ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Малоголосківська
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 5 з 14
Тип будинку — новобудова
Матеріал стін — цегла
Загальна площа — 43 м², житлова — 14.8 м², кухня — 18.8 м².
В квартирі зроблений авторський ремонт.
Наявні меблі та побутова техніка: Miele, Sony.
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Санвузол — один, суміжний.
Особливості даної квартири — сучасний дизайн, дизайнерські меблі (AGT, EGEER), штучний камінь в оздобленні, великі панорамні вікна з краєвидом на місто, квартира повністю готова до заселення. У будинку — підземний паркінг, дизайнерський ремонт під’їздів і коридорів загального користування, є консьєрж, бомбосховище.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки, парк, відділення Нової пошти.
Код обʼєкта: 4126
Двокімнатна квартира в Auroom Air - у місці, де вигідно жити і вигідно просто мати
Планування, яке працює на вас:
• Простора спальня з власним санвузлом, гардеробом і виходом на балкон.
• Друга кімната з окремою комірчиною для зберігання.
• Кухня, яка стає центром зустрічей і вечорів з близькими.
Чому ця квартира - розумна інвестиція:
Auroom Air - це сучасний комплекс із власними генераторами, високою потужністю електропостачання, підземними укриттями та внутрішніми дворами, де хочеться проводити час. Це гарантія стабільності та привабливості для орендарів і покупців.
Локація, що продає сама себе:
Прямий вихід до ТРЦ «Спартак» - 2 хвилини пішки. Поруч - ліцей, парк на 33 гектари з амфітеатром і спортивними зонами, кафе, супермаркети, басейн, тренажерний зал, сквош і все, що робить життя зручним.
Цей формат ідеально працює під оренду, перепродаж чи власне проживання.
Квартира, яку легко здати, просто продати і приємно мати.
Напишіть або зателефонуйте, щоб побачити її особисто.
Продаж 2км. квартири в заселеній новобудові ЖК Голосківські Кручі
7/9 поверх, загальна площа 74м2, дизайнерський ремонт, підігрів підлоги, три кондиціонери
Дві ізольовані кімнати, два санвузли, кухня-студія, вся побутова техніка, посудомийна машинка, гардеробна, балкон
Південна сторона, квартира дуже сонячна та тепла
В будинку додатково встановлені сонячні панелі що забезпечує резервне живлення при вимкненні світла
Продаж без заміни. Право власності. Є відеоогляд Ціна 153000$
Володимир АН R.O.K.S
Продаж трикімнатної квартири з євроремонтом в ЖК Парус по вул. Липинського
Пропонуємо 3-кімнатну квартиру на вулиці Липинського В’ячеслава, 28. Квартира загальною площею 101 м² розташована на 4-му поверсі 15-поверхової новобудови. Приміщення відрізняється функціональним плануванням: 50 м² житлової площі та кухня 14 м². В квартирі зроблено якісний євроремонт, наявні всі необхідні меблі та побутова техніка, що дозволяє одразу заселитися. В будинку автономне опалення та виводи для бойлера. У кухні, коридорі та санвузлі — підігрів підлоги.
Новобудова з цегли, облаштована підземним паркінгом. У підїзді – чистота та порядок, приємний вхід. Додатково є комірка з вентиляцією, яка може слугувати кабінетом. Поруч розташовані всі необхідні обєкти інфраструктури: школа, дитячий садок, супермаркети, гіпермаркети «New Point» та «Forum Lviv», аптеки, парк для прогулянок, а також зупинка громадського транспорту.
За детальнішою інформацію звертайтеся!
Продаж 1-кім квартири в ЖК Silent Park 6 будинок, вул. Орлика
Квартира в комплексі бізнес класу, забудовник Lev Development, малоповерхова будівля з дворівневим паркінгом(є по хорошій ціні), ландшафтний дизайн від компанії Gardener, в будинку буде консьєрж, управлінська компанія та комерційна галерея на -1 рівні вздовж всього комплексу від 1 до 6 будинку.
Квартира має чудове планування, кухня з можливістю розмістити відпочинкову зону, ізольована спальня, достатньо місця для двоспального ліжка з приліжковими тумбами і місце для шафи. Балкон має вихід з кухні.
