Продаж квартир Одеса (вторинний ринок)
51 428 оголошень по 14 021 квартирі
$ 55 тис.
1 122 $/м²
Сонячна вулиця, 10
KADORR City Mall
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Гарна квартира в зручному та востребованному районі Аркадії.
Телефонуйте 0663119872
2 кімнати
з ремонтом
49 / 28 / 9 м²
панельна технологія
поверх 7 з 10
$ 390 тис.
2 600 $/м²
Мукачівський провулок, 6
Пляж "Відрада"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Эта уникальная квартира находится в самом сердце Одессы, на Французском бульваре, в приморском районе, всего в нескольких шагах от моря. Она представляет собой настоящий жемчужину недвижимости, сочетающую в себе стиль, комфорт и удобство.
Площадь квартиры 150 квадратных метров, современный Евроремонт и качественная мебель создают атмосферу роскоши и уюта. Отличительной особенностью этого жилья является прямой вид на море, который открывается из окон квартиры. Прекрасные закаты и утренние прогулки по берегу станут вашей ежедневной реальностью.
В квартире три просторные комнаты, идеально подходящие для большой семьи или организации прекрасных вечеринок.
Не упустите возможность стать обладателем этой уникальной квартиры, которая станет вашим укромным уголком в самом сердце курортного города. Позвольте себе ощутить аромат моря и бесконечные возможности для отдыха и развлечений. Это идеальное место для тех, кто ценит красоту, стиль и уют.
Звоните, показ организуем оперативно!
3 кімнати
з ремонтом
150 / 50 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 11
2005 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 49 тис.
1 012 $/м²
вулиця Павла Зеленого, 45
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 393391. АН "Атланта".
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію – квартиру в самому серці історичного центру Одеси на вулиці Коблевській (Павла Зеленого). Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, стиль та престиж.
Ця двокімнатна квартира площею 48.4 м² з Євроремонтом та затишною обстановкою. Вона розташована на 3 поверсі та пропонує простору вітальню, затишну спальню, кухню та ванну кімнату.
Вікна квартири виходять у тихий та затишний двір, що дозволяє насолоджуватися спокоєм та усамітненням у самому центрі міста. Балкон додає затишку і дозволяє насолоджуватися свіжим повітрям та гарними видами.
Переваги цієї квартири не обмежуються лише затишком та стилем. Її розташування в історичному центрі міста робить її ідеальним варіантом як для життя, так і інвестицій. Вам доступні всі переваги центральної локації – поряд розташовані ресторани, кафе, магазини, парки, історичні памятки.
Не проґавте унікальний шанс стати власником цієї прекрасної квартири у самому центрі Одеси. Телефонуйте зараз, щоб дізнатися більше і домовитися про перегляд. Це ідеальна пропозиція для тих, хто цінує якість, зручність та престижне місце розташування.
2 кімнати
з ремонтом
48.4 / 33.3 / 7.3 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
1930 Рік будівництва
$ 90 тис.
1 765 $/м²
вулиця Івана Франка, 40 к1
ТЦ "Мегадом"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
з ремонтом
51 / 20 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 22 з 23
2023 Рік будівництва
$ 240 тис.
2 051 $/м²
проспект Шевченка, 29/1
Одеський ботанічний сад ОНУ ім. І. І. Мечникова
Скопіювати посилання
Поскаржитися
АН "Атланта".
ЖК Олімпійський - квартира, в яку закохуєшся з першого погляду.
Стильна, дорога, ідеально продумана – простір, де кожна деталь створена для комфорту та задоволення від життя.
Функціональне планування:
- дві окремі спальні;
- простора кухня-вітальня для затишних вечорів і красивих зустрічей;
- комфортний 3 поверх.
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом у сучасних світлих тонах. Повністю укомплектована дорогими меблями та технікою — все залишається новим власникам. Вам не потрібно витрачати час, сили та гроші – тут уже все ідеально.
Багато світла, відчуття простору, затишку та справжнього рівня життя.
ЖК Олімпійський - один із найбільш затребуваних комплексів з гарною територією, зручною інфраструктурою та відмінною локацією.
Такі квартири довго у продажу не затримуються.
Телефонуйте і ви зрозумієте, що це саме той варіант, який ви шукали.
Телефонуйте! Організую показ!
2 кімнати
з ремонтом
117 / 70 / 22 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 30
2021 Рік будівництва
$ 70 тис.
1 400 $/м²
Сонячна вулиця, 4
KADORR City Mall
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 395316. АН "Атланта".
