ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — місто Львів, вулиця Гнатюка.
Кількість кімнат — трикімнатна квартира. Квартира дворівнева.
Поверх — 3 з 4
Тип будинку — польський. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа — 131,1 м², житлова —72,6 м², кухня — 10,7 м². Висота 2,9 м².
Квартира з ремонтом, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Санвузли — два.
Особливості даної квартири — квартира знаходиться в історичному центрі м. Львова, двостороння. У вартість входить підвал площею 15 м².
Поруч з будинком: Львівський національний університет ім. Івана Франка, парк ім. Івана Франка, Оперний театр, музеї, Вернісаж, супермаркет, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо.
Код обʼєкта: 3184
Продаж 3-кім квартири в ЖК Auroom Tower, вул. Під Голоском.
Квартира в цегляному, зданому та заселеному будинку, знаходиться на 9/10 поверсі та має індивідуальне газове опалення. Житловий комплекс із закритою територією та підземним паркінгом розташований поруч зі школою і садочком, біля зручної транспортної розвʼязки, тож стане зручним домом для сім’ї.
Це двостороння світла квартира з чудовим виглядом у дві сторони та практичним плануванням: три ізольовані кімнати, кухня-студія квадратної форми, роздільний санвузол та гардероб.
Будинок давно зданий і заселений.
За детальнішою інформацією звертайтеся!
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса – місто Львів , вулиця Київська, 26
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 2 з 4
Тип будинку - польський.
Матеріал стін - цегла
Загальна площа - 77 м2, житлова – 49 м2, кухня - 9.5 м2.
В квартирі зроблений ремонт.
Опалення - індивідуальне , встановлений газовий котел, є діючі 2 пічки
Балкон - один.
Санвузол - два.
Особливості даної квартири - це те, що квартира двостороння, не кутова, одна кімната на вулицю Київська, кухня, спальня, ванна - в сквер, на вулицю Японську. В квартирі частково збережена автентичність. Бетонне перекриття. Будинок збудований у 1926 році.
Навколо розвинута інфраструктура, поруч сквер, спортивні зали, супермаркети, Привокзальний ринок. До центру міста Львова 1 км.
Код об’єкта: 2030
Продаж 2-кім квартири в ЖК Національний по вул. Стрийська, 108
Квартира з неймовірним виглядом на парк, озеро та захід сонця, що знаходиться в близькій доступності до центру, Стрийського парку та УКУ. Двір комплексу має закриту територію та велику площу, облаштовану спортивним, дитячим та відпочинковим майданчиком. Поруч знаходиться озеро, де можна гарно відпочити ввечері.
Квартира має дві ізольовані кімнати та кухню-студію з виходом на засклену лоджію. Кухня укомплектована всією технікою та меблями, має відпочинкову та обідню зону. Вхідна група простора і має вмістку шафу при вході. Кімнати також повністю облаштовані, є кондиціонер та три телевізори.
Опалення індивідуальне газове з двоконтурним котлом. Всюди, де плитка, є підігрів підлоги.
Квартира дуже практична, з чудовою панорамою та в хорошій локації.
За детальнішою інформацією звертайтеся!
🏠 Квартира в історичному центрі Львова — вул. Підмурна 24а (не історична пам‘ятка)
✨ Унікальна пропозиція!
Продається квартира в самому серці Львова — історичний центр, атмосфера старого міста та вузьких вуличок 🏰
🔑 Особливості квартири:
🧱 Товсті цегляні стіни — тепло взимку та прохолодно влітку
🌿 Дуже теплий будинок
🌇 ЄДИНИЙ балкон у будинку
🛋️ Роздільні кімнати — зручно для життя чи оренди
🔥 Пічне газове опалення (можна модернізувати під сучасне)
📍 Локація:
Історичний центр Львова 🕍
Атмосфера старовинних вулиць та близькість до всіх головних локацій міста 🚶 ♂️☕
💰 Інвестиційний потенціал:
Оренда від 400$ / місяць 📈
Локація, де ціни на нерухомість зростають щороку 📊
Власники в Україні — швидке та прозоре оформлення документів ✅
👉 Ця квартира — ідеальний вибір для життя або як надійна інвестиція.
Не втратьте шанс стати власником унікальної нерухомості у самому серці Львова
Покази по домовленності
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса - місто Львів, вулиця Володимира Янева, 27.
