Продаж квартир Мукачівський провулок, Одеса
91 оголошення по 23 квартирах
генератор
$ 390 тис.
2 600 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пентхаус у Мукачівському провулку
Загальна площа — 150 метрів. Прямий вид на море. Нещодавно завершено ремонт, ніхто не проживав. Повністю укомплектований преміальними меблями та технікою, продумано елементи декору — залишається все. Є двоконтурний газовий котел, генератор, накопичувальний бак для резервного запасу води, гідрофор. Перший поверх: кухня-їдальня, вітальня, санвузол. Другий поверх: дві спальні, великий балкон із видом на море, санвузол із душовою та ванною, комора.
Будинок розташований у престижному районі міста, побудований із червоної цегли. Закрита територія, що охороняється, підземний та гостьовий паркінг.
Ціна — 390 000$
3 кімнати
з ремонтом
150 / 63.9 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 10
2003 Рік будівництва
$ 200 тис.
1 754 $/м²
Мукачівський провулок, 4в
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏠Продається 3-кімнатна квартира в новобудові в районі Музкомедії
🔹 пров. Мукачевський
🔹 Розташована на комфортному 2 поверсі із 10
🔹 Загальна площа 114 кв.м, розпланована на затишну кухню-вітальню та дві окремі спальні, дві гардеробні
🔹 Якісний класичний ремонт
🔹 Затребувана локація
💰 Ціна 200 000 у.о
Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
3 кімнати
з ремонтом
114 / 60 / 17.9 м²
поверх 2 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 125 тис.
1 838 $/м²
Мукачівський провулок, 6/1
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири, де якість матеріалів та локація говорять самі за себе. Мукачівський провулок — це тиха частина прибережної зони з престижним сусідством.
Основні характеристики:
Будинок: Цегляний спецпроєкт, повна автономія, високий рівень сервісу.
Планування: Кухня-вітальня, окрема спальня, балкон, суміжний санвузол.
Стан: й ремонт з використанням матеріалів преміум-сегменту. Повна комплектація меблями та технікою — стан «заходь і живи».
Технічні переваги:
Система «тепла підлога» по всій площі.
Сантехніка від Villeroy & Boch.
Комфортний 4-й поверх (працює ліфт, є повна автономія будинку).
Квартира для тих, хто цінує тишу, морське повітря та безкомпромісну якість житла.
Телефонуйте, щоб узгодити час перегляду.
2 кімнати
з ремонтом
68 / 20.9 / 29.7 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 12
2000 Рік будівництва
$ 355 тис.
1 821 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код об'єкта: 498598. АН "Атланта".
Продається чотирьохкімнатна квартира площею 195 м² в елітному малоквартирному будинку біля самого моря — на Мукачівському провулку.
Ексклюзивний варіант для комфортного і безпечного життя.
Головна перевага сьогодні — ПОВНА АВТОНОМІЯ: встановлено двоконтурний газовий котел (АГВ) — індивідуальне опалення і гаряча вода. Газова плита — можливість готувати їжу в будь-яких умовах.
Квартира розташована на комфортному 8-му поверсі 10-поверхового будинку.
Будинок побудований з якісного, теплого цегли.
На території є басейн і підземний паркінг.
Квартира розпланована на 3 окремі кімнати, велику кухню-студіо і два санвузли.
Є окремі ошклені балкони з видом у двір і на море.
У квартирі виконаний якісний ремонт в благородному класичному стилі.
У вартість квартири входить меблі та техніка.
Квартира повністю автономна, оскільки має двоконтурний котел на воду та опалення.
Газова плита.
Будинок розташований в одному з кращих і найзеленіших куточків Одеси — поруч з Французьким бульваром та Театром музкомедії.
У пішій доступності — море, траса Здоров'я та парк Шевченка. Ідеальна інфраструктура та морський повітря щодня.
Дзвоніть прямо зараз! Організуємо показ у зручний для вас час.
4 кімнати
з ремонтом
195 / 123 / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 10
2003 Рік будівництва
$ 149 тис.
1 733 $/м²
Мукачівський провулок, 4в
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 2-кімнатна квартира в одній з найкращих локацій.
Будинок розташований у Мукачівському провулку — поруч Французький бульвар, Музкомедія, парк Шевченка та центр Одеси.
Малоквартирний будинок.
Загальна площа квартири 86 кв. м.
8-й пов./10-пов.
Будинок із газом!
