Квартира у житловому стані. Кімнати прохідні. Санвузол сумісний. У квартирі є вмонтована кухня. Чистий продаж. Тип будинку - хрущовка. Поблизу розташовані школа, дитячий садок, магазини та транспорт.

Продаж 2 кім. вул. Виговського (Головатого )

Квартира в гарному житловому стані. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт. Є централізоване опалення, газ та електрика. Також є вивіз відходів. Квартира мебльована. Є телевізор. Будинок - хрущовка. Є затишний двір та паркувальне місце. Район спокійний. Поруч розташовані школи, садочки, магазини, ринок та зупинки громадського транспорту. Хороша транспортна розвязка. Квартира світла та затишна. Є балкон та лоджія. Встановлена ванна.

Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира на вул. Головатого,

Квартира затишна та світла, має практичне планування для комфортного проживання. Розділена на кухню-студіо, вітальню та спальню. Є засклені лоджія та балкон. Вікна виходять на парк. Зроблений євроремонт. Санвузол роздільний. Квартира обладнана індивідуальним опаленням з двофункційним котлом. Є підігрів підлоги в кухні та ванній кімнаті. Встановлено лічильник на електрику з поділом на день/ніч. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є вбудована побутова техніка Bosh, велика шафа-купе, розкладний диван Blest, двоспальне ліжко з підйомним механізмом. Всі меблі виготовлені під замовлення і залишаються. Також є SmartTV Samsung Qled 65. Квартира вільна. Можливий чистий продаж. Будинок побудований у 2008 році. В будинку гарно працює ОСББ. Квартира розташована в шикарному районі, частково в парковій зоні. Поблизу є школа, садочок, поліклініка, магазини, зупинки, церква та гаражний кооператив. Квартира обладнана сигналізацією Satel, домофоном та оптоволокном для інтернету.

Квартира з ремонтом в гарному районі.

Шукай квартиру по локації