Пропонуємо вашій увазі розкішну квартиру в найпрестижнішому районі Одеси – Фонтані, на вулиці Сонячна, у житловому комплексі ЖБК СОНЯЧНИЙ-4. Цей район славиться своєю затишною атмосферою, благополуччям та розвиненою інфраструктурою, що робить його ідеальним місцем для життя та відпочинку.
Площа 50 м², стильний Євроремонт, бойлер для гарячого водопостачання, електроплита для комфортного приготування їжі.
На особливу увагу заслуговує балкон із заскленою , звідки відкривається чудовий краєвид на фасад будівлі. Тут ви можете насолоджуватися ранковою кавою або романтичною вечерею, насолоджуючись красою навколишнього пейзажу.
Квартира вже здана в експлуатацію, що означає, що ви можете починати власне життя в цьому чудовому місці прямо зараз. Не пропустіть можливість стати власником цієї перлини нерухомості та створити свою власну історію в цьому унікальному місці. Поспішайте, адже такі пропозиції йдуть швидко!
1 кімната
з ремонтом
50 / 16 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 16
2021 Рік будівництва
генератор
$ 165 тис.
2 000 $/м²
Літературна вулиця, 8
Аркадійська аллея
Скопіювати посилання
Поскаржитися
АН "Атланта".
Сам будинок - сучасний і автономний: з гарною компанією, що управляє, підземним паркінгом, електрогенератором і резервуаром води, власним опаленням, цілодобовою охороною і закритою від сторонніх територією.
Це житловий комплекс «35 Перлина», розташований на відстані від шуму Аркадії та завантаженого Гагарінського плато, зовсім поруч із парком Юність на вул. Літературна.
Квартира укомплектована меблями та технікою!
Дзвоніть, із задоволенням відповім на запитання та надам більше інформації!
2 кімнати
з ремонтом
82.5 / 45.5 / 33 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 14
2018 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 105 тис.
1 427 $/м²
Люстдорфська дорога, 55/6
ТЦ "Мегадом"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
АН "Атланта".
Пропонуємо вашій увазі ексклюзивну квартиру в мальовничому районі Одеси, на вулиці Жаботинського (Пролетарська). Цей жемчуг нерухомості вражає своїм стилем, комфортом та затишком.
Загальна площа 73,6 м², облаштована з вишуканим євроремонтом, що робить цю квартиру ідеальним місцем для життя, відпочинку або інвестицій.
Вишуканий та продуманий дизайн цього житла не залишить вас байдужими. Високоякісні матеріали, сучасні меблі та техніка створюють атмосферу розкіші та затишку.
Кухня укомплектована усім необхідним для приготування ваших улюблених страв. Ванна кімната сучасно облицьована та обладнана душем.
Перевагою цієї квартири є її зручне розташування - вікна виходять на фасад, що забезпечує чудовий вид з вікон.
Крім того, квартира знаходиться в цегляному будинку, що гарантує надійність та довговічність вашого житла.
Якщо ви цінуєте стиль, комфорт та престиж, ця квартира стане для вас ідеальним вибором. Не упустіть можливість придбати цей унікальний обєкт нерухомості та відчути всю прелесть життя в розкіші та затишку.
Телефонуйте нам прямо зараз, щоб дізнатися більше про цю неймовірну квартиру та домовитися про перегляд. Ваша мрія про ідеальне житло чекає на вас тут, на вулиці Жаботинського (Пролетарська)!
2 кімнати
з ремонтом
73.6 / 30 / 14 м²
панельна технологія
поверх 7 з 24
2019 Рік будівництва
Популярні запити
$ 36.5 тис.
997 $/м²
Рибальська вулиця, 34
ТЦ "Панорама"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
СРОЧНО!
Продаётся уютная и светлая студия площадью 36,6 м² в районе 9-й станции Люстдорфской дороги — идеальное сочетание комфорта, тишины и выгодного расположения. Продуманная планировка включает спальню 10 м², просторную кухню-гостиную 16,8 м² и удобный коридор 6,2 м². Квартира двусторонняя, юго-восточная, благодаря чему наполнена естественным светом и теплом в течение всего дня. В квартире выполнен качественный ремонт: на полу плитка и ламинат, стены оформлены обоями и плиткой, санузел полностью облицован. Установлена встроенная кухня, мебель и техника остаются новым владельцам, что позволяет сразу заехать и жить без дополнительных вложений. Для максимального комфорта предусмотрена система тёплого пола, установлен конвекторный обогреватель, а также охранная система, обеспечивающая безопасность и спокойствие. Дом расположен в окружении частного сектора, что создаёт особую атмосферу тишины, уюта и ощущения загородной жизни, несмотря на близость всей необходимой инфраструктуры. Рядом море, школы, детские сады, магазины и удобная транспортная развязка. Эта квартира станет отличным выбором как для собственного проживания, так и для прибыльного арендного бизнеса.
