Продаж квартир мкр. Солдатська слобідка Київ

463 оголошення по 145 квартирах
$ 270 тис.
1 808 $/м²

Павлівська вулиця, 26/41

Простора та світла 3-кімнатна квартира 149.3 м² з !!великою критою терасою. Є сховище та завжди є світло. Пропонується до продажу простора дворівнева 3-кімнатна квартира у престижному будинку за адресою вул. Павлівська 26/41, Шевченківський район. Будинок, побудований у 2003 році, має прекрасну тепло та шумоізоляцію та знаходиться в прекрасній локації, поряд з історичним центром міста, зручними виїздами з міста, в 15 хвилинах пішки від 3 станцій метро. Закрита територія, власний двір, підземний паркінг (можливе використання як бомбосховища). Світло є завжди. Квартира дворівнева, вхід на 09 поверсі, квартира на 10 невисокому поверсі -панорамний вид на місто. 2 квартири на поверсі. Загальна площа з терасою— 149.3м². Зручне планування• простора кухня-вітальня з виходом на терасу, спальня з окремою гардеробною кімнатою, санвузлом та побутовою кімнатою, окремий кабінет / гостьова/дитяча, 2 повноцінних санвузла (з ванною та душевою) і один гостьовий. Якісний сучасний ремонт, простора квартира з гарно продуманим зонуванням простору та освітленням. Квартира в дуже гарному стані: дорогі матеріали, техніка преміум-класу. Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, супермаркети, кафе, медичні заклади. Зручна транспортна розв'язка. Також за окрему плату пропонується паркомісце. Перегляди в зручний для Вас час.
3 кімнати
з ремонтом
149.3 / 39.2 / 62.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2003 Рік будівництва
$ 110 тис.
1 964 $/м²

Гоголівська вулиця, 39-А

Продаж затишної 2 кімнатної квартири 56м2 за адресою вул. Гоголівська 39А. Загальна характеристика: Дві роздільні кімнати, засклений та утеплений балкол, 2 поверх з 5 в добротній сталінці з високими стелями. Всі меблі та техніка залишаються для нового власника. На підлозі паркет, є газова колонка. Тихий затишний двір, де є місце для паркування авто Головна перевага - локація, історичний центр, до метро Золоті ворота, - 7 хвилин пішки, до Пейзажної аллеї - 15 хв, усе найкраще, що є в центрі Києва, знаходиться в кількох хвилинах від дому.
2 кімнати
з ремонтом
56 / 30 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 300 тис.
2 400 $/м²

Золотоустівська вулиця, 52

ПРОДАЖ унікальної VIP квартири в ЖК «Златоустівський» м. Київ, вул. Чорновола, 52 12-й поверх з 14-ти ПЛОЩА – 125 м.кв. До Вашої уваги пропонується стильна квартира виконана за авторським проектом. Це унікальна квартира, спроектована згідно сучасних стандартів та технологічним підходом. В квартирі виконаний сучасний авторський ремонт з якісної побутової техніки та меблевої фурнітури від провідних світових брендів. ПЛАНУВАННЯ: - Вхідна група у вигляді просторого фоє з виходом до інших кімнат; - Велика та затишна вітальня з панорамним видом на місто; - Спальна кімната; - Санвузол з ванною та душевою кабіною; - Спальна кімната; - Санвузол з душевою кабіною; - Функціональна кухня; - Кімната вільного призначення кабінет / спальня; - Гардеробна кімната; Вдале планування дозволяє максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр та створює необхідний комфорт і затишок. КОМПЛЕКТАЦІЯ: - Холодильник двохсекційний; - Варильна поверхня; - Духова шафа; - Мікрохвильова піч «Siemens»; - Кавомашина «Siemens»; - Винна шафа; - Посудомийна машина; - Витяжка; - Пральна машина; - Телевізори з технологією Smart-TV; - Бойлери 2 шт. ємністю 100 л кожний; КОМУНІКАЦІЇ: - ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ – централізована, в квартирі встановлені накопичувальні батареї з безперебійником; - ОСВІТЛЕННЯ – комбінованого типу, з розподіленням на групи та зонуванням; - ОПАЛЕННЯ – автономне на будинок, індивідуальне по квартирі – горизонтальне (тепла підлога), вертикальна (радіаторна система) система кондиціонування; - ВОДА – централізована з додатковим автономним оснащенням зовнішньої фільтрації на квартиру, індивідуальна система очистки та фільтрації води; - КЛІМАТ контроль – система кондиціювання; - КАНАЛІЗАЦІЯ – централізована; - ІНТЕРНЕТ – швидкісний (оптоволокно). СЕРВІСИ: - ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ – зовнішнє та внутрішнє на вхід в квартиру; - ВІДЕОДОМОФОН на вхід; - ПАРКІНГ; - УКРИТТЯ – бетономонолітна основа; ІНФРАСТУКТУРА: Будинок знаходиться в тихому та затишному місці створюючи гармонію та відпочинок для мешканців. Повноцінно облаштована внутрішньо-дворова територія з розвиненою інфрастуктурою та дитячими майданчиками. В пішій доступності школа, дитсадок, супермаркети «АТБ», «Фора», «Okwine», аптеки, кафе, ресторани та багато іншого. На запит надамо відеоогляд Перегляд у будь-який зручний час за попередньою домовленістю! A 3 0 9 3 5
4 кімнати
з ремонтом
125 / 80 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 14
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 297 тис.
1 782 $/м²

