Продаж квартир вулиця Героїв 128-ї Бригади, Ужгород
62 оголошення по 24 квартирах
3.6 млн грн
46 656 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади,
Боздоський парк
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Крона
Переваги:
• розташування ( ЖК Krona house, поряд розвинена інфраструктура, ТЦ, супермаркети , відділення пошти та зупинка транспорту)
• опалення індивідуальне електричне
• бойлер
• високі стелі ( 2.9 м)
• паркова зона
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Крона. Планування передбачає дві ізольовані кімнати, кухню та суміщений санвузол. У квартирі вже встановлено котел і бойлер, енергозберігаючі панорамні вікна та надійні вхідні двері.
Комплекс має закриту територію з сучасною системою відеоспостереження, що забезпечує високий рівень безпеки. Для комфортного дозвілля облаштовані зелені зони, дитячі та спортивні майданчики.
Krona House розташований у зручному районі з добре розвиненою інфраструктурою: поруч знаходяться торгові центри, супермаркети, поштові відділення. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста.
В наявності є схожі обєкти, що не рекламуються. Якщо зацікавило - пишіть в особисті або телефонуйте
Також за номером є телеграм
Комісія агенції від вартості обєкту оплачується додатково
#1688
2 кімнати
без ремонту
78 / 22 / 25 м²
поверх 2 з 9
3.3 млн грн
57 943 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади, 26
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🔴 Продаж 2-кімнатної квартири 🔴
📍 м. Ужгород, вул. 8 Березня
✨ Квартира з чудовим видом на озеро
✔️ Загальна площа — 57.5 м²
✔️ Поверх — 9/9 (є технічний поверх)
✔️ Газове опалення
✔️ Ліфт
✔️ Санвузол роздільний
🏡 Комфортна квартира у хорошому районі міста — поруч магазини, зупинки та вся необхідна інфраструктура.
✅ Продаж можливий по державних програмах
💰 Ціна — 75 000$
📞 050-604-39-01 Вероніка
2 кімнати
з ремонтом
57.5 / 28.4 / 8.1 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.6 млн грн
47 634 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади,
Боздоський парк
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Крона
Переваги:
• опалення індивідуальне електричне
• бойлер
• високі стелі ( 2.9 м)
• бойлер
Продаж 1-кімнатної квартири в сучасному житловому комплексі Krona House. Квартира має вільне планування, що дає можливість створити комфортний простір відповідно до власних побажань. Завдяки встановленим панорамним вікнам у приміщенні багато природного світла, також в квартирі є вихід до просторого балкону.
Комплекс має сучасну закриту територію з відеонаглядом, що гарантує безпеку мешканців. Паркові зони та облаштовані дитячі і спортивні майданчики створюють чудові умови для активного дозвілля та відпочинку. Krona House розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою, що забезпечує максимальний комфорт для мешканців. Поруч знаходяться торгові центри, супермаркети та відділення пошти. Зручна транспортна розв’язка забезпечує легкий доступ до будь-якої точки міста.
Також за номером є телеграм
Комісія агенції від вартості обєкту оплачується додатково
1 кімната
без ремонту
54.77 / 15 / 12 м²
поверх 9 з 9
3.1 млн грн
53 322 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади, 3
Залізничний вокзал
ЖК ЛАЙТ ПАРК, Ужгород
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири в новому ЖК Light Park
Переваги:
• Розташування (ЖК Light Park , магазини, аптеки, кафе та ресторани)
Опис:
Продаж 2-кімнатної квартири, в сучасному житловому комплексі Light Park.Квартира має функціональне зонування: простору кухню, дві затишні спальні, суміжний санвузол та балкон. Панорамні вікна та стеля висотою 2.9 м забезпечують максимум світла та простору. Житло здається з чистовою стяжкою підлоги та цементною штукатуркою стін. Встановлено індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел та батареї), розведено воду, каналізацію та електроенергію. Встановлені всі лічильники. ЖК "Лайт Парк" - це поєднання міського комфорту та заміського спокою. Комплекс зведений за монолітно-каркасною технологією (стіни з цегли паротерм 25 см, утеплення мінватою).
Заявлена дата вводу в експлуатацію: 4 кв. 2026
За детальною інформацією телефонуйте
Також за номером є телеграм
Комісія агенції від вартості обєкту оплачується додатково
#1848
2 кімнати
без ремонту
57.45 / 32.34 / 18 м²
поверх 5 з 5
3 млн грн
46 879 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади, 31
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира по в. Героїв 128-і Бригади( колишня вулиця 8 Березня) в панельному будинку. Квартира некутова, світла, тепла.
Встановлено автономне газове опалення, є всі лічильники, стан житловий.
Ліфт працює, в будинку створено ОСББ.
Пропозиція від ріелтора
3 кімнати
без ремонту
64.9 / 40 / 8 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
2.3 млн грн
57 543 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади,
Боздоський парк
Продаж 1,5к квартири у ЖК Крона
Площа: 40,15 м2
Поверх: 5/9
Електро опалення
Квартира знаходиться у чудовій локації, поруч вся необхідна інфраструктура, супермаркети, аптеки, садочки, школи, зупинка транспорту.
52 000$ ( 1295$ / м2 )
1 кімната
без ремонту
40.15 / 15 / 14 м²
поверх 5 з 9
Обрати розташування квартири
3.8 млн грн
64 030 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади, 35
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
✅Продаж 2-х кімнатної квартири в м. Ужгород по вул. Героїв 128 Бригади✅
Поверх 2/9
Загальна площа 59 м2
Опалення індивідуальне газове
Санвузол суміжний
Гарний, якісний ремонт
Вся інфраструктура поруч
Ціна 85 000$
📞0991146753 Неллі
АЛЬЯНС - агентство нерухомості
2 кімнати
з ремонтом
59 / 33 / 9 м²
поверх 2 з 9
3.8 млн грн
49 856 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади,
Боздоський парк
🏡 Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК “Крона” | Новий район
✨ Простора квартира в сучасній новобудові комфорт-класу. Ідеальний варіант для сім’ї або вигідної інвестиції.
📍 ЖК “Крона”, Новий район
📐 Загальна площа — 78,17 м²
🍽 Простора кухня — 25 м²
🏢 1 поверх із 8
🛏 3 кімнати
🛋 Вільне планування — можливість реалізувати власний дизайн
🔥 Індивідуальне електроопалення
🏗 Введення будинку в експлуатацію — 2026 рік
🎁 Котел входить у вартість
✅ Переуступка
💰 Ціна: 86 600 $
🌿 Великий балкон та продумане планування забезпечують комфорт і простір для життя.
3 кімнати
без ремонту
77.17 / 40 / 25 м²
поверх 1 з 9
3.8 млн грн
64 030 грн/м²
вулиця Героїв 128-ї Бригади, 3
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-х кімнатної квартири
Поверх 2/7
Кімнати окремі
С/в суміщено
Опалення газове
Зручне розташування: садок,школа,зупинки ,магазини,ринок
2 кімнати
з ремонтом
59 / 38.8 / 10 м²
поверх 2 з 7
можливий продаж по єОселя