Відмінна пропозиція, яка варта уваги! Продаж однокімнатної квартири в сучасній новобудові, від надійного забудовника. Квартира з автономним газовим опаленням, не кутова, дуже гарним плануванням, на дві сторони будинку, загальною площею 51 м2 великою кімнатою 21 м2, кухня 13 м2 + балкон з кухні, санвузол окремий.В квартирі залишаються усі меблі та техніка, готова для проживання або здачі в оренду .Гарне розташування будинку, запрошую на перегляд, ключі на руках, показ в зручний час.

Красный переулок, 28А, Вишенка, Винница, Винницкая 53500.0 USD

Пропонується на продаж квартира в престижному районі Вінниці. Знаходиться на 8 поверсі 10-поверхового будинку, побудованого в 2016 році. Площа квартири становить 37 кв. м, з яких 18 кв. м припадають на житлову зону і 11 кв. м на кухню. Високоякісні стіни з цегли забезпечують надійність та звукоізоляцію. Квартира від забудовника "Вінницябуд" відзначається гарним краєвидом та автономним опаленням, що забезпечує комфорт протягом усього року. Розташування надає зручний доступ до всіх видів громадського транспорту та супермаркетів, що робить життя максимально комфортним та зручним для майбутніх мешканців. Не втрачайте можливості придбати цю квартиру за вигідною ціною в затишному та престижному районі!

Николая Амосова переулок, 28А, Славянка, Винница, Винницкая 55000.0 USD

Нова пропозиція! Квартира в будинку від надійного забудовника Вінницябуд, АГВ, ремонт. Гарне місцерозташування - супермаркет, магазини, школа, садочки. Запрошуємо на перегляд!

Николая Амосова переулок, 28А, Славянка, Винница, Винницкая 68900.0 USD

Житлові комплекси у Вінниця