Квартира дуже світла за рахунок панорамних вікон і західної сторони.
Це чудова пропозиція в гарній локації біля парку.
За детальнішою інформацією звертайтеся!
Продаж 1-кім квартири в ЖК Auroom Air Бізнес клас біля ТРЦ Спартак вул. Топольна
Квартира в ЖК Auroom Air, це комплекс бізнес класу в мега розвиненій локації, він межує з ТРЦ Spartak і є дуже вигідним під здачу в оренду! Квартира на 3 поверсі з просторою кухнею, суміжним санвузлом та спальня кімната площею 14.5 м2 з виходом на лоджію. До квартири йде комора яку можна переобладнати під гардероб.
Це буде видовий і чудовий комплекс який вирізнятиметься з поміж усіх, висока якість будівництва, цегляні стіни, якісне утеплення, 7-камерні вікна, фінські ліфти. Будинок 100% здивує вас візуально та технічно! Вид з вікон на східну сторону.
Здача будинку буде на кінець цього року, Вже встановлені вікна та скоро приступатимуть до оздоблення фасаду.
Не пропустіть можливість придбати квартиру, ще по вигідній ціні!
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Шевченка, Рясне-1 [#33843].
Площа 70,6/42,3/9,8 м², 6 поверх 9-поверхового панельного будинку.
Всі кімнати ізольовані, санвузол роздільний. Є дві лоджії, вхід до яких з двох спалень.
Підлога в кімнатах і в коридорі - дубовий паркет. Квартира у хорошому житловому стані.
Опалення централізоване, є лічильники на опалення, газ, водо- та електропостачання.
Місце розташування - на тихій вуличці з гарним краєвидом з вікна. У кількох хвилинах ходьби дитсадок №94 та школа № 8, поруч біля будинку є супермаркет АТБ та зупинка громадського транспорту.
Вартість 61 500$
Є можливість розтермінування оплати послуг агентства.
Продаж 3-кімнатної квартири біля парку 700-річчя на вул. Замарстинівській
Простора 3-кімнатна квартира на 3 поверсі. Кухня-студія з виходом на засклену лоджію, три ізольовані кімнати, роздільний санвузол, панорамні вікна, будинок повністю з цегли та утеплений. Локація затишна, поруч паркова зона, до центру 2,5 км, школа за 2 хвилини від будинку, приватний садочок через дорогу!
Будинок введений в експлуатацію, триває процедура переходу на ОСББ. У дворі вже є чудова кавярня, яка точно стане вашою улюбленою!
Дуже вигідний варіант для особистого проживання! За детальною інформацією - телефонуйте!
Продаж п’ятикімнатного пентхаусу у двох рівнях по вул. Городницькій у Шевченківському р-ні м. Львова. ЖК Парус Life від забудовника Парус Development. Восьмий та дев’ятий поверх будинку, загальна площа 143,2 м2, дві великі тераси
ЕКСКЛЮЗИВ!
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
СПІВПРАЦЮЮ З КОЛЕГАМИ
Продається видовий та затишний дворівневий п’ятикімнатний петхаус загальною площею 143.2 м2 з двома терасами. Є можливість зробити перепланування, змінивши кількість приміщень та їх площу з урахуванням потреб майбутніх власників.
Петхаус має велику власну терасу площею більше 17 м2 (без коефіцієнту). Кімнати дуже світлі, зі всіх панорамних вікон та терас відкривається ефектний краєвид на місто.
З нижньої тераси можна зробити сходи та піднятися на експлуатований дах будинку, відокремивши над верхнім рівнем пентхаусу ще одну терасу площею, щонайменше, 70 м2.
Додатково можна придбати декілька паркомісць у підземному паркінгу будинку.
Зручне транспортне сполучення, 3 км до клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та дитячої поліклініки і лікарні на вул. Орлика. У пішій досяжності школа та дитячий садок, 1,3 км до ТОЦ "Інтерсіті" та супермаркету "Арсен", 1,5 км до СТРЦ "Спартак" із супермаркетом, кінотеатром та спорт-клубом формату Premium& Business Спортлайф, 1,5 км до ТРЦ "Форум Lviv" з великою кількістю брендових магазинів та кінотеатром "Планета кіно 4DX".
