Продається простора 2-кімнатна квартира в центральній частині міста в ЖК 7 Самураїв з усіма зручностями. Квартира затишна та світла. Дуже гарне місце розташування, поруч знаходиться дитячий садок і Дюківський парк зі ставками, де можна чудово провести час, в пішій доступності є супермаркети, перукарні, кафе, банківські та поштові установи, до центру 20 хвилин пішки. У спальні та вітальні є два кондиціонери, плюс були замінені склопакети на двокамерні енергозберігаючі. Також встановлено охоронну сигналізацію, індивідуальний лічильник тепла та двотарифний лічильник електроенергії. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. У житловому комплексі закрита територія, що охороняється, є дитячі майданчики, а також є можливість залишати машину на автостоянці або в гаражах. На всі питання, що цікавлять, відповім із задоволенням у Viber або Whatsapp.
Шукаєте великий простір біля моря, тишу та безпеку для родини?
Ця квартира - рідкісний варіант: море поруч, тераса, без комісії, від власника!
Аналогів немає.
Індивідуальне планування на етапі будівництва.
Малоповерховий будинок класу Comfort+
Стан - від забудовника, що дозволяє реалізувати ваш власний стиль.
У подарунок професійний дизайн-проєкт (вартість понад $2 000), який заощадить час і гроші.
Ключові переваги:
• Тераса вздовж усієї квартири з видом на море
• Паркінг-укриття - безпека у сучасних умовах
• Закрита територія, ландшафтний дизайн, дитячий майданчик і BBQ-зона
• Без комісії від власника
Юридичний статус - квартира (не апартаменти)
Вид на море та приватний сектор, який не забудується.
Локація:
• 7–10 хвилин пішки до моря
• Поруч школи, садочки, аптеки, супермаркети, Нова пошта
• Тихий і безпечний район
Це не просто квартира — це простір для щасливого життя та вдала інвестиція.
Телефонуйте, домовляйтеся про перегляд - без комісії від власника.
Дизайн проєкту вартістю більше $2000 - у подарунок
Продається квартира біля моря – 9-та станція Великого Фонтану, Одеса Простора 2-кімнатна квартира з чудовим видом на море в одному з найкращих районів міста! • Площа: 84 кв.м • Поверх: 5 • Будинок: на фінальній стадії здачі • Планування: велика кухня, дві житлові кімнати, два санвузли, балкон • Панорамні вікна, наповнені світлом та відкривають мальовничий морський пейзаж • Сучасна новобудова, ідеальне місце для життя або інвестицій Будинок розташований у кроковій доступності від пляжу, поруч зупинка, супермаркети, школи та вся необхідна інфраструктура. Не пропустіть шанс придбати квартиру в одному з найпрестижніших районів Одеси!
В продажі 2х кімнатна квартира загальною площею 78,5 кв.м. ЖК Прохоровський квартал. Секція 3.4.
Одне з найкращих планувань в комплексі.
Продаж по переуступці без додаткових комісій.
Здача черги в 4му кварталі 25 року.
В комплексі присутнє резервне живлення а також резервний запас води.
Підземний паркінг.
Закрита територія і дуже зручна транспортна розвʼязка.
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Ремонт після будівельників. Стіни без оздоблення. Висота стелі 2,8 м.
Квартира обладнана металопластиковими вікнами WDS з двокамерним склопакетом та сталевими дверима, обшитими МДФ. У будинку власна котельня.
Квартира не мебльована.
Продаж без комісії.
ЖК "Акварель 3" від Групи компаній "Акварель" - це житловий фонд від 2021 року. Будинок монолітно-каркасної конструкції з фасадом зі шпаклівки та фарби. Зовнішні стіни виконані з газоблоку 30 см з утепленням. Міжквартирні перегородки складаються з газоблоку 10 см, шумоізоляції 5 см та газоблоку 10 см. Внутрішні перегородки виконані з газоблоку 10 см. У будинку є пасажирський та вантажопасажирський ліфти OTIS, закритий двір з охороною та консьєржем, підземний паркінг та гостьовий паркінг. Юридичний статус - квартира.
