Без%.Продам видову квартиру ЖК Русанівська Гавань будинок 28.
Квартира з прямим панорамним видом на ріку і правий берег Києва.
Загальна площа 103м2 ( згідно бті ). Три окремі спальні , 2 с/в, кухня вітальня .
Будинок введений в експлуатацію , продаж по перепоступці.
ЖК Русанівська Гавань розташовано в мальовничому місті столиці, по вулиці Микільсько-Слобідська .
Поруч Русанівськи сади, Горбачиха, ну і звсіно Дніпро перед вікнами.
Комплекс комфорт класу, закрита територія , охорона і відеоспостереження 24/7.
Багато спортивних і дитячих майданчиків, є своя набережна, міста відпочинку з гарним видом.
В комплексі також є супермаркет Сільпо, Фора, підземні і наземні паркінги, кожний будинок з генератором.
Комплекс розташований в 1 км від метро Лівобоережна, гарне транспортне сполучення, поруч є дитячі садочки і школа, дитяча лікарня, консультативно-діагностичний центр.
Прегляд за попреднім записом.
Пропонуємо до вашої уваги ексклюзивну пропозицію — розкішна супервидова квартира площею 70 м², розташована на 25 поверсі житлового комплексу Русанівська Гавань, за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 13.
У будинку встановлений генератор, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів, водопостачання та загальних місць користування, дозволяючи вам не турбуватися про можливі відключення електроенергії.
Неймовірний вид на Дніпро з усіх кімнат, панорамні вікна!
Частково виконані наступні види ремонтних робіт: частково покладена плитка на підлогу, виконана стяжка по всій квартирі, шпаклівка стін, встановлені міжкімнатні двері, розведена електрика, частково покладений ламiнат, підігрів полів, зібрана кухонна стінка.
Єдиний житловий комплекс розташований у кінематографічній місцевості, з неймовірними видами. Квартира двустороння, неперевершений вид на правий берег Києва, Батьківщину мати. З іншого боку вид на Церкву, ЖК Сонячна Рівєра, ЖК Галактика. З чудовою власною набережною, комплекс однозначно влюбить Вас у себе з першого перегляду
Територія з цілодобовою охороною, підземним паркінгом, сучасними зонами відпочинку також є все необхідне для Вашого комфорту: магазини, кавярні, ресторани, відділення Нової Пошти, футбольне поле та багато іншого.
Продаж унікальної чотирьохкімнатної квартири з якої відкриваються неймовірні види з вікон.Такого житла Ви більше не зустрінете на продажі у Києві!
Помешкання знаходиться у елітному житловому комплексі бізнес класу "Микільський град" за адресою вул. Микільсько-Слобідська 1-А у Дніпровському районі біля метро Лівобережна.
❗️Характеристики обєкта:
• Дуже зручне планування: квартира зонована на гостьову та житлові частини. Є 4 окремі кімнати(можливість зробити господарську майстер-спальню, або спальню з гардеробом, дитячу та кабінет/другу спальню), 3 санвузли, простора прихожа та велика вітальня площею 38 м² з можливістю обєднання з кухнею у дуже простору кухню-вітальню площею 55 м² з якої відкриваються неймовірні та захоплюючі види с панорамних вікон.
• Загальна площа: 175 м2, житлова - 93 м2 та кухня - 17 м2.
• 21 поверх 25-ти поверхового монолітно-каркасного будинку бізнес класу 2009 року з цегляними перекриттями, додатково утеплений, 3м стеля. Є своя прибудинкова територія з дитячим майданчиком.
• У квартирі є вихід на холодний балкон з неймовірними видами на весь Київ.
• У будинку є підземний паркінг-укриття.
❗️Стан та ремонт:
• У помешканні виконана дуже якісна стяжка, вирівняні стіни, прокладена мідна проводка, сантехніка у хорошому стані. Квартира відразу готова до ремонту. Є лічильник тепла, води та електрики.
• Планування квартири дозволяє втілити будь-які побажання на Ваш смак.
❗️Машиномісце у підземному паркінгу в подарунок.
❗️Інфраструктура та транспортна розвязка:
• Всього 10 хвилин пішої ходьби до метро Лівобережна та набережної Дніпра
• Дуже розвинена інфраструктура біля будинку(2 ресторани, відділення банку, бізнес центр, сервісні центри, магазин), навпроти будинку великий Новус, у радісі 500м є абсолютно вся необхідна для комфортного життя інфраструктура - багато шкіл, дитячих садків, кафе та ресторанів, місць для відпочинку та розваг
• Чудова транспортна розвязка, зручний виїзд у центр столиці
На даний момент квартира використовується під офісне приміщення.
Ціна: 326 500$. Без комісії
Продам однокімнатну квартиру в новому будинку ЖК Русанівська Гавань.