1 кімната
з ремонтом
36.6 / 12 / 16.8 м²
поверх 1 з 4
2010 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 110 тис.
1 122 $/м²
вулиця Івана Франка, 40 к1
ТЦ "Мегадом"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код объекта: 479464. АН "Атланта".
Предлагается к продаже просторная квартира в современном жилом комплексе бизнес-класса ЖК Modern от СК «Стикон».
Одна из лучших цен за метр квадратный в этом комплексе на квартиру с видом на море.
Востребованная локация Одессы - 6 станция Большого Фонтана.
Квартира с функциональной и комфортной планировкой: просторная кухня-гостиная, возможность обустроить гардеробную. Большие окна, наполняющие пространство светом.
Из окон открывается красивый вид на Фонтан и море.
Дом построен по монолитно-каркасной технологии со свайным фундаментом. Современная комбинированная фасадная система обеспечивает отличную тепло- и шумоизоляцию, что позволяет экономить на отоплении и кондиционировании.
Cкоростные бесшумные лифты. Закрытая охраняемая территория. Круглосуточное видеонаблюдение.
Отличное место для комфортной жизни рядом с морем, парками, кафе и всей необходимой инфраструктурой.
Квартира переведена в жилой фонд. Согласны на гос. программы.
Обращайтесь ! Оперативно организуем показ и с удовольствием ответим на все ваши вопросы!
1 кімната
без ремонту
98 / 46.5 / 27.1 м²
панельна технологія
поверх 24 з 24
2023 Рік будівництва
$ 260 тис.
2 000 $/м²
Французький бульвар, 60в
ТЦ РОДОС
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Уже в продаже 3 комнатная квартира в ЖК 9 Жемчужина на Французском бульваре.
Хороший дом и шикарная локация. В Жемчужном квартале на Французском бульваре.
До трассы здоровья и моря 5 минут пешком.
Закрытый охраняемый двор, Во дворе дома: магазины, кофейни всё в шаговой доступности.
Три раздельные комнаты (25.3м2+31.4м2+18.9м2) + большая кухня 14м2.
2 санузла.
Комфортный 2 этаж.
Евроремонт, мебель и техника!
Я на связи, звоните -пишите ! Давайте посмотрим эту квартиру.
Квартира готова к продаже!
3 кімнати
з ремонтом
130 / 75.6 / 14.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 23
2015 Рік будівництва
$ 32 тис.
851 $/м²
вулиця Давида Ойстраха, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1-кімнатна з потенціалом 2-кімнатної – вигідне рішення! Теплий цегляний будинок. Комфортний 4 поверх. Простора кухня. Кімната з альковом + лоджія.
Ідеальне розташування: школи, дитячий садок, супермаркети, ринок та транспорт — все поряд. Підходить для життя без зайвих витрат, здачі в оренду, вигідної інвестиції.
1 кімната
з ремонтом
37.6 / 18.6 / 9.6 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
Шукай квартиру по локації
$ 42 тис.
1 144 $/м²
провулок Онілової, 4
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Компактна двокімнатна квартира в історичному центрі - ідеальний варіант для життя або інвестицій. Тихий, затишний дворик — жодного шуму, лише відчуття затишку та приватності. Квартира розташована на комфортному другому поверсі, з високими стелями, які додають простору та світла. Вже виконано ремонт — можна заїхати одразу, без зайвих витрат та очікувань. Всі меблі залишається, що робить покупку ще вигіднішою. У кроковій доступності все, що потрібно для комфортного життя: магазини, кафе, транспорт. Поруч парк - місце для прогулянок, відпочинку та відновлення.
2 кімнати
з ремонтом
36.7 / 22 / 6.4 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
$ 42 тис.
875 $/м²
вулиця Євгена Чикаленка, 70
ТЦ "Панорама"
В продаже 2 комнатная квартира в Киевском районе
на улице Вильямса / Євгена Чикаленко
8/9 ти,
газовый дом
Окна во двор
Рядом Сильпо
Отличная локация и развитая инфраструктура !
Хорошее жилое состояние!
Отличный вариант Как под аренду, так и для личного проживания .
Рядом 89,86, 65 школы .
Детские сады.рынок.
Хорошая транспортная развязка 146, 221, 197, 185 автобусы.
Цена:42тыс у е
2 кімнати
з ремонтом
48 / 30 / 7 м²
утеплена панель
поверх 8 з 9
без комісії
$ 75 тис.
