Продаж 3-кімнатних квартир Дніпро

3 594 оголошення по 1 234 квартирах
$ 35 тис.
579 $/м²

Слобожанський проспект, 135

Лісопарк Дружби народів
Продам 3к квартира в Индустриальном районе, пр.Слобожанский 135 4/9 этаж, лифт работает. Преимущество: - три отдельные комнаты - вторая линия домов - центральное отопление ( рядом котельная) - счетчики - с мебелью и техникой Квартира реальная, готовы к быстрой продажи.
3 кімнати
з ремонтом
60.5 / 37.4 / 6.6 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1968 Рік будівництва
$ 138 тис.
1 767 $/м²

вулиця Короленка, Будинок

ТЦ Пасаж
Продам квартиру в Дніпрі ЖК «Женева» 3-тя секція, 3-й поверх. 2 спальні та 2 санвузли. Квартира двостороння. Простора кухня-вітальня з лоджією. Автономне газове опалення. Генератор на квартиру. Закритий комплекс, що охороняється, з власною інфраструктурою. Поруч «Дніпро-Арена» та центр міста. Фото оригінальні, є відео. Запрошую на перегляд. Телефонуйте.
3 кімнати
з ремонтом
78.1 / 35 / 15 м²
поверх 3 з 12
2022 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 35 тис.
547 $/м²

Мануйлівський проспект, 8

Залізничний вокзал
Продам 3-к квартиру, проспект Воронцова (Мануйлівський), 8. 10/10 поверх + технічний поверх, дах не тече. Три окремі кімнати. Проєкт чеський. Фото всі реальні, відео за запитом. Готові до швидкого продажу.
3 кімнати
без ремонту
64 / 38.1 / 8.3 м²
поверх 10 з 10
$ 280 тис.
2 074 $/м²

вулиця Володимира Вернадського, 35-Л

Площа Соборна
Квартира, де стиль промовляє першим. А комфорт — надовго залишається. 3 кімнати | авторський інтерєр із дизайнерськими акцентами від KINZO Уявіть простір, де можна… не поспішати. Де ранок починається з мякого світла на шторах, де червоний лак журнального столика виглядає як мистецтво, а кожна лінія — це не просто рішення, а настрій. У цій квартирі не роблять ремонт — тут створюють атмосферу. Кожна кімната говорить мовою текстур, світла та форм. І все — у тому самому стилі, який ви бачите на фото: сучасний артдеко зі східною пластикою та акцентами від KINZO. Розумний, красивий, не нудний. 🛋️ Планування для тих, хто знає, що таке простір • Кухня-вітальня — відкрита студія, де дихається легко, а живеться красиво. Світло проникає з двох сторін — панорамні вікна роблять свою справу. Повітря, простір, обєм. Тут не просто готують — тут живуть. • 2 окремі спальні — на своїх місцях, зі своїм ритмом. • Головна: з гардеробною, санвузлом і балконом із видом на внутрішній зелений парк. • Друга: світла, затишна, з приватною атмосферою. • 3 санвузли: • основний з ванною та душем, • гостьовий — із дизайнерською подачею, • технічний — із пральнею та госпблоком, прихований, зручний, як має бути. 🌿 Про комплекс — не просто преміум, а розумний комфорт • Закрита територія • Охорона 24/7, камери, відеоспостереження • Підземний паркінг • Власний парк всередині, зелений і приватний • Інфраструктура без шуму — але зі зручністю Це місце, де ви живете в місті, але ніби поза ним. Тиша, безпека й архітектурна повага до людини. 💎 Акценти від KINZO — коли дизайн говорить тихіше, але влучніше Оббивка, світло, текстиль, обєм. Це не просто дорогі матеріали — це почерк. KINZO — це мінімалізм із японською логікою та берлінською суворістю. Там, де інші роблять «красиво», вони роблять розумно, точно і доречно. Так у квартирі зявляється не просто інтерєр, а характер. 💰 Ціна: 320 000 $ Це квартира для тих, хто відчуває форму. І цінує її. Не просто «все є» — а все вже зроблено. Без зайвого. Без компромісів. Ідеальний простір, щоб розпочати новий етап — стильно, тихо, впевнено
3 кімнати
з ремонтом
135 / 65 / 27 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 18
2007 Рік будівництва
генератор
$ 145 тис.
1 160 $/м²