Комплекс комфорт класу розташований на березі Дніпра ( 1 км до метро Лівобережна), по вулиці Микільсько-Слобідьска .
Копмлекс закритого типу , своя охорона , відео спостереження, підземний і наземний паркінг, кафе , ресторани , салони краси, є велкий супермаркет Сільпо та Фора, облаштована гарна набережна з місцями для відпочинку.
Будинок введений в експлуатацію!
У вас є унікальна можливість придбати квартиру по пере поступці , дешевше ніж у забудовника.
Загальна площа 56м2 , вже після бті, вид на воду , панорамні вікна.
В наявності також є парко місце.
Переуступку сплачую.
Перегляд можливий за попереднім записом.
Продається готова , здана 2-кімнатна видова квартира в новому будинку ЖК РУсанівська Гавань, вулиця Микільсько-Слобідська. Будинок зданий , іде підготовка до формлення права валсності.
Квартира розташована на 8 поверсі, вид на воду на дві різні сторони! Дві окремі кімнати, кухня -18 м2, два с/в, гардеробна.
Будинок комфорт-класу, є підземний паркінг, стіни-керамоблок, великі вікна (Rexau 80 з аргоном).
Будинок є частиною комплексу русановская гавань, тут дуже розвинена інфраструктура, є супермаркети, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, набережна, кафе, салони краси та інше.
Вже відкрили два супермаркети Сільпо та Фора.
До метро лівобережна 20 хвилин пішки.
Можливий перегляд за попереднім записом.
Метро Лівобережна. ЖК Русанівська Гавань. Продаж 1 кімнатної квартири у готовому, обжитому будинку на 23 поверсі. Просторе планування, панорамний краєвид. Між будинками на стілобатній частині зони відпочинку, дитяча та спортивна зони. ЖК Русанівська Гавань має власну, закриту територію з красивим ландшафтним дизайном, розвинутою інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками, підземним паркінгом, виходом до набережної Дніпра. Унікальна атмосфера комплексу поєднує комфорт заміського життя з усіма перевагами мегаполісу. Укриття, генератор, охорона 24/7.
ЖК Русанівська Гавань має власну інфраструктуру на території супермаркет Сільпо, ресторани, кавʼярні, салони краси, зони для прогулянок та багато іншого. Поруч школи, садочки, пляж.
Найкращий вид із квартири у ЖК Русанівська Гавань! Без комісії для покупця! У продажу квартира, де Дніпро та Лавра та центр Києва стають частиною вашого інтерєру. Пропонуємо простору 3-кімнатну квартиру з ексклюзивним виглядом та готовим дизайнерським проектом. Розташована на 23 поверсі. Дарує панораму правого берега, що відкривається одразу із трьох кімнат. Жодних споруд перед вікнами — лише небо, місто та вода. Дизайнерський проект передбачає простору вбиральню, зоновану кухню-вітальню, дві спальні (можливо ТРИ спальні), 2 санвузли. 99 м² загальної площі – ідеальний баланс простору та функціональності. Панорамні вікна з кожної кімнати Монолітно-каркасний будинок від надійного забудовника "Ковальська" - це тиша та тепло. Сучасні ліфти, підземний паркінг (за бажанням). Закрита територія із охороною. Консьєрж. Вхід електронним ключем. Двір без машин. Свій Торговий Центр на території і, звичайно ж, прикраса ЖК - набережна для прогулянок, релаксу та занять спортом. Перегляди у зручний час. Телефонуйте! Без комісії для покупця!
ID: 81116
Ексклюзив! Торг!
Коли кожен ранок починається з Лаври, а вечір — із заходом сонця над Дніпром
Це не просто житло.
Це двоповерховий пентхаус на 5 кімнат у ЖК Сонячна Рів’єра — простір для життя, натхнення та статусу.
Житло, яке говорить за вас.
Планування, якого не повторити.
Панорама Києва — від Оболоні й Подолу до Печерська, Лаври та сяючого Дніпра — у вас на долоні.
📍 2 поверхи
📐 5 кімнат
📏 Стелі 3.2 м
🌇 Огляд на весь Київ
🎨 Авторський інтер’єр преміум-класу
🔐 Охорона. Престиж. Закрита територія.
💎 Мега-преміум. Без компромісів
Це не просто люкс — це розумна розкіш.
Ви не переплачуєте за бренд. Ви інвестуєте в унікальність, масштаб і локацію, яка завжди буде актуальною.
Кожен метр — продуманий. Кожне вікно — як картина. Кожна деталь — частина вашого стилю.
🏛️ Печерськ — не просто поруч, він у вашому горизонті
З вітальні відкривається вид на Лавру, ботанічний сад, мости через Дніпро та вогні Печерська.
Це не просто район — це культурне й дипломатичне серце столиці.
Жити тут — означає бути серед архітектурної класики, елітних резиденцій і тиші, яку неможливо підробити.