Планування:
кухня з виходом на просторий відкритий балкон — тут Ви будете насолоджуватися краєвидом на море та місто.
Велика вітальня — з неї теж є вихід на балкон.
Спальня з виходом на другий балкон.
Надзвичайно просторий передпокій, два роздільні санвузли та комора.
У будинку є підземний паркінг, територія, що охороняється.
До моря всього кілька хвилин пішки.
Чудова локація як для життя, так і як дача біля моря)
2 кімнати
з ремонтом
86 / 40 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
$ 390 тис.
2 600 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Эта уникальная квартира находится в самом сердце Одессы, на Французском бульваре, в приморском районе, всего в нескольких шагах от моря. Она представляет собой настоящий жемчужину недвижимости, сочетающую в себе стиль, комфорт и удобство.
Площадь квартиры 150 квадратных метров, современный Евроремонт и качественная мебель создают атмосферу роскоши и уюта. Отличительной особенностью этого жилья является прямой вид на море, который открывается из окон квартиры. Прекрасные закаты и утренние прогулки по берегу станут вашей ежедневной реальностью.
В квартире три просторные комнаты, идеально подходящие для большой семьи или организации прекрасных вечеринок.
Не упустите возможность стать обладателем этой уникальной квартиры, которая станет вашим укромным уголком в самом сердце курортного города. Позвольте себе ощутить аромат моря и бесконечные возможности для отдыха и развлечений. Это идеальное место для тех, кто ценит красоту, стиль и уют.
Звоните, показ организуем оперативно!
3 кімнати
з ремонтом
150 / 50 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 11
2005 Рік будівництва
$ 280 тис.
1 986 $/м²
Мукачівський провулок, 6/3
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-кімнатна квартира, Мукачівський пров. / Французький бульвар, 11/18 поверх цегляного будинку з автономним опаленням. Площа 141/77/37. Квартира VIP-класу. З усіх вікон панорамний вид на море. Ексклюзивний дизайнерський ремонт із дорогих матеріалів. Три спальні кімнати з гардеробними. Велика кухня-вітальня з панорамним видом на морську затоку. Просторі холи та обладнані комори. Меблі, декор, люстри — Італія Lam Lee. Побутова техніка від провідних виробників. Два санвузли, плитка Versace, сантехніка Villeroy & Boch. На сходовому майданчику 3 квартири. Зручна транспортна розв'язка, розвинена інфраструктура, близькість до історичної частини міста та до моря. У дворі великий басейн, салон краси. Вартість 280 000 у.о.
3 кімнати
з ремонтом
141 / 77 / 37 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 20
2009 Рік будівництва
$ 250 тис.
1 910 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна пропозиція в серці Одеси
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість стати власником витонченої двокімнатної квартири в одному з найпрестижніших районів Одеси — міста з неповторним характером, історією та особливою атмосферою.
Об’єкт вирізняється вдалим розташуванням. Поруч — розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка, культурні та рекреаційні об’єкти. У пішій доступності — пляжі Ланжерон і Відрада, зелені зони, парки та знакові місця міста.
Будинок газифікований та обладнаний автономним опаленням, що гарантує комфортне проживання у будь-яку пору року та повну енергонезалежність.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль і життя без компромісів.
Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд у зручний для вас час. Дозвольте собі інвестувати в красу, комфорт і винятковий рівень життя.
2 кімнати
без ремонту
130.9 / 87.5 / 13.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 10
2003 Рік будівництва
$ 292 тис.
2 082 $/м²
Мукачівський провулок, 6/3
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира в центрі міста, біля Парку Шевченка, Отрада,
140 метрів, два санвузли, є гардеробна, 3 балкони, 2 спальні з двома спальними ліжками, обладнана під життя, шикарна кухня з обідньою зоною, на вікнах є решітки.
Телефонуйте .покажу оперативно
3 кімнати
з ремонтом
140 / 70 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 20
2009 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 210 тис.
1 909 $/м²
Мукачівський провулок, 6/3
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця!
У ПРОДАЖУ — розкішна 3-кімнатна квартира у преміальному будинку!
Мукачівський провулок — одна з найпрестижніших локацій Одеси.
Квартира розташована на 12 поверсі 19-поверхового монолітно-цегляного будинку преміумкласу. У квартирі дизайнерський ремонт із якісних матеріалів та фірмова побутова техніка.