проспект Олександра Поля, 16

Парк ім. Лазаря Глоби
У продажу простора трикімнатна квартира в ЖК «Кіровський», розташована на зручному 4 поверсі. 📐 Загальна площа — 125 м² Продумане планування: ✔ дві окремі спальні ✔ велика простора вітальня ✔ функціональна кухня ✔ два санвузли ✔ гардеробна Квартира повністю готова до проживання — продається з усіма меблями та побутовою технікою. Усе залишається новим власникам. В оздобленні використані якісні матеріали: — натуральний паркет — теплі електричні підлоги в зонах плитки — встановлено 4 кондиціонери ⚡ Важлива перевага будинку Будинок обладнаний генератором, завдяки чому: ✔ завжди працюють ліфти ✔ функціонує котельня ✔ забезпечено водопостачання 🏢 Про житловий комплекс ✔ закрита територія, що охороняється ✔ дитячий майданчик ✔ дворівневий підземний паркінг ✔ зручне розташування в Центральному районі
3 кімнати
з ремонтом
125 / 78 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 23
2009 Рік будівництва
без комісії
$ 110 тис.
1 134 $/м²

вулиця Січових Стрільців, 143

ТРЦ Дафі
Продам чудову 3к квартиру в клубному будинку ЖК Артемівський (вул. Артема, 143) Поруч з парком Б.Хмельницького Розташована на 6-му поверсі 7 поверхового клубного будинку. Загальна площа 97 м2 Квартира спланована - Простора кухня-вітальня - Дві окремі спальні - Два санвузли - Гардеробна - Постірочна - Прихожа - Великий балкон 7 м2 з панорамними вікнами і видом на місто Квартира повністю укомплектована меблями і технікою. АВТОНОМНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ. СВІТЛО Є ЗАВЖДИ. Будинок клубного типу. Закрита зелена територія, з охороною. Підземний і наземний паркинг. Готові до будь якої форми оплати. Можна розрахуватися сертифікатами «Відновлення.
3 кімнати
з ремонтом
97 / 50 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 7
2014 Рік будівництва
$ 73 тис.
1 043 $/м²

ЖК GENEVE

ТЦ Пасаж
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
3 кімнати
без ремонту
70 / 59 / 8 м²
поверх 8 з 12
$ 134 тис.
959 $/м²

вулиця Володимира Антоновича, 26

Парк ім. Лазаря Глоби
Продам квартиру в центральному районі міста Дніпро. Вулиця Володимира Антоновича, будинок 26. Внизу проспекту О. Поля. Пішки можна дійти і до парку, і до скверу, і до театрів. Центр міста поруч, школа «Планета щастя» поруч, стадіон «Дніпро-Арена» поруч. Будинок цегляний, побудований у 1997 році будівельною компанією «Созидатель». У дворі є місце для авто та паркінг в оренду. У під’їзді консьєрж. Поверх девятий, але не останній. На майданчику всього дві квартири. Автономне газове опалення. Генератор. Нові кондиціонери. Дві спальні з лоджіями та видом на річку Дніпро. Простора вітальня з еркером. Кухня 23 м², також з лоджією. Для зручності — два санвузли. Світла, простора, у класичному стилі. Ремонт оновили кілька років тому. Фото оригінальні, є відео. Запрошую на перегляд. Телефонуйте.
3 кімнати
з ремонтом
139.7 / 73.7 / 23.5 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 10
$ 29.5 тис.
447 $/м²