✨ Ексклюзивність, яку видно з порога
Цей пентхаус — не для всіх.
Він для тих, хто цінує автентичність, масштаб і індивідуальність.
Для тих, хто не йде на компроміси — ні в просторі, ні в житті.
🛋️ Це не просто квартира. Це ваш особистий оглядовий майданчик над Києвом
Якщо ви шукаєте не квадратні метри, а простір, що працює на ваш стиль життя — ви його знайшли.
Тут — світло, масштаб, статус і свобода.
Це не дорого. Це розумний вибір для тих, хто розуміє справжню цінність.
📞 Дзвоніть. Дивіться. Закохуйтесь.
Такі об’єкти не чекають — вони знаходять своїх.
EN
When your mornings begin with the Lavra and your evenings end in golden sunsets over the Dnipro
This is not just a residence.
It’s a two-level, five-room luxury penthouse in Sunny Riviera — a space for living, creating, and making a statement.
A home that speaks for you.
A layout that cannot be replicated.
A panoramic Kyiv masterpiece — from Obolon and Podil to Pechersk, the Lavra, and the shimmering Dnipro.
📍 2 floors
📐 5 rooms
📏 Ceilings 3.2 meters high
🌇 Unobstructed views of the entire city
🎨 Custom-designed interior
🔐 Security. Prestige. Privacy.
💎 Ultra-premium. No compromises.
This isn’t just luxury — it’s intelligent elegance.
You’re not paying for a name. You’re investing in authenticity, scale, and a location that will always be relevant.
Every square meter is intentional. Every window — a living canvas. Every detail — a reflection of your lifestyle.
🏛️ Pechersk isn’t just nearby — it’s part of your view
From your living room, gaze upon the Lavra, Botanical Garden, the bridges over the Dnipro, and the glowing skyline of Pechersk.
This isn’t just a district — it’s Kyiv’s cultural and diplomatic heart.
To live here is to be surrounded by architectural heritage, elite residences, and a silence money can’t fake.
✨ Exclusivity you feel the moment you enter
This penthouse isn’t for everyone.
It’s for those who value authenticity, scale, and individuality.
For those who don’t compromise — in space, in taste, or in life.
🛋️ This isn’t just an apartment. It’s your personal sky deck above Kyiv
If you’re not looking for square meters, but for a space that elevates your lifestyle — you’ve found it.
Here, there’s light, volume, prestige, and freedom.
It’s not expensive. It’s a smart choice for those who understand true value.
📞 Call. Visit. Fall in love.
Homes like this don’t wait — they find their people.
RU
Пентхауз, который говорит за вас. Пространство, которое невозможно повторить.
Двухэтажный пентхауз люкс-класса в ЖК Солнечная Ривьера — это не просто объект. Это архитектурный жест, созданный для тех, кто не ищет — а выбирает.
Здесь нет шаблонов. Здесь — индивидуальность, масштаб и панорама, которую невозможно купить в другом месте.
📍 2 этажа
📐 5 комнат
📏 Потолки 3.2 м
🌇 Вид на весь Киев: от Оболони и Подола до Печерска, Лавры и Днепра
🛋️ Качественный авторский интерьер
🚗 Охрана. Престиж.
💎 Мега-премиум. Без компромиссов.
Это не просто люкс — это разумная роскошь.
Вы не переплачиваете за бренд. Вы инвестируете в уникальность, масштаб и локацию, которая будет актуальна всегда.
Здесь каждый метр — продуман. Каждое окно — как картина. Каждое решение — как часть вашего стиля.
🏛️ Печерск — ваш сосед, ваш ориентир
Из гостиной открывается вид на Лавру, ботанический сад, огни Печерска, мосты через Днепр.
Это не просто район — это культурный и дипломатический центр Киева.
Жить рядом — значит быть в окружении архитектурной классики, элитных резиденций и тишины, которую невозможно подделать.
✨ Эксклюзивность, которую видно с порога
Этот пентхауз — не для всех. Он для тех, кто ценит аутентичность, масштаб и индивидуальность.
Это не просто квартира. Это ваш личный обзорный этаж над Киевом.
Если вы ищете не квадратные метры, а пространство, которое работает на ваш стиль жизни — вы нашли его.
Здесь нет компромиссов. Только масштаб, свет, статус и свобода.
Это не дорого. Это умный выбор для тех, кто понимает, что такое настоящая ценность.
📞 Звоните. Смотрите. Влюбляйтесь. Такие объекты не ждут — они находят своих.
DE
Wenn jeder Morgen mit Blick auf das Kiewer Höhlenkloster beginnt und jeder Abend im Sonnenuntergang über dem Dnipro endet
Das ist nicht einfach eine Wohnung.