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 15 з 17.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Виконані роботи: наявна вся комунікація.
Загальна площа - 62 м2, житлова - 40 м2, кухня - 10 м2.
Опалення - індивідуальне електричне.
Санвузол - один, суміжний.
Комірка.
Особливості даної квартири: квартира із сучасним плануванням, великою кухнею - студіо та гарним панорамним виглядом на місто. Квартира знаходиться у сучасному та комфортному житловому комплексі "Америка", від якого всього десять хвилин на авто до центру Львова.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, відділення нової пошти, аптеки, кафе, салони, супермаркет Рукавичка, гіпермаркет Victoria Gardens, спортзал, парк "Горіховий гай", зупинка громадського транспорту, тощо.
Код обєкта: 2024
Продаж 1-кім квартири, БЛИЖНІЙ ЦЕНТР, вул. Жовківська, 14.
Квартира знаходиться на 2/3 поверсі, має правильне планування, індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги та перебуває в хорошому стані. У квартирі все залишається, встановлений фільтр на воду, у коридорі є антресоль для зберігання речей, а в підвалі - кладовка площею 4 м². Перед вікнами квартири розташована стоянка під шлагбаум, за невелику плату можна домовитись про паркування.
Локація дуже зручна: поруч курсує трамвай, автобуси, до центру близько. Це чудовий варіант як для особистого проживання, так і для оренди.
Є відео по квартирі.
За детальнішою інформацією - телефонуйте!
Продаж двохкімнатної квартири у зданій та заселеній новобудові по вул. Тернопільська 21 а
2 поверх з 10
Індивідуальне газове опалення
Роздільний санвузол
Загальна площа - 70 м.кв
Житлова - 32 м кВ
Площа кухні - 12 м.кв
Роздільний санвузол, в квартирі цього року зробили новий ремонт , всюди де плитка водяний підігрів підлоги, є великий відкритий балкон з виглядом у тихий двір, зручна локація , поруч садочки, школи , бізнес центри , до центру міста 10 хвилин , поруч зупинка транспорту
Квартира має чудове планування, дві ізольованих кімнати, кухню та великий відкритий балкон. Коридор з гардеробом і два санвузли.
Продаж 3-кім квартири по вул. Братів Рогатинців, правильне планування, фасадні вікна!
Квартира в добротному та чистому будинку, сходи дерев’яні хороші, реставровані вікна з латунними ручками, австрійські дерев’яні двері та паркет. В квартирі індивідуальне газове опалення, недавно завершили ремонт в санвузлі. Над квартирою горище на якому є окремо виділена територія для схову речей. Локація в самому центрі Львова - 200м до Площі Ринок!
За детальнішою інформацією телефонуйте!
Продаж просторої, світлої 2кім.квартири по вул Зелена 269м
в ЖК Яскравий Львів.
Загальна площа 56м.кв.
Кухня 9.1 м.кв.
Переваги квартии:
= ізольовані кімнати
=якісний сучасний ремонт
=тепла підлога, комфорт в зимку
=обєднаний санвузол
=побутова техніка і меблі, входять у вартість.
=підігрів підлоги
Квартира повністю готова до заселення. Нічого не потрібно доробляти, просто заїхав і живи.
Ціна 95 000$
Телефонуйте або пишіть для перегляду
Агентство нерухомості ІЄРОПОЛІС .
Продається квартира в серці Львова – історична кам’яниця на вул. Галицькій
Пропоную унікальну можливість стати власником квартири в самому центрі старовинного Львова — у Кісьолківській кам’яниці, яка є пам’яткою архітектури.
Локація:
Вулиця Галицька, буквально кілька кроків до Площі Ринок
Вікна квартири виходять на величну Латинську катедру
Атмосфера старого міста: історія, культура, архітектура — все поруч
Характеристики квартири:
Площа: 65,8 м²
Поверх: 3-й із 4
Кількість кімнат: 2
Висота стелі: 2,80 м
Квартира світла, затишна
Комунікації та зручності:
Газ, вода, електроенергія — все з лічильниками
Індивідуальне опалення (економне та ефективне)
Безперебійне електропостачання — світло не вимикається
Сигналізація — безпека на найвищому рівні
Є готовий дизайн-проєкт
Ідеальна інвестиція
Квартира чудово підходить для:
Власного проживання в центрі Львова
Створення преміум-апартаментів для короткострокової або довгострокової оренди
Локація з високим і стабільним попитом серед туристів і бізнес-гостей
Ціна: 200 000 $
Пропонується 3-кімнатна квартира на вул. Антоновича, в ближньому центрі Львова. Розташована на середньому 2-му поверсі австрійського будинку, загальна площа складає 75 м². Інтерєр виконано в класичному стилі, з дубовим паркетом та дверима. Квартира обладнана індивідуальним опаленням, є камін та австрійська пічка. Кімнати суміжно-ізольовані, вигоди роздільні. Наявний балкон і кондиціонер. Встановлена нова сантехніка та поміняна проводка.Можливий торг. Телефонуйте , пишіть (Viber, Telegram, WhatsApp).Є відеоогляд квартири.