Бульварно-Кудрявська вулиця, 36

Терміново розшукуються справжні поціновувачі Києва! Ми маємо пропозицію перед якою важко встояти. А оцінити принади легко з першого погляду. Це не просто квартира, яких багато по всьому Києву. Це 170 метрів простору, світла і можливостей. Можливостей пити ранкову каву на балконі і споглядати, як прокидається і пульсує ритмом столиця. Можливостей жити великою родиною у комфорті, бо є 3 окремі спальні і місця вистачає всім. Можливостей влаштовувати сімейні вечері за великим родинним столом. Ми не про забудований Печерськ, тісний Поділ чи стареньку Татарку. Ці райони мають свій характер і атмосферу, але комфортного простору там часто бракує. Ми ж пропонуємо квартиру в самому центрі, поруч із Цирком, ще й з власним паркомісцем у підземному паркінгу! Тут ремонт — про класику, яка не старіє, локація — про Київ, який пам’ятає більше, ніж туристичні путівники, а сама квартира — про життя без «докупити», «доробити» і «колись потім». Тут уже все на своєму місці. Залишилось тільки зрозуміти: ви далі шукаєте — чи вже готові переїжджати?
3 кімнати
з ремонтом
166.7 / 70.4 / 51.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 17
2004 Рік будівництва
без комісії
$ 320 тис.
1 749 $/м²

Дмитрівська вулиця, 45

Пропонується до продажу дворівнева, панорамна квартира у тихому серці Києва. вул. Дмитрівська 45, Шевченківський р-н. До станції метро «Університет» - близько 15 хвилин пішки. – 182,5 м.кв. – 2 рівні (9-10 поверхи) – 4 окремі спальні – 2 санвузли – велика гардеробна кімната – простора кухня та зона відпочинку Квартира повністю укомплектована якісною технікою преміальних брендів та всім необхідним для комфортного проживання вже сьогодні. Переваги квартири: – тепла підлога – панорамні алюмінієві вікна Reynaers у благородному бежевому кольорі – велика кількість природного світла – ремонт з якісними матеріалами оздобленням Переваги будинку: – підземний паркінг, який також може використовуватися як укриття – 2 паркомісця у дворі (під шлагбаумом) – консьєрж – доглянуті зони загального користування – будинок з червоної цегли (2000-х років) – поруч вся інфраструктура! Простір дворівневого пентхауса, панорамні види та локація - дозволяють користуватися всіма перевагами життя у центрі Києва. У пішій доступності — метро, Національний Цирк, ТРЦ «Україна», ресторани, супермаркети та вся необхідна інфраструктура. Телефонуйте-надам повну презентацію та відео)
5 кімнат
з ремонтом
183 / 119 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 10
1999 Рік будівництва
без комісії
$ 58.5 тис.
1 716 $/м²

Берестейський проспект, 12

Тепла квартира з ремонтом у Шевченківському районі — вдалий варіант для життя або інвестиції. Квартира підійде для тих, хто шукає практичне житло з хорошою транспортною доступністю. Вона вже готова для проживання або подальшої здачі в оренду. Характеристики: • 34,1 м² | кухня 8,2 м² • 9/9 поверх • Цегляний будинок (1966) • Паркінгу немає, у дворі є місця для паркування Про квартиру: Квартира з роздільним плануванням і косметичним ремонтом. Є газ, бойлер, кондиціонер, облаштовані кухня та ванна кімната. Велика лоджія стане чудовим місцем для відпочинку або організації робочої зони. Переваги: • Теплий цегляний будинок • До метро «Політехнічний інститут» — близько 10 хвилин пішки • У будинку практично не відключають світло Локація: Тихий двір у Шевченківському районі. Поруч швидкісний трамвай, зупинки громадського транспорту, магазини, заклади харчування та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Ціна: 58 500 $ Можливе придбання за державними програмами: єВідновлення, №280, №719, Ваучер. Допоможемо пройти весь процес — від підбору об’єкта до оформлення угоди. СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
1 кімната
з ремонтом
34.1 / 16.9 / 8.2 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1966 Рік будівництва
без комісії
$ 175 тис.
2 188 $/м²