Загальна площа 110,5 кв. м
Планування:
• 2 окремі спальні
• простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• комора
• лоджія
• велика кількість продуманих місць для зберігання
• панорамні вікна з приголомшливим видом на парк і море
У будинку:
• дахова газова котельня
• генератор
• два вантажні ліфти
• підземний паркінг
• закрита зона відпочинку з BBQ
• дитячий майданчик
• власний бювет із очищеною водою
До пляжу Отрада — близько 10 хвилин пішки. Навпроти басейн «Динамо», поруч Французький бульвар, Музкомедія, кафе та ресторани, Траса здоров'я, парк Шевченка, Центр.
Є зручне місце для паркування (поруч із ліфтом) у підземному паркінгу — продається окремо!
Ціна — $210 000.
Без комісії для покупця!
Квартира для тих, хто цінує комфорт, якість та престижну локацію!
Телефонуйте, пишіть — із задоволенням організую перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
110 / 57 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 20
2012 Рік будівництва
$ 240 тис.
2 034 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам красиву, стильну 3-кімнатну квартиру, пров. Мукачівський / вул. Леонтовича. 3/10 пов., 118 кв. м. Квартира у двох рівнях. Перший рівень: кухня, спальня з гардеробною, санвузол, зручна гардеробна у передпокої. Другий рівень: дві затишні спальні, одна з яких зі своєю гардеробною, санвузол з ванною та душовою кабіною. Свіжий, якісний ремонт із дорогих матеріалів, меблі, техніка. Є можливість придбати за окрему плату паркомісце для авто. Локація — мрія! Крокова доступність до центру міста, парків та самого моря. Ідеально для тих, хто цінує стиль і зручність. Ціна 240 тис. у.о.
3 кімнати
з ремонтом
118 / 60 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 10
2003 Рік будівництва
$ 190 тис.
1 900 $/м²
Мукачівський провулок, 6/3
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
28976. Продам двухкомнатную квартиру в Мукачевском пер.
Средний этаж. Общая площадь 100 кв.м. Раздельные комнаты. Просторная кухня-студия. Предусмотрено 2 сан узла. Панорамные окна. Качественный ремонт с использованием дорогостоящих материалов. В стоимость входит мебель и бытовая техника.
Шаговая доступность к морскому побережью и парку Шевченко.
2 кімнати
з ремонтом
100 / 55 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 18
2009 Рік будівництва
$ 280 тис.
1 497 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
29936 Продается просторная четырехкомнатная квартира в малоквартирном доме из красного кирпича возле Музкомедии. Квартира расположена на 4 этаже и имеет удобную планировку: три отдельные спальни, большой зал, отдельная кухня, два санузла, а также два застекленных балкона.
Квартира продается с ремонтом и частично с мебелью, что позволяет сразу заехать и жить. Уникальное расположение: всего пять минут пешком до моря, Французского бульвара и парка Шевченко. Рядом находятся школы, супермаркеты, аптеки и железнодорожный вокзал.
Дополнительным преимуществом является наличие права собственности на два парковочных места, что обеспечивает удобство для автовладельцев.
4 кімнати
з ремонтом
187 / 100 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 10
2003 Рік будівництва
$ 291 тис.
2 080 $/м²
Мукачівський провулок, 6/3
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
39602 Продам трехкомнатную квартиру в Одессе/Мукачевский переулок.
Общая площадь 140 кв.м.
Просторная квартира с качественным ремонтом в классическом стиле с использованием натуральных материалов: дерево, мрамор, гранит.
Функциональная планировка: три раздельные комнаты, две гардеробные.
Дополнительное преимущество — собственный тамбур площадью 10 кв.м в единоличном пользовании.
Три открытых балкона с видом на море.
Установлен накопительный бак на 100 литров, что обеспечивает автономность.
Дом расположен в закрытом и охраняемом жилом комплексе у побережья.
Престижный район с развитой инфраструктурой. В пешей доступности море, трасса здоровья, магазины, кафе и транспорт. Отличный вариант для комфортной жизни у моря.
3 кімнати
з ремонтом
140 / 60 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 18
2010 Рік будівництва
$ 210 тис.
