Продаж 3-кімнатної квартири у Металургійному районі по вул. Вадима Гурова. Квартира знаходиться на зручному 2-му поверсі п’ятиповерхового будинку. Проведена заміна комунікацій (труби для опалення, каналізаційні труби). У безпосередній близькості до будинку є вся необхідна інфраструктура: зупинка громадського транспорту, магазини, пошта, супермаркет, продуктові крамниці, ринок, школа, дитячий садок та парк. Двір доглянутий, сусіди привітні. Квартира без боргів і юридичних проблем, документи повністю готові до продажу.
Продаж 3-х кімн квартиру кільце 129 квартал (еВідновлення)
Квартиру можливо купити за державною програмою еВідновлення (житловий сертифіка)
Давно мрієте збільшити свою квартиру?
У вас велика сімя чи ви її тільки плануєте ?
Пропонуємо Вам чудовий варіант під ваш запит)
Прекрасна квартира в перспективному районі Кривого Рогу, вул. Ватутіна, кільце 129 кварталу, Покровський район на третьому поверсі девятиповерхового будинку. Поруч знаходяться дитячі садки, школа, є набережна для прогулянки із сімєю! Як рано-вранці так і пізно ввечері ви без проблем зможете добрати як на роботу так і повернуться додому. Також є декілька безпечних автостоянок для Вашого автомобіля. Поряд всі необхідні магази, АТБ у півкроковій доступності) .
Що стосується самої квартири, вона складається з трьох окремих кімнат, в яких Ви зможете розділити свій особистий простір зі своїми рідними та близькими людьми. Квартира оснащена лічильниками для води, газу, електрики та опалення, що дозволяє вам контролювати свої витрати та економити на комунальних послугах. Труби в квартирі були повністю замінені, що гарантує вам безпеку і надійність водопостачання. Крім того, встановлений бойлер на 80 літрів.
Зателефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд та отримати більше інформації про цю привабливу пропозицію.
Продаж 3к квартири з автономним опаленням на Сонячному
Доступна по програмі ЄВідновлення.
Залишаються всі меблі та техніка!
Квартира для тих, хто цінує якість і комфорт!
В квартирі без перебільшення, продумано все, до дрібниць!
Загальна площа - 64 м², розташована на 4-му поверсі 9-поверхового будинку.
У квартирі виконано капітальний ремонт:
— повністю замінена проводка
— встановлена якісна сучасна сантехніка
— ламінат та плитка на підлозі
— два кондиціонери для вашого комфорту.
Велика облаштована кухня 9 м² — мрія кожної господині!
Кухня оснащена фурнітурою Blum, є посудомийна машина для вашого комфорту. Сучасна стільниця зі штучного каменю - не боїться ані гарячого, ані вологи!
Санвузол поєднаний, встановлений бойлер, є пральна машина і електро-сушилка.
Автономне електричне опалення - ваш комфорт в будь-яку пору року!
Зручна локація — будинок знаходиться за АТБ, лише 2 хвилини до зупинки громадського транспорту. В пішій доступності є все необхідне для проживання сучасних та активних людей.
Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто цінує продумані деталі, якісний ремонт та комфорт у кожному метрі!
Продаж гарної 3к "сталінки" з автономним газовим опаленням у центрі міста по пр.Гагарина (98квартал), розташованої на зручному 3 поверсі цегляного будинку. Загальна площа-65кв.м, житлова-42кв.м, кухня-8кв.м, засклений балкон. Квартира в гарному житловому стані, двостороння, світла, тепла та затишна, кімнати роздільні, кухня-студія, суміжний санвузол. Високі стелі створюють особливу атмосферу.
Встановлено металопластивнові вікна, замінені труби, радіатори опалення, електропроводка, тепла підлога в санвузлі та на кухні, є лічильники на газ, воду, світло (день/ніч), загальнобудинковий на тепло.
Залишаються всі меблі та техніка. Заходь та живи!
Чистий підїзд, спокійні сусіди, затишний двір.