Es ist ein zweistöckiges Luxus-Penthouse mit 5 Zimmern im Wohnkomplex Sunny Riviera — ein Raum für Leben, Inspiration und Status.
Ein Zuhause, das für Sie spricht.
Ein Grundriss, der nicht kopierbar ist.
Ein Panorama über ganz Kiew — von Obolon und Podil bis Pechersk, das Höhlenkloster und der glitzernde Dnipro liegen Ihnen zu Füßen.
📍 2 Etagen
📐 5 Zimmer
📏 Raumhöhe 3,2 m
🌇 Unverbaubarer Blick über die Stadt
🎨 Hochwertiges, individuelles Interior Design
🔐 Sicherheit. Prestige. Privatsphäre.
💎 Ultra-Premium. Ohne Kompromisse
Das ist nicht bloß Luxus — das ist intelligente Eleganz.
Sie zahlen nicht für einen Namen. Sie investieren in Einzigartigkeit, Größe und eine Lage, die immer relevant bleibt.
Jeder Quadratmeter ist durchdacht. Jedes Fenster ein lebendiges Gemälde. Jede Entscheidung ein Ausdruck Ihres Lebensstils.
🏛️ Pechersk — nicht nur in der Nähe, sondern Teil Ihres Horizonts
Vom Wohnzimmer aus blicken Sie auf das Höhlenkloster, den Botanischen Garten, die Brücken über den Dnipro und die Lichter von Pechersk.
Das ist nicht einfach ein Stadtteil — es ist das kulturelle und diplomatische Herz von Kiew.
Hier zu wohnen heißt, umgeben zu sein von architektonischer Eleganz, Elite-Residenzen und einer Stille, die man nicht vortäuschen kann.
✨ Exklusivität, die man vom ersten Schritt an spürt
Dieses Penthouse ist nicht für jeden.
Es ist für Menschen, die Authentizität, Größe und Individualität schätzen.
Für jene, die keine Kompromisse eingehen — weder beim Raum, noch im Leben.
🛋️ Das ist nicht einfach eine Wohnung. Es ist Ihr persönliches Skydeck über Kiew
Wenn Sie nicht nach Quadratmetern suchen, sondern nach einem Raum, der Ihren Lebensstil widerspiegelt — Sie haben ihn gefunden.
Hier gibt es Licht, Weite, Status und Freiheit.
Es ist nicht teuer. Es ist eine kluge Wahl für Menschen, die echten Wert erkennen.
📞 Rufen Sie an. Besichtigen Sie. Verlieben Sie sich.
Solche Objekte warten nicht — sie finden ihre Menschen.
🛋️ Інтер’єр, що продовжує вашу філософію життя
У квартирі виконано дизайнерський ремонт з використанням люксових матеріалів — кожна текстура, кожен елемент продуманий до дрібниць.
Встановлено техніку преміальних брендів, яка поєднує естетику, функціональність і тишу справжньої якості.
🍷 Двозонний винний шафа з регулюванням температури — для тих, хто цінує культуру смаку
🚿 Сантехніка Villeroy&Boch — виключно з преміальних колекцій, де комфорт поєднується з елегантністю
📲 Система “розумний будинок” з Wi-Fi керуванням — світло, клімат, музика реагують на ваш ритм одним дотиком
🔊 Преміальна акустична система — для тих, хто не просто слухає, а проживає кожен звук
🔥 Вбудований камін — справжній акцент простору, що створює атмосферу приватного клубу.
Він наповнює інтер’єр теплом, глибиною та характером.
Продам ВИДОВУ 5к квартиру ЖК Русанівська Гавань.
Чудовий варіант під інвестицію.
Адреса: Микільсько-Слобідська 13
Поверх 25/26
Загальна площа 237,94 м
5 кімнат/ + велика вітальня/
3 сан вузла
Швидкісні ліфти.
Чудова інвестиція. Можна заходити на ремонт.
Облаштована повністю територія – спортивні та дитячі майданчики, побудована шикарна набережна, з якої відкривається чудовий вигляд.
Стан квартири після будівельників, на підлозі лазерна стяжка, встановлені панорамні металопластикові вікна, радіатори з терморегулятором, всі лічильники винесені до коридору у щитові, пожежна сигналізація, обладнані місця під кондиціонери, броньовані вхідні двері.
ЖК "Русанівська Гавань" - комплекс комфорту класу розташований над річкою Десенкою, що складається з 4 будинків на стилобат унікальним дизайном, місцем розташування та своєю впорядкованою набережною.
Двір без машин зі своїм сквером, дитячими та спортивними майданчиками.
Хороша транспортна розвязка, можливість дістатися будь-якої точки міста. Близькість до м. Лівобережна до 15хв пішки. Близькість центру міста – 20 хв на авто. Зупинка громадського транспорту біля комплексу.
Документи права власності на руках.
Телефонуйте домовимося про перегляд.