вулиця Данила Галицького, 9-А

Продам 3 кімнатну квартиру на ж/м Західний вулиця Данила Галицького 9 . Квартира не кутова Знаходиться на 8/9 поверсі Площа 66/40/8 Є і лоджія і балкон Чеський проект Квартира під ваш індивідуальний ремонт. Поміняні 2 мпо, балконний блок, сантехніка в ванній кімнаті. Будинок ОСМД Гарна локація: поруч магазини, зупинка транспорту, ринок, АТБ, до центра міста 25 хвилин на автомобілі. Вартість квартири 30000$ Готові вислухати ваші пропозиції. Телефонуйте, ключі на руках.
3 кімнати
без ремонту
66 / 42 / 8 м²
блочна технологія
поверх 8 з 9
$ 40 тис.
667 $/м²

Світанкова вулиця, 4

Продаю красиву, затишну трикімнатну квартиру в Придніпровську. Тристороння, вдале планування. 1/2 поверх. На вікнах ґрати. 60 м². 2 окремі кімнати + кухня-студія 20 м². Газ у квартирі є, перекритий за непотрібністю. Санвузол роздільний, з вікном. У душовій оздоблювальний матеріал — скіналі. Електропроводка, труби, опалювальна система, вікна — усе нове. Звукоізоляція, кондиціонер. Усі стіни у квартирі обшиті гіпсокартоном, на підлозі керамограніт та дерево. Оздоблювальні матеріали всі якісні, дорогі. Стилізований ремонт не завершено, є можливість закінчити у власному стилі. У передпокої є комора, можна використовувати як гардероб. Затишний, тихий район. Двір доглянутий, із просторою парковкою. Поруч банно-спортивний комплекс "Терми" та фітнес-зал, ринок, супермаркет, школа, кінцева зупинка маршруток. Пляж на Дніпрі у двох кварталах. Є відео, за запитом. Ціна 40 000$
3 кімнати
з ремонтом
60 / 31 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 2
$ 108 тис.
1 421 $/м²

бульвар Слави, 45-Б

Парк розваг Лавіна
Продам 3-кімнатну квартиру. Жити в тиші, але в місті. Прокидатися у світлій квартирі, де все вже продумано до дрібниць. Повертатися туди, де справді комфортно. У ЖК SokolovSky Закрита територія, доглянуте подвіря, дитячий майданчик, зона відпочинку та літня зона з мангалом для зустрічей із близькими. Без зайвого шуму, без випадкових людей — тільки свій простір. Про квартиру: • 3-кімнатна, 76 м² • Дві окремі спальні • Простора вітальня з кухнею • Гардеробна • Повноцінний санвузол • Якісний ремонт • Автономне газове опалення • Водяна тепла підлога по всій квартирі (з окремою гребінкою) • Повна шумоізоляція • Сигналізація та охорона Квартира світла, затишна, з дуже хорошою енергетикою — та сама, куди заходиш і одразу розумієш: я вдома. Окрема фішка — вертикальний акваріум із підсвіткою та живими рибками біля кабінету. Деталь, яка створює атмосферу та робить інтерєр по-справжньому живим. +* Бонус: Усі меблі та техніка залишаються при продажу — заїжджай і живи без додаткових вкладень. * Ціна 108 000 $
3 кімнати
з ремонтом
76 / 32 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 12
2018 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 195 тис.
1 300 $/м²

вулиця Володимира Вернадського, 35-Б

Площа Соборна
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК «Вежі» Площа — 150 м² Пропонується до продажу простора квартира з великою панорамною терасою та гарним видом на місто. Формат житла для тих, хто цінує простір, світло та приватність. Продумане планування: • простора вітальня • окрема кухня, повністю укомплектована технікою • дві ізольовані спальні • два санвузли • гардеробна • пральня У квартирі виконано якісний ремонт з використанням натуральних матеріалів: паркет та плитка. Встановлено дорогі брендові меблі. Майстер-спальня оформлена в італійській неокласиці від фабрики Silik — витончене різьблення, благородні форми, гармонійний та цілісний інтерєр створюють атмосферу затишку і статусу. Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Телефонуйте для отримання детальної інформації та організації перегляду.
3 кімнати
з ремонтом
150 / 59 / 22 м²
поверх 18 з 25

