ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА 146 М², ЯКА СТВОРЕНА НЕ ПРО ЖИТЛО - А ПРО ЖИТТЯ
Київ, вул. Гетьмана Кирила Розумовського, 17
Є квартири, які просто подобаються.
А є такі, в які заходиш - і всередині щось стихає, вирівнюється, наповнюється.
Ця квартира саме така. 146 м² простору, де кожна деталь - продумана, кожен кут - естетичний, кожне рішення - про якість.
Дизайн від «VIP Project» створювався для життя, а не для продажу.
Власники робили все “для себе”: добирали матеріали, світло, фактури, техніку - так, ніби тут мали би народжуватись найкращі ранки, найтепліші вечори, найрідніші розмови.
Але сталося так, що їм довелося виїхати, не проживши в цій квартирі жодного справжнього дня.
І тепер у цих стінах - абсолютно нова історія, яка чекає на тих, хто наповнить її життям.
ПРОСТІР, ДЕ Є ВСЕ, ЩО ВАЖЛИВО
Велика вітальня, що об’єднує хол, коридор і тамбур - створює перше враження: Вау! Простір дихає.
Кухня-студія 21,6 м² - стильна, з правильною ергономікою, світлом і зоною, де хочеться проводити час, готувати, говорити, сміятися.
Окрема спальня з робочою зоною - місце, де народжується спокій.
Дитяча - тепла, світла, під майбутні дитячі мрії.
Вбиральні, гардеробні, приховані комірки - все продумано, щоб життя було легким.
ЯКІСТЬ, ЩО НЕ ПОТРЕБУЄ СЛІВ
Тут немає випадкових елементів.
Тільки преміальна техніка: Mitsubishi, Bosch, Siemens, Samsung.
Тільки якісні матеріали: кераміка, ламінат, фарба, шпалери, натяжні стелі.
Тепла підлога в зоні вітальні та ванній - з автономним керуванням.
Стабілізатор, можливість підключення інвертора й АКБ - ви не залежите від світла. Усе працює завжди.
Домофон з відео, охоронна сигналізація - відчуття безпеки.
БУДИНОК, ДЕ Є ЖИТТЯ
Але без хаосу.
Приватне лобі з консьєржем. ОСББ.
Підземний паркінг.Укриття, повністю обладнане.
Два ліфти. Чисте, доглянуте парадне.
І все, що потрібно для щоденного комфорту - в самому будинку: кава, магазин, салон краси, приватний лікар, центр розвитку, англійська школа, ветклініка, Нова Пошта.
Поруч - кілька станцій метро.
Тиша, зелень, простір.
КВАРТИРА, ЯКА ЧЕКАЄ НА СВОЮ ІСТОРІЮ
Це не просто велика квартира.
Це - місце сили, створене для красивого, якісного життя.
Для людей, які цінують естетику, комфорт, спокій і внутрішню гармонію.
Для сім’ї, яка хоче жити в просторі, де кожен метр - продуманий.
Квартира нова і вона чекає не господарів - а тих, хто створить у ній своє щасливе життя.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця
Розглядаємо безготівковий розрахунок
2-х Кімнатна квартира
Роздільне планування, роздільний санвузол
Газовий котел
Центральне опалення
В будинку замінений новий ліфт
Будинок розташований між двома станціями метро Святошино та Житомирська 10 хвилин пішки
Поруч парк Вернадського
Школи, садочки, університет
ID: 9136
Продається однокімнатна квартира по вул. Хмельницька 10.
Площа: загальна — 52 м², житлова — 28 м², кухня — 12 м². 10 поверх 11-поверхового цегляного будинку. Висота стелі — 2.75.
Зверху — повноцінний технічний поверх із висотою 2.50 м, що забезпечує додаткову шумоізоляцію та комфорт.
Повністю готова до заселення або здачі в оренду
Якісне оздоблення: фарбована стеля, лінолеум, шпалери та кахель
Вікна виходять на чудовий краєвид.
