Две комнаты в коммуне в историческом центре города! Две большие, просторные комнаты на Жуковского,
в коммунальной квартире в историческом центре города !
Кухня, санузел на двоих соседей! Есть возможность провести воду в одну из комнат.
Парадная с мраморной лестницей.
Свет есть всегда!
Есть своя кладовка ! Весь исторический центр в пешей доступности.
Звоните сейчас!
36203 В продажу ідеальний смарт під орендний бізнес.
Розташований в історичній частині в закритому одеському дворику.
Квартира 14 кв.м повністю готова до проживання.
У пішому доступі ринок Привоз, ЖД вокзал, парк та МОРЕ.
Однокомнатная квартира общей площадью 20.6 м2 в историческом центре города. Деволановский спуск.
Квартира жилая находится на первом этаже. В комнате окно металлапластиковое с решеткой.
Гостиная и кухня совмещены. Квартира выходит на две стороны.
Жилая комната с окном на Деволановский спуск. Сантехника в квартире в хорошем состоянии, есть бойлер. В кранах хороший напор воды.
Электрический счётчик день ночь.
Уютный одесский дворик.
Хорошее месторасположение, в пешей доступности Дерибасовская.
Удобная транспортная развязка, остановка троллейбуса, маршрутки.
Квартира-студія. Після будівельників.
Поряд розташовані магазини, парк, привоз, навчальні заклади.
Гарний варіант для бізнесу. Квартира зручна, комфортна та компактна.
Приміщення після капітального ремонту, грамотно переплановані у дві окремі кімнати з зонами прихожих.
Кожна кімната обладнана всіма необхідними меблями.
Квартира розташована в самому серці історичного центру Одеси. У пішій доступності Дерибасовська, море, парки, кафе та магазини, зупинки транспорту.
Квартира є чудовим варіантом для орендного бізнесу, оскільки має стабільний дохід і високу ліквідність завдяки центральному розташуванню.
Квартира розташована в бельгійці (комуні) та має свій санвузол з душовою кабіною. До квартири приєднано вбудований другий поверх з натурального дерева площею 6 кв.м.
В квартирі замінено всі комунікації.
Квартира розташована поруч із Кіровським сквером, бюветом та Привозом. До вул. Дерибасовської можна дійти пішки за 5 хвилин. Транспортна розвязка забезпечує зручний доступ до всіх напрямків.
Квартира-студія з окремим входом. Потребує ремонту.
У квартирі встановлені газова плита та бойлер.
Чистий і затишний двір з воротами на замку.
Квартира розташована в історичному центрі міста, поруч із супермаркетом та Соборною площею. В пішій доступності є новий ринок.
Квартира має продумане планування та функціональне використання кожного куточка, що створює відчуття затишку. Житловий стан дозволяє одразу заселитися та насолоджуватися життям.
Квартира обладнана бойлером для гарячої води, електроплитою та автономним газовим опаленням.
Приморський район приваблює красивими вулицями, історичними будівлями та розвиненою інфраструктурою.
Квартира має вікна, що виходять як на тихий і затишний двір, так і на фасад будівлі. Вхід через парадну.
Квартира в двох рівнях. На першому рівні розташована кімната з великим вікном та санвузол з ванною. На другому рівні знаходиться простора кімната та кухня. Квартира житлова. Ремонт не завадить.
Можливий невеликий торг.
Закритий двір.