Будинок повністю заселений, управляє керуюча компанія, є великий гарний внутрішній двір
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Величковського 17
Пропонується простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Соняшник»
Будинок новий, заселений, територія вже облаштована та доглянута.
• Загальна площа: 70,5 м²
• Поверх: 6 з 12
• Опалення: двофункційний газовий котел (опалення та підігрів води), встановлені батареї
• Санвузол: роздільний
• Балкон: засклений (закритий)
• Стан: готова до оздоблення під ваш смак
Є відеоогляд квартири
Ключі на руках, покази в зручний для вас час.
Телефонуйте, не зволкайте. Станьте власником омріяного житла.
Ціна: 75 000 $
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — місто Львів, вулиця Гетьмана Мазепи.
Кількість кімнат — дві .
Поверх — 2/5
Тип будинку — чешка. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа — 51.6 м², житлова — 28 м², кухня — 8.1 м².
Квартира в житловому стані, наявні меблі та побутова техніка: (холодильник, газова плита, пральна машина).
Опалення — центральне.
Балкони — два, засклені.
Санвузол — один, роздільний.
Особливості даної квартири — двостороння, розвинута інфраструктура, до центру міста Львова можна дістатися за 20 хвилин на громадському транспорті.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, лікарня, аптеки, територіальний підрозділ ЦНАП, парк, відділення нової пошти, ТЦ SPARTAK, зупинка громадського транспорту, тощо.
Код обʼєкта: 4257
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Greenville Park
Локація: вул. Замарстинівська,170 (бічна вул.Мазепи, вул.Топольна)
Площа: 57 м.кв.
Дизайнерський євроремонт в якому все продумано до деталей.
Простора кухня-студія із необхідною вмонтованою побутовою технікою (посудомийна машина, варильна поверхня, мікрохвильова, духова шафа та холодильник). Також є кондиціонер. Велика спальна кімната із комфортним двоспальним ліжком, гардеробною та косметичний столик.
Санвузол укомплектований душовою, вмонтований туалет, рушникосушка, дзеркало з підсвіткою, тепла підлога.
Також є пральня з машинкою, поличками і місцем для праски.
Вартість - 137 000$
Ніхто не проживав.
Також проведений оптоволоконний інтернет і є вивід для домофону.
В житловому комплексі є підземний паркінг та подвірʼя закритого типу (є дитячі, спортивні майданчики). Поряд парк, та ТРЦ Спартак.
Є відеоогляд. Ключі на руках. Покази в зручний для вас час.
Пропонуємо сучасну та комфортну квартиру площею 60,3 м², розташовану на 8-му поверсі з 8 у престижному житловому комплексі Mill Town.
Планування:
– Кухня-студія 18,8 м²
– Дві ізольовані кімнати (в одній з них – власний санвузол, в іншій – просторий балкон з панорамним видом)
– Коридор
– Основний санвузол
Переваги:
– Індивідуальне газове опалення — економія та комфорт у будь-яку пору року
– Встановлено датчик газу для додаткової безпеки
– Стіни з енергоефективного керамоблоку
– Закрита територія без авто – безпека та тиша
– Підземний паркінг – зручно за будь-якої погоди
– Панорамні вікна з чудовим виглядом на Високий Замок та ТЦ Forum Lviv
Житловий комплекс Mill Town – це поєднання сучасної архітектури, безпеки, комфорту та вигідного розташування поруч із центром міста.
Є відео. Ключі на руках.
Код обєкта: 15220.
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК ЛІНКОЛЬН, по вул.Лінкольна 6а
Квартира знаходиться на 8 поверсі 16-поверхового будинку. Будинок зданий у 2018році.
В будинку цілодобова фізична охорона, створено ОСББ, є генератор для освітлення місць загального користування, прибудинкової території та безперебійної роботи ліфтів(в будинку їх два).
Квартира, площею 69,3 м кВ: дві просторі ізольовані кімнати, кухня з панорамними вікнами, суміжний санвузол та великий коридор з вмісткими шафами-гардеробними.
Усе, що на фото – залишається у квартирі. До квартири є паркомісце та комірка у підземному паркінгу(за окрему плату).