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Південний (Сокільники навпроти Галіції)
Загальна площа: 105 кв.м.Поверх: 4/4
Продається зі всім, що на фото. Заселяйся і живи.
Квартира з новим дизайнерським ремонтом. Використані якісні матеріали. Дорогі меблі та побутова техніка.
Перший поверх: коридор, кухня з балконом, вітальня з балконом та санвузол з вікном.Другий рівень: дві спальні (одна з балконом), гардероб та санвузол.
Будинок зданий та заселений 4 роки тому. Територія довкола будинку облагороджена. Є відкрита парковка біля ЖК.
Телефонуйте!
Продам шикарну квартиру біля Стрийського парку
Будинок знаходиться на розі двох вулиць Ярославенка та Карманського
300 метрів до Стрийського парку
Якісна забудова. Всі сусіди вже зробили ремонти.
Цілодобова охорона.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Знаходиться на 8 з 10 поверхів.
В квартирі після продажу все залишається.
Гарне планування.
Дві ізольовані спальні. Гардеробна кімната.
З кожної кімнати і кухні вихід на балкон.
В квартирі деревяні вікна з склопакетом.
Дзвоніть та приїжджайте на огляд !
Продаж стильної 1-кімнатної квартири-студії у ЖК «Шоколад»м. Львів, вул. Т. Шевченка, 80 — ближній центр!
Поверх 8/9
Площа: 40 м2
Опалення: індивідуальне (2-функційний газовий котел)
Ремонт: виконано якісними матеріалами — кварцвінілова плитка, сучасна сантехніка, велика шафа-купе, тепла підлога в кухні, ванній кімнаті та коридорі.
Залишається все для комфортного життя:
• повністю обладнана кухня з усією побутовою технікою BOSCH
• кондиціонер
• водяний фільтр
• пральна машина, холодильник, духовка, варильна поверхня• засклений балкон — чудове місце для ранкової кави
• всі лічильники встановлено
Поруч всі зупинка транспорту, магазини, Сільпо, до центру 10 хв
Вартість: 99 950$
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом на 10 поверсі в цегляному будинку, що знаходиться по вул.Кульпарківська, ЖК Місто трав.
Загальна площа - 43 м2.
Індивідуальне опалення ( газовий котел)
Квартира повністю обладнана побутовою технікою.
Напроти Торгового Центру Вікторія Гарденс. Дуже зручна інфраструктура, Ринок Південний, Ашан, Сільпо, садочки, школи, хороша транспортна розвязка. Хороший вигляд з квартири у внутрішній, спокійний двір.
код обʼєкта 15812
Зниження ціни ! Терміновий продаж 3 квартири у цегляному будинку!
-вул. Городоцька 227( поблизу Скрині )
-Заг. площа 70.4 м2 . Три просторі ізольовані кімнати ( 15.3 , 14 та 12.6 м2 ) Також у квартирі два відкриті балкони з виглядом на охайний двір . Для комфорту наявна кладова .
Вікна виходять на зелену зону та внутрішній двір , шуму з дороги практично не чути .
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 5 . Продається разом з підвалом 10 м2 .
Висота стелі 3.20 м . Залізобетонне перекриття, широкі цегляні зовнішні стіни.
Фасад будинку відреставрований , доглянутий підʼїзд та гарно збережені сходи, працює ОСББ.
Квартира потребує ремонту. На даний момент проживає орендар. Хороші сусіди .
Вартість 60 тис.євро ( можна у доларах еквівалентно )
За додатковою інформацією звертайтеся , відео надсилаю по запиту
Ірина 0984350929
Продається простора 2х-кімнатна квартира в бутиковому житловому будинку The9 — у сучасному кварталі Винників, вул. Загадкова, 9 кв9. (район вул. Винна Гора)
Будонок зданий, є вже право власності на квартиру.