Владислава
Продається ДУЖЕ ГАРНА видова квартира з дизайнерським ремонтом, в якій ще ніхто не жив!
Розташована в ЖК "Сонячна Рівєра" на 13-му поверсі першого будинку.
Квартира площею 76,3 м² має окрему спальню та кухню-вітальню з якісною побутовою технікою Bosch.
Виконана повна звукоізоляція стін і стелі, встановлені двері з алюмінієвим профілем, а у ванній кімнаті передбачена гідроізоляція підлоги. Використані найкращі матеріали: плитка з натурального каменю, сантехніка Laufen, фурнітура Blum, а меблі Blanche виготовлені за індивідуальним замовленням. Є вбудований сейф та простора гардеробна біля входу.
З панорамного балкону відкривається неймовірний вид на Кафедральний собор і Дніпро. Закритий бізнес-клас ЖК із сучасною архітектурою, відмінною локацією та розвиненою інфраструктурою забезпечить комфорт і безпеку. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль і гарні краєвиди!
Є відео квартири.
Телефонуйте, проведу перегляд в зручний для Вас час!
Дизайнерський ремонт, дуже стильно та комфортно.
БЕЗ КОМІСІЇ!!! Для покупця
Продам 1к квартиру ЖК Русанівська Гавань.
Адреса: Микільсько-Слобідська 13
Поверх 18/26
Загальна площа 65 м2/16,5м2/ 21 м2,
2 сан вузла - 1,8 м2 гостьовий/6,33м2 основний
Швидкісні ліфти.
Чудова інвестиція. Можна заходити на ремонт.
Облаштована повністю територія – спортивні та дитячі майданчики, побудована шикарна набережна, з якої відкривається чудовий вигляд.
Стан квартири після будівельників, на підлозі лазерна стяжка, встановлені панорамні металопластикові вікна, радіатори з терморегулятором, всі лічильники винесені до коридору у щитові, пожежна сигналізація, обладнані місця під кондиціонери, броньовані вхідні двері.
ЖК "Русанівська Гавань" - комплекс комфорту класу розташований над річкою Десенкою, що складається з 4 будинків на стилобат унікальним дизайном, місцем розташування та своєю впорядкованою набережною.
Двір без машин зі своїм сквером, дитячими та спортивними майданчиками.
Хороша транспортна розвязка, можливість дістатися будь-якої точки міста. Близькість до м. Лівобережна до 15хв пішки. Близькість центру міста – 20 хв на авто. Зупинка громадського транспорту біля комплексу.
Документи права власності на руках, можемо розглядати угоду по єОселі. Податки додатково сплачуються 50/50
Торгу не має.
Телефонуйте домовимося про перегляд.
Владислава
Видова квартира з панорамним видом на Дніпро, Собор . Квартира складається з трьох окремих спалень, 2 санвузли, кухня + велика вітальня, сауна, 2 балкона. Встановлена нова сучасна кухня, підлога з підігрівом, спальні розділені на дві окремі зони, кожна зі своїм сан/вузлом, розведено аудіосистему по всіх кімната. Поруч із будинком знаходяться: школа, дитячий садок спортзал, кілька супермаркетів та ресторанів, сучасна набережна , метро Лівобережна.
Пропонується до вашої уваги простора 4-кімнатна квартира загальною площею 127 м2 з чудовим видом на Дніпро та правий берег Києва!
⠀
Квартира розташована на 7-му поверсі (південно-східна та західна сторона) нового житлового комплексу «Русанівська Гавань» за адресою вул. Микільсько-Слобідська, будинок. 11 Вікна виходять на воду, і щодня ви зможете насолоджуватися неймовірними краєвидами.
⠀
ЖК комфорт-класу розташований у Дніпровському районі, в першій лінії від Дніпра – Русанівські сади.
⠀
Закрита територія з охороною
Дитячі та спортивні майданчики
Прогулянкова набережна
Підземний паркінг
Супермаркет та інша інфраструктура поруч
Пішохідна доступність до метро Лівобережна
Відмінний варіант для тих, хто мріє жити у сучасній квартирі з натхненним виглядом щодня!
Без комісії для покупця!!!
Продаж 2-х кімнатної видової квартири з дизайнерським ремонтом в сучасному ЖК "Русанівська гавань".
Дуже тихе і спокійне місце з панорамним видом ,в закритому комплексі,
по вул. Микільсько-Слобідська вул., 10.
У квартирі продумано все для комфортного та щасливого проживання.
Квартира з якісним ремонтом, роботи виконані з матеріалів світових лідерів.
Плитка великоформатний індійський ректифікований керамограніт, бельгійський ламінат, розведення водопроводу системою опресування Rehau (Німеччина), електропроводка розведена негорючим кабелем ВВГнг-LS-П відповідно до всіх нормативів ДБНУ (державні будівельні норми України).
