Продаж квартир Полтавська вулиця, Кропивницький
21 оголошення по 14 квартирах
2.8 млн грн
40 904 грн/м²
Полтавська вулиця, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 3-кімнатна квартира у затишному районі Полтавська,
поруч магазин Varto
68 м² простору та світла
8/10 поверх
Електроопалення + двотарифний лічильник
Балкон і лоджія засклені металопластиком,
Квартира утеплена — тепло взимку та комфортно влітку
Охайний під’їзд, ліфт працює
Навколо — зелений двір, дитячий майданчик, магазини, аптеки та зручна транспортна розв’язка.
64 000 $
Рієлтор Надія
АН Avenida
3 кімнати
з ремонтом
68 / 38 / 9 м²
панельна
поверх 8 з 10
2.7 млн грн
31 471 грн/м²
Полтавська вулиця, 81
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 4 кімнатна квартира по вул. Полтавській .
В квартирі зроблено якісний ремонт в одній кімнаті та кухні. Автономне електро опалення.
Дуже хороше розміщення будинку. Поряд всі магазини, транспорт.
4 кімнати
з ремонтом
87 / 60 / 8 м²
поверх 8 з 10
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.8 млн грн
32 471 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 4-к квартира в Кропивницькому , р-н Полтавська
Площа - 85 М² (житлова 54 М²)
Поверх - 7/9
Квартира не кутова – тепла та затишна. Зручне розташування, поруч є все необхідне, а біля будинку – парковка.
Кухня 9 м² після капітального ремонту, велика лоджія (10 м²) на дві кімнати. Частково встановлені енергоощадні вікна. Електроопалення дозволяє суттєво економити на комунальних витратах.
Ідеальний варіант для великої сім’ї!
Ціна - $ 63000, можливий ТОРГ.
Телефонуйте, 06******35 приходьте на перегляд!
Агенція «Антар Нерухомість» з 2001 року на ринку рієлторських послуг.
4 кімнати
з ремонтом
85 / 55 / 9 м²
поверх 7 з 9
2.5 млн грн
38 774 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо до продажу світлу, простору квартиру. Всі кімнати окремі, світлі, просторі. Планування роздільне. Ремонт у житловому стані.
Опалення автономне електро. В квартиру заведена нова проводка. Підігрів води - бойлер. Система опалення: індивідуальне газове. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
При продажі квартири, в ній залишаються всі меблі і техніка які знаходяться в ній (вплоть до посуду). Меблювання: Так. Є кондиціонер.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Є ліфт.
В пішій доступності розташовані: зупинка громадського транспорту, супермаркети «Варто», АТБ, аптеки, дитячий садочок, школа.
Вікна металопластикові. Сан.вузол окремий. Лоджія, балкон. Двері вхідні - перші броньовані, другі деревяні. Двері міжкімнатні - деревяні. Мультимедіа: швидкісний інтернет, Wi-Fi. Комфорт: меблі на кухні, гардероб.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 8 м²
панельна
поверх 7 з 10
1.6 млн грн
51 858 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна квартира з якісним ремонтом. Санвузол сумісний.
Повністю замінені комунікації. Централізоване опалення.
Кухня залишається покупцеві.
Шатровий дах.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 6 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1.4 млн грн
31 863 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира з роздільними кімнатами. Квартира знаходиться на зручному 3-му поверсі 5-ти поверхового будинку і не є кутовою. Стан ремонту - житловий.
Квартира має індивідуальне електричне опалення та бойлер для гарячої води. Підключено центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. Також є вивіз відходів та підведена асфальтована дорога.
Квартира мебльована. Наявні меблі на кухні, кондиціонер та душова кабіна.
Допомога з продажем та орендою нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості відповідно до бюджету та побажань покупця. Повний юридичний супровід угоди, вивіз комунальних служб та допомога з документами.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років.
Поблизу будинку розташовані транспортна зупинка, магазини (Файномаркет, АТБ, м-н Varto), ринок, дитячий садок та школа.
Квартира має балкон. Вікна металопластикові.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
цегляна
поверх 3 з 5
Обрати розташування квартири
3.7 млн грн
56 770 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира невуглова, тепла та світла. Зроблений якісний сучасний ремонт — для себе, з використанням якісних матеріалів. Стан ремонту - євроремонт.
Автономне газове опалення. Система опалення індивідуальне газове. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Залишаються всі меблі та побутова техніка — можна одразу заїжджати та жити. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Меблі на кухні.
Реальному покупцеві торг присутній.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Ліфт присутній.
Будинок у зручному районі з розвиненою інфраструктурою та хорошою транспортною розв’язкою.
Квартира невуглова, тепла та світла. Балкон, лоджія. Кондиціонер.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 9 м²
панельна
поверх 6 з 9
2.5 млн грн
33 341 грн/м²
Полтавська вулиця, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, що забезпечує зручність для сімї. Усі чотири кімнати є окремими. Стан ремонту оцінюється як житловий.
