Продаж квартир вулиця Донорська, Одеса
10 оголошень по 2 квартирах
$ 33 тис.
1 500 $/м²
вулиця Донорська, 1
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира студія, 22.3 кв м. Стеля 3,20 м.
2 ст Великого Фонтану.
На розі Канатної та Лесі Укаїнки (колишня Гагаріна).
Затишна квартира з дизайнерським ремонтом.
В квартирі є все необхідне для комфортного життя: кондиціонер, холодильник, пральна машинка, бойлер, варочна поверхня, витяжка, телевізор, розкладний диван, дві місткіх шафи, душова кабіна, енергонезалежний інтернет GPON .
1 кімната
з ремонтом
22 / 14 / 4 м²
поверх 2 з 3
$ 32.5 тис.
1 477 $/м²
вулиця Донорська, 1
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
37963 Продам однокомнатную квартиру на Фонтане.
Общей площадью 22 кв.м. Квартира с капитальным ремонтом — всё продумано для комфортного проживания на компактной площади.Расположена на среднем этаже, полностью укомплектована мебелью и техникой, можно заехать сразу после сделки или начать сдавать без дополнительных вложений.
Дом находится в востребованной локации рядом с морем и прогулочными зонами. В шаговой доступности магазины, супермаркеты, остановки транспорта и вся необходимая инфраструктура. Отличный вариант для жизни у моря или стабильной аренды.
1 кімната
з ремонтом
22 / 18 / 4 м²
блочна технологія
поверх 2 з 3
Оголошення в радіусі 500 м
917 оголошень по 318 квартирах$ 63.5 тис.
1 331 $/м²
проспект Лесі Українки, Будинок 4
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Одна з найкращих локацій!
Парк Перемоги
Пр-т Лесі Українки ( Пр-т Гагаріна)/ пр-т Шевченка
ЖК 4 сезона
До продажу пропонується однокімнатна квартира
Без ремонту
Вільне планування
Еркерне панорамне скління, що робить квартиру світлою!
Красивий вид із вікна на парк Победы та море!
Квартира загальною площею 47.7 м2
Сам комплекс закритого типу
Є підземний великий паркінг
Розвинена інфраструктура, у комплексі є магазини, кав'ярні, відділення Нової пошти, салон краси тощо
У пішій доступності парк Победы та парк обл.адміністрації, а також хороша транспортна розв'язка, до моря 10 хвилин пішки!
Це чудова інвестиція, як для життя, так і під орендний бізнес!
1 кімната
без ремонту
47.7 / 20 / 25 м²
поверх 22 з 25
2024 Рік будівництва
$ 35 тис.
787 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 40
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кімнатна квартира на 1-й станції Фонтану - відмінний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт на свій смак.
Вулиця Середньофонтанська. Нефасадний будинок, некутова квартира, комфортабельний 3-й поверх.
Квартира вже підготовлена до ремонту: частково виконано чернові роботи, вивезено будівельне сміття, зроблено стяжку підлоги, замінено вікна на металопластикові, оновлено введення комунікацій. Балкон буде засклений.
Планування можна зробити саме таким, як вам потрібно: дві окремі кімнати або спальню з просторою кухнею-вітальнею.
До центру міста та моря всього кілька хвилин, поряд вся необхідна інфраструктура та зручна транспортна розв'язка.
Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвестицій з подальшою здачею в оренду.
Код: 493121
2 кімнати
без ремонту
44.5 / 28 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 120 тис.
2 000 $/м²
Канатна вулиця, 122а
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАМ 2-кімнатну квартиру в ЖК «МАНДАРИН» (Канатна / пр-т Гагаріна / 2 ст. Фонтану), ремонт 2023 року (робили для себе, не на продаж), шикарний вид на місто та море. Сучасний дизайн інтер’єру, продумані колірні та стильові рішення, дороге оздоблення, всі меблі та світильники з Італії, вбудована кухня, величезна шафа-купе 4,5 м, повний комплект побутової техніки, картини. Квартира готова для життя з першого дня.
2 кімнати
з ремонтом
60 / 30 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 24
2019 Рік будівництва
$ 68 тис.
1 122 $/м²
проспект Лесі Українки, 23/3
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 482075. АН "Атланта".
3 кімнатна квартира на проспекті Лесі Українки (Гагаріна).