* Повністю укомплектована меблями та технікою
* Вбудована кухня, духовка, газова та електрична плита, витяжка
* Холодильник, пральна машина
* Кондиціонер, бойлер
* Двоспальне ліжко, письмовий стіл, шафа-гардероб
* Лічильники на газ, воду, електрику
* Суміжний санвузол
* Централізоване опалення та гаряча вода + бойлер
* Будинок з цегли: теплий, надійний, комфортний
Локація: до метро Святошино — 10 хвилин пішки, поруч школа, дитячий садок та інша необхідна інфраструктура.
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира (92 м²) зі свіжим якісним ремонтом, зробленим "для себе", повністю укомплектована якісними меблями та технікою топ-рівня (Siemens, Electrolux, BOSCH, Samsung). Кухня з МДФ оснащена фурнітурою BLUM та стільницею з натурального каменю. У квартирі замінені вікна (з шумопоглинанням), встановлені кондиціонери, бойлер, потужна пральна машина, велика шафа в спальні та Smart-Телевізор. Будинок дуже теплий, має підземний та дворовий паркінг, а також встановлена сигналізація з кнопкою термінового виклику. Локація ідеальна: до метро – 3-5 хвилин пішки, поруч два супермаркети та розвинена інфраструктура.
До вашої уваги двохкімнатна квартира в пішій доступності до метро Житомирська та Святошино. Готова до ремонту та заселення. Є газ. Поруч супермаркети, школи, садочки. Дах не протікає. Підїзд в хорошому стані. Запрошуємо на перегляд!
ID: 90821
Світла, простора квартира з якісним ремонтом, всі меблі та техніка за домовленістю. Чистий підїзд, новий ліфт, привітні сусіди. Будинок розташовано у тихому дворі, прекрасно розвинена інфраструктура та транспортна розвязка. ст.м. Житомирська та Академгородок в пішій доступності 7 хв. Поруч, школа, дитячий садок, у дворі є місця для паркування авто. Доречний невеликий торг.
САМЕ ТА КВАРТИРА 5 хвилин до метро!!
Ексклюзивна пропозиція!
Продається простора, світла трикімнатна квартира за адресою просп. Академіка Палладіна 20, Святошинський район.
Будинок 2005 року, монолітно каркасний з червоної цегли, середній поверх, вікна виходять у тихий двір.
В квартирі виконано ремонт в класичному стилі, з використанням високоякісних матеріалів, робився з душею для власного проживання.
Три роздільні кімнати, в яких знайдеться місце для кожного члена вашої родини, багато місць для зберігання речей, 2 санвузли (один з джакузі та сауною, другий з душовою кабінкою), вбудована дерев"яна кухня з посудомийкою та пральною машинкою.
Всі необхідні меблі та техніка, все залишається новим власникам.
Охайний під"їзд, консьєрж, парковка перед будинком, дитячий майданчик, поруч два підземних паркінги.
Супермаркети Novus, Varus, АТБ, торговий центр Academcity, школа-гімназія, дитячий садок, фітнес клуб та інша різноманітна інфраструктура.
Піший доступ до метро Академмістечко 5 хвилин,
Супер зручна транспортна розв"язка в будь-який куточок міста чи передмісття.
Право власності більше 3-х років. Мінімальні податки, власник в Україні.
Ідеальне поєднання якості, ціни та локації, не пропустіть таку можливість!!
Телефонуйте. Домовимось на перегляд!
Пропонується чудова квартира в ЖК Академквартал. В квартирі зроблений якісний ремонт, робився «для себе». Вбудована кухня, техніка: пральна, посудомийна машина, бойлер, духова шафа, варильна поверхня. Раціональне планування: велика кухня-вітальня, лоджія, спальня, санвузол. Стан «заходь-живи». На території комплекса є магазин, кав’ярня, територія закрита. До метро Академмістечко 10 хв. пішки.
Світла, тепла квартира в будинку з централізованим опаленням та газом, функціональне планування: кімнати та санвузол окремі, кухня правильної форми, великий засклений балкон на дві кімнати, квартира у житловому стані, готова до заселення, є бойлер, кондиціонер, холодильник та пральна машина, є домофон. чистий підїзд, ліфт, тихий, зелений двір, є наземні автостоянки, розвинена інфраструктура району, поряд дитячі садочки, школи та супермаркети, чудова транспортна розвязка, поряд зупинки громадського транспорту у різні напорямки міста, ст. метро Академмістечко, 3 хвилин пішки.