Опалення в квартирі індивідуальне газове, що забезпечує комфорт та економію. Наявні централізоване гаряче водопостачання, газ, центральна каналізація, електрика та центральний водопровід. Також є вивіз відходів та асфальтована дорога.
Квартира мебльована. Мультимедіа включає кабельне та цифрове телебачення. Є кондиціонер.
Пропозиція від агентства «Нерухомість і Респект» з 0%% комісії для покупця. Агент з нерухомості: Федорова Тетяна.
Будинок 1991 року забудови має міцну конструкцію. Є ліфт. У підїзді є додаткова кладова.
Поруч розташовані зупинки громадського транспорту.
Квартира має простору лоджію. Є кладова в квартирі та додаткова кладова в підїзді, що ідеально підходить для зберігання велосипедів, колясок та господарських речей. Вікна металопластикові.
4 кімнати
з ремонтом
75 / - / 9 м²
панельна
поверх 4 з 10
2.7 млн грн
39 644 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з окремими кімнатами та роздільним санвузлом. Зроблено косметичний ремонт.
Встановлено автономне електроопалення та двотарифний лічильник. Діє зимовий тариф.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років.
Квартира знаходиться в районі Полтавська біля магазину "Вдало".
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 10 м²
поверх 4 з 9
2.2 млн грн
54 336 грн/м²
Полтавська вулиця, 81
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1 кімнатна квартира з меблями та технікою, по вул. Полтавській будинок 81. Квартира в блочному будинку покращеного плануаання площею 40.5 кв.м. середній поверх, утеплена зовні, з сучасним ремонтом та меблями. Встановлені металопластикові вікна з німецьким профілем Ріхау та на балконі з лоджиєю теж. Площа кімнати 20 кв.м. Індивідуальне електроопалення, бойлер. Біля будинку супермаркет АТБ, ринок, садочок, школа, аптеки, інші різні магазини. Хороша транспортна розвязка..
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і;
Тип стін: Шлакоблочний;
Клас житла: Комфорт;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Індивідуальне електро;
Ремонт: Євроремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч;
Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi;
Комфорт: Балкон, лоджія, Ліфт, Меблі на кухні, Душова кабіна, Гардероб;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Автовокзал, Аптека, Дитячий садок, Ринок, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;
Допомога з продажем та орендою Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями.
Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами
213-195-393
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Індивідуальне електро. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ. Комфорт: Кондиціонер, Меблі на кухні, Балкон, лоджія, Ліфт. Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Асфальтована дорога
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 8 м²
цегляна
поверх 6 з 9
2.2 млн грн
46 642 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з роздільним плануванням, кімнати роздільні. Стан нормальний, зроблений косметичний ремонт.
У квартирі встановлене автономне газове опалення.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Санвузол роздільний.
Квартира не кутова. Встановлені металопластикові вікна та балкон з металопластиковим склінням.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 8 м²
поверх 3 з 9
власник
1.5 млн грн
32 862 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира в житловому стані.
Автономне електро-водяне опалення. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. В ванній кімнаті встановлено бойлер.
Квартира мебльована. В кухні встановлено кондиціонер.
Є можливість придбати гараж за окрему вартість.
Будинок цегляний. Сусіди хороші.
Поруч з будинком хороша автотранспортна розвязка. Поблизу розташовані магазини "Файно" та "АТБ", ринок, дитячий садок та школа №26.
Вікна металопластикові. Є повноцінний засклений балкон.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
поверх 3 з 5
1.6 млн грн
24 429 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат. Стан квартири житловий, але є можливість зробити сучасний ремонт за власним бажанням.
В квартирі встановлено автономне опалення, двотарифний лічильник. Система опалення індивідуальна електрична. Є центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Меблі на кухні.
Пропозиція від агенства нерухомості.
Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. Криша в повному порядку, є технічний поверх. В будинку працює ліфт.
Район чудовий з добре розвиненою інфраструктурою, поруч супермаркет, зупинка, неподалік ринок, школа.
Квартира має чудовий вид на місто. Встановлені пластикові вікна. Є балкон та лоджія.
3 кімнати
з ремонтом
64 / - / 8 м²
цегляна
поверх 9 з 9
2.1 млн грн
53 510 грн/м²
Полтавська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу однокімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира має косметичний ремонт, що робить її готовою до проживання. Великий балкон додає простору та комфорту.
Опалення в квартирі індивідуальне електричне. Встановлено новий сучасний бойлер для забезпечення гарячою водою. Також є якісна сантехніка.
Квартира продається з вбудованими меблями та технікою, а також залишається все, що видно на фотографіях. Встановлено кондиціонер.
Продаж квартири. Умови купівлі не вказані.
Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020 років. Територія закрита, з автоматичними воротами та відеоспостереженням, що забезпечує безпеку.
Квартира розташована в тихому затишному місці недалеко від центру, поруч є вся необхідна інфраструктура, включаючи зупинки громадського транспорту та магазини. Поруч знаходиться заправка БРСМ.
Встановлені дорогі вікна та склопакети. Квартира має зручне розташування та забезпечує комфортне проживання.
2 кімнати
з ремонтом
39 / - / 10 м²
поверх 1 з 2