Гарне місце для проживання. Вся інфраструктура в кроковій доступності. Поряд супермаркет "Варус", "АТБ" та інші магазини, ТЦ Гагарин Молл, кавярні, ресторани, аптеки, салони краси, зупинки, все, що потрібно для комфортного проживання.
Телефонуйте, приходьте на перегляд!
З ремонтом на 85- 90% продається 3-кімнатна на 44 кварталі по вулиці Лисяка. Будинок біля магазину Харчі. Поруч дві школи, два дитсадка, спорткомплекс з басейном, парк, річка з пляжем, музичний фонтан, купа всяких магазинів, Варус, зупинки громадського транспорту.
Квартира на 5 поверсі, 5-ти поверхового будинку. Подача тепла зверху. Всі труби опалення нові, у тому числі обратки. Квартира дуже тепла. Дах зроблений.
Повністю по всій квартирі замінена електропроводка. Нові сучасні металопластикові вікна. Нові міжкімнатні двері. Капітально вже зроблені дві спальні.
Перепланування. Вихід у кухню з кімнати. В кухні на підлозі та робочій зоні кахель . Стіни вирівняні з декоративним фарбуванням.
Скрізь по квартирі натяжні стелі. Залишилося постелити лінолеум чи укласти ламінат, чи щось інше. кому як подобається у кімнаті та коридорі. Поклеїти шпалери у кімнаті та коридорі та натягнути стелі в санвузлі та коридорі.
І все. Квартира буде готова до комплектування меблями.
Квартира вільна, боргів і зареєстрованих немає. Показати можу у будь-який зручний для вас час!
Продаж 3-х кім. квартири на БМВ (Сертифікат, еВідновлення)
У вас велика сімя чи ви її тільки плануєте?
Давно мрієте збільшити свою квартиру?
Хочете затишне місце, тихе подвіря і щоб у кроковій доступності була школа, садок та ігровий майданчик для Ваших дітей?
Тоді цей варіант точно для Вас)
Прекрасна квартира у перспективному районі Кривого Рогу, бульвар Маршала Василевского, БМВ, Покровський район на шостому поверсі девятиповерхового будинку.
У радіусі 10 хвилин вся необхідна для життя інфраструктура (Магазини, АТБ, Варус, ринок Ювілейний, садки та школи), є сквер для прогулянки з сімєю або тваринами! Як рано-вранці так і пізно ввечері ви без проблем зможете дістатися як на роботу так і повернуться додому. Також є декілька безпечних автостоянок для Вашого автомобіля.
Ця дивовижна квартира підійде ідеально для молодої сімї, яка шукає комфортне та стильне житло у центрі міста. У квартирі виконано ремонт, який надає їй гарного та сучасного вигляду. У квартирі є все потрібне для комфортного проживання. Вона повністю укомплектована якісними та функціональними меблями та технікою, все залишається новим власникам. Що дозволить Вам відразу заселятися та насолоджуватися чудовим інтерєром.
Не пропустіть свій шанс придбати цю прекрасну квартиру, яка стане вашою затишною та комфортною домівкою у центрі Кривого Рогу. Звяжіться з нами, щоб дізнатися більше та організувати перегляд.
Телефонуйте, приходьте та купуйте прекрасне житло для вас чи ваших близьких!
Без комиссии для покупателя!
Лучшее предложение на рынке!
Продажа 3 ком. квартиры.
Центрально городской р-он.
ул. Староярмаркова 44. ( Сиволопа).
Площадь: 107,2 м. кв.
Цена: 52000$
Квартира продаётся с мебелью и техникой.
* Большой зал - 28,6 м.кв,
* Спальня - 20,6 м.кв.
* Детская комната - 15,7 м.кв.
* Просторная кухня со встроенной мебелью и техникой - 13.1 м.кв.
* Коридор - 10 м.кв.
* 2 просторных санузла.
Тёплый пол.
2 газовых колонки Beretta, одна в ванной, вторая в кухне.
Счётчики тепла, воды.
Комнаты квадратные, раздельные.
Качественная мебель.
Кожаные диваны.
Неубиваемая кухня из дубова и камня.
Зелёный, большой двор.
Рядом река Ингулец.
Красивый, исторический район города, 2 парка, центр города.