У вітальні вбудований Біокамін (камін останнього покоління).
Живий Вогонь у квартирі!
Зігріє Фізично та Душевно!
Оздоблення стін виконано у дизайнерському поєднанні якісних матеріалів, таких як декоративна штукатурка шпалери та ламінат.
- висота - 3,0 м.,
- встановлені металопластикові вікна з двокамерним склопакетом
- радіатори з терморегулятором
- усі лічильники винесені до коридору у щитові
- пожежна сигналізація
- обладнані місця під кондиціонери (які є в наявності).
Rehau сантехніка, Бельгія ламінат, негорючий монолітний кабель - це все робилося для
Безпеки та Довговічності!
Планування - окрема спальня, кухня – вітальня.
Два санвузли, гардеробна, лоджія.
Кухня обладнана необхідною побутовою технікою: пральна машина Haier, духова шафа Bosch, індукційна варильна поверхня, холодильник.
Велика вбиральня, в спальні шафа-купе.
Два окремих санвузли, повністю укомплектовані сантехнікою з якісних виробників, на які йдуть два окремі стояки подачі води. Гаряча вода подається через сучасний проточний водонагрівач з електронною системою управління Electrolux.
У квартирі також встановлено лічильник на опалення, електроенергію та водопостачання.
Система опалення - власна дахова котельна. Три ліфти на секцію.
У комплексі закрита територія з виходом до набережної та пляж. На території комплексу передбачена школа, садок, паркінг підземний та гостьовий. Обладнано спортивні та дитячі майданчики для дітей різного віку, а також місця відпочинку.
Прекрасна Інфраструктура району, вся нова, тому контингент і рівень життя буде відповідним.
Торгово-розважальний центр «КОМОД», Міжнародний виставковий центр. Театр «Драми та комедії». Спортивні клуби, велика кількість супермаркетів: ”Novus”, 2 “АТБ”, “Сільпо” - до 10 хв. Міський пляж – 2 хв.
Піший доступ до Метро Лівобережна – 1.7 км.
Облаштована набережна на березі Дніпра — місце для прогулянок, ранкових пробіжок та відпочинку.
Забудовник - нерухомість від Ковальської.
Право власності Більше 3 років.
Перегляди в зручний час для покупця за попередньою домовленістю.
🏙 Продаж просторої 2-кімнатної квартири з неймовірним панорамним видом на Дніпро в ЖК “Русанівська Гавань”
📍 Будинок 13, секція А
🏢 10-й поверх із 26
🏡 Будинок зданий в експлуатацію — можна заходити на ремонт!
💎 Основна інформація:
Площа: 96м²
Без ремонту (можна реалізувати власний дизайн-проєкт)
💰 Можливий торг
✅ Підходить під державні програми: єОселя для ВПО, єВідновлення та ін.
🌅 Особливості квартири:
Усі вікна виходять на Дніпро — щодня неймовірні світанки та заходи сонця
Панорамний, відкритий вид — не перекриється майбутньою забудовою
Центральне планування, великі кімнати, зручне зонування простору
Будинок із власною котельнею — стабільне тепло та гаряча вода
Є генератор — комфорт навіть під час відключень
Нові швидкісні ліфти, консьєрж-сервіс, відеоспостереження, охорона 24/7
Підземний і гостьовий паркінг
🏞 Інфраструктура та локація:
Власна набережна — ідеальне місце для прогулянок і відпочинку
Школа та дитячий садок просто на території комплексу
10 хвилин пішки до метро “Лівобережна”
На території вже працюють: супермаркет “Сільпо”, магазини, кавʼярні, аптеки, салони
Поруч: ТРЦ “Комод”, кінотеатр “Мультиплекс”, ресторани, Novus, Varus, фермерський ринок зі свіжими продуктами
✨ Це одна з найкращих квартир у Русанівській Гавані — унікальний панорамний вид на воду, яких більше немає!
📞 Телефонуйте зараз — домовимось про перегляд.
Побачивши цю квартиру на власні очі, ви закохаєтесь у краєвид назавжди.
🏙 Видова 2-кімнатна квартира в ЖК «Русанівська Гавань»
Стильна, повністю автономна та готова до життя квартира з панорамними краєвидами на Дніпро. Продуманий дизайн-проєкт, преміальні матеріали та меблі під замовлення — все створено для максимального комфорту та статусного життя.