Золотоустівська вулиця, 25

Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Шевченківський, вул. Златоустівська, 25. Комфортний 3 поверх, загальна площа — 80,75 м². Стан — після будівельників. Зданий будинок, документам більше 3-х років. Вікна — у двір комплексу. ЖК бізнес-класу в центрі Києва: закрита територія, підземний паркінг, сучасні вхідні групи та розвинена інфраструктура поруч. Є розроблений проект перепланування квартири, який буде подарунком новому власнику. Ідеальний варіант для власного проживання або інвестиції. Без комісії! Телефонуйте, поки актуально
2 кімнати
без ремонту
80 / 33 / 17 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 20
2021 Рік будівництва
генератор
$ 305 тис.
1 826 $/м²

вулиця Олександра Кониського, 52-58

Вишукана 4-кімнатна квартира в історичному центрі Києва з підземним паркінгом! ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ КВАРТИРИ! вул. Олександра Кониського, 52/58 ️ Шевченківський район | історичний центр столиці Простора квартира площею 166,8 м² у клубному будинку — для тих, хто цінує комфорт, приватність, якісний простір та життя в самому центрі Києва. Продумане планування: ️ простора кухня-вітальня — комфортний простір для відпочинку та зустрічей із близькими; ️ 3 окремі спальні — кожен член родини має свій приватний простір; 3 санвузли — максимум комфорту для великої родини та гостей; ️ 3 лоджії — додатковий простір для відпочинку, роботи або зберігання речей; гардеробна — зручна організація особистих речей. ️ Кухня 14,4 м² повністю обладнана необхідною технікою: посудомийна машина холодильник варильна панель духова шафа мікрохвильова піч пральна машина ️ Квартира повністю мебльована — можна одразу заїжджати та жити, без необхідності витрачати час і кошти на облаштування. Про будинок: цегляний будинок із товщиною стін до 1 метра — тиша, тепло та приватність; власна котельня — комфортне опалення та стабільне тепло генератор — є світло, працюють ліфти та опалення ️ підігрів підлоги; ️ кондиціонери; ліфт; консьєрж; охорона території; додатково є можливість паркування автомобіля на закритій території будинку. Клубний формат будинку — лише 2 квартири на поверсі, що створює особливу атмосферу приватності та спокою. Локація — одна з головних переваг квартири. Ви живете в історичному центрі столиці, при цьому вся необхідна інфраструктура знаходиться поруч: школи дитячі садочки магазини та супермаркети ️ кав’ярні та ресторани аптеки медичні заклади метро зупинки громадського транспорту ID: 83845
4 кімнати
з ремонтом
167 / 92 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9
1996 Рік будівництва
без комісії
$ 568 тис.
2 201 $/м²

Бульварно-Кудрявська вулиця, 36

Пропонується на продаж п'ятикімнатна квартира у самому центрі столиці в житловому комплексі бізнес-класу. Відмінно розвинена інфраструктура, Шевченківський район. Основні характеристики: Площа квартири - 257,9 м2 Кількість кімнат (житлових) - 5 Поверх - 3 В будинку 2 ліфти Функціональне планування: Простора вітальня з обіднею зоною - 104.7 м2, окрема кухня -11.4 м2, чотири спальні, три санвузли, окрема вбиральня, два коридори та засклена лоджія. В будинку є цілодобова охорона.
5 кімнат
з ремонтом
257.9 / 199 / 11.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 8
2004 Рік будівництва
без комісії
$ 180 тис.
1 791 $/м²

вулиця Олександра Кониського, 60

Продається велика трьох кімнатна квартира в історичному будинку майже в центрі столиці. 5 поверховий будинок 1917 року побудови Площа: - 100,5 квадратних метрів - 63 кв.м житлова Кімнати: - 22.5; - 24.6; - 15.9; та кухня-столова 27.6 квадратних метрів Санвузол: - суміщений, туалет-ванна - є виводи під душ-кабіну - біде Висота стель: 3.88 метра Товсті цегляні стіни, які добре бережуть тепло Зроблений ремонт на кухні та в санвузлі. В трьох кімнатах ремонт не завершений (але жилий стан) Всі кімнати роздільні. Зі спальні вихід на терасу з видом на тиху вуличку Квартира двостороння. Друга сторона виходить в закритий двір лише для мешканців Дві квартири на поверсі. Чистий підʼїзд Можливо, як під житло для великої родини, так і під бізнес: нотаріат, адвокатська контора, офіс Чекаю саме на Ваш дзвінок. Ця квартира - це інвестиція в дух старого Києва
3 кімнати
без ремонту
100.5 / 63 / 27.6 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1917 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 330 тис.
1 369 $/м²