949 $/м²
Довга вулиця, 1
ТЦ "Панорама"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира біля моря з терасою+дизайн-проєкт. Газ,АГВ. Сlub Marine 2
ДержПрограми. Дворівнева квартира
Загальна площа 79м2! 1000$ за м2 біля Моря, БЕЗ КОМІСІЇ!
5 хвилин пішки до пляжу Золотий берег — локація, яка завжди в попиті.
Пропонується двохрівнева квартира 63 м² у ЖК Club Marine на вул. Довга. Формат, який дозволяє зробити не «як у всіх», а під себе — сучасний, функціональний простір із характером.
- Власна тераса 16 м² — під відпочинок, лаунж або зону з видом
- Газ та АГВ — автономність і контроль витрат
- Вже зроблена електрика + залишаються будівельні матеріали
- Готовий дизайн-проєкт у подарунок — економія часу та бюджету
- Стан під ремонт
Комплекс із закритою територією, охороною та підземним паркінгом — комфорт і безпека на щодень.
Без комісії для покупця!!! Власник погоджуеться на продаж під ДержПрограми!
Це не просто квартира — це база під стильне житло біля моря або ліквідний інвест-об’єкт із потенціалом росту.
Ключі на руках, перегляд в зручний час!
2 кімнати
без ремонту
79 / 40 / 10 м²
поверх 6 з 6
2020 Рік будівництва
без комісії
$ 650 тис.
3 095 $/м²
Успенська вулиця, 2
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Унікальна квартира в статусному житловому комплексі Valmax у кращій локації в Одесі.
Для знавців місцевого ринку нерухомості Valmax - синонім тихої розкоші. Це рівень коли ви нікому нічого більше не доказуєте. Комплекс розташований у історичному центрі Одеси і утопає в деревах парк ім. Тараса Шевченка. Територія комплексу величезна (4га) та має статус найприватнішої території у місті.
Простора квартира з сучасним і актуальним інтерʼєром та вдалим плануванням ідеально підійде для дружньої сімʼї.
То окремі спальні, зонована кухня - вітальня 74,4 метри з виходом на терасу. Два додаткових балкони зі спальні та ванної кімнати, гостьовий санвузол та велика кладова. Весь інтерʼєр провідних світових брендів включений у вартість.
Будинок повністю автономний та енергонезалежний. Квартира на поверсі «під ключ».
В радіусі 10 хвилин пішої прогулянки - пляж Ланжерон, Парк Шевченка, історичний центр з усіма перевагами інфраструктури та архітектури.
Пропозиція вигідно відрізняється від декількох аналогічних обʼєктів в комплексі за рахунок більш вдалої площі і планування та актуальності ремонту. В житті виглядає ще краще та затишніше. Після перегляду ви самі приймете прагматичне та обґрунтоване рішення.
Телефонуйте для організації перегляду 0638682729
3 кімнати
з ремонтом
210 / 87.4 / 74.4 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 6
2005 Рік будівництва
$ 65 тис.
1 053 $/м²
вулиця Владислава Бувалкіна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира на середньому поверсі!
Власник готовий до продажу за всіма державними програмами!
Будинок газифікований.
Затишна квартира розташована на 6 поверсі 9-поверхового будинку.
Спокійний спальний район з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням.
Три окремі кімнати - комфорт для всієї сімї.
Простора кухня для затишних родинних вечорів.
Балкон і лоджія - додатковий простір для відпочинку та зберігання.
Зручний середній поверх.
Поблизу магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту.
Відмінний варіант для комфортного життя в районі, де все необхідне знаходиться в шаговій доступності.
Телефонуйте, щоб дізнатись деталі та домовитись про перегляд!
Код обєкта: 481256. АН "Атланта".
3 кімнати
без ремонту
61.7 / 36.8 / 9.7 м²
утеплена панель
поверх 6 з 9
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 80 тис.
1 623 $/м²
Велика Арнаутська вулиця, 59
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-комнатная квартира в центре Одессы
Продается квартира
• Большая Арнаутская
Между:
• Европейская / Ришельевская
Собственник. Сотрудничество с риелторами приветствуется
• Вся мебель и техника остаются
• Закрытый двор
• Площадь: 49.3 м²
• Этаж: 4/4
• Балкон
• Приятные соседи
• Оптоволоконный интернет
По всем вопросам звоните / пишите
3 кімнати
49.3 / 36 / 6 м²
поверх 4 з 4
$ 58 тис.
806 $/м²
вулиця Семена Палія, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается 3-х комнатная квартира, большая площадь, комнаты раздельно! Все остаётся метель, техника! Отличный район на посёлке Котовского! Рядом вся инфраструктура , транспорт, магазины, школы!