Розташована на потрібенному 2 поверсі 5 поверхового будинку.
Стан-житловий, укомплектована меблями та технікою.
Планування дозволяє зробити 3 окремі кімнати.
Матеріал будівництва будинку-бетонні блоки.
Розташування будинку-2 станція Б Фонтану, в 2 кварталах від Французького Бульвара.
Телефонуйте-організуємо перегляд у зручний час.
3 кімнати
з ремонтом
60.6 / 43.2 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
$ 55 тис.
733 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 30а
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 3-кімнатна квартира в Приморському районі.
На вулиці Середньофонтанській / Сегедській.
Цегляний спецпроєкт із бетонними перекриттями.
Квартира у житловому, хорошому стані.
Знаходиться на 1 поверсі / 5-поверхового будинку.
Рідкісне планування з 3 балконами з кожної кімнати, перероблені у велику лоджію площею 6 м² та 1 балкон, усе засклено.
Є власний палісадник!
У дворі є місце для авто.
Квартира підходить під державні програми та єВідновлення.
Телефонуйте просто зараз!
3 кімнати
з ремонтом
75 / 32 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
$ 120 тис.
1 188 $/м²
проспект Лесі Українки, 19-А
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам!!
ЖК 4 Сезони (БК Будова)
Кухня-вітальня, дві спальні
Лоджія, гардеробна
Квартира під чистове оздоблення
Закритий комплекс під охороною
Генератор на будинок, бомбосховище в кожній секції
3 кімнати
без ремонту
101 / 35 / 38 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 25
2019 Рік будівництва
$ 48 тис.
1 116 $/м²
Середньофонтанський провулок, 16/18
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 2 кімнатна квартира у Приморському районі. Район парк Космонавтів/Середньофонтанська. Квартира з ремонтом . Кімнати окремі, є кладовка, багато місць для зберігання речей! Дуже гарний ремонт! На полу плитка, ламінат, балкон засклений! Газова плита! Будинок спецпроект, три квартири на поверсі! Двостороння, усі вікна виходять у затишний двір! Чистий підʼїзд, гарні сусіди! Стан квартири заходь та живи! Поруч є супермаркети, парк, зупинки транспорту, гімназія та інше! Гарне транспортне сполучення, Телефонуйте, ми готові до діалогу!
2 кімнати
з ремонтом
43 / 26.1 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
без комісії
$ 68 тис.
895 $/м²
проспект Лесі Українки, 16/4
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сталінка в одній із найкращих локацій Одеси!
Пропонується до продажу квартира в добротному сталінському будинку — поєднання надійної якості будівництва, високих стель та комфортного розташування.
Головна перевага — локація. У пішій доступності парк і бювет, де можна щодня гуляти та відпочивати. До моря всього 15 хвилин. Поруч знаменитий ринок «Привоз», супермаркети, школи, кафе та вся необхідна інфраструктура.
Відмінна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися до будь-якого району міста, а до Дерибасівської — всього 10 хвилин.
Переваги квартири:
• міцний сталінський будинок;
• високі стелі та просторі кімнати;
• тихий зелений двір;
• зручний середній поверх;
• можливість облаштувати автономне опалення завдяки газовій колонці;
• популярний район для життя та оренди.
Квартира підійде як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.
3 кімнати
без ремонту
76 / 50 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
$ 145 тис.
1 559 $/м²
Канатна вулиця, 122а
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 3-кімнатна квартира з гарним ремонтом у новому ЖК МАНДАРИН/Приморський район
Приголомшливий вид на море та місто!
Найпопулярніше планування:
- три окремі просторі спальні правильної форми
- окрема кухня з розкритою лоджією
- суміщений санвузол
У квартирі виконаний сучасний гарний ремонт у приємних тонах, який робили для себе, не заощаджуючи на матеріалах. Продумано функціональність простору.
Система «Розумний дім» із контролем через гаджети дозволить Вам максимально заощадити на комунальних платежах.
Будинок підвищеного комфорту із закритою територією, що охороняється.
Упорядкована прибудинкова територія зі зручними місцями для відпочинку.
На території передбачено підземний паркінг.
Шикарне розташування комплексу у престижному районі міста.