📐 Характеристики:
Площа: 76 м²
Поверх: зручний, невисокий
Планування: без перепланувань, сучасна скляна перегородка для зонування
2 санвузли
✨ Переваги та оснащення:
🔋 Повна автономність: два EcoFlow + великий бойлер — незалежність від перебоїв
🛁 Італійський мармур у ванних кімнатах
🔝 Преміальна техніка Miele
❄️ Кондиціонери з управлінням зі смартфона (працюють на обігрів до -5°С)
💧 Система фільтрації води у всій квартирі
🌡 Тепла підлога в зонах з плиткою
🛏 Ортопедичний матрац
📺 Три телевізори
🤖 Робот-пилосос та преміальна кавова машина
📍 ЖК «Русанівська Гавань»:
Закрита територія з охороною
Підземний паркінг
Власна інфраструктура: магазини, кав’ярні, спортзали
Зони для прогулянок та відпочинку на березі Дніпра
✅ Ця квартира — вибір для тих, хто цінує якість, комфорт і технологічність.
Заселяйтеся одразу, без додаткових витрат та ремонту.
Продається ексклюзивна 2-кімнатна квартира, будинок в складі ЖК "Русанівська Гавань".
Квартира з суміжно-роздільним плануванням, два санвузли.
Вікна панорамні з видом в сторону Микільсько-Слобідської.
Висота стель = 3 метри.
Якісні вікна та вхідні двері, алюмінієві радіатори.
У квартирі встановлені лічильники на воду, світло та тепло.
Опалення: власна котельня.
Стан: після будівельників.
Будинок бізнес-класу з закритою територією, охороною та відеоспостереженням.
Розвинена інфраструктура: поряд супермаркети Сільпо, Юск, Фора, кафе, ресторани, салони краси, стоматології, поліклініка, школи, садочки.
Є підземний паркінг
Є свідоцтво про право власності, один власник, податки 50/50, можливо по заниженій вартості.
Терміновий продаж, приходьте на перегляд!
Продаж 4-кімнатної квартири в ЖК “Микільський Град” Без комісії для покупця.
Ти шукаєш квартиру з неймовірним видом? Тут продумано все до кожної дрібниці! Відчуття простору в цій оселі захоплює дух. У кожного члена сім’ї буде свій особистий простір.
Основні переваги:
- Шикарний авторський ремонт – стильний, сучасний, використані якісні матеріали
- Просторе планування – 3 окремі кімнати, 2 санвузли
- Комфорт та сучасні технології – встановлена система кондиціонерів і притоку свіжого повітря
- Будинок бізнес-класу – автономна інфраструктура: завжди є вода, опалення та працюють ліфти завдяки генератору
- Повна комплектація – продається з меблями та побутовою технікою
- Безпека та зручність – гарне охайне парадне, охорона, відеоспостереження
- Підземний паркінг – є можливість окремо придбати
- Локація – ідеальна! 10 хвилин до центру Києва
Є відеоогляд квартири та додаткові фото квартири!!
Телефонуй! Перегляд у будь-який зручний для тебе час!
Без комісії для покупця!
Вул. Микільсько-Слобідська 4Д
Будинок 2005 р
Дніпровський р-н
Площа 130 м2
Поверх 9
Поверховість 13
В квартирі було здійснено авторський, преміальний ремонт у 2013 р. Використовувались натуральні матеріали для виготовлення меблів, дверей, підлоги, та декоративного оздоблення: дерево, таке як дуб, ясень. Італійська цегла. Встановлено систему фільтрації та помʼякшення води, система іонізації крану. Є камін. Преміальні виробники техніки та сантехніки. Більшість позицій в меблях та декоративному оздобленні ексклюзив, який розроблявся індивідуально під замовлення.
Планування:
Кухня
Вітальня
Основна спальня
2 Дитячі
Гардеробна
2 санвузли
2 балкони
В квартирі дуже багато місць для зберігання. З вікон відкривається неймовірний краєвид на дніпро, Лавру, та Батьківщину мати.
Будинок з цегли, має закриту територію від сторонніх авто. Є консьєрж.
Ціна - 280 000 уе
ЖК "Русанівська Гавань". Дніпровський район:
В продажі простора, двостороння 2-х кімнатна квартира в новому будинку Бізнес-класу, біля метро Лівобережна по вулиці Микільсько Слобідська, 10.
В квартирі виконаний сучасний дизайнерський ремонт з якісних та дороговартісних будівельних матеріалів; розведена мідна електропровідка, встановлена сантехніка, тепла підлога, два бойлера, на підлозі постелений паркет під замовлення, фільтри тонкої очистки води.
Відсутні міжкімнатні двері, тому є можливість придбати двері та плінтуси, встановити під покупця за домовленістю.
Поруч з будинком присутня вся необхідна інфраструктура; дитячі та шкільні заклади, торговельно розважальні комплекси, магазини та безліч кавярнь з салонами.
Вдале транспортне сполучення, до станції метро "Лівобережна" - 10-15 хвилин.
Також поруч присутні місця для відпочинку та риболовлі, облаштований міський пляж для купання.
ЖК "Русанівська Гавань - комфорт класу зі своєю інфраструктурою; на закритій теріторії облаштовані спортивні та дитячі майданчики, передбачено підземні паркінги, продуктовий магазин "Сільпо".