Дом находится рядом с театром, кофейнями, магазинами, рынком, торговыми комплексами, скверами.
Прекрасное тихое место для жизни, природа, пение птиц, свежесть от реки, райский уголок в центре города!
Рядом река Ингулец.
Красивый, исторический район города, 2 парка, центр города.
Дом находится рядом с театром, кофейнями, магазинами, рынком, торговыми комплексами, скверами.
Прекрасное тихое место для жизни, природа, пение птиц, свежесть от реки, райский уголок в центре города!
Деревʼяні двері, італійський кахель, ламінат, кухня дуб та кахель, шкіряний диван та крісла.
Великий, просторий, зелений двір. Будинок з цегли, стіни 40 см., стеля 3 м,
Арка з виходом до річки та парку.
Большой зал - 28,6 м.кв,
* Спальня - 20,6 м.кв.
* Детская комната - 15,7 м.кв.
* Просторная кухня со встроенной мебелью и техникой - 13.1 м.кв.
* Коридор - 10 м.кв.
* 2 просторных санузла
Продаж трикімнатної квартири в районі 5 Зарічного
- адреса 5 Зарічний буд. 93
- квартира з капітальним ремонтом 2021 року
- ремонт робився для себе з якісних матеріалів
- роздільні кімнати
- подвійна лоджія
- продаж з меблями та технікою
- поверх 5/9
- загальна площа 71 м.кв
- відеоогляд скину за запитом
Ціна 48000$
Можливий продаж по програмі єВідновлення
Продається простора 3-кімнатна квартира в центрі міста
Кривий Ріг, Центрально-міський район, вул. Свято-Миколаївська, 36
Будинок “Сталінка”
Характеристики:
Поверх: 5 із 6 (у під’їзді встановлено сучасний ліфт)
Площа: загальна – 59 м², житлова – 46,2 м²
Кухня-студія: 5,5 м² + 26 м² (об’єднаний простір)
Будинок із товстими стінами, високими стелями та якісною звукоізоляцією
Під будинком є бомбосховище з прямим виходом з під’їзду
Стан квартири:
Сучасний, якісний ремонт — робити нічого не потрібно, можна одразу заїжджати
Теплі підлоги для комфорту у холодну пору року
Залишається вся вбудована техніка та меблі
Техніка:
Посудомийна машина, пральна машина, кондиціонер, 2 телевізори, духова шафа, мікрохвильова піч
Переваги локації:
ТОП локація міста – поруч парки та річка
Центр міста — поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки транспорту
Будинок “Сталінка” — міцний, теплий, із товстими стінами
Тихий, доглянутий під’їзд
Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, безпеку та комфорт у самому серці Кривого Рогу.
Телефонуйте для перегляду — гарні квартири в центрі не чекають довго!
Продаж трикімнатної квартири на 5 Зарічному
- адреса 5 Зарічний буд. 20
- квартира потребує ремонту
- замінені труби водопостачання та каналізації
- замінені вікна на балконі
- в квартирі є балкон та лоджія
- частково є стяжка
- поверх 7/9
- загальна площа 63.3 м.кв
Ціна 15000$
Записуйтесь на показ!
0671672111 Валерія
продам большую 3х комнатную квартиру на 5 заречном. Квартира с хорошей планировкой: коридор,холл, раздельные комнаты, погреб под лоджией, тамбур с соседями. М/п трубы, окна, лоджия. Под косметический ремонт. Место просто отличное, двор шикарный. АТБ и церковь под домом, конечная скоростного и остановка маршруток напротив, школа и садик за соседним двором. Двор закрытый, не проездной. Очень ухоженный: беседки, детская площадка, небольшой скверик. ОСББ все красиво и по уму. Торг. Николай.
Продам 3 кімнатну квартиру по Дишинського(блльшевік). Біля ПНД. М/п вікна, труби, тоджія. Лічильники на усє, металеві двері, кондіціонер. У дитячій спальні гарний ремонт, інше під косметику. Спальні і кімнати майже одного розміру, лоджия просто величезна. АТБ навпроти, школа позаду дому, зупинка транспорту поряд. До Піонера одна зупинка тролейбуса. Велика квартира за адекватні гроші. Торгуемся.