ЖК "Акварель 3" знаходиться в пішій доступності від Дюківського саду, Старопортофранківського скверу та скверу Мечникова. Поруч розташовані 2 дитячих садки (№142, №175), 3 школи (у т.ч. школа №122 та 2 школи з поглибленим вивченням англійської). У 5 хвилинах знаходяться 4 провідні ВНЗ Одеси: Національна академія звязку ім. Попова, Морський університет, Морська академія та Академія будівництва та архітектури. ЖК розташований поблизу головних транспортних артерій міста - вул. Балківської та Старопортофранківської. Зручно дістатися в будь-який район: Таїрова, Котовського, Аркадія, Дача Ковалевського, парк Шевченка. Пішки можна дійти до Нового ринку, маршрутами - до Привозу та 7-го км. Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура: супермаркети, аптеки, лікарня №6, кафе, ресторани, салони краси, фітнес-клуб та стадіон.
Квартира має балкон та лоджію. У будинку є автономний електрогенератор, відеоспостереження, пожежна сигналізація та панорамні вікна.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
У квартирі встановлено газовий котел з індивідуальним опаленням. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Без комісії. Переуступка пая, платить продавець.
Квартира розташована в новобудові з червоної цегли. Житловий фонд від 2021 року. У будинку є ще така ж квартира на 10-му поверсі та офісні приміщення (не житловий фонд).
Квартира має шикарну транспортну розвязку. Поблизу розташовані школа, дитячий садок, супермаркети.
Квартира має зручне планування для сімї.
Квартира розташована в центральній секції житлового фонду від 2021 року. У будинку є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт.
Квартира розташована в Кадор Сіті.
З вікон відкривається вид на іподром. Квартира має балкон, лоджію та панорамні вікна.
Квартира з нестандартним, але дуже просторим плануванням. Є дві окремі спальні, вітальня, кухня-студія та роздільний санвузол. Виконано якісний ремонт.
У квартирі є власна котельня, центральна каналізація та електрика. Є генератор.
У квартирі є всі необхідні вбудовані меблі та побутова техніка.
Можливий торг.
Будинок житловий, збудований у 2011-2020-і роки. Є цілодобовий консьєрж, відеоспостереження та підземний паркінг.
Квартира розташована на Проспекті Шевченка.
Квартира має гардероб. У ній є підігрів підлоги, кондиціонер, ванна та душова кабіна.
Квартира має євроремонт. Кухня-вітальня-спальня обєднані в один простір. Також є ще одна кімната. Санвузол роздільний.
Квартира має власну котельню та теплу електричну підлогу у ванній кімнаті. Встановлено кондиціонер та бойлер обємом 100 літрів.
Меблі та техніка залишаються у квартирі.
Квартира розташована у житловому фонді 2011-2020-х років. Додатково є комора біля ліфта площею 1,5 кв.м. для зберігання речей.
Квартира шумоізольована мінватою Кнауф акустик по всьому периметру стін.
Квартира не кутова.
У квартирі є власна котельня.
Квартира обладнана Wi-Fi.
Квартира продається.
Будинок розташований на закритій охороняємій території. Є місце для автомобілів. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. На території будинку працює консьєрж. Установлено пожежну сигналізацію та відеоспостереження. Санвузол суміжний.
Квартира розташована на 6 станції Великого Фонтану.
Квартира має балкон завдовжки 12 м. З вікон відкривається гарний вид.
Квартира з ремонтом. Кімнати роздільні. Санвузол суміжний.
Встановлені електролічильник, водомір та газовий лічильник. Опалення водяне автономне економне (електрокотел з регулюванням температури). Є бойлер для гарячої води у ванній та на кухні. Новий стояк, санвузол та всі труби нові, у квартирі та підвалі. Каналізація міська.
Квартира мебльована.
Угода купівлі-продажу оформлюється через нотаріуса. Документи оформлені 7 років тому. У вартість входить великий гараж 24 кв.м.