Шукай квартиру по локації

$ 210 тис.
1 750 $/м²

Ливарна вулиця, 17

ТРЦ Мост Сіті
Унікальна квартира з панорамною терасою в центрі Дніпра | вул. Ливарна У продажу квартира, яку складно порівнювати з типовими пропозиціями. 9 поверх цегляного будинку — тиша над містом, максимум світла та один з найбільш атмосферних видів на набережну: Фестивальний причал і Монастирський острів прямо перед вами. Цей простір створювався для життя, а не для ремонту — продумано до інженерних деталей, і квартира продається повністю укомплектованою меблями та технікою. Планування • дві окремі спальні • простора вітальня • функціональна кухня з усією вбудованою технікою • два санвузли • перепланування узаконене Інтерєр виконаний у світлих тонах — квартира буквально наповнена повітрям та природним світлом. Стан — дуже охайний, усе збережено. Головна перевага — інженерія (рівень будинку бізнес-класу) • автономне газове опалення, двоконтурний котел • припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією повітря • рециркуляція гарячої води (гаряча вода одразу з крана) • система повного очищення та помякшення води + питний осмос • сигналізація та відеоспостереження • 2 броньовані вхідні двері Будинок додатково захищений: виконана гідроізоляція даху та утеплений техповерх. Вікна та тиша Віконні системи Schüco з потрійним склопакетом. Панорамне вікно висотою 5,5 м (алюміній) із зовнішнім склом 9 мм та броньованою плівкою — посилена шумоізоляція та безпека. Тераса — окрема історія Оглядова тераса з видом на воду та місто: • зона барбекю • садові мякі меблі • електрична тепла підлога (швидко висушує опади та створює комфорт навіть у прохолодну пору) • захисна ролета Це не просто балкон — це ще одна вітальня на відкритому повітрі. Квартира підійде тим, хто шукає готове, технічно продумане житло в центрі, де вже все зроблено: від інженерії до атмосфери. Такі обєкти зявляються вкрай рідко. Покази за попереднім записом.
3 кімнати
з ремонтом
120 / 49 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
2000 Рік будівництва
$ 48.8 тис.
800 $/м²

Севастопольська вулиця, 26-А

ТРЦ NEO PLAZA
Продам 3-кімнатну квартиру на вул. Севастопольська, 26А. Квартира розташована в одній із найзатишніших і найзатребуваніших локацій міста — тихий зелений двір, багато дерев, спокійна атмосфера і при цьому вся необхідна інфраструктура поруч. Комфортний 3-й поверх — ідеальний варіант без зайвої висоти та шуму. Будинок розташований всередині двору, тому в квартирі тихо і спокійно. Планування зручне та функціональне: три кімнати, просторий коридор, санвузол. Санвузол і коридор уже з ремонтом, у кухні та одній кімнаті виконано свіжий косметичний ремонт. Решта кімнат — в охайному житловому стані, що дає чудову можливість поступово створити інтерєр своєї мрії без необхідності робити все відразу. Квартира світла, тепла і дуже затишна, з приємною домашньою атмосферою. Чудово підійде як для сімї, так і для інвестиції під оренду. Переваги: • тихий зелений двір • зручний 3-й поверх • гарне планування • частково виконано ремонт • затишна атмосфера • чудова локація Телефонуйте та приходьте на перегляд — квартира справляє дуже приємне враження.
3 кімнати
без ремонту
61 / 41 / 6 м²
панельна технологія
поверх 3 з 5
можливий продаж по єОселя
$ 128 тис.
1 561 $/м²

