Продаж квартир Йорданська вулиця, Київ
23 оголошення по 10 квартирах
3.4 млн грн
75 010 грн/м²
Йорданська вулиця, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2 кімнатну квартиру в чудовій локації на Оболоні.
Вулиця Йорданська 16
Піша доступність до метро, розвинена інфраструктура: Фора, Велмарт, садочки, школи, поліклініка. Також для піших прогулянок поруч - Оболонська Набережна, Парк Наталка та Сад Каменів, сквер біля кінотеатру Братислава, Набережна озера Вербне, озера Йорданське. Щодня новий ландшафт - для Вас)
Квартира розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку, 464 серія, 1973 рік. Будинок газифікований.
Двір і підїзд доглянуті, чемні сусіди. Є тамбур на дві квартири.
Загальна площа 45 м2. Квартира тепла і затишна, не кутова. Гарний житловий стан. Дві окремі кімнати, кухня, санвузол роздільний і кладовка. Зручний коридор, де можна розмістити шафу для одягу і тумбу для взуття. У ванній кімнаті встановлений бойлер, замінена сушарка для рушників, частково труби, проведена реставрація ванни. Практично всі меблі і техніка залишаються.
Квартира вже готова прийняти нових власників. Телефонуйте і приходьте на перегляд!
Гривневий розрахунок (частковий) розглядаємо.
2 кімнати
з ремонтом
45 / 27.3 / 6 м²
панельна
поверх 8 з 9
1973 Рік будівництва
3.3 млн грн
77 453 грн/м²
Йорданська вулиця, 18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🟩Продаж 2к квартири на Оболоні, 🔑вул. Йорданська 18, Ⓜ️Оболонь,
Головні переваги квартири:
✔️Чудова Локація
✔️Поверх не високий 3️⃣〽️9️⃣
✔️Газ, опалення, вода
✔️Безпека
✔️Гарний стан
✔️Все з майна що є залишається
✔️Можна купляти під орендниї
бізнес, можна разом з жильцом
🏨Квартира має роздільне планування, складається з двох кімнат, кухні, балкона, санвузла
Квартира перепланована для зручності
📽🎥📹 Є відео огляд, але
✅️Краще подивиться квартиру та оцініть її всі переваги в живу
Тому запрошую
☎️Телефонуйте
2 кімнати
з ремонтом
43 / 27 / 7 м²
панельна
поверх 3 з 9
1973 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
6.7 млн грн
83 270 грн/м²
Йорданська вулиця, 1-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої квартири на Оболоні — ідеальний варіант для сім’ї
Пропонується квартира площею 80м² на 10 поверсі 16-поверхового будинку в одному з найзручніших районів міста Йорданськька 1а
Переваги:
• з вікон відкривається приємний вид на озеро та зелений сквер
Локація біля води
Будинок розташований практично поруч з Йорданське озеро — це означає свіже повітря, гарні краєвиди та ідеальні умови для прогулянок і відпочинку.
Планування:
• дві спальні 18м2, 12м2.
• світла вітальня 14м2
• кухня 13м2
• школи та дитячі садки
• магазини, супермаркети та вся необхідна інфраструктура
Комфортний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
3 кімнати
з ремонтом
80 / 40 / 11 м²
панельна
поверх 10 з 16
1986 Рік будівництва
3.3 млн грн
55 514 грн/м²
Йорданська вулиця, 22
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 4-кімнатна квартира у комфортному районі Оболоні, всього за кілька хвилин пішки від метро «Оболонь». Квартира у житловому стані, потребує оновлення — чудова можливість реалізувати власний дизайн-проєкт та створити ідеальний простір для життя. Зручне планування, 4 окремі кімнати, великий балкон на всю квартиру. Планування: Роздільна. Санвузол: Роздільний.
Газ. Система опалення: Централізоване.
Меблювання: Так.
Розглядаємо продаж за програмами, сертифікатом, ваучером!
Тип будинку: Чешка. Тихий зелений двір, зручна транспортна розв’язка та одна з найкращих локацій Оболоні.