Квартира розташована у пятиповерховому будинку на 2 підїзди. Дах новий, стіни утеплені. Вхідні двері металеві, вікна металопластикові. Є витяжка. У дворі є капітальний гараж з фундаментом і новим дахом, а також дитячий майданчик.
Тихий спокійний район. Поблизу розташовані школа з новим стадіоном, дитячий садок, амбулаторія, нова пошта, аптека, торговий центр, міні-маркет. Зупинка маршрутки за 10 метрів від будинку. Через дорогу є бомбосховище.
Квартира ідеально підійде сімї з дітьми, домашніми тваринами та автомобілем.
Квартира має вільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова. Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу.
Квартира продається без меблів.
Квартира в нашій власності з 2013 року. Документи на квартиру та горище окремі. Продається з горищем.
Дім після реконструкції. Мало сусідів.
Квартира розташована в самому центрі приморського району Одеси. Поруч кафе, ресторани, магазини, банки, аптеки. Квартира розташована в історичній частині міста.
Квартира має балкон, лоджію та терасу. З фасадних вікон та балкону відкриваються прекрасні види. Квартира ідеально підходить як для особистої квартири, так і для створення орендного бізнесу.
Квартира з двостороннім плануванням. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Централізована система опалення.
Квартира не мебльована.
Будинок 3-ї секції обладнаний ліфтом.
У квартирі є лоджія. На поверсі є кладова площею 4,5 кв. м.
Квартира має велику кухню, дві житлові кімнати, два санвузли та балкон.
У квартирі встановлені панорамні вікна.
Квартира продається.
Квартира розташована в сучасній новобудові, яка перебуває на фінальній стадії здачі.
Будинок знаходиться в пішій доступності від пляжу. Поблизу є зупинка громадського транспорту, супермаркети, школи та вся необхідна інфраструктура.
Квартира має чудовий вид на море. Вікна заповнені світлом.
Квартири мають суміжне прохідне планування. Санвузол суміжний. Ремонт косметичний.
У першій квартирі є індивідуальне газове опалення (АГВ), колонка та підвал. У другій квартирі також є індивідуальне газове опалення (АГВ) та бойлер.
Квартири розташовані поруч одна з одною. Перша квартира має внутрішній двір, друга - палісадник та сарай.
Квартира має прямий вид на море. Було розпочато ремонт, проведено електрику, сантехніку, встановлено інсталяцію, здійснено перепланування та виведено вивід під кондиціонер. Ремонт знаходиться на стадії після будівельників.
Квартира продається власником за переуступкою без сплати податків. Співпрацюю з агентствами нерухомості.
Будинок 40 Перлина є найкращим у кварталі. Він був зданий в експлуатацію у 2019 році та заселений. У будинку є торговий центр з магазинами Сільпо, Rozetka та іншими. Також є підземний паркінг та закритий дитячий майданчик, доступний лише для мешканців будинку.
До моря 10 хвилин пішки.
Квартира має вдале планування з роздільними кімнатами. Виконано якісний євроремонт у світлих тонах. Є велика ванна, засклений балкон та засклена лоджія з кухні. Висота стель 3 метри. Квартира має великі кімнати площею 16.5 та 15 кв.м., кухню 13 кв.м., коридор 10 кв.м. та суміжний санвузол 5 кв.м.
Квартира має власну газову котельню на даху та автономний електрогенератор у разі відключення електроенергії. Оплата в зимовий період за опалення та утримання будинку становить від 1900 до 2200 грн., в літній - до 400 грн.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та побутовою технікою, які залишаються в квартирі. Є велика зручна ванна, бойлер, пральна машина, санкераміка, кондиціонери на кухні та в спальні.
Квартира продається від власника без комісійних.
Будинок з червоної цегли збудований у 2011-2020 роках. Закрита охоронювана територія з цілодобовим відеоспостереженням, вхід і вихід тільки по чипу. Є 2 ліфти, дитячий майданчик, зона відпочинку та підземна парковка.
Квартира розташована в глибині кварталу вдалині від шумних доріг. Хороший район поблизу центру міста та моря. Розвинена інфраструктура: в пішій доступності школа, дитячий садок, парк Космонавтів, Артелійський парк, супермаркети. До моря 20 хвилин прогулянковим кроком, до Привозу, залізничного вокзалу 15 хвилин пішки. Зручна транспортна розвязка в усі кінці міста.