3 кімнати
з ремонтом
72 / 42 / 9 м²
утеплена панель
поверх 8 з 12
без комісії
$ 16 тис.
1 060 $/м²
Вулиця Дмитра Іванова, 37
Парк "Дюковский сад"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокімнатну смарт-квартиру на вулиці Бугаївській.
Загальна площа 15 м ², кухня 5 м ².
Квартира розташована на 5 поверсі 6-поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, укомплектована меблями: є кондиціонер, обладнана кухня та все необхідне для комфортного проживання.
Тиха та затишна — чудовий варіант як для життя, так і для оренди.
Будинок з територією, що охороняється, що забезпечує безпеку і спокій.
Відмінна локація: поруч зупинка транспорту біля гіпермаркету, пішою доступністю ТРЦ, заправка, дитяча поліклініка, Михайлівський сквер.
У радіусі 500 метрів — банки, аптеки, лікарні, школи, дитячі садки, пошта, парк та зелені зони.
1 кімната
з ремонтом
15.1 / 12.7 / 2 м²
поверх 5 з 6
без комісії
$ 72 тис.
1 161 $/м²
Велика Арнаутська вулиця, 39
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Новый дом в центре города
жк Дом на Осипова
Расположен по улице Большая Арнаутская
К продаже предлагается квартира студия
общей площадью 61.6 м2
Свободная планировка
Под ремонт
Это отличная инвестиция, как для жизни в престижном районе города, так и под арендный бизнес!
Сам дом премиум класса, закрытого типа, с подземным паркингом
Фасады в стиле сдержанного классицизма напоминают об Одессе ХІХ века и отлично вписываются в стилистику старой Одессы.
Дом на Осипова, построен в квартале, ограниченном улицами Осипова, Большая и Малая Арнаутская, Лейтенанта Шмидта.
В пешей доступности парк Шевченко, море, торговые и бизнес центры!
Это один из самых престижных районов исторического центра Одессы.
По вопросу показа и приобретения, звоните!
1 кімната
без ремонту
62 / 35.7 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 10
2017 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 350 тис.
2 333 $/м²
Дерибасівська вулиця, 18
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в самом "сердце" Одессы на знаменитой Дерибасовской,
Великолепные двухуровневые аппартаменты рассчитаны на притязательных собственников, которые любят релакс, ведут стильную, гармоничную и комфортную жизнь,
Квартира общей площадью 150 .м. (без учета террасы 3-го уровня- 48,4 м2.) спланирована в 2 мастер- спальни на первом уровне, каждая со своим санузлом и гардеробной. Окна спален выходят в тихий уютный зеленый двор.
По уникальной отреставрированной лестнице Вы поднимаетесь на 2 этаж- там кухня-столовая 22 м 2 , гостиная с камином 23 м , оба помещения имеют выход в патио - из которого вы попадаете на открытую террасу с панорамным видом на старую Одессу.
Квартира полностью автономна- двухконтурный котел обеспечивает отопление и гарячую воду. генератор и аккумуляторная батарея на 100Квт поддерживают освещение в квартире в любое время. Теплые полы, центральное кондиционирование - все для Вашего удобства и комфорта . Уникальная квартира, какую редко встретишь в историческом центре.
3 кімнати
з ремонтом
150 / 53 / 22 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1920 Рік будівництва
$ 40 тис.
870 $/м²
Марсельська вулиця, 73 к1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 1 кім квартира на вулиці Семена Палія , 11 -й поверх, 46 кв.м, студія, квартира з ремонтом , вбудовані кухонні меблі. велика лоджія - засклена, вид на море. Квартира вільна , оперативний показ
1 кімната
з ремонтом
46 / 18 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 16
2015 Рік будівництва
$ 81.4 тис.
1 203 $/м²
Фонтанська дорога, Будинок 3
ТРЦ "Сади перемоги"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
5-я станция Большого Фонтана
Парк Победы
ЖК Акрополь от строительной компании Гефест
К продаже предлагается двухкомнатная квартира без ремонта
В квартире по проекту предусмотрено, две комнаты, просторная кухня и два балкона
Квартира свободной планировки, что дает возможность распланировать квартиру под себя
Сам комплекс закрытого типа, подземный паркинг
На территории комплекса есть минимаркет, кофейня и т.д
Развитая инфраструктура, в пешей доступности парк Победы, Аркадия, море, школы и детские сады
Это отличная инвестиция для жизни в престижном районе города!
Сдача комплекса планируется в 3 квартале 2026 г.
2 кімнати
без ремонту
67.7 / 35 / 15.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 26
2025 Рік будівництва