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: метро «Оболонь», школи та садочки, супермаркети та ТРЦ, кафе, аптеки, банки, набережна Дніпра та парки для прогулянок.
Світла та тепла квартира. Гарний варіант для великої родини.
4 кімнати
60 / - / 7 м²
панельна
поверх 6 з 9
1973 Рік будівництва
3.7 млн грн
53 293 грн/м²
Йорданська вулиця, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира на 4 поверсі 9-ти поверхового будинку. Планування роздільне, з великим коридором та кухнею. Квартира світла, простора, тепла. Вікна металопластикові, балкон засклений. Вид на дві сторони будинку. Санвузол роздільний. Стан житловий, але потребує ремонту.
У ванній кімнаті замінені труби та рушникосушарка, є бойлер. Система опалення централізована. Газова плита. Є центральний водопровід, газ, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
Частина меблів залишається. Є вбудована шафа для верхнього одягу. Меблі на кухні. Телевізор.
Перший продаж, 1 власник, чисті документи, без боргів. Не працюють з програмами. Ідеальне сімейне гніздечко чекає нового власника.
Тихий, охайний двір, велика парковка прямо перед вікнами. Чистий, охайний підїзд, вікна замінені на пластикові. Хороші сусіди, немає шуму, конфліктів. Є тамбур на 2 квартири з власною шафкою для речей. Поряд є облаштоване нове бомбосховище.
Максимально зручна локація. Поруч є маленькі магазини зі всім необхідним, також Сільпо, Фора, декілька дитячих садочків, шкіл, коледж. Молодий парк з дитячим майданчиком, за будинком спорт майданчик. 2 озера Йорданське та Вербне, Укрпошта, Нова пошта, аптеки, мед.заклади, 2 банки - все в пішій доступності 5-7 хвилин. Дуже зручна транспортна розвязка, поруч зупинки як на лівий берег так і по правому, до метро Оболонь та Почайна 10 хвилин. До Оболонської набережної 10 хвилин. Недалеко є ТЦ Плаза, Блокбастер, Дрім Таун, Лайк Плаза. По суботах прямо біля дому продуктовий ярмарок.
Квартира світла, просторна, тепла. Великий коридор зі вбудованою шафою для верхнього одягу та велика кухня є перевагою серед планувань інших квартир. Вікна замінені на пластикові. Засклений балкон. Вид на дві сторони будинку.
3 кімнати
з ремонтом
70 / - / 9 м²
утеплена панель
поверх 4 з 9
1981 Рік будівництва
3.7 млн грн
68 260 грн/м²
Йорданська вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Вона складається з 2 окремих кімнат, включаючи простору спальню з виходом на засклений балкон та дитячу кімнату або кабінет. Всі вікна в квартирі металопластикові.
У квартирі встановлені лічильники на воду та електрику (день/ніч), що сприяє приємним цінам на комунальні послуги. Система опалення централізована. Є газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. У спальні є двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом та LCD телевізор. Кухня обладнана вбудованими меблями, газовою варильною поверхнею, духовою шафою, двокамерним холодильником та мікрохвильовою піччю. У санвузлі встановлено ванну та пральну машину, а також бойлер. В квартирі достатньо шаф для зберігання речей та меблі у прихожій. Також є кондиціонер.
Квартира готова до продажу, угоду можна зробити швидко. Запрошуємо на перегляд.
Будинок розташований у житловому фонді 80-90-х років. В будинку є ліфт та затишний двір з дитячим майданчиком. Передбачено гостьовий паркінг.
Оболонський район є зеленим, сімейним та безпечним. Поруч розташовані школи, дитячі садки (включаючи дитячий садок Юнеско з поглибленим вивченням англійської та інформатики), музична академія та університет ім. Грінченка. Розвинена інфраструктура включає супермаркети та торгові центри: Велмарт, Варус, Дрім Таун, Лейк Плаза. У пішій доступності знаходиться набережна Дніпра, парк Наталки та озеро Йорданське. Зручна транспортна розвязка забезпечує швидкий доїзд до центру, а метро Оболонь знаходиться всього за 7 хвилин пішки.