Вашій увазі пропонується чудова велика простора 3-кімнатна квартира, по вул. Гетьмана Кирила Розумовського (колишня Миколи Краснова), 12-А., на 9 поверсі 9-ти поверхового будинку, в тихому зеленому районі Святошин.
Площа квартири 78,5/64/7 м2, (перероблена 4-х кімнатна), сан/вузол роздільні, 2 засклених лоджії, двостороння.
Стан чудовий- свіжий сучасний авторський ремонт у великому просторі (дивиться фото).
-На підлозі паркет дуб.
- Вікна масив дерева,
- На вході у квартиру подвійні двері (внутрішні масив дуб), міжкімнатні двері масив дерева.
- У квартирі присутні меблі,
- Побутова техніка: пральна машина, мікрохвильова піч, посудомийка, газова поверхня, холодильник, телевізор, зовсім нова газова колонка (замінили у липні), великий дуже красивий акваріум з підсвіткою та усією необхідною гарнитурою.
- Санвузол роздільний.
- Натяжна стеля.
- Кухня для приготування як окремо, а обідня зона у вітальні.
- У будинку газ, що є перевагою коли вимикають світло і можна приготувати їсти.
- Є тамбур спільний на дві квартири.
- На все встановлені лічильники: електрику, воду, газ.
Будинок цегляний, 9-поверховий, 87 серія. Новий ліфт 2025 року
Розташування у дворі, тому достатньо тихо, немає шуму від доріг. У дворі є місця для паркування машини.
Локація та інфраструктура відмінні: дуже зручне розташування- зелений двір, та взагалі район, багато магазинів, ТЦ ХІТМОЛЛ, гімназія Академія, школи, садочки, лікарні, поруч чудовий бульвар для прогулянок.
Метро Святошин або Житомирська 10 хв пішки.
Тут зручно жити або здавати квартиру в оренду — попит буде завжди.
Телефонуйте та приходьте на перегляд!
Покупець сплачує комісію.
Номер оголошення 10238
Чудова квартира для дружної родини! Квартира на 4 кімнати (три роздільні, одна прохідна) розташована в будинку № 21 по вулиці Мирослава Поповича (вул. Миколи Семашка) на 5 поверсі 9 поверхового цегляного будинку. Загальна площа - 93 м. кв., житлова - 63 м. кв., кухня - 8 м. кв.. В трьох кімнатах свіжий ремонт: паркетна дошка, плитка, склопакети, нова сантехніка... Четверта кімната і лоджія підготовлені під ремонт. Квартира двостороння, дуже тепла. Санвузол - роздільний. Встановлено бойлер. Меблі та техніка - за домовленістю. Будинок газифікований, всі коммунікації централізовані. Парадне в хорошому стані. Чистий під’їзд, спокійні сусіди Тихий зелений район. Розвинена інфраструктура: поруч магазини, школи, дитячі садки. Зручне транспортне сполучення — метро "Житомирська" та "Академмістечко" у пішій доступності. Відмінна інфраструктура: бювет, лікарня, поліклініка, магазин, кіоск, відділення пошти, ринок, відділення банку, банкомат, кафе, зелена зона, дитячий садок, Супермаркет, ТРЦ.
РОЗГЛЯДАЄМО ДЕРЖ.ПРОГРАМИ!
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Ореста Васкула (колишня назва Феодори Пушиної), буд. 19
Характеристики квартири:
• Площа: 252.2 м²
• Кількість кімнат: 4
• Поверх: 23 і 24/24 (дворівнева)
• Тип будинку: цегляний
• Опалення: індивідуальне + центральне
🛋 Стан та ремонт: хороший стан
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: 2-3 хвилини до станції метро Житомирська, 5 хвилин до зупинок наземного громадського транспорту сполученням до центру, та інших локацій столиці.