Дмитрівська вулиця, 17-А

Без % Продаж 5-кімнатної дворівневої квартири, вул. Дмитрівська, 17-А Простора дворівнева квартира в цегляному будинку 2001 року. 17–18 поверх Загальна площа 241 м² , житлова 145 м2, кухня 27 м² В квартирі виконано якісний капітальний ремонт з використанням дорогих матеріалів. Переваги: • тепла підлога (коридор, санвузли); • кондиціонери; • гардеробна; • лоджія та балкон із панорамним видом; • південна сторона — тепла та світла квартира. Оснащення: теплолічильник (опалення взимку до 5 тис. грн); бойлер; лічильник «день/ніч»; посудомийна та пральна машини; великий холодильник і окрема морозильна камера. У вартість входять італійські меблі та люстри, а також антикварний французький буфет кінця XIX століття. У будинку встановлені генератори на ліфти, є можливість встановлення сонячних панелей, конс’єрж , паркомісця у дворі. Зручна локація: поруч дитяча поліклініка, стоматологія, супермаркети , кафе, ресторани та зручна транспортна розв’язка., метро Університет- 10 хв. Ціна – 330 000 у.е. Без комісіі для покупця.
5 кімнат
з ремонтом
241 / 145 / 27 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 18
2001 Рік будівництва
$ 89 тис.
1 745 $/м²

Золотоустівська вулиця, 44/22

Пропонується простора двокімнатна квартира з функціональним плануванням. Дві окремі світлі кімнати забезпечують комфорт для сім'ї або пари, а роздільний санвузол додає зручності у повсякденному житті. Наявність балкона стане приємним бонусом для відпочинку чи облаштування затишної зони. Квартира у житловому стані – можна заселятися одразу або поступово оновлювати інтер'єр відповідно до власних побажань. Це чудова можливість реалізувати індивідуальний дизайнерський проєкт та створити оселю своєї мрії без переплати за чужий ремонт. Будинок розташований у престижному районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться супермаркети, магазини, кафе та ресторани, школи, дитячі садочки, сучасні дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту та зручне транспортне сполучення. Усе необхідне для комфортного життя – поруч.
2 кімнати
з ремонтом
51 / 26.7 / 7.6 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 16
1977 Рік будівництва
без комісії
$ 215 тис.
1 838 $/м²

Річкова вулиця, 4

Без комісії. Продаж трикімнатної квартири 117м2 в ЖК бізнес-класу Камертон, вулиця Річна, 4, Шевченківський район, Київ. Будинок бізнес-класу в тихому центрі Києва з презентабельним лобі, закритим двором та підземним паркінгом в два рівні. Для комфорту резидентів та гостей: - підземний паркінг з доступом до ліфтів ( KONE ) - вхідна група з ресепшн, зоною відпочинку та каміном - колясочна кімната - лапомийка для собак. Пропонуємо комфортну квартиру з продуманим плануванням на 15 поверсі: загальна площа 117 м2, 2 окремі кімнати, вітальня та велика кухня-студія, санвузли. Висота стелі - 3 метри. Трикамерні вікна з аргоном, гарний краєвид з вікна. Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією, утеплений мінеральною ватою, перегородки та стіни з повнотілої цегли. На рівні другого поверху розташований внутрішній парк з ландшафним дизайном. У пішому доступі: дитячий садок, школи та гімназії, Павлівський сквер, Національний цирк.
3 кімнати
без ремонту
117 / 37.7 / 54 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 23
2024 Рік будівництва
$ 317 тис.
2 477 $/м²

Золотоустівська вулиця, 10-12

Продається 3 кімнатна квартира за адресою: вул. Золотоустівська, буд. 10-12, Шевченківський район. Загальна площа квартири 127,8 кв.м., житлова – 60,8, кухня-вітальня – 26,5 кв.м., розташована на 10 поверсі 14-ти пов. будинку. В квартирі зручне, раціональне планування: 3 кімнати, кухня – вітальня, великий хол, 2 санвузли з ванною та душовою, гардеробна кімната, засклений балкон. Можливе перепланування в 4-5 кімнатну квартиру. Квартира дуже тепла, світла, двостороння, з вікон відкривається панорамний вид на місто. В квартирі якісний капітальний ремонт, гарний житловий стан. Встановлена дорога якісна сантехніка, радіатори з терморегуляторами, 3 кондиціонера, міжкімнатні двері з натурального дерева. На поверсі лише 3 квартири, є домофон, відеоспостереження, конс’єрж. Будинок – спецпроект, 2003 року, побудований з керамічної цегли, забудовник – Київміськбуд. Розташований в самому центрі Києва, в затишному спокійному дворику. Є підземний та гостьовий паркінг, укриття. Поруч дитячий майданчик, магазини, ресторани, супермаркети Сільпо, Велика кишеня, дитячий садок, навчальні та медичні заклади, відділення Нової пошти, банки, ТЦ «Україна», цирк, ботанічний сад. Прекрасна транспортна розв’язка в усі напрямки, в пішій доступності метро Університет, Вокзальна, КПІ.
3 кімнати
з ремонтом
128 / 60.8 / 26.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2000 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 380 тис.
3 515 $/м²