вулиця Євгена Чикаленка, 3

ТЦ Наша Правда
У продажу трикімнатна квартира за 128 000$, при тому, що реальних вкладень тут значно більше. 📐 82 м² продуманого простору Капітальний авторський дизайнерський ремонт. Грамотне планування: — дві окремі спальні — простора вітальня з панорамними вікнами — функціональна кухня з обідньою зоною — два повноцінні санвузли Але цінність цієї квартири — не лише у зовнішньому вигляді. ⚙️ Технологічність та комфорт: ✔ інвертор резервного живлення ✔ система фільтрації та очищення води ✔ припливно-витяжна вентиляція ✔ продумана інженерія без компромісів Квартира повністю укомплектована. При продажу залишаються меблі та преміальна техніка. Це той рідкісний випадок, коли робили для себе, а не на продаж. Такі обєкти не потребують реклами — їх забирають ті, хто розуміє цінність.
3 кімнати
з ремонтом
82 / 38 / 26 м²
поверх 8 з 10
2024 Рік будівництва
$ 300 тис.
2 727 $/м²

Кулишівська вулиця, 38

ТЦ Пасаж
Продається 3-к студія в ЖК Комфорт Сіті Люкс з дуже дорогим ремонтом Усі вікна виходять у двір, є балкон з видом на басейн.
3 кімнати
з ремонтом
110 / 90 / 20 м²
поверх 4 з 5
2017 Рік будівництва
$ 55 тис.
955 $/м²

вулиця Юрія Кондратюка, 5

Продаж 3-кімнатної квартири ж/м Червоний Камінь, вул. Юрія Кондратюка (Комунарівська) поруч метро та набережна КВАРТИРА З ЄВРОРЕМОНТОМ Частково укомплектована меблями та технікою - Загальна площа квартири: 57,6 м² Розділена на 2 окремі спальні та залу - Кімнати: 10,3 м² та 12,3 м² (Одна кімната має вихід на лоджію) - Зала: 16,9 м² - Кухня: 7,5 м² (мебльована та має необхідну техніку) Холодильник, нова газова плита, мікрохвильова піч - Суміжний санвузол: 3,2 м² (пральна машина, бойлер) - Комора - Коридор - По всій квартирі МПВ (окрім лоджії) - Поверховість: 9/9 (є технічний поверх) - Встановлено всі лічильники У пішій доступності знаходиться все необхідне для комфортного життя (АТБ, VARUS, аптеки, продуктові кіоски, магазини, McDonald’s, метро, набережна тощо) У дворі є паркувальні місця для автомобіля та дитячий майданчик За додатковою інформацією телефонуйте за вказаним номером З повагою, Катерина
3 кімнати
з ремонтом
57.6 / 39.5 / 7.5 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
$ 116 тис.
1 526 $/м²

вулиця Михайла Грушевського, 53

ТРЦ Cascade Plaza
Продаж сучасної 3-кімнатної квартири у прицентральному районі — на вул. Грушевського! Усе, як ви любите — цегляний будинок, невисокий поверх, автономне газове опалення, сучасний дизайнерський ремонт! Квартира простора, світла та дуже тепла! Розташована на 2-му поверсі з 4-х. Некутова. Двостороння. Будинок — цегляна товстостінна «сталінка» із залізобетонними перекриттями. Високі стелі та великі віконні отвори додають квартирі відчуття «повітря». Загальна площа 76 м² комфортно спланована в затишну дитячу, простору батьківську спальню, кухню-вітальню для сімейних обідів або посиденьок із друзями. Є балкон. Суміщений санвузол із ванною. Багато місць для зберігання. Автономне газове опалення та кондиціонери в кожній кімнаті забезпечать новим власникам комфортний клімат у квартирі в будь-яку пору року, а із системою альтернативного безперебійного електроживлення MUST (інвертор 6 кВт + батарея 5.1 кВт) ви не помітите вимкнень електрики, якщо вони знову повернуться)) Під час ремонту в квартирі замінено абсолютно всі комунікації, встановлено високоякісні вікна Rehau, а також виконано шумоізоляцію та утеплення, що робить ваше нове гніздечко максимально енергоефективним. Вбудована кухня повністю укомплектована кухонною побутовою технікою (мікрохвильова піч, духова шафа, посудомийна машина, газова варильна поверхня, витяжка, холодильник, кавомашина). Продаж із меблями та технікою (забирають кутовий диван і телевізор із вітальні, диванчик із батьківської спальні та телевізор із дитячої). ___ Відеодомофон. Закритий доглянутий затишний двір із дитячим майданчиком і можливістю паркувати авто. Упорядковане укриття з трьома входами/виходами, у яке можна спуститися прямо з під’їзду. Класні дружні сусіди. У власності понад 3 роки. Власник готовий розглянути можливість продажу за безготівковим розрахунком. Є відеоогляд — перешлю за запитом. Запрошую на презентацію. 116 000 $ Фахівець із нерухомості Лілія Федоткіна АН Home Dev вул. Ливарна, 4
3 кімнати
з ремонтом
76 / 32.4 / 27 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 4
можливий продаж по єОселя
$ 125 тис.
1 645 $/м²

вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а

ТЦ Пасаж
3-кімнатна видова квартира в ЖК Моцарт (Mozart), Центр Преміальний клас у самому центрі міста. Введений в експлуатацію. Поверх — 9, поверховість — 12. Площа — 76 м². Вікон — 12. Висота стелі — 3 м. Стан після будівельників. Вільне планування. Планується в кухню-студію та 2 спальні. Панорамне скління. Автономне опалення. Система доочищення води. Закритий двір. Генератор — ліфт працює. Ціна 125 000$ З повагою, Анастасія Коломієць Рада Вас чути:
3 кімнати
без ремонту
76 / 50 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 12
2023 Рік будівництва
$ 56 тис.
776 $/м²

проспект Дмитра Яворницького, 34

ТРЦ Cascade Plaza
Продам 3-к квартиру в центрі міста, Нагірка перехрестя просп. Дмитра Яворницького та вул. Володимира Вернадського + Квартира розташована в добротному цегляному будинку. У відмінній локації! 10 хвилин пішки до «Пасажу», «Мінори», парку Шевченка + 3-й поверх 4-поверхового будинку + високі стелі 3,2 м + Загальна площа 72,2 м², кухня 11,6 м² + будинок розташований у глибині двору, не чутно шуму від проспекту + двір закритий, просторий, є можливість паркувати авто + стан – під капітальний ремонт. Але квартира дуже охайна та затишна! З хорошою енергетикою + тепла взимку та прохолодна влітку + вся інфраструктура поруч, центр міста! + згодні на всі види розрахунків Телефонуйте, з повагою Міла Закірбаєва
3 кімнати
без ремонту
72.2 / 49 / 11.6 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
без комісії
$ 315 тис.
2 561 $/м²

вулиця Лазаряна, 1

ТРЦ NEO PLAZA
РОЗКІШНА 3-КІМНАТНА КВАРТИРА У ТОПОВІЙ ЛОКАЦІЇ ДНІПРА — ДІІТ, вул. Лазаряна, Гагарина БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!! Пропонується до продажу ексклюзивна 3-кімнатна квартира площею 123 м² у престижному районі ДІІТ, у парковій зоні, поруч із відкритим басейном. Це простір для тих, хто цінує комфорт, статус, безпеку та якість життя. Квартира вражає своєю атмосферою та продуманим плануванням: • три окремі просторі кімнати • велика кухня — 16 м² • два санвузли — ванна та душова • просторий коридор • високі стелі • балкон із неймовірним видом на Дніпро У квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів: • натуральний паркет • декоративна миюча штукатурка • електрокамін • вбудований сейф • меблі та техніка преміум-класу Будинок малоповерховий — лише 3 поверхи, що забезпечує тишу та приватність. Дах додатково утеплений та оброблений поліестероном. Навколо — зелений двір, парк і приємна атмосфера для комфортного життя. Для вашого комфорту та безпеки: • ОСББ • відеодомофон • відеоспостереження • власне укриття • оптоволоконний інтернет Головна перевага квартири — повна автономність: • інвертор 5 кВт • 4 акумулятори • система резервного живлення Квартира продається з усіма меблями та технікою — повністю готова для життя без додаткових вкладень. А майбутнього власника чекає приємний і дуже актуальний сюрприз. Такі об’єкти — велика рідкість на ринку нерухомості Дніпра. Телефонуйте та записуйтесь на перегляд — ця квартира варта вашої уваги. тел.0675881743,0505045790
3 кімнати
з ремонтом
123 / 72 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
$ 99 тис.
934 $/м²