1 544 $/м²
Мукачівський провулок, 6/5
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 364798. АН "Атланта". Представляем вам уникальную возможность стать обладателем роскошной квартиры в жилом комплексе "Дома Галицкого" в Мукачевском переулке. Этот дом из красного кирпича.Площадь квартиры составляет 136 квадратных метров, что обеспечит вам комфорт и простор для воплощения самых смелых дизайнерских идей. Особенностью этой квартиры является большая терраса с видом на море, где вы сможете наслаждаться живописными рассветами и утренними чашками кофе.Жилой комплекс "Дома Галицкого" предлагает своим жителям закрытый, зеленый двор с ландшафтным дизайном, круглосуточную охрану, видеонаблюдение, консьерж-сервис и подземный паркинг. Это место, где вы сможете почувствовать себя по-настоящему безопасно и уютно.Расположение дома в районе Французского бульвара делает его идеальным выбором для тех, кто ценит престиж и комфорт. В пешей доступности находятся море, парк Шевченко, трасса здоровья – все, что нужно для активного и здорового образа жизни.Эта квартира после строителей предоставляет вам уникальную возможность воплотить все ваши мечты в реальность, создавая уютное гнездышко или инвестируя в недвижимость будущего. Не упустите свой шанс стать обладателем этой жемчужины в самом сердце Одессы!
2 кімнати
без ремонту
136 / 48.6 / 37.5 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 6
2005 Рік будівництва
$ 290 тис.
2 071 $/м²
Мукачівський провулок, 6/3
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код об'єкта: 120374. АН "Атланта". ЖК ГАЛИ, дом VIP-класcа из красного кирпича в престижном, курортном районе города.Высочайшее качество ремонта и отделочных материалов квартиры: ремонт выполнен с применением экологических отделочных материалов европейских производителей - паркет натуральный дубовый массив, мрамор - Греция, плитка - Германия и Испания, обои - Франция и Бельгия, сантехника - Германия, кухня - изготовлена под заказ из натурального дерева по эксклюзивному проекту в Италии, оборудована встроенными холодильником и морозильной камерой фирмы "Liebherr" - Германия.Детская площадка, зоны отдыха, ландшафтный дизайн.Подземный паркинг, охраняемая территория, видеонаблюдение.Рядом пляжи Ланжерон и Отрада, театр Музыкальной комедии, парк Шевченко, где можно отдохнуть от суеты и шума.Звоните, записывайтесь на показ!
3 кімнати
з ремонтом
140 / 74.9 / 32.3 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 18
2009 Рік будівництва
$ 210 тис.
1 544 $/м²
Мукачівський провулок, 6/5
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок клубного типу, всього 20 квартир, побудований з красної цегли. Кватира загальною площею 136кв.м., стан від будівельників. Зараз розпланована в кухню-віталью та дві спальні, є можливість зробити 3 спальні. Також є велика тераса з видом на море.
Поряд театр музичної комедії, парк Шевченка, Ланжерон. До центру міста 10 хвилин.
ID213-240-698
3 кімнати
без ремонту
136 / 60 / 30 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 6
2005 Рік будівництва
генератор
$ 292 тис.
2 082 $/м²
Мукачівський провулок
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам шикарну квартиру в шикарній локації, Мукачевський провулок.
Квартира у гідному будинку.
Комфортний 6 поверх.
Дві роздільні кімнати, 2 санвузли, 2 вбиральні.
Простора кухня-вітальня з виходом на балкон.
У квартирі зроблений якісний ремонт, виключно з натуральних матеріалів.
Свій закритий індивідуальний тамбур.
Закрита територія, що охороняється, з зоною барбекю і дитячим майданчиком.
Підземний паркінг.
Встановлено генератор.
Локація каже сама за себе.
Додатково:
Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Власна котельня. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Супутникове ТБ, Швидкісний інтернет. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Вивіз відходів
3 кімнати
з ремонтом
140 / - / 20 м²
поверх 6 з 19
$ 162 тис.
1 558 $/м²
Мукачівський провулок
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-комнатную квартиру в Мукачевском переулке,7/10,новый дом,квартира с ремонтом и мебелью ,вся техника,рядом пляж Отрада,вид на море,собственная котельная,104/57/22,гардеробная ,два санузла,очень достойная ,квартира,эксклюзив,ключи у меня,возможен торг
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Роздільна. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так
2 кімнати
з ремонтом
104 / - / 22 м²
поверх 7 з 10
генератор
$ 400 тис.
2 162 $/м²
Мукачівський провулок
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже просторная четырехкомнатная квартира в элитном районе, Мукачевский переулок / Французский бульвар, Отрада
Есть видео, отправлю по запросу
Общая площадь: 185м2
Расположена на 4 этаже
Распланирована в: гостиная (46,2м2), кухня, две спальни, кабинет, гардероб, два санузла, сейфная. Есть две застекленные лоджии.