Разом з квартирою, пропонується продажа Паркомісця - 19 кв.м. у підземному паркінгу.
Вартість паркінгу, 1500 дол. за кв.м.
Паркомісце під стіною, тому є додаткове місце для речей, або коліс.
Є можливість продажу квартири під державні програми, єВідновлення та інші кредитування.
Торг можливий.
🌟 Найкраща пропозиція у ЖК «Русанівська Гавань»!
Пропонується до продажу супервидова квартира площею 69 м² на 25 поверсі за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 13.
🏙 Особливості квартири:
Неймовірні панорамні вікна з видом на Дніпро, правий берег Києва, «Батьківщину-мати»
двостороннє планування, багато світла та простору;
частково виконані ремонтні роботи:
✔️ стяжка підлоги по всій квартирі;
✔️ розведена електрика;
✔️ шпаклівка стін;
✔️ частково покладена плитка та ламінат;
✔️ підігрів підлоги;
✔️ встановлені міжкімнатні двері;
✔️ зібрана кухонна стінка.
⚡ Будинок оснащений генератором, який забезпечує роботу ліфтів, водопостачання та освітлення місць загального користування навіть під час відключень.
🌿 Інфраструктура та територія ЖК:
власна набережна з прогулянковими зонами;
цілодобова охорона та відеоспостереження;
підземний паркінг;
футбольне поле, дитячі та спортивні майданчики;
кафе, ресторани, магазини, відділення Нової Пошти.
✨ ЖК «Русанівська Гавань» — унікальне місце для життя, яке закохує з першого погляду!
📞 Телефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд. Квартира мрії чекає саме на вас!
Пропонується до продажу простора квартира з хорошим ремонтом у цегляному будинку 2006 року побудови.
Ідеальне поєднання класики, якості та комфорту — простір, створений для тих, хто цінує затишок та продуманість у кожній деталі.
Квартира має раціональне планування, яке дозволяє зонувати простір для максимальної зручності. Два санвузли — з ванною, душовою кабіною та сантехнікою.
У квартирі виконано якісний євроремонт з використанням натуральних матеріаліві. Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Є система кондиціонування, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Якісний цегляний будинок, консьєрж. До станції метро Лівобережна — 15 хвилин пішки, поруч розвинена інфраструктура, торгові центри, набережна Дніпра, магазини, школи, а також Патріарший Собор, що додає культурної глибини цьому району.
Ця квартира — не просто житло, це простір, у якому хочеться жити. Запрошуємо на перегляд — ви неодмінно відчуєте цю атмосферу особисто.
Продам 1-кімнатну квартиру, Дніпровський район, ЖК "Сонячна Рівєра", вул Микільсько - Слобідська 3Б. Розташована на комфортному 6 поверсі 30 поверхівки. Будинок бізнес-класу, загальна площа квартири 55м2. Кухня вітальня 22м2, окрема спальня 20м2, гардеробна, санвузол. Свіжий ремонт, ще ніхто не жив. Висота стелі 3 м., на стінах "венеціанська" штукатурка, в обох кімнатах сучасні Кондиціонери. На балконі та кухні-вітальні є підігрів підлоги. У дворі спортивний та дитячий майданчики, а також мальовнича набережна для прогулянок. Комплекс має закриту територію з обмеженим доступом за особистими картками, що гарантує безпеку і приватність. У дворі в наявності паркінг.
За більш детальною інформацією - Телефонуйте.
Комісію агенства оплачує покупець.
ID: 10212
Новий сучасний ЖК "Русанівська гавань", вул. Микільсько-Слобідська 10, розташований на узбережжі Русанівської протоки. Продаж 2 кімнатної просторої квартири на 21 поверсі . Монолітно-каркасний утеплений будинок, введений в експлуатацію , діє побутовий тариф, встановлені лічильники на воду, світло та опалення. Висота стелі 2,7 м. В квартирі простора кухня з балконом, 2 великі кімнати та 2 санвузли. Окрема гардеробна. Закрита територія комплексу з цілодобовою охороною та консьєрж сервісом, підземний паркінг, 2 швідкісні ліфти та вантажний ліфт. На території комплексу є гостьовий паркінг, кав’ярні, магазини, спорткомплекс, салони краси та заклади розвитку малечі. Мешканцям комплексу відкривається неймовірна панорама Дніпра та правого берегу Києва. Поруч є прогулянкова набережна, яка входить до довколишньої території комплексу. Також неподалік з комплексом є декілька державних дитячих садочків, ліцей №208 та технічний ліцей, поліклініка, аптеки та інша інфрастуктура. В пішій доступності метро "Лівобережна". Центр міста 15 хвилин . Є можливість продажу по Є-оселя. В будинку є Генератор.