3 комнатная квартира
ЮГОК, ул.Кармелюка
Квартира не угловая
Комнаты раздельные, перепланировка узаконена
Крыша в порядке отремонтирована
Входная железная дверь
Есть счетчики
Документы полностью готовы к продаже. Без долгов
Предлагается уютная трёхкомнатная квартира, расположенная на 8 этаже 9-этажного дома по адресу: мкр-н 7 Заречный, ул. Соколовская, д. 8.
Квартира в жилом состоянии, чистая и аккуратная — можно заехать и жить либо выполнить ремонт под свой вкус. Удобная планировка, светлые комнаты, хорошее расположение дома.
Рядом находится всё необходимое для комфортной жизни: школы, детские сады, магазины, остановки общественного транспорта.
Отличный вариант для семьи или под сдачу!
Звоните для уточнения деталей и просмотра.
Продаж 3х кімнатної квартири вул Святителя Василя Велиеого колишня вул Качалова це поруч Єскоріалу,кінотептру Олі п.
Затишна квартира , житловий стан. Продаж з мебляии та технікою
-3й поверх, 3х поверхового будинку, поруч вся інфраструктура (школа, дитячі садочки, супермаркети, зупинка транспорту .
Характеристики квартири:
-3//3 3х кімнатна, не кутова
- заг. 59 житлова 38 кухня 6 м2
- окремі кімнати
- нова столярка вікна.,та міжкімнатні даері.
-лічильникики, газ , світло
-бойлер
Не кутова.
-кахель в ваній та в сан=вузлі.
Поли ліноліум
Тихий двір .Все поруч.
Готові до продажу.
Все порус
2 спальні окремо
Продаж 3х кімнатної квартири мікрорайон Гірницький 7 поверх.
Незавершений ремонт.
. Чудова локація будинку, поруч базар швидкісний трамвай,, сквер, зупинки транспорту, велика кількість магазинів.
Встановленні якісні меблі виготовлені під замовлення на кухні.
Характеристика:
- заг. пл. 66 житл. 39 кухня 10м2
-3х кімнатна квартира, не кутова, всі кімнати окремі, 5/9.
- теплі поли на кухні
- вікна м/пл, 2 лоджі
- батареї біометал, труби на опалення поліпропілен
- труби поліпропілен.
- квартира в житловому стані.
- кухня підлога кафель, на кухні робоча поверхня - кафель, стеля натяжна.
- вбудовані меблі на кухні робили під замовлення, вбудована якісна техніка
- лічильники світло, вода, тепловий на будинок
- боргів немає.
- документи готові до продажу
На всі додаткові питання з задоволенням відповімо по телефону і організуємо показ в зручний для Вас час )
Додатково можемо надати відеоогляд.
Продаж 3х кімнатної квартири вул Старовокзальна колишня вул Урідського
Затишна квартира , хороший ремонт.Продаж з мебляии та технікою
-6й поверх, 9ти поверхового будинку, поруч вся інфраструктура (школа, дитячі садочки, супермаркети, зупинка транспорту .
Характеристики квартири:
-6//9 3х кімнатна, не кутова
- заг. 64 житлова 39 кухня 9 м2
- окремі кімнати
-металопластикові вікна.,та лоджа.
Не кутова.
Сучасний кахель в ваній та в сан=вузлі.
Поли кахель на кухні , коридорв та лоджі.
Гарний двір .Все поруч.
Готові до продажу.
Окремі кімнати
Продається 3х кімнатна квартира 5 хв від зупинки "Ювілейна" за адресою вул. Покровська.
Квартира в звичайному житловому стані, без ремонту.
Дуже тепла, світла
Зручне місце розташування, зі швидким доступо до всієї розвиненої інфраструктури.
В квартирі всі комнати окремі.
Також на всє є лічільники.
Поряд різні магазини, садочок, Нова Пошта, ринок, різні кафешки, Varus і т.п.
Квартира для Вашої дружної родини.
Екологічно чистий район міста з розвиненою інфраструктурою.