Жвавий район із розвиненою інфраструктурою. Поруч є все для комфортного проживання: торгово-розважальні центри, супермаркети, школи, вищі навчальні заклади, море в пішій доступності! Історичний центр міста за 5 хвилин їзди на автомобілі. Через дорогу зелена зона, близько сквер із дитячими атракціонами, фонтаном та місцями для відпочинку.
Чудова локація як для життя!
Пропозиція варта Вашої уваги!
Телефонуйте!
3 кімнати
з ремонтом
93 / 49 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 26
2019 Рік будівництва
генератор
$ 160 тис.
1 553 $/м²
проспект Лесі Українки, Будинок 4
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 3-кімнатна квартира площею 103 м² у сучасному житловому комплексі «4 Сезони». Квартира розташована на 14 поверсі 25-поверхового будинку, введеного в експлуатацію у 2020 році.
Квартира виконана за авторським дизайн-проєктом. Простора кухня-вітальня площею 30 м², дві окремі кімнати, два санвузли, гардеробна, балкон і лоджія створюють комфортний простір для життя всієї родини.
Житло повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою. У квартирі залишаються холодильник, варильна поверхня, мікрохвильова піч, посудомийна та пральна машини. Встановлено кондиціонери, телевізор, швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Для комфорту та безпеки мешканців у будинку працюють консьєрж, охорона, відеоспостереження, пожежна сигналізація, система «розумний будинок», автономний електрогенератор, пасажирський і вантажний ліфти. Передбачено підземний та гостьовий паркінги.
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться центр міста, парк, дитячі майданчики, аптеки, медичні заклади, відділення пошти та все необхідне для комфортного життя.
Основні характеристики:
ЖК «4 Сезони»;
14 поверх із 25;
загальна площа — 103 м²;
кухня-вітальня — 30 м²;
3 окремі кімнати;
2 санвузли;
авторський ремонт;
квартира повністю мебльована та готова до заселення;
тип угоди — переуступка.
Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію та домовитися про перегляд.
3 кімнати
з ремонтом
103 / 60 / 30 м²
поверх 14 з 25
2024 Рік будівництва
генератор
$ 90 тис.
1 257 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 35
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-х кімнатної квартири в ЖК Апельсин, від БК Будова
Всі три кімнати окремі
Комплекс комфорт-класу від забудовника «Будова», розташований у Приморському районі на вул. Середньофонтанська
Локація вирізняється чудовою транспортною розв'язкою, близькістю до парку Космонавтів, супермаркетів, шкіл та зручним доступом до центру міста, Фонтану та Черемушок за 15 хвилин.
Квартира знаходиться на 21 поверсі, на ліфт є генератор, працює за графіком
Закритий двір
Загальна площа 71,6кв.м, залишаються всі меблі і техніка
Документи перевірені
Швидкий показ
По запросу є відео
3 кімнати
з ремонтом
71.6 / 39 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 24
2017 Рік будівництва
$ 45 тис.
789 $/м²
Сегедська вулиця, 3
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3к. квартиру по вул. Сегедській кут проспекту Лесі Українки. Будинок блочно-кірпічний.
Квартира загальною площею 57кв.м., планування суміжно-роздільне.
Стан квартири, під ремонт. Квартира дуже тепла та світла.
Дуже чистий під'їзд,
Гарний і зелений двір.
Поряд школа, дитячий садочок, магазини. Гарна транспортна розв'язка.
213-386-602
3 кімнати
без ремонту
57 / 30 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
$ 79.9 тис.
878 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 35
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 3-кімнатна квартира у стані від будівельників у житловому комплексі «Апельсин».
Квартиру можна придбати за програмою «єВідновлення».
Квартира складається з трьох окремих кімнат та просторої кухні. Два санвузли, два балкони.
Такі квартири — рідкість на ринку. Будинок давно зданий та заселений.
Закрита, упорядкована прибудинкова територія, швидкісні ліфти (два пасажирські та один вантажний).
Консьєрж-сервіс. Підземний паркінг.
Зручне розташування будинку, близько до моря та центру міста.
Телефонуйте, пропозиція обмежена.
3 кімнати
без ремонту
91 / 45.1 / 14.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 23
2017 Рік будівництва
$ 57 тис.
