeptik - Підведення до квартири електромережі 7 кВт Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Купити однокімнатну квартиру, ГОТОВИЙ будинок, єОселя, розтермінування

Однокімнатна квартира 28 кв/м на 1-му поверсі в будинку. Будинок ще будується. Вже зведено 2 поверхи з трьох. Житловий простір Q.Side знаходиться у селі Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з такими населеними пунктами, як Золоче, Гора, Вишеньки, Гнідин, Бортничі. 20 хв до м Бориспільська Затишне, спокійне місце з чистим повітрям. На території буде великий дитячий простір. Окремі паркомісця, а сама територія має концепцію пішохідної зони - безпечно та зручно. У житловому просторі буде власна інфраструктура: кафе, магазини, аптеки тощо. Є приміщення під комерцію в цьому ж будинку, але з окремим входом. Поруч знаходиться ліс та невелике котеджне містечко. Автобусна зупинка одразу біля ЖК. Технічні характеристики будинку: - Фундамент: бетонний, монолітний, глибиною 1,3 м - Стіни газоблок 400 мм - Утеплення: пінополістеролом 50 мм, армування, декоративна штукатурка, фарбування - Покрівля: чотирискатна з дерев’яними кроквами бітумна, утеплена мінеральною ватою 250 мм - Водопостачання централізована система водопостачання, свердловина глибиною 90-115 м - Каналізація BioSeptik - Підведення до квартири електромережі 7 кВт Умови придбання: Розтермінування від забудовника до 36 міс (без здорожчання на 18 міс) Гнучка система знижок (до 5%) та можливість придбати квартиру по програмі єОселя та єВідновлення. Знижка військовим ГАРАНТОВАНА. Детальні умови можна дізнатися у відділі продажів.

Однокімнатна квартира Гнідин, Вишеньки, Бортничі (програма єОселя)

Квартири від забудовника с.Петропавлівське. Житловий простір Q side, розтермінування до 36 місяців.АКЦІЯ. Знижки при 100% оплаті. - Загальна площа 34,47м2 - Матеріал зовнішніх стін-газоблок + утеплення - Опалення індивідуальне електро - Лічильники на воду та електроенергію - Металопластикові вікна - Скважина на водопостачання до 115м - Загальна система автономної каналізації BioSeptik Запрошуємо на перегляд. 15 хв. від м.Бориспільська

Продаж квартири від забудовника з розтермінуванням. Працюємо з Є-оселя

Популярні запити

Географія Петропавлівське