Поруч АТБ, Варус, лікарня, Нова пошта, затишні кавярні.
В пішій доступності парк з пляжем, спортивними та дитячими майданчиками.
Транспортний вузол у всі куточки міста.
Квартира розташована на комфортному 2 поверсі.
Головна перевага - автономне опалення.
Це економні комунальні платежі, а головне тепло в Вашій квартирі.
Встановлено склопакети, замінено розводку води та каналізації.
Планування двостороннє.
Світлі, просторі кімнати.
Санвузол сумісний, оздоблений кахелем.
Квартира в житловому стані. Новим господарям залишаються меблі та техніка.
Ця квартира — чудовий варіант для тих, хто цінує затишок, зручне розташування та можливість облаштувати простір під свій смак.
Телефонуйте. Приходьте на перегляд.
Ваш ріелтор Наталія.
У нас ТОП ПРОПОЗИЦІЯ для Вас.
Раніше таку квартиру можна було шукати і чекати роками. А зараз Ви можете її купити за ВИГІДНОЮ для Вас ціною.
3-кімнатна ЧЕШКУ по проспекту Університетський (раніше Гагаріна) по вулиці Рокосовського.
Неймовірно зручна локація - тихе і затишне подвіря, 3 хвилини і Ви в центрі міста - найкращі кавярні, сквери, супермаркети у пішій доступності. Будинок не над центральною дорогою, для життя це важлива опція!
Планування квартири ПОКРАЩЕНЕ і зручне - всі кімнати окремі, кухня простора 9м2 і це насолода не тільки для жінки, а для усієї сімї, є велика лоджія на дві кімнати, де Ви можете створите куточок тиші і спокою тільки для себе.
ВАЖЛИВО - квартира не кутова, тепла, доглянута і без будь-яких проблем
І ще - ГОДІ ВЖЕ БОЯТИСЯ ОСТАННІХ ПОВЕРХІВ. У нас все чудово з дахом.
І підїзд в чудовому стані, і сусіди усі благополучні.
Квартира в абсолютному житловому стані - частково укомплектована меблями, вбудована кухня залишається. Ванна і туалет в кахелі і Ви можете відразу жити і з часом почати покращувати стан квартири або заселити квартирантів і отримувати додатковий дохід.
У нас повний порядок з документами, немає прописаних, немає боргів, немає додаткових податків і ми готові працювати по Є-Відновленню.
Ми навіть готові до ТОРГУ - тому телефонуйте і ми обовязково домовимся про ... усе )
Продаж 3 кім квартири
Кривий Ріг, вул. Упіта 6а.
Площа - 62,8 м.кв
Ціна - 22500$
Сталінка з меблями та технікою.
2 поверх/ 2 поверхового будинку.
Житловий стан.
Кухня - 6,6 м.кв
Газова колонка.
Опалення централізоване.
Санвузол роздільний.
Пластикові вікна та балкон.
Тихий, зелений двір.
У дворі кладова та літня кухня, можливо зробити навіс для авто.
Поряд банний комплекс, мийка для авто, музична школа, парк Саксаганський, Медична клініка, Філатова, будівельний маркет, авто-майданчик КривбасАвто.
Зупинка транспорту.
Можливий якісний євро - ремонт квартири під нового власника.
Квартира вільна для заселення.
Продається затишна 3-кімнатна квартира у чудовому місці. Розташована у центральному міському районі, за адресою: вул. Свято-Миколаївська, 10.
Загальна площа квартири – 56,5 м2, житлова площа – 36,6 м2. Знаходиться на другому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Кухня площею 7 м2, а також дві просторі лоджії. Квартира дуже тепла, незважаючи на свій кутовий формат.
Квартира під капітальний ремонт!
Інфраструктура району чудова. Все необхідне знаходиться у кроковій доступності: супермаркети АТБ та Варус, гімназія, ліцей, дитячий садок, музична школа, школа мистецтв, стадіон (секції зі спорту), сімейний лікар, стоматолог, аптеки. Для прогулянок доступні два парки. Тут є все для комфортного проживання.
Запрошуємо на перегляд.