1 213 $/м²
проспект Лесі Українки, Будинок 4
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокімнатну квартиру в ЖК "Чотири сезони" на проспекті Лесі Українки (пр-т Гагаріна). Вільне планування, 47 кв. м. Квартира розташована на 14-му поверсі. Панорамне скління. Планується у спальню та кухню-студію. Є вид на море. Закрита територія, що охороняється. Гарна транспортна розв'язка. Поруч парк, до моря 15 хвилин пішки.
1 кімната
без ремонту
47 / 20 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 25
2024 Рік будівництва
$ 120 тис.
1 188 $/м²
проспект Лесі Українки, 19-А
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу квартира з гарним видом на місто та море у престижному житловому комплексі «Чотири сезони» від надійного забудовника «Будова».
Будинок зданий та активно заселяється.
Квартира з незакінченим ремонтом, ремонт виконано на 50 %.
Стіни підготовлені під чистове оздоблення (декоративну штукатурку або шпалери).
У санвузлах встановлено сантехніку фірми Grohe, інсталяцію, ванну, змішувачі. Є два нових бойлери.
Зроблено розведення німецької електрики та сантехніки. Виконано трасу для двох кондиціонерів, встановлено підвіконня.
У великому санвузлі встановлено систему «тепла підлога».
Закрита територія. До парку Перемоги 10 хв пішки. Навпроти комплексу розташований сквер із зонами відпочинку. Чудова транспортна розв'язка у будь-який кінець міста.
Телефонуйте, приходьте на перегляд.
2 кімнати
без ремонту
101 / 33 / 39.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 25
2019 Рік будівництва
$ 58 тис.
1 234 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 35
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 1-кімнатна квартира в ЖК «Апельсин», вул. Середньофонтанська.
Ліквідний формат: квартири такої площі в Приморському районі мають найвищий попит на ринку.
Квартира розташована на 20-му поверсі.
Загальна площа 47,5 м².
У квартирі виконано євроремонт, укомплектована меблями та технікою.
Є вид на місто та море.
Престижна локація: Приморський район, легкий доступ до центру міста, Фонтану, Черемушок та Аркадії.
Безпека та комфорт: закрита прибудинкова територія, що охороняється, система відеоспостереження та підземний паркінг.
Інфраструктура «під рукою»: у кроковій доступності ТЦ Fontan Sky, кінотеатр, супермаркети, школи та залізничний вокзал.
Відмінний варіант як для себе, так і під готовий орендний бізнес із гарантованим доходом.
Телефонуйте, організуємо показ!
396042-24 (код об'єкта в нашій базі).
1 кімната
з ремонтом
47 / 25 / 11 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 23
2017 Рік будівництва
$ 34 тис.
731 $/м²
Місячний провулок, 3
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в районі 2-ї ст. Великого Фонтану в блочно-цегляному теплому будинку.
Місячний пров./ Сегедська.
Парадна після ремонту.
Кімнати суміжні, балкон.
Максимально комфортний район як для життя, так і для прибуткового орендного бізнесу: піша доступність найкращих пляжів Одеси, Юридичної Академії, дендропарку Перемоги, близькість Аркадії. Велика кількість різноманітних торговельно-розважальних та культурно-освітніх центрів, транспорт у будь-яку точку міста.
Телефонуйте!
477107-7 (Код об'єкта в нашій базі).
2 кімнати
без ремонту
46.5 / 28 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
$ 42.5 тис.
988 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 43
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ця квартира шукає своїх власників!
Одеса по Середньофонтанська 43.
Загальна площа квартири — 43 кв.м. Житлова площа становить 30 кв.м. Площа кухні становить 6 кв.м. Суміжний санвузол. З балконом.
Поверх: 2/5.
У квартирі індивідуальне опалення. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Інтернет проведено.
Техніка та меблі до ваших послуг.
2 кімнати
з ремонтом
43 / 30 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 89 тис.
1 780 $/м²
Канатна вулиця, 122-Б
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в престижному приморському районі м. Одеса. Загальна площа 50 м². В квартирі виконаний дуже якісний новий ремонт у світлих віддінках. Функціональне планування: кухня-вітальня та окрема спальня з своєю гардеробною. Санвузол повністю облицьований сучасною плиткою, встановлено душову кабіну та інсталяцію. Просторий передпокій. Новим власникам залишається преміальна побутова техніка: посудомийна машина, холодильник, пральна машинка та два кондиціонера. Житловий комплекс автономний з системою «розумний будинок». Двір з охороною та цілодобовим відеонаглядом. Підземний паркінг та генератор. Гарна інфраструктура та транспортна розв'язка. До узбережжя Чорного Моря 30 хвилин пішки. Телефонуйте!