Опалення – дахова котельня, з терморегуляторами в квартирі.
В будинку є супермаркет, через дорогу парк. Поруч школи, садочки, до центру 8 хв машиною, або 30хв пішки. Чудове транспортне сполучення – трамвай, тролейбус, маршрутки.
Вартість квартири 149000$ (без комісії для покупця)ТОРГ
Будівельна компанія "City of Dreams".
- Новобудова
- Вул. Під Голоском.
- 3кімнатна квартира.
- 4секція. Поверх 7/10.
Загальна площа :.76.3 кв.м
- Тип стін: цегляний/монолітний
- Опалення: індивідуальне газове
- Ремонт: після забудовника/під чистову обробку
- Планування: роздільне/двостороннє
- Комунікації: ближній центр, озеро, ліс,парк, трц Спартак, Ашан, тренажерний зал Sport Life, аптеки, лікарня, школи, садочки, MacDonalds, супермаркети, Українська академія друкарства.
Світла квартира в будинку комфорт-класу. Район інтенсивно розвивається.
Ціна : 50.000$
Софія АН Golden City
380673288
Нова на ринку!
До вашої уваги світла та простора 2 кімнатна квартира з продуманим плануванням, що робить її комфортною для життя.
Ідеальний варіант для сім’ї чи пари, адже район тихий і затишний, а парк під вікнами додає атмосфери спокою.
Поруч є вся необхідна інфраструктура: магазини, зупинки транспорту, школи та дитячі садки.
- Поверх: 4
- Площа: 48,8 м²
- Все меблі та техніка залишається.
Відеоогляд.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Продаж 2 кім. квартири + кухня-студія вул. Щепова
Обжитий новобуд 2005 року
Площа - 85 м², 4/9 поверх
- Квартира з якісним ремонтом
- Спальня, дитяча кімната та кухня студія.
- Підігрів підлоги
- Дві великих лоджії та французький балкон
Побутова техніка: пральна машина, посудомийна машина, духова піч, мікрохвильова піч, монтована кавова машина, телевізор, кондиціонер
Сигналізація, домофон, інтернет
Зручна локація, поруч Рукавичка, зупинка транспорту, школа, парк 700-річчя, АРСЕН, до центру 15 хвилин пішки.
Біля будинку є місце для паркування
Вартість - 180 000 $ (торг)
Будівельна компанія "City of Dreams".
- Новобудова
- Вул. Під Голоском.
- 1 кімнатна квартира.
- 1 секція. Поверх 5/10.
Загальна площа :34.57
- Тип стін: цегляний/монолітний
- Опалення: індивідуальне газове
- Ремонт: після забудовника/під чистову обробку
- Планування: роздільне/двостороннє
- Комунікації: ближній центр, озеро, ліс,парк, трц Спартак, Ашан, тренажерний зал Sport Life, аптеки, лікарня, школи, садочки, MacDonalds, супермаркети, Українська академія друкарства.
Квартира на дві сторони ,кухня і кімната виходить на брюховицький ліс
Район інтенсивно розвивається.
Ціна : 34000$
Софія АН Golden City
380673288051
Продаю 3-кімнатну квартиру з чудовим плануванням
Локація: вул. П.Орлика, ЖК "Фемелі Хаус", поруч із Замарстинівським парком
Продаж по ПЕРЕУСТУПЦІ
Гарна пропозиція, як для власного проживання так і під інвестицію (зараз ціна 900 дол./м²)
В даній секції вже залиті всі поверхи та активно проводяться будівельні роботи
Розміщена дуже високо над підземним паркінгом, потім комерція і вже зверху 1 поверх
Заг. площа - 87,45 м²
Планування:
* 3 ізольовані кімнати
* кухня-їдальня
* 2 великих санвузла
* гардеробна
* коридор
* 2 балкони
Індивідуальне опалення
В здачу входить 2-х контурний газовий котел, теплові радіатори; штукатурка, стяжка
* Ліфт спускається в підземний паркінг
Залишились питання телефонуйте, не пропустіть свій шанс !