Гоголівська вулиця, 47

БЕЗ %%% Квартира бізнес-класу з приємною аурою та повною автономністю у тихому серці столиці 📍 Київ, Шевченківський район, вул. Гоголівська, 47 Є квартири, які оцінюють за метри та планування. А є ті, які відчуваються одразу — з особливою атмосферою та приємною аурою простору. Саме така ця квартира. Щоб зрозуміти це відчуття — її варто побачити особисто. Квартира розташована у сучасному будинку бізнес-класу в тихій частині історичного центру Києва. Тут гармонійно поєднуються престижна адреса, комфорт сучасного будинку та спокій респектабельного району. Окрема важлива перевага — повна автономність під час відключень електроенергії. У квартирі встановлено два інвертори, що забезпечують стабільну роботу основних систем та комфортне проживання незалежно від зовнішніх умов. 🏡 Основні характеристики • 3-кімнатна квартира • 4 поверх із 14 • Загальна площа — 108,1 м² • Житлова площа — 55,5 м² • Простора кухня-вітальня — 39 м² Раціональне планування дозволяє кожному метру працювати на комфорт. Простір відкритий, світлий та гармонійний — саме той формат житла, який цінують у сучасних європейських містах. Квартира має два балкони, що створюють різні настрої для життя: • затишний балкон із видом у тихий внутрішній двір — ідеальне місце для ранкової кави • сонячний балкон із видом на Гоголівську — простір, наповнений світлом та атмосферою центру міста 🛋 Інтер’єр квартири У квартирі виконаний сучасний дизайнерський ремонт у 2024 році. Інтер’єр створений з акцентом на комфорт, естетику та функціональність. Серце квартири — велика кухня-вітальня з власним затишним балконом площею 39 м², де гармонійно поєднані: • простора кухня для приготування страв з теплою підлогою • затишна зона відпочинку з великою полицею для книг • простір для прийому гостей • робоча зона або зона для творчості Це місце, де приємно починати день із чашки кави та проводити теплі вечори з родиною або друзями. 🛏 Спальні Спальня №1 — стильна та дуже затишна кімната з особливою атмосферою. Стіна виконана з авторським ручним художнім розписом, що додає інтер’єру індивідуальності. Простір має гармонійну, спокійну енергетику та приємну ауру. Спальня №2 — світла стильна кімната з дизайнерським ремонтом. У кімнаті встановлена LED-підсвітка, яка створює м’яке атмосферне освітлення. Додатковою перевагою є власний сонячний балкон, що наповнює простір природним світлом. 👗 Гардеробна кімната Велика та містка гардеробна кімната продумана для максимального комфорту зберігання. Вона відділена від коридору стильною декоративною скляною перегородкою, що виглядає сучасно, додає інтер’єру легкості та водночас красиво зонуює простір. 🛁 Санвузли У квартирі передбачено два стильні санвузли з теплою підлогою, оформлені у світлій мінімалістичній концепції. Інтер’єр виглядає сучасно та легко, а продумане планування забезпечує максимальний комфорт у щоденному користуванні. 🍽 Кухня та техніка Кухонна зона повністю укомплектована вбудованою побутовою технікою: • холодильник • морозильна камера • духова шафа • мікрохвильова піч • посудомийна машина • електрична варильна поверхня • система фільтрації води • подрібнювач відходів у мийці Кухня створена так, щоб поєднати естетику інтер’єру та практичність щоденного життя. 📍 Локація — одна з найпрестижніших у центрі Києва Будинок розташований у тихій частині історичного Шевченківського району, де поєднуються дипломатична атмосфера, розвинена інфраструктура та зелений міський простір. Поруч: • посольства Хорватії та Ватикану • численні ресторани, кав’ярні та сервісні заклади • Павлівський сквер — затишний парк для прогулянок • школи та дитячі садки • приватні дитячі заклади Для щоденних покупок: • гастроном «Дари Моря» • супермаркети Novus, Сільпо, Фора, АТБ 🏢 Будинок — повноцінний бізнес-клас • 2019 рік будівництва • монолітно-каркасна технологія • керамічна цегла • утеплення — мінеральна вата • сучасний комбінований фасад Інфраструктура: • дворівневий підземний паркінг • гостьовий паркінг • презентабельна вхідна група • сучасні ліфти • доглянута територія • генератор Особлива перевага — панорамна оглядова тераса на даху будинку з вражаючими видами на правобережну частину Києва. ✨ Квартира, де поєднуються простір, стиль та атмосфера справжнього комфорту. Це вибір для тих, хто хоче жити у центрі Києва, але в тиші та респектабельному середовищі. Щоб відчути атмосферу цієї квартири — її варто побачити особисто. Вас зацікавила ця квартира? Телефонуйте або пишіть — із задоволенням організуємо перегляд. Ваші дбайливе агенство нерухомості «One Realty». #213-294-979
3 кімнати
з ремонтом
108.1 / 55.5 / 39 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 14
2017 Рік будівництва
$ 120 тис.
1 765 $/м²

