Будинок розташований в районі ресторана Роксолана. Всі зручності. Потребує ремонту. Заізд для автомобіля. Квартира вільна.

2-х кімн. вул Тихорецька 2\2 всі зручності. двір гараж

Будинок розташований в районі вул. Московськоі Олімпіади (Роксолана). Всі зручності. Газова колонка. Кімнати прохідні Місце для автомобіля.

2-х кімн кварт.1\2 вул. Тихорецька 42,0 м кв. всі зручності.

Чудова квартира в спокійному районі, по вул.Тихорецька (Кемпінг) У квартирі зроблено ремонт 5 років тому. Замінена електромережа, труби водопостачання та водовідведення. Наразі - гарний жилий стан. Опалення - двоконтурний газовий котел. Квартира з фасаду утеплена. З додаткових переваг - є невелика ділянка для садових забаганок. Є можливість поставити авто, є невеликий сарай. Поруч з будинком зупинка транспорт ( маршрут 31, 30 , 33, 33А, тролейбус 4) В 10-ти хвилинах знаходиться уся необхідна інфраструктура: магазини, кавярні, аптеки, зупинка"Фастівська", банкомат. Все що необхідно для зручного проживання. Квартира для тих, хто мріє про спокій та гармонію. Чудові сусіди, гарна локація. Телефонуйте, влаштуємо огляд у зручний для вас час!

Тихорецкая улица, 22, Черновцы, Черновицкая 36000.0 USD

Географія Чернівці