вулиця Володимира Антоновича, 4

Парк ім. Лазаря Глоби
Зявилася у продажу простора, світла квартира з унікальним узаконеним переплануванням, яка має три окремі кімнати та два санвузли. Авторський дизайн квартири. Квартира розташована на вул. Володимира Антоновича (колишня вулиця Свердлова), з гарним панорамним краєвидом, район пр. О. Поля, поруч парк Глоби, при виході з двору через дорогу школа «Планета Щастя». Навколо жодного шуму. Шикарне місце розташування будинку. У пішій доступності пр. О. Поля, школа «Планета Щастя», дитячі садки, стадіон «Дніпро-Арена», офісні приміщення, магазини, лікарні, ТРК, до центру 5 хвилин пішки, парки. Хороша та зручна транспортна розвязка. Загальна площа квартири 106 кв. м, житлова площа 65 кв. м, кухня 9 кв. м, два санвузли у квартирі. Дві великі лоджії. Добротна столярка. Розташована на 6 поверсі 14-поверхового цегляного будинку. Три окремі великі кімнати, комора, є кондиціонери, взимку у квартирі тепло завдяки утепленню. У двох кімнатах вихід на лоджії з гарним краєвидом. Шум від дороги не чутно. Є охоронна сигналізація та відеоспостереження. Усе продумано до дрібниць. Квартира двостороння, утеплена ззовні. Будинок цегляний 1974 року побудови, два ліфти, ЖЕК, є запасний пожежний вихід сходами. Фото не передають стан і масштаб квартири, тому телефонуйте і поїхали дивитися. Реально хороший варіант для сімї.
3 кімнати
з ремонтом
106 / 65 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 14
1984 Рік будівництва
$ 46 тис.
657 $/м²

вулиця Набережна Перемоги, 108 к3

Прибрежний сквер
Продам 3-к квартиру на Набережній Перемоги, 108! Загальна площа 70 м², кухня 10 м². Є балкон і лоджія. Стан житловий, в одній спальні зроблено косметичний ремонт. Ремонт у підїзді, новий ліфт, доглянута прибудинкова територія. Поруч із будинком зупинка, магазини, Набережна. Телефонуйте, записуйтесь на перегляд.
3 кімнати
без ремонту
70 / 48 / 10 м²
панельна технологія
поверх 6 з 9
$ 133 тис.
2 046 $/м²

Зоряний бульвар, 1м

ТРЦ Дафі
Продам нову стильну квартиру в ЖК Грані. Загальна площа 62 квадратних метри. Спланована в дві окремі спальні, кухню студію, закритий балкон для роботи чи релаксу. Виконано авторський ремонт з використанням якісних матеріалів. Все продумано до дрібниць для зручності та комфорту. Укомплектована меблями та технікою. Встановлено три кондиціонери, зоновано тепла підлога. Завдяки світловим акцентам можна зробити атмосферу під Ваш настрій. Комплекс бізнес класу, повністю заселений, автономне живлення. Поруч ТЦ Дафі, парк їм. Богдана Хмельницького, проспект Науки, ринок, школа, дитсадок. Квартира готова зустріти щасливих власників!
3 кімнати
з ремонтом
65 / 35 / 16 м²
поверх 6 з 24
2020 Рік будівництва