вулиця Олександра Кониського, 83/85

Пропонується до продажу видова 2-кімнатна квартира загальною площею 68 м² теплого цегляного будинку спецпроєкту 1970-х років Кониського Олександра (Тургенєвська), 83-85 Квартира світла, простора та має панорамний вид на місто, що створює особливу атмосферу та забезпечує багато природного світла. Зручне планування: дві окремі кімнати, кухня 9,5 м², суміщений санвузол, дві засклені лоджії. Висота стелі — 2,6 м. Виконано близько 80% ремонту: вирівняні стіни та стеля, встановлені металопластикові вікна, нова сантехніка, броньовані вхідні двері. Новим власникам залишається завершити оздоблення відповідно до власних побажань. Будинок цегляний, теплий, із залізобетонними перекриттями. Чистий під'їзд із кодовим замком, безкоштовне паркування біля будинку, зелений двір із дитячим майданчиком. Локація — одна з найкращих переваг квартири. Будинок розташований у центральній частині Києва, неподалік станцій метро «Вокзальна» та «Лук'янівська». Поруч магазини, школи, дитячі садки, бібліотека, громадський транспорт і вся необхідна інфраструктура. Переваги: видова квартира з гарним краєвидом на місто; 68 м² загальної площі; дві окремі кімнати; дві засклені лоджії; 80% ремонту; теплий цегляний будинок; центр Києва; зручне транспортне сполучення; готова до завершення ремонту на власний смак. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. Ця квартира поєднує комфорт, чудову локацію та красиві краєвиди, які складно знайти в центральній частині міста.
2 кімнати
без ремонту
68 / 38 / 9.1 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1970 Рік будівництва
без комісії
$ 235 тис.
3 983 $/м²

Річкова вулиця, 4

#14793 | ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в ЖК «Камертон» — одному з найпрестижніших житлових комплексів бізнес-класу Шевченківського району. Планування Простора кухня-вітальня 25 м² Окрема спальня Панорамні вікна з неймовірним видом на місто Переваги ЖК «Камертон» • Закрита територія та затишний внутрішній двір • Стильне дизайнерське лобі • Кімната для велосипедів • Лапомийка для домашніх улюбленців • Цілодобова охорона та відеоспостереження • Швидкісні ліфти з прямим доступом до паркінгу Локація, яка працює на ваш комфорт У пішій доступності: метро історичний центр Києва престижні школи ресторани та кавярні фітнес-клуби парки та зони відпочинку Поруч розташовані знакові житлові комплекси A136 Highlight Tower, Manhattan City, Greenville Park Kyiv, Crystal Park Tower та Victory V, що формують сучасний преміальний квартал столиці. Чому варто обрати саме цю квартиру? Комфортне житло для життя в центрі міста. Престижна адреса та високий рівень сервісу. Надійна інвестиція в ліквідну нерухомість. Телефонуйте вже сьогодні, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд! Такі пропозиції швидко знаходять своїх власників.
2 кімнати
з ремонтом
59 / 20 / 28.2 м²
цегляна технологія
поверх 18 з 23
2024 Рік будівництва
$ 300 тис.
2 190 $/м²