• Магазини, супермаркети: ТЦ ХІТ МОЛ, АТБ, Новус і менші магазинчики, продуктовий ринок поруч в трьох хвилинах пішки.
• Школи, садки: Гімназія "Академія", Дитяча школа мистецтв №8, СШ №185 ім. Володимира Вернадського, СШ №200, Заклади дошкільної освіти №472, №599, №463, №674.
• Парковка/паркінг: біля будинку та закритий підземний паркінг.
💰 Ціна: 190 000 $ - Без комісії
🏦 Умови продажу: за готівку, а також власники готові розглянути розрахунок по безготівковому розрахунку (Постанова №280; Постанова №719; Сертифікат «єВідновлення»; Програма «Держмолодьжитло»).
📞 Дізнайтесь більше за номером телефону: 09три-75шість-55-9нуль, Іван
Іван, агенція нерухомості Revolution
📩 Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: телеграм ivan_yevsiukov_realtor
Кімнати з окремими ходами,
Лоджія засклена, паркет в хорошому стані, склопакети, в квартирі зроблена електропроводка, але квартира під ремонт.
Висота стелі 2,65м.
Чистий доглянутий підʼїзд та будинок.
Консьєрж.
Локація є надзвичайно зручною та вигідною завдяки розвиненій інфраструктурі та транспортному сполученню. До станції метро «Житомирська» — всього 2 хвилини пішки, а до метро «Академмістечко» — 10 хвилин пішки.
Поруч знаходяться торгові центри, школи, академії, аптеки та магазини, що забезпечує доступ до всіх необхідних послуг.
Продам 3-кімнатну квартиру у цегляному будинку, біля ст.м.Святошин (10хвилин пішки). Вул.Хмельництка 10, 92/52/12кв.м, окремий санвузол(5,3+2,1кв.м), великий коридор 17кв.м, балкон, еркер, тамбур на дві квартири, 11/11пов. Тепла та затишна, встановлені нові труби, звукоізоляція від сусідів. Кожна кімната має кондиціонер, підлога з обігрівом на кухні, облаштована технікою та меблями + супутникова антена. Встановлена ванна та окрема душкабіна. Будинок розташований посеред приватного сектору, що дає змогу милуватися краєвидом та унеможливлює наявність великих новобудов поруч. Школа, дитячий садок, ринок, магазини та зупинки(метро!) - все поруч. Вулиця затишна, без жвавого руху автівок. Дитячий майданчик та мила кавярня у подвірї. Ціна 110000€ або 130000$. Без комісії.
Усі переваги розвинутої інфраструктури біля метро, від якого до будинку 10хв звичайною ходою по затишній вулиці з зеленим насадженням.
Зроблена звукоізоляція, теплоізоляція балкону, заміна труб водопостачання. Тепла підлога на кухні. Тамбур на дві квартири (одна людина)
Прямо у будинку продуктовий магазин та затишна кавярня біля дитячого майданчика. Проживають переважно сучасні родини, середній вік 30-50 років, що забезпечує дуже позитивне комюніті де можна знайти нових друзів
Двостороння квартира, схід- дитяча кімната, захід -кухня. Друга спальня облаштована робочою зоною за рахунок другого балкону
Продам 2-кімнатний блок, бул.Вернадського, 63, кв 11, Святошинський р-н.,метраж 29/17 /6 , етажність 2/5.
Планування:
1-ша кімната – 11 м²
2-га кімната – 6 м²
Кухня – 6 м²
Загальна площа – 29 м²
Переваги об’єкта:
2-й поверх із 5 – зручне розташування
Власна ванна та власний санвузол – комфорт та автономність
Засклений балкон – додатковий простір
Можлива перепланування – реалізуйте свої ідеї
Тихе та затишне подвір’я, охайний під’їзд
Інфраструктура:
До метро Житомирська – 10 хв пішки
Поруч зупинки, школи, дитячі садочки, супермаркети, аптеки, парк
Послуги агенції сплачує власник.
Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Академ Квартал, метро Академмістечко, Приладний провулок, будинок 10В.