Ремонт в квартире делали для себя, из премиальных материалов. Стены в гостиной расписаны художником на заказ. Автономное отопление, установлен газовый котел. Теплой пол, где плитка. Сигнализация.
В доме есть подземный паркинг.
Район с развитой инфраструктурой. Море в 3х минутах!
Рядом Центр, Аркадия, Проспект Шевченко и тд
Пишите/звоните, оперативно организуем просмотр
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Панорамні вікна, Охорона території, Грузовий ліфт, Душова кабіна, Сигналізація, Автономний електрогенератор, Гардероб, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні
4 кімнати
з ремонтом
185 / - / 20.6 м²
поверх 4 з 9
$ 430 тис.
2 263 $/м²
Мукачівський провулок
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Елітна квартира з видом на море в Мукачівському провулку — 190 м² класики та статусу
Пропонується до продажу простора квартира в одному з найпрестижніших районів Одеси — Мукачівський провулок, поруч із Французьким бульваром та морем.
Площа — 190 м²
4 поверх
Гарний вид на море
2 балкони
Планування продумане для комфортного життя:
— велика кухня
— простора вітальня.
— master bedroom
— окрема спальня
— кабінет, який легко переобладнати ще в одну спальню
— два санвузли
У квартирі виконаний дорогий класичний ремонт з використанням якісних матеріалів. В інтер’єрі — вітражні стелі, декоративний розпис, натуральні матеріали і текстури та атмосфера справжньої європейської класики.
Світла, простора та дуже атмосферна квартира для тих, хто цінує статус, комфорт і престижну локацію біля моря.
Ціна — 430 000 $
За деталями та переглядом — телефонуйте 09*********58
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід
3 кімнати
з ремонтом
190 / - / 20 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 8
$ 390 тис.
2 000 $/м²
Мукачівський провулок
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам простору 4-кімнатну квартиру в одному з найпрестижніших районів Одеси — Мукачівський провулок, поруч із Французьким бульваром, парком Шевченка та узбережжям Чорного моря.
Квартира розташована на 8 поверсі 10-поверхового цегляного будинку 2004 року побудови. Загальна площа становить 195 м², житлова — 110 м², кухня - столова — 27 м². Завдяки продуманому плануванню квартира ідеально підходить для великої родини та поціновувачів комфортного простору.
У квартирі виконано якісний капітальний ремонт із використанням надійних матеріалів. Висота стель 3,10 м створює відчуття простору та наповнює приміщення світлом. Встановлено двоконтурний газовий котел, що забезпечує автономне опалення та гаряче водопостачання.
Квартира повністю готова до проживання. Новим власникам залишаються вбудовані меблі та побутова техніка. Особливою перевагою є захоплюючий панорамний вид на море, який відкривається з вікон квартири та дарує неповторну атмосферу щодня.
Будинок розташований на закритій охоронюваній території з цілодобовим контролем доступу. Для мешканців облаштовано доглянутий двір, сучасний дитячий майданчик та власний басейн, що є рідкістю для житлових комплексів Одеси.
Локація вважається однією з найкращих у місті. У пішій доступності знаходяться парк Шевченка, траса Здоровя, пляжі Ланжерон та Відрада, Французький бульвар, ресторани, фітнес-клуби, навчальні заклади та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Ця квартира поєднує престижне розташування, великі площі, якісний ремонт, автономність та неймовірні морські краєвиди.
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Підземний паркінг, Меблі на кухні, Охорона території, Душова кабіна. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід
4 кімнати
з ремонтом
195 / - / 27 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 10
генератор
$ 280 тис.
2 373 $/м²
Мукачівський провулок
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Елітний будинок у Мукачівському провулку. Морська сторона. Дорогий якісний ремонт. Мармурові сходи та підлоги. На першому рівні кухня-їдальня, санвузол та майстер-спальня з гардеробною. На другому дві окремі спальні, гардеробна та великий санвузол. У будинку підземний паркінг. У дворі гостьова парковка.
Додатково:
Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Власна котельня. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Охорона території, Грузовий ліфт, Сигналізація, Автономний електрогенератор, Гардероб, Консерж, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Панорамні вікна, Паркувальне місце
3 кімнати
з ремонтом
118 / - / 16 м²
поверх 3 з 10