Комірка 4 м2 в подарунок!
Можливий продаж по перерахунку, єОселя, єВідновлення.
Характеристика квартири
Площа: 57,7 м²
Поверх: 3/3
Планування: спальня + вітальня + кухня, ванна кімната
Висота стель: 2.8м
Опалення: індивідуальне, двоконтурний котел
Лічильники на водопостачання, газ, електроенергію
ЖК The 9 — бутиковий житловий будинок формату Boutique Condo на 9 квартир. Закрита територія з відеонаглядом, стримана сучасна архітектура, великі панорамні вікна та передбачені паркомісця для мешканців.
Додатково можна придбати гараж-бокс або паркомісце з зарядкою для електромобіля.
Інфраструктура
Комплекс розташований у районі новобудов Винників з розвиненою інфраструктурою:
• 5–10 хв пішки: магазини, кав’ярні, ринок, школа, садок
• 8 хв пішки — зупинка громадського транспорту
• 10 хв на авто — багатофункціональний курорт Emily Resort
• 25 хв до площі Ринок у Львові
• Поруч парк, ліс, скелі та місця для відпочинку
Додатково
Доступна послуга інтер’єр-дизайну та ремонт «під ключ»
RE/MAX Community - Відділ продажу від забудовника – без комісії.
В наявності є ще квартири в цьому будинку, дивіться мої оголошення.
Кухня та вітальня можуть буди як окремі кімнати так і обєднані в одну велику простору кухню-вітальню
Продаж квартири у новобудові по вулиці Голубовича. Площа 102/29.4/36.2 кв.м. 7/8 пов.
Квартира в двох рівнях. На першому рівні: дуже простора кухня-вітальня з виходом на балкон-терасу з виглядом на центр міста та гостьовий санвузол. На другому рівні дві ізольовані кімнати, ще один балкон-тераса та санвузол з ванною.
Якісний сучасний ремонт (робився для власного проживання), паркетна дошка на підлозі. В коридорі, кухні-студії та санвузлах підігрів підлоги. Є кондиціонери, три телевізори, посудомийка, холодильник, пральна машинка, винний холодильник, потужна витяжка, вмонтована аудіосистема. Продається зі всім, залишаються всі меблі та побутова техніка.
Квартира дуже затишна та зручна, сонячна. Закрита територія з внутрішнім двориком, дитячий майданчик. Поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, заклади харчування, ЖК Семицвіт, ЖК Велика Британія, спортзали, ресторани, кавʼярні, Сільпо. Центр в пішій доступності. Закритий паркінг у будинку, додатково можна докупити паркомісце.
Ціна: 199 000 дол.
Простора та світла 2-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК “Роксоляни 87” (Житло України). Зручне планування, панорамні вікна та великий балкон з видом на зелену зону створюють комфорт для життя.
Адреса: вул. Роксоляни, 87
️ Площа: 76,8 м²
️ Поверх: 6 з 9
️ Кухня-студія: 27,1 м²
️ Планування: 2 окремі кімнати + кухня-студія + роздільний санвузол
️ Ремонт: житловий стан, тепла підлога у зонах з плиткою
️ Меблювання та техніка: холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, кондиціонер
Переваги:
– Панорамні вікна та великий балкон
– Індивідуальне газове опалення
– Дитячий майданчик та зелена зона біля будинку
– Укриття у підземному паркінгу
– Можливість придбати 2 паркомісця
Підійде:
– Для сім’ї, яка цінує простір та готовність квартири до заселення
– Для тих, хто хоче жити у тихому та зеленому районі з розвиненою інфраструктурою
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд у зручний для вас час!
Ціна: 139 000 $
Код #11249
Продаж 1 кімнатної квартири в цегляній новобудові по вул. Щирецька ,28. ЖК Well Home.
Право власності. Корпус 3.
Приміщення знаходиться на 7 поверсі 9 поверхового будинку.
Загальна площа - 45.8 м2, житлова площа - 15.6 м2, кухня - 17.8 м2. Відкритий балкон - 4 м2.
В квартирі індивідуальне опалення, двоконтурний котел 24 кВ, встановлені радіатори та чистова стяжка в спальні. Якісні броньовані металеві двері, металопластикові вікна 6-ти камерний профіль, двокамерний склопакет.