Будинок монолітно-каркасного типу, 2022 року.
Квартира розташована на зручному 2 поверсі. Під нею знаходяться вхідна група та кімната для зберігання колясок.
В будинку є УКРИТТЯ !!!
Квартира має зручне роздільне планування та перебуває в стані під чистове оздоблення. На підлозі виконано стяжку, за винятком балкона та ванної кімнати, що дозволяє легко встановити теплу підлогу.
З кухні-вітальні є вихід на засклений і відкритий балкони, що дуже зручно.
У разі відключення електроенергії в квартирі забезпечуються безперебійне водопостачання та опалення.
У ЖК на перших поверхах розташовані комерційні приміщення, де вже працюють продуктовий магазин і кавярня. Поступово відкриваються інші заклади, які можуть бути корисними для комфортного життя. Також на території є дитячі та спортивні майданчики. Поруч немає проблем з паркуванням авто.
До метро Академмістечко можна доїхати за кілька хвилин на авто або дійти пішки за 15-20 хвилин.
У пішій доступності також знаходяться великі супермаркети, МакДональдс, відділення Нової пошти та Укрпошти, кавярні, аптеки , школа та дитячий садок.
За покупками та розвагами з сімєю можна поїхати до Lavina Mall, де відкрито понад 150 магазинів, супермаркет «Сільпо», ресторани та кафе, кінотеатр «Мультіплекс». Також у Lavina Mall чекає відвідувачів розважальний парк «Галактика» з американською гіркою.
Покази за попередньою домовленістю!
Світла 2-кімнатна квартира в новому ЖК комфорт-класу Академ-квартал.
Будинок введено в експлуатацію!
ЖК розташований у Святошинському районі, Приладний пров. 10б.
Метро Академмістечко - 15 хв.пішки.
Стан - від будівельників, штукатурка на стінах, підлогова стяжка, металеві двері, двокамерні великі вікна, лічильники опалення, лічильники холодної та гарячої води, лічильники день/ніч.
В квартирі вже зроблена розводка електрики.
У пішій доступності супермаркети Novus, "Фора", магазини та ресторани, школи та дитсадки.
Територія комплексу закрита, є дитячі та спортивні майданчики, зони для відпочинку, магазин та кавярня. Планується архітектурний ландшафтний дизайн., паркінг та супермаркет.
Метро Академмістечко – 15 хвилин пішки.
Продаж. 3к. Святошинський район. Мирослава Поповича ул.15 ( колишня Семашка ), 9/10 кирп., 68/43/10, Продається затишна трикімнатна квартира. Знаходиться в охайному стані, що дозволяє жити в ній одразу після купівлі, Готова до швидкого продажу та заселення. Інфраструктура: Район дуже зелений та має все необхідне для комфортного життя: школи, дитячі садки, супермаркети, банки, аптеки, ринок, а також приватні та державні медичні заклади — все в пішій доступності.
Переваги будинку:
Чистий та доглянутий підїзд.
Новий ліфт. Квартира утеплена по фасаду. 80 000 у.е Комiсiя 2.5%.
До вашої уваги пропонується 1-кімнатна квартира
Простора та світла квартира загальною площею 42 м², з яких 18 м² — житлова.
Розташована на 6-му поверсі 9-поверхового будинку.
Локація: проспект Берестейський— район із розвиненою інфраструктурою: поруч метро, зупинки транспорту, магазини, школи та парк.
Будинок знаходиться між двома гілками метро!
Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду.
New! 3-к 86м2 Свтошинська Площа 1 Житомирська Святошин Нивки
Площа: 86/43/15 м2
Поверх: 21/25
Повноцінна 3-к квартира, з гарною інфраструктурою навколо будинку, Поруч метро Житомирська, Святошин. Магазини та ТЦ Xit Mall, Нова Пошта. Найкращій район Києва для комфортного проживання.
Квартира повністю утеплена, світла та простора, з вікон квартири відкривається гарний панорамний вид на місто. В під"їзді - консьєрж, 3 ліфти, у дворі - огороджений сучасний дитячий майданчик
Вартість: 90,5т USD найкраща серед 3-кімнатних квартир!