Квартира складається з вітальні-кухні площею 26,9 м2, спальні площею 20 м2 та гардеробу площею 6 м2. Ремонт зроблено у жовтні 2025 року. Встановлено великі майже панорамні вікна та двері з магнітними засувками в алюмінієвому корпусі. Висота стелі становить 3 метри.
Квартира обладнана індивідуальним теплолічильником. Встановлено два датчики перекриття води у ванній кімнаті та в зоні кухні. Підключено інтернет оптоволокно. При вимкненні світла працює генератор, ліфти, насосна гаряча вода та опалення.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою. У вітальні встановлено розкладний диван, великий ТВ Hisense 65 дюймів, кавові столики, полубарні стільці, штори та гардини. Спальня обладнана двома ліжками з двома матрацами, двома тумбами та великим комодом. Вся сантехніка також нова, включаючи душову кабіну з піддоном із каменю, змішувач Hansgrohe, умивальник + змішувач + тумбу, унітаз. Кухня обладнана посудомийною машиною Hotpoint Ariston, вбудованим великим холодильником Beko, кухонною витяжкою, електричною варильною поверхнею Bosch, електричною духовкою Bosch, пральною машинкою автомат Whirlpool та кондиціонером Hisense. Вся техніка нова з гарантіями та чеками.
ЖК «Руслан і Людмила» має два рівні паркінгу з завжди вільними місцями. Також є гостьовий паркінг. Квартира тиха, не чути сусідів через те, що всі стіни з бетону (не газоблоків).
Поблизу розташовані парк Юність, Траса здоровя, магазини, кафе та інша інфраструктура. До моря 10 хвилин пішки.
Квартира з авторським проектом. Ремонт робився для себе. На стінах веницианка.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира повністю мебльована, включаючи кухню. Наявний телевізор.
Все залишається.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років. Наявні ліфт, підземний паркінг, консьєрж, відеоспостереження, охорона території.
Квартира має панорамні вікна, балкон, лоджію. Встановлені кондиціонер, душова кабіна, пожежна сигналізація та автономний електрогенератор. Санвузол суміжний. Швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне, цифрове та супутникове ТБ.
Квартира має велику терасу.
Комплекс оснащений сучасними інженерними системами.
ЖК "Простір на Софіївській" - сучасний житловий комплекс, розташований в самому серці історичного центру Одеси. Комплекс оснащений відеоспостереженням, цілодобовою охороною та підземним паркінгом.
ЖК розташований в самому серці історичного центру Одеси, в центрі культурного та ділового життя.
Квартира розташована на останньому поверсі комплексу та має панорамні види на центр міста та море.
Квартира має окреме планування з кухнею, ванною кімнатою, санвузлом, коридором та балконом. Стан ремонту хороший, квартира тепла та чиста без неприємних запахів.
У квартирі встановлені всі прилади обліку. Проводка мідна та якісна. Є система очищення води.
Квартира продається з дубовою кухнею та меблями гостинної. У передпокої встановлено велику шафу-купе з дзеркалами. Є два кондиціонери, домофон, сигналізація та газова плита.
Квартира продається без комісійних послуг ріелторів та інших додаткових платежів. Перший єдиний власник з моменту здачі будинку в експлуатацію з 2005 року. Документи всі в порядку, без підводних каменів та іншого.
Цегляний будинок від якісного забудовника Стикон. Будинок повністю огороджений без можливості доступу стороннім особам, вхід та вїзд по чіп системі. ОСББ виконує свої функції з адекватними платежами. Парадні чисті.
Квартира розташована в 15 хвилинах пішки до центру міста. Поблизу знаходиться новий ринок.
Вікна виходять у внутрішній двір будинку та зелену зону. На вікнах встановлені решітки. Вхідні двері броньовані, а також є другі двері. Пристойні сусіди. Великий тихий та зелений двір зі своїм дитячим майданчиком.