1 кімната
з ремонтом
50 / 18 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 24
2019 Рік будівництва
$ 42 тис.
1 167 $/м²
Артилерійська вулиця, 2/3
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продажі цикава квартира на Артиллериїській вулиці, це Фонтан.
Міцний будинок з червоної цегли, закритий двір, паркувальне місце у дворі під своїми вікнами.
Власне опалення, газовий котел також і на гарячу воду, ви не залежні ні від кого.
Зроблен капітальний ремонт, вбудовані меблі та техника залишаються.
Цікаве планування, велика зона на першому рівні, спальне місце на другому рівні,
висота стелі біля чотирех метрів.
А який там санвузол, просторий з ваною, там же і пральна машина встановлена.
Залишається все тому хто купить. Вона хороша для проживання .
Та ще добре здається в оренду.
1 кімната
з ремонтом
36 / 15 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
1906 Рік будівництва
$ 51 тис.
864 $/м²
Місячний провулок, 1
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу квартира в цегляному будинку на 2-й ст. Великого Фонтану, з капітальним ремонтом, меблями та побутовою технікою. Кімнати суміжно-роздільні, дві спальні та вітальня. Відмінне розташування, поруч море та розвинена інфраструктура. Ідеальний варіант для комфортного життя та відпочинку.
3 кімнати
з ремонтом
59 / 40 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
$ 58 тис.
829 $/м²
Середньофонтанська вулиця, 30а
Парк "Артилерійський"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Середньофонтанська / Братів Черепанових, продам квартиру, розташовану на пятому поверсі теплого пятиповерхового цегляного будинку-спецпроекту 1974 року побудови, 70/45/8 кв.м, три окремі спальні (19 + 16 + 11 кв.м), зручна кухня, санвузол роздільний з душовою кабіною, велика засклена лоджія з виходами з двох кімнат, просторий хол, у квартирі зроблено сучасний ремонт, встановлено нову сантехніку, металопластикові вікна, кондиціонери, бойлер, кухня та одна з кімнат — без ремонту, центральне опалення офіційно відключено, але квартира дуже тепла, вікна на південь, на дві сторони і всі в тихі двори, сонячна та світла затишна квартира з гарним плануванням у відмінному районі з чудовою транспортною розвязкою недалеко від центру міста та Фонтану!
3 кімнати
з ремонтом
70 / 45 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1974 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 62.8 тис.
1 350 $/м²
проспект Лесі Українки, Будинок 4
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
💥1-КІМНАТНА КВАРТИРА
З ПАНОРАМНИМ СКЛІННЯМ – ПРОДАЖ
━━━
🏢 Поверх 10/25
зданий новий будинок
📏 Площа: 46,5 м² (кухня 12 м²)
🛋 Планування: вільне, панорамне скління
🏠 Стан: від забудовника
━━━
РОЗСТРОЧКА до 1.5 роки
————
🌳 Локація: житловий комплекс біля парку та моря
🛍 Інфраструктура: магазини, кафе, транспорт
━━━
💰 Ціна: 62 775 $
☎ 095 406 77 20
━━━
#продаж #1кімнатна #квартира #ЖК #Одеса #панорамне_скління
1 кімната
без ремонту
46.5 / 18 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 25
2024 Рік будівництва
без комісії
$ 58 тис.
1 355 $/м²
Канатна вулиця, 122-Б
ТЦ Fontan Sky Center
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасна квартира в житловому комплексі Мандарин від БК Будова
Сучасні технології будівництва та дбайливе обслуговування будинку .
Встановлене сантехнічне обладнання , розведене електропостачання та траса під кондиціонер
Планування на кімнату , кухню, санвузол та балкон
Залишилось виконати оздобчі роботи на Ваш смак
Нотаріальна угода
Без комісії для покупця
1 кімната
без ремонту
42.8 / 20 / 12 м²
поверх 4 з 24
2019 Рік будівництва