Дмитрівська вулиця, 69

Затишна та простора 4-кімнатна квартира чекає на нових господарів. Це ідеальне житло для великої родини, яка цінує комфорт, безпеку та статусний затишок у самому серці столиці. Якісний та добротний ремонт робився для себе з використанням довговічних матеріалів, кожна кімната ізольована, що гарантує приватність усім членам родини, наявність двох санвузлів позбавить від ранкових черг та забезпечить зручність для гостей, меблі залишаються, тож ви можете переїхати одразу після угоди. Ранкова кава з натхненням: з вікон відкривається гарний, панорамний вид на місто. Усе поруч: супермаркети, затишні кафе, ресторани, аптеки та банківські відділення. Для дітей: поруч розташовані престижні школи, дитячі садки та майданчики, чудова транспортна розв'язка для авто та громадського транспорту. Піша доступність до історичного центру та метро «Золоті Ворота». Запрошуємо на перегляд! Переконайтеся в усіх перевагах цієї квартири на власні очі. Телефонуйте, щоб узгодити зручний час!
4 кімнати
з ремонтом
137 / 80 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 25
2014 Рік будівництва
без комісії
$ 206 тис.
2 139 $/м²

Золотоустівська вулиця, 34

3-х кімнатна видова квартира у сучасному будинку ЖК Hoffmann House, вул. Золотоустівська 34, 21поверх із 25. Презентабельна вхідна група. Цілодобова професійна охорона прямо у парадному, вентильований фасад, панорамні, енергозберігаючі вікна. Квартира після будівельників, паркінг, дитячий майданчик та зона відпочинку на 7 поверсі. Європейська сертифікована система безперебійного живлення. Інвертор 5кВт, акумулятори 7, 6кВт. вистачає до 24 годин. При відключеннях є світло, вода та опалення. Чудова інфраструктура, поруч з будинком гімназія №153 ім. Пушкіна, супермаркет "Дари моря", магазини, ветеренарна клініка, кафе, піцерія, Національній цирк, площа Перемоги, універмаг Україна Документам на право власності більше 3-х років. Покупець комісійні послуги не сплачує!
3 кімнати
без ремонту
96.3 / 50.4 / 16.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 30
2016 Рік будівництва
$ 173 тис.
2 176 $/м²

Річкова вулиця, 4

#36419 Пропонується до продажу стильна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу ЖК Камертон, розташованому в тихому центрі столиці — вул. Річкова, 4, Шевченківський район. Це ідеальне поєднання локації, простору та можливості створити інтер’єр своєї мрії з нуля. Основні характеристики об’єкта: - Загальна площа — 79,2 м² - Поверх — 9 із 23 - Кількість кімнат — 2 - Простора кухня-студія - 2 санвузли - Висота стелі — 3 м Планування та простір: Квартира має універсальне та функціональне планування: - 2 окремі кімнати - Велика кухня-вітальня - Можливість реалізації індивідуального дизайну - Панорамні вікна з гарним видом на місто Ідеальний варіант як для особистого проживання, так і під інвестицію Переваги житлового комплексу: ЖК Камертон — це сучасний будинок бізнес-класу з високим рівнем комфорту: Закрита територія, Підземний паркінг з доступом до ліфтів, Презентабельне лобі з ресепшн та лаунж-зоною, Зона відпочинку з каміном, Колясочна кімната, Лапомийка для домашніх улюбленців Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією з якісних матеріалів — надійність та довговічність Локація: Тихий центр Києва з максимальною інфраструктурою У пішій доступності: • Павлівський сквер • Національний цирк • супермаркети, кафе, ресторани • школи та дитячі садки Найближчі станції метро: • Лук’янівська • Університет • Вокзальна Додатково: Планувальне рішення від ROOMSTORIA DESIGN — у подарунок Є можливість придбання паркомісця Квартира ідеально підійде для тих, хто хоче жити у центрі Києва та створити простір під себе Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду!
2 кімнати
без ремонту
79.5 / 38.4 / 22.2 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 23
2024 Рік будівництва
без комісії
$ 350 тис.
1 923 $/м²

Павлівська вулиця, 26/41

🔥 Простора 4-кімнатна квартира 182 м² у центрі Шевченківського району Пропонується до продажу простора та світла 4-кімнатна квартира у престижному будинку з червоної цегли за адресою вул. Павлівська 26/17, Шевченківський район. Будинок побудований у 2006 році, має товсті цегляні стіни (близько 1 метра), що забезпечують відмінну тепло- та шумоізоляцію. У нинішніх умовах квартира має безпечне розташування. Основні характеристики: • Загальна площа — 182 м² • Поверх — 3 • Висота стелі — 3 м • Лише 2 квартири на поверсі Квартира простора, дуже світла та знаходиться практично в ідеальному стані. Виконаний якісний ремонт із використанням дорогих матеріалів та встановлена техніка преміум-класу. Планування: • Простора вітальня з обідньою зоною — 47,6 м² • Кухня — 16,7 м² • Три окремі спальні — 31 м², 20,5 м² та 20,4 м² • 2 санвузли • 2 балкони У квартирі передбачено багато шаф та місць для зберігання речей. Технічні переваги: • централізоване опалення • встановлені лічильники на опалення, електроенергію, гарячу та холодну воду Додатково: За окрему плату можна придбати 2 паркомісця у підземному паркінгу з ролетами, розташовані поруч одне з одним. Інфраструктура: Будинок розташований у центрі міста. Поруч знаходяться: • Площа Перемоги • дитячі садки та школи • супермаркети • метро • торгові та розважальні центри Квартира вільна. Перегляди можливі у зручний для вас час за попередньою домовленістю. 📞 Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд.
4 кімнати
з ремонтом
182 / 119.3 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 12
2006 Рік будівництва
без комісії
$ 225 тис.
2 368 $/м²

