Продам теплую просторную 1 комнатную квартиру на ж/м Парус, рядом с тупиком транспорта. Очень инфраструктурное местоположение дома. Квартира площадью - 36м2, кухней - 9м2 под Ваш индивидуальный проект ремонта. В квартире две лоджии.Два работающих лифта - грузовой и пассажирский (новые лифтовые кабины). Дом состоит в ОСМД.
Квартира з вільним плануванням, зроблений євроремонт.
Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація та вивіз відходів.
Квартира не мебльована.
Квартира ідеально підходить для бізнесу або проживання. Це чудовий варіант для підприємців та інвесторів.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є ліфт.
Квартира знаходиться в престижному районі з високою прохідністю. В околиці багато магазинів, кафе та бізнес-центрів. Квартира розташована поблизу ключових транспортних артерій, що забезпечує легкий доступ для клієнтів.
Квартира має окремі входи, є можливість організації окремого входу для клієнтів. Є балкон, лоджія та кондиціонер. Встановлена душова кабіна.
Квартира чешка з євроремонтом. Санвузол суміжний. Є додаткова комора для велосипедів.
Централізоване опалення. У квартирі є газ.
Квартира продається з меблями та технікою. Є гардероб, меблі на кухні.
Торг у квартирі з реальними покупцями. Продаж без посередників.
Будинок чеського типу. Є асфальтована дорога, центральна каналізація та вивіз відходів.
Поруч з будинком розташовані супермаркет Варус, ринок, школи, садок, стоянка для авто. Також поруч знаходиться зупинка маршруток.
Квартира має балкон, лоджію та грати на вікнах. У квартирі є кабельне та цифрове ТБ, телевізор та Wi-Fi.
Квартира має роздільне планування з довгим коридором. Є 4 окремі кімнати, кухня, гардеробна, кладова, балкон та лоджія. Квартира з євроремонтом.
У квартирі встановлено цифрове керамічне опалення з автономним тарифом день/ніч. У санвузлі є теплий пол. Також є бойлер на 100 літрів. Квартира газифікована, встановлено фільтр зворотного осмосу.
Квартира продається з меблями та технікою. У квартирі є кондиціонери (1 звичайний та 2 інверторних).
Документи готові. Прогляд за домовленістю. Ключі на руках.
Квартира розташована в будинку чеського типу. Будинок обслуговується ОСББ. Підїзд відремонтований, є новий ліфт. У дворі тихо, чисто та охайно.
Поблизу розташовані дитячий садок, школа та ринок. У сусідньому дворі є АТБ та автостоянка. У 300 метрах від будинку знаходиться зелена зона та річка.
Квартира має чудову планування з великою кімнатою площею майже 17 кв.м. і просторою кухнею площею 9 кв.м. Є роздільний санвузол. З кімнати та кухні є вихід на лоджії, що додає додатковий простір. Квартира потребує ремонту.
Квартира обладнана централізованим опаленням, електрикою, центральним водопроводом та центральною каналізацією.
Квартира мебльована.
Квартира продається.
Будинок знаходиться в управлінні ОСББ. В будинку є два ліфти: пасажирський та вантажний, а також поштомат. Двір благоустроєний з дитячим майданчиком та зонами для відпочинку.
Локація шикарна! Поблизу розташовані школи та дитячі садки, супермаркети "Варус" та "АТБ", різноманітні магазини та аптеки, відділення банків та пошти. В шаховій доступності знаходиться зупинка всіх маршруток, що дозволяє швидко дістатися в будь-яку точку міста. Рядом розташована річка Дніпро, де можна порибалити або влаштувати пікнік. Неподалік знаходиться центр каякінгу "Kayak".
Квартира має балкон і лоджію.
Квартира в хорошому житловому стані з косметичним ремонтом. Планування включає роздільний санвузол з ванною та туалетом в сучасному кафелі. Є дві лоджії з металопластиковими вікнами. На підлозі кавролін і лінолеум. Встановлені нові батареї.
У квартирі залишаються меблі та техніка: модульна кухня з технікою, варильна поверхня, духовна шафа, витяжка, кондиціонер та бойлер.
Опис ЖК або будівлі: У будинку два ліфти, які працюють. Встановлені броньовані вхідні двері. Перегородка з сусідами.
Відмінний район з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані магазини АТБ та Ева, школи, дитячий садок, ринок, спортивні та дитячі майданчики. Зупинка маршруток знаходиться в тупику.
Простора світла та затишна квартира зі свіжим ремонтом. Планування включає чотири окремі кімнати, довгий коридор, кухню, гардеробну, кладову, балкон та лоджію.
У квартирі встановлено бойлер на 100 літрів, цифрові керамічні панелі з автономним опаленням (тариф день/ніч) та кондиціонери (1 звичайний + 2 інверторні). У санвузлі зроблено теплу підлогу.
Квартира продається з меблями та технікою. Укомплектована газовою плитою та фільтром зворотного осмосу.
Документи готові до угоди.
Будинок має відремонтований підїзд, новий ліфт, чистоту та порядок. Квартира розташована в ЖК "Парус" з ОСББ.
ЖК "Парус" знаходиться в тихому та затишному дворі. Поруч розташовані дитячий садок, школа, ринок, АТБ, автостоянка. Всього 300 м до зеленої зони та річки.
Квартира простора з трьома лоджіями. На підлозі в кухні, санвузлі та коридорі кахель, а в кімнаті та залі ламінат. Стіни обклеєні шпалерами.
На кухні та залі встановлені кондиціонери.
Документи в повному порядку готові до швидкої угоди. Прописаних немає.
На квартири встановлені вікна з металопластиковими профілями. Тамбур на чотири квартири. Сусіди доброзичливі.
Опалення йде згори вниз, тому квартира дуже тепла.
Квартира у дуже гарному житловому стані. Стіни вирівнені, свіжі, чисті шпалери. На підлозі ковролін та лінолеум. Санвузол роздільний, туалет у сучасному кахлі. У квартирі є дві просторі лоджії.
Квартира має автономне опалення. Встановлено лічильники на світло, воду та електрику. На електричну енергію в опалювальний період діє пільговий тариф. Батареї замінено на сучасні. Встановлено кондиціонер та бойлер.
У квартирі залишається модульна кухня з технікою: варильна поверхня, духова шафа та витяжка. Додатково залишається багато меблів та техніки за домовленістю.
Будинок має зовнішнє утеплення. Завжди працюють два ліфта. Перегородка з сусідами. Вхідні двері броньовані. Усі вікна замінено на металопластикові.
Квартира має дуже зручне розташування на кінцевій зупинці всіх маршруток. Уся інфраструктура у кроковій доступності: декілька шкіл, дитячих садочків, магазини, супермаркети, ринок.
Вікна квартири розташовані на східну сторону. Квартира тепла, але не жарка у літній період. Дуже економічні комунальні послуги.