Заведене світло, вода, інтернет, встановлені всі лічильники.
Квартира дуже простора та світла.
Неймовірний вигляд з балкону на Франківській район м.Львова.
Дуже комфортний та наповнений інфраструктурою для проживання район. Будинок знаходиться біля ринку Південний, в пішій доступності ТРЦ Victia Gardens.
Продуктові супермаркети, магазини, зручна транспортна розвязка, парк, басейн, спортзал.
ЖК WELL HOME це сучасний житловий комплекс поруч з розвинутою інфраструктурою, підземний паркінг для авто, ігрові та лаунж кімнати у підʼїздах, консьєрж-сервіс з зоною рецепції, власний дитячий садок на території комплексу, зарядна станція для електромобілів.
Є відеоогляд.
Well Home - це просторий внутрішній двір , закритий від машин та з сучасним зонуванням як для діток, так і для дорослих.
код обʼєкта 15838
Продаж стильної 2-рівневої квартири з дизайнерським ремонтом в ЖК «Леополь Таун»
Пропонується до вашої уваги світла, простора та повністю укомплектована 3-кімнатна квартира в комфортному житловому комплексі «Леополь Таун». Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує затишок, функціональність і якість життя.
🔹 Площа – 82 м²
🔹 Поверх / Поверховість – 8/8
🔹 Кухня – 15 м²
🔹 Тип житла – новобудова, комфорт-клас
🔹 Планування – роздільні кімнати, 2 санвузли
🔹 Опалення – індивідуальне газове
✨ Переваги квартири:
Якісний євроремонт – не потребує жодних додаткових вкладень
Світлі кімнати з панорамними вікнами, багато природного освітлення
Повністю мебльована – все, що ви бачите на фото, залишається
Сучасна побутова техніка: холодильник, посудомийна машина, пральна машина, духова шафа, варильна панель тощо
Комфорт і зручності: тепла підлога, гардероб, ванна, душова кабіна, балкон і лоджія
Мультимедіа: Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор
🏡 Будинок:
Збудований з газоблоку, утеплений
Є ліфт
Асфальтований під’їзд, всі міські комунікації
🌿 Інфраструктура:
Все необхідне в пішій доступності – магазини, супермаркети, ТРЦ, дитячий садок, школа, аптека, парк, озеро, ресторани, пошта, банкомати, зупинки громадського транспорту.
📍 Локація – тиха, зелена зона з розвиненою інфраструктурою. Поруч парк та озеро – ідеально для прогулянок та відпочинку.
Продаж 3-кімнатної квартири в історичному центрі Львова, вул. Коцюбинського
Пропонуємо до продажу простору 3-кімнатну квартиру в будинку–пам’ятці архітектури у самому серці міста.
🔸 Загальна площа — 89 кв.м
🔸 Поверх 2 із 3
🔸 Планування: кімнати суміжно-прохідні, санвузол роздільний
🔸 Опалення — індивідуальне газове
🔸 У вітальні — атмосферний камін, що створює затишок, збережені пічки.
🔸 Великі, світлі кімнати з високими стелями
🔸 Два входи — параднихй зі сходів та вхід через балкон
🔸 Будинок — памʼятка архітектури
🔸 Розташування — центр міста, ідеальна локація для життя або здачі в оренду
Ця квартира — чудовий варіант як для комфортного проживання, так і під інвестицію з перспективою зростання вартості.
Продаж трикімнатної квартири з ремонтом у ценрі Львова!
Малоквартирний будинок три квартири на поверсі.
Квартира знаходиться на 3 поверсі трьохповерхового цегляного будинку.
Над квартирою є горище, тому є можливість добудови на перспективу. Дах в ідеальному стані.
Квартира двостороння, світла . Не кутова.
По плануванню складається з трьох великих ізольованих кімнат, кухня з виходом на балкон , суміжний санвузол (ванна ).
Є два закритих балкона
Квартира має хороший житловий стан.
Ремонт. Поміняні вікна. Сантехніка, електрика.
Опалення індивідуальне, підігрів підлоги у ванній і на кухні.
Залишаються меблі та техніка. Тому квартира готова для проживання.
Чудова локація, центр міста, до Оперного театру 10 хв. пішки. максимально розвинена інфраструтура- поруч є все.
За детальнішою інформацією звертайтися .
Реальному покупцю ТОРГ !!