ЖК Златоустівський

Продаж трикімнатної квартири з ремонтом в центрі міста Київ, вул. Чорновола Вячеслава, 29а Загальна площа: 95,0 м² Житлова площа: 51,0 м² Площа кухні: 13,6 м² Комфортний 4й поверх, дві квартири на поверсі. В квартирі після ремонту ніхто не проживав. Ідеальний стан, повністю готова до заселення нових власників. Продаж трикінатної квартири з двостороннім плануванням: - три окремих кімнати; - сучасна кухня з новою побутовою технікою - дві глибоких, засклених лоджії - два санвузли Виконан ремонт високої якості в світлих, теплих тонах з використаніям будівельних матеріалів відомих, провідних виробників. Підлога: італійський паркет з масиву дубу Двері: масив дубу Плитка: виробництво Іспанія Додаткові зручності: - Кондиціонери в кожній кімнаті - Бойлери в кожному санвузлі - Склопакети з шумоізоляцією - Сигналізація Дуже тепла квартира, Якість ремонтних робіт дозволяє мінімальне використання опалення навіть взимку. Окремо продається велике паркомісце в підземному паркінгу площею 22,0 кв.м Комплекс розташовано в 10-15 хвилинах пішки від станції метро. Закритий , зелений двір, охорона, вхід по електронних ключах, підземний паркінг. У безпосередній близькості супермаркети, торговий центр, кафе, ресторани та інші необхідні для комфортного життя обʼєкти інфраструктури. Бездоганна транспортна розвʼязка. Продаж трикімнатної квартири, квартирира з ремонтом, купити квартиру в центрі, Чорновола,29а Златоустівський Златоустівська Павлівська, Метро Лукьянівська, Золоті Ворота, Цирк, Університет
3 кімнати
з ремонтом
95 / 53 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 14
$ 188 тис.
1 861 $/м²

Золотоустівська вулиця, 50

Київ, Золотоустівська, 50, ; Спецпроект 2006-2010 рр; стіни: цегла; продаж просторої 3-кімнатної квартири в ЖК Бізнес-класу Златоустівський, Шевченківський район, вул. Золотоустівська 50. Загальна площа 100 кв м Дві кімнати окремі. Квартира з ремонтом та меблями, два санвузли. Ремонт якісний., з Дорогих та Якісних матеріалів. Вся столярка з добірного натурального дерева. Престижний будинок, два ліфти, консьєрж цілодобово. Прекрасна інфраструктура та транспортна розвязка району. Розташування в центрі Києва забезпечує усім необхідним для комфортного та щасливого життя: дитячі садочки, школи, ресторани, магазини, супермаркети, торгові центри, метро, медичні заклади, салони краси та багато іншого - все в пішій доступності. В продажу є паркомісце наземне з документами. Є відеоогляд квартири. Олена експерт +380 (50) 424-57-61 Поряд Золотоустівська ДМитрівська Кониського Цирк Берестейський проспект Hoffmann Шевченківський
2 кімнати
з ремонтом
101 / 57 / 37 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 15
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 100 тис.
1 786 $/м²

Золотоустівська вулиця, 10-12

Пропонується на продаж 1к квартира на Золотоустівській,10-12, Шевченківський район. Поруч Галицька площа, Цирк, універмаг Україна. Будинок монолітно-каркасний, є підземний паркінг. Площа 56/27,5/10,3м2, роздільне планування: окрема кухня, кімната, санвузол, балкон, коридор. Стан квартири: під ремонт/частковий ремонт, житловий. На підлозі паркет, стіни фарбовані, міжкімнатні двері дерев'яні. В квартирі є деякі меблі і побутова техніка. Cанвузол з ремонтом, встановлена ванна, бойлер. Прекрасна інфраструктура і транспортна розв'язка: поруч зупинки майже всього виду транспорту (центральна розв'язка), в пішій доступності метро Вокзальна і Університет. Тут безліч офісних і бізнес-центрів, ресторацій, кав'ярень, салонів, магазинів, тощо.
1 кімната
без ремонту
56 / 27.5 / 10.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 14
2000 Рік будівництва