Продаємо свою квартиру, у власності більше трьох років, в центральній частині міста, біля 5 школи, цілодобовий магазин "Близенько в будинку", набережна, хороший район та сусіди. Є засклений великий балкон із кухні.

власник
Льва Толстого улица, 46, Центр, Ужгород, Закарпатская 80000.0 USD

Продаж 2-х кімнатної квартири по Л.Толстого 4/9, 51 кв.м., цегла, автономне газове опалення, в/вікна, вмонтована кухня з технікою, квартира продається з меблями.Поруч набережна , річка.Ціна 72000 дол...

Льва Толстого улица, 27, Центр, Ужгород, Закарпатская 72000.0 USD

Велика квартира, в будинку старочеськоі забудови. Призначення комерція. 4 кімнати, кухня, санвузол, балкон-лоджія. Будинок на 6 квартир . Високі стелі, авторський ремонт. Квартира була зроблена під салон краси. Наразі використовується як житлова, тому можливо два варіанти користування. Знаходиться в самому центрі, площа Петефі. Вид з балкону на набережну . Все поруч.

Петра Скунця (Льва Толстого) улица, 4, Центр, Ужгород, Закарпатская 250000.0 USD
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж трикімнатної (кімнати окремі ) квартири в цегляному будинку, загальною площею 68 кв, м. Перепланування та ремон були зроблені 2 роки тому , нова проводка , сантехніка та всі меблі і техніка .Укомплектована, продаж з меблями та технікою. Газове опалення ,кондиціонери , засклена лоджія, нові вікна . Вулиця Л.Толстого, локація чудова .

3 кімнатна

Житлові комплекси у Ужгород

Географія Ужгород