Продаж 2км. квартири вул. Паньківського
Загальна площа 66м2, поверх 2/2, інд. газове опалення
Дві ізольовані кімнати, два санвузли, гардеробна, кухня + лоджія
Стан квартири: чорнове оздоблення, можна приступати до ремонту
Малоквартирний будинок, парковка, закрита територія.
Південна сторона, квартира дуже сонячна з виглядом на Високий Замок
Право власності, будинок введений в експлуатацію, продаж без заміни.
Ціна 103000$ Всі деталі по телефону
Продаж однокімнатної квартири(здана секція)яка стане ідеальним варіантом як для інвестиції, так і для власного проживання. Загальна площа 54,8 кв.м., житлова площа 20 кв.м. та кухня 20 кв.м..розташована на 8 поверсі 10-поверхового будинку в сучасному житловому комплексі Greenville Park Lviv на вул. Замарстинівська 170.
В квартирі просторі панорамні вікна, з яких відкривається захоплюючий вигляд на ТЦ Спартак. Квартира без ремонту ,що дає можливість реалізувати власні дизайнерські ідеї. Опалення — індивідуальне газове.
Особливості комплексу:
Закрита територія, що забезпечує безпеку та приватність мешканців.
Сучасні дитячі та спортивні майданчики на території комплексу, а також приватний садок, що робить це місце ідеальним для сімей з дітьми.
Прекрасна транспортна доступність: до центру міста — всього 7 хвилин на авто, зупинка громадського транспорту поруч.
Всі необхідні обєкти інфраструктури знаходяться в радіусі 500 метрів: кінотеатр, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети, ТРЦ, дитячі садки, школи, парки та інше.
Ця квартира — відмінний вибір для тих, хто шукає комфортабельне житло в чудовій локації або вигідну інвестицію в нерухомість.
Продаж по переуступці.
Є відеоогляд квартири, щоб ви могли детальніше оцінити її переваги.
Для отримання додаткової інформації або організації огляду — телефонуйте!
Площа: 57.81 м²
Поверх: 6-й
Переваги квартири:
- 2 ізольовані кімнати +кухня вітальня
- 2 санвузла
- Простора тераса – ідеальне місце для відпочинку
- Цегляні стіни
- Індивідуальне опалення
- Панорамні вікна для максимального природного освітлення
- Ліфт
- Секція 4
Family House — новий житловий комплекс комфорт-класу у Шевченківському районі Львова, у тихому зеленому куточку поряд з Замарстинівським парком. Будинки різної поверховості утворили закритий двір з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. За проєктом на верхніх поверхах будинків будуть апартаменти з власними видовими терасами, з яких відкриваються краєвиди на місто. Для мешканців з автомобілями під будинком передбачений підземний паркінг з ліфтом. Гості зможуть залишати автомобілі на відкритій стоянці.
Телефонуйте для деталей та перегляду!
Пропонуємо на продаж трикімнатну квартиру по вул. Грінченка.
Квартира не кутова, двостороння. Розташована на зручному другому поверсі.
По плануванню складається з трьох ізольованих кімнат, кухні, суміжного санвузла та балкону. До квартири належить великий сухий підвал 7 м кв.
В помешканні 3 роки тому було зроблено капітальний ремонт. Замінена сантехніка, електрика. Встановлено автомат захисту від перепадів напруги.
Присутній бойлер. Засклений балкон.
Залишаються майже усі меблі та техніка.
Зручна локація будинку. Поруч ТЦ Спартак, ринок, супермакети, школи, садки.
Є відеоогляд.
Телефонуйте та домовляйтеся про показ!
Код обєкта: 717
Продаж 2 к квартири в новобудові по вул. Під Голоско. ЖК Auroom Tower.
Повністю заселений будинок. Надійний та якісний забудовник.
Поверх 10 з 10
Площа 72м2
Квартира з чудовим плануванням. Двохстороння.
2 балкони
2 санвузли
Ванна та душ
Індивідуальне опалення. Двохфункційний котел.
Підігрів підлоги.
Гарний краєвид на центр міста.
Квартира простора, світла та дуже затишна. З тих, про які кажуть, що квартира з гарною аурою)
Є детальне відео квартири. При потребі скину в приватні повідомлення.
Ціна 130 000$
Покази в будь який зручний для Вас час