Телефонуйте, відповім на всі питання, що Вас цікавлять!
Також готовий запропонувати всі альтернативні варіанти у цьому будинку та місті Київ
Продається 3-кімнатна квартира, м. Київ, вул. Василя Стуса, 28 — БЕЗ КОМІСІЇ
Основні характеристики:
Загальна площа: 70,6 м²
Житлова площа: 40,6 м²
Кухня: 11,8 м²
Поверх: 10 з 10 (є технічний поверх)
Стан даху: відмінний, протікань немає
Планування:
Велика кімната — 17,5 м² (вікна у двір)
Середня кімната — 12,9 м² (вікна на вулицю, але без шуму)
Маленька кімната — 10,2 м² (вікна у двір)
Санвузол та ванна кімната — роздільні
Є побутова кімната, яку можна використати під:
пральну машинку
розширення ванної кімнати
збільшення площі середньої кімнати
Стан квартири:
Проведено косметичний ремонт
Встановлені металопластикові вікна, металеві вхідні двері
Часткова наявність меблів
Кухонний гарнітур та техніка Bosch: газова плита, духова шафа, холодильник
Новий бойлер Atlantic, пральна машинка Candy
Квартира готова до термінового заселення
Комунальні платежі:
Літо: 1600–2000 грн
Зима: 3500–4000 грн (залежно від потужності опалення)
Інфраструктура:
Метро Академмістечко — 5–6 хв пішки
Метро Житомирська — 6–7 хв
Поруч — банк, дитячий садок (3 хв)
ТЦ Академ Сіті, супермаркет VARUS, АТБ, Макдональдс
Спорткомплекс "Дія", Спорткомплекс "Наука" з басейном і тенісними кортами — 10–12 хв пішки
Тихий двір з дитячим майданчиком
Охайний під’їзд, приємні сусіди
Паркомісця біля будинку, є також платний паркінг (2–3 хв)
Юридична інформація:
На 2/3 частини квартири — документам більше 3 років
На 1/3 частину — менше 3 років
Виписка без проблем
Меблі та техніка залишаються
ВІЛЬНА ДЛЯ ЗАСЕЛЕННЯ
Умови продажу:
БЕЗ КОМІСІЇ
Готівка або безготівковий розрахунок
Нотаріус — є, оплата 50/50
Можливий невеликий торг
Додатково:
Відеоогляд квартири — наявний. Надсилається за запитом
Перегляди — за попередньою домовленістю
Пріоритетний час для перегляду — ПН-ПТ 17-30-19-00
Фото та відео відповідають дійсності
Прохання ДО ПОСЕРЕДНИКІВ на перегляди заради перегляду — не турбувати
ПЕРЕГЛЯД ТІЛЬКИ ДЛЯ РЕАЛЬНИХ ІНТЕРЕСАНТІВ
Академмістечко, бульвар Вернадського 65, 2-кімнатна квартира увага, кухня загального користування, 3 сусідки). житлова площа 16м2, балкон засклений (вагонка, шафки), квартира з ремонтом, вікна м/п, батареї, електрика-все замінено, є комора, пральна машина - все залишається (крім холодильника) меблі також. поруч зупинки транспорту, спортивний комплекс, басейн, тенісні корти, дитячий майданчик, кав’ярня, продуктовий магазин, відділення нової пошти, до метро 7 хвилин пішки, дві станції Академмістечко та Житомирська,
Продаж 1-кім. квартири в цегляному будинку, вулиця Доброхотова 7 ( Академмістечко).
Квартира загальною площею 31 м2, житлова 19 м2, кухня 6,5 м2. Санвузол сумісний: ванна, унітаз, бойлер. Нова пральна машина-автомат, холодильник, газова плита. Корпусні меблі, новий диван.
Будинок від Академії наук, «готельного типу» ( всі однокімнатні в будинку).
Тихий зелений двір, магазини, відділення нової пошти, відділення банків, метро ( Житомирська, Академмістечко).
Записуйтесь на перегляди.