Квартира оснащена кондиціонером. Є засклений балкон. В санвузлі є ванна. Також є Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 9 м²
утеплена панель
поверх 9 з 9
1977 Рік будівництва
5.1 млн грн
82 382 грн/м²
Йорданська вулиця, 18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Квартира розташована на 5-му поверсі 5-поверхового будинку 1973 року побудови. Виконано сучасний ремонт за євростандартом із заміною електрики та всіх комунікацій. Квартира тепла, не кутова, з просторими світлими кімнатами. Вікна виходять на дві сторони: на стадіон та школу, а також у тихий двір.
Квартира має централізоване опалення та газопостачання. Встановлено стабілізатор напруги. Проведено оптоволоконний інтернет.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного життя. Меблі виготовлені на замовлення. Встановлено комплект охоронної сигналізації.
Ціна продажу: 115 000 USD. Комісія: 5%%.
Будинок 1973 року, чеського проекту, розташований у дворі. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
Поруч зі стадіоном та школою розташована квартира. Вікна виходять на тихий двір.
Квартира тепла, не кутова. Просторі, світлі кімнати. Вікна виходять на дві сторони. Встановлено комплект охоронної сигналізації, стабілізатор напруги. Проведено оптоволоконний інтернет. Є кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, меблі на кухні.
3 кімнати
з ремонтом
62 / - / 6 м²
панельна
поверх 5 з 9
1973 Рік будівництва
4.9 млн грн
93 929 грн/м²
Йорданська вулиця, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора та світла квартира із сучасним плануванням. Планування роздільне. Ремонт - євроремонт.
Система опалення централізована. Є вода. При відключенні світла працюють ліфти. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира мебльована. Мультимедіа: Wi-Fi.
Рік побудови: 2010, спецпроект. Стеля висотою 2.70 м. Доглянутий підїзд, три ліфти, один з яких вантажний. Консьєрж, домофон.
Поряд з будинком два мальовничі озера Йорданське та Вербне. Метро Оболонь 15 хвилин пішки. Поруч школа та дитсадок, Еко магазин, Нова пошта.
Вихід із кухні на лоджию. Комфорт: балкон, лоджія, ліфт, гостьовий паркінг, меблі на кухні, грузовий ліфт, душова кабіна.
1 кімната
з ремонтом
52 / - / 13 м²
цегляна
поверх 5 з 24
2010 Рік будівництва
9.8 млн грн
59 200 грн/м²
Йорданська вулиця, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається чотирикімнатна квартира з роздільним плануванням кімнат. Загальна площа квартири становить 165 м2. Квартира розташована на двох рівнях. Стан ремонту - після будівельників, що означає вільне планування. Кімнати роздільні: 24/18.3/23.2/23.4 кв.м. Є два балкони-лоджії та три санвузли.
Система опалення централізована. Інформація про водопостачання, електрику та лічильники не надана.
Квартира продається без меблів та техніки.
Продаж без комісії. Ціна за квадратний метр становить 1350$.
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-х років. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Розвинена інфраструктура включає магазини, дитячі садки, школи та спорткомплекси. Станція метро Петрівка знаходиться у пішій доступності.
Квартира дворівнева з видовими характеристиками. Два балкони-лоджії та три санвузли.
4 кімнати
без ремонту
165 / - / 165 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 23
2010 Рік будівництва
3.5 млн грн
56 491 грн/м²
Йорданська вулиця, 18-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт в житловому стані, але потребує ремонту, що дозволяє поступово його робити. Можна зайти і перший час жити.
Система опалення централізована. Інформація про воду, електрику та лічильники відсутня.
При продажу в квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Продаж від власника, без комісії. Право власності: «Свідоцтво про право на спадщину за Законом». Один власник, прописаних немає. Перегляд за попередньою домовленістю, ключі у продавця.
Будинок цегляний, 464 серії, типу «Чешка». Чистий підїзд, була заміна ліфтового блоку. Будинок знаходиться в тихому, затишному дворі, далеко від доріг.