Продаж трикімнатної квартири в смт Малехів (Львівське передмістя) . Квартира знаходиться в малоквартирному будинку (всього 8 квартир). Хороший житловий стан. Свіжий ремонт з використанням високоякісних матеріалів. У квартирі дві повноцінні кімнати + велика (23.6m²) кухня - студія. Меблі та більшість техніки залишаються. Як бонус - гараж поряд з будинком. Район з розвинутою інфраструктурою. Зупинка громадського транспорту - у пішій доступності. Поряд - гімназія (ЗОШ І- ІІ ступенів), магазини, храми, супермаркет Рукавичка... Хороше місце для власного проживання з родиною. Телефонуйте для організації показів!

Наливайка, 1

с.Малехів вул.Вокзальна 9 3-кімнати з великим балконом(обшитий та встановлені вікна) Закрита територія Власне опалення Продається з меблями.

власник
Малехів Вокзальна 9 Дубляни трьох кімнатна квартира 73м2

Повноцінна. Парадний вхід у коридор. Без ремонту МПВікна Можливо зробити, щоб всі були ізольовані. Поміняні труби. Кімнати суміжно-ізольовані. Дві ізольовані. Вигоди ізольовані. Лоджія. Не кутова. Сонячна. Вільна. Чистий продаж. Дзвоніть. Торгуємося.

Продаж. 3-кімн. Вул. Мазепи Біля АТБ Шевченківський район

Житлові комплекси у Малехів

Географія Малехів