ЗАПРОШУЮ НА ПЕРЕГЛЯД ВАШОЇ МРІЇ.
Продаж 1-кім. кв-ри 44 м2 у м. Вишневе по вул. Лесі Українки 74 А в самому центрі ЖК АКВАРЕЛІ 1, з найкращим видом у двір. Тепла, світла, зроблена якісно власники робили для себе, укомплектована всією необхідною технікою і сантехнікою. Квартира перебудована (роздільний санвузол, перенесена стінка кухня-кімната, лоджія-офіс, акустика та підірів підлоги у ванній .
Хто знає цей ЖК то розуміє що поруч є все що потрібно для комфотного життя в пішій доступності : магазини, кафе, аптеки, нова пошта, розетка в ЖК, Чері мол зі спортлайфом і кінотеатром, Новус, школи та садочки, марштуртки до метро. Що там писати - дзвоніть я все розповім.
🏡3-кімнатна квартира по вул. Машинобудівників
📍Локація: Вишневе
Про квартиру
- Роздільне планування (3 окремі кімнати)
- Повністю обладнана меблями та технікою (Все, що на фото - залишається. Замінені вікна, батареї, на підлозі - ламінат).
- 2 великі лоджії.
- Кладова.
- Роздільний санвузол.
- Будинок утеплений
- Тамбур при вході в квартиру (спільний із сусідами) + ще одна комора спільна із сусідами.
Безпека та інфраструктура:
- Поруч з будинком зупинки громадського транспорту до центру міста, а також ст. м. Житомирська та Академмістечко,
- Супермаркети, аптеки, амбулаторія, школа, садочок , відділення Нової Пошти тощо.
- Центр Вишневого (поряд центральна алея, великий парк з озером з біговими доріжками та дитячими майданчиками.
- Податки мінімальні.
- Розглядаємо державні програми.
- Без комісії для покупця.
📞Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
50420
Продаж 1-кімнатнатної квартири у Вишневому, вул. Машинобудівників 17А
Квартира знаходиться на 10 поверсі 15 поверхового цегляного будинку з водопостачанням навіть при відсутності електроенергії. Загальна площа 50 м²
Квартира з ремонтом, лічильники електроенергії на день- ніч та на опалення і воду
Будинок з консьєржем, закритий поверх, дружні сусіди
Поруч прогулянкова зона, парк, озеро, школа, садок, супермаркети, зупинка маршруток.
Квартира готова до проживання. Світла та затишна, чудовий варіант для сімї або для здачі в оренду.
Документи готові до угоди. Телефонуйте — домовимося про перегляд!
З повагою, предстаквник агенції нерухомості DOROGOGO
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт зроблено на 95%% за авторським проектом. На стінах декоративна штукатурка. Встановлено підвісну стелю, теплу підлогу по всій квартирі, підвісний унітаз з інсталяцією, терморегулятор. Вхідні двері замінені (з середини білі).
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Проведено інтернет.
Продаж від власника. Квартира заселена, люди вже проживають.
ЖК САДИ ВИШНЕВІ має працюючий ліфт.
Хороше місцерозташування.
В квартирі зроблена електрика. Залишилося тільки встановити меблі.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Зроблено косметичний ремонт.
У квартирі залишаються меблі та побутова техніка: холодильник, пральна машина автомат, два бойлери, посудомийна машина, духова шафа, газова поверхня, витяжка. На кухні є меблі.
Квартира здається з меблями та технікою.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок обладнаний ліфтом. Є гостьовий паркінг, підвал, льох, комора між поверхами.
Квартира має гарне місце розташування. Поблизу є транспорт, парк, магазини, супермаркети, Спорт лайф, Лінія кіно, школи та садочки.
Квартира тепла та світла. Є балкон та лоджія.
Квартира затишна та світла в гарному житловому стані. Планування роздільне - три окремі кімнати. Санвузол роздільний. Є лоджія і балкон.
Опалення центральне.
Поруч розташовані магазини, ринок, школа, два дитячих садочка, відділення банків, пошта. Зручна транспортна розвязка - поруч зупинки транспорту - до метро ВДНГ, Теремки 15 хвилин, кінцева зупинка 302 маршрутки до Контрактової площі. В 5 хвилинах пішки - приміський вокзал з якого відправляються електрички на Київ. До Караваєвих Дач - 16 хвилин, до метро Вокзальна 20 хвилин.
Квартира з окремим плануванням. Житловий стан. Зроблено косметичний ремонт. Є хол площею 16 кв.м. Дві засклені лоджії. Санвузол роздільний.
Власна котельня. Є можливість встановити лічильник на опалення.
Квартира частково мебльована.
Квартира підходить під державні програми. У квартирі ніхто не прописаний, заборгованостей немає.
Квартира у гарному стані. Планування роздільне. Кухня та одна кімната обєднані у велику гостьову площею 27 кв.м. Дві кімнати окремі, в одній ремонт не закінчено. Санвузол суміжний. Є два засклені балкони. Ванна з душовою кабіною.
Зроблено нову електропроводку по квартирі. Система опалення централізована. Підлога на кухні та в коридорі з підігрівом.
Квартира мебльована.
Квартира має продумане планування. Є окрема затишна спальня, кухня-вітальня, гардеробна кімната та суміжний санвузол з ванною і підігрівом підлоги.
Квартира має індивідуальне опалення від газового котла.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою преміум-якості. В кухні-вітальні є вся необхідна техніка.
ЖК "Чорновола" має доглянуту територію з дитячими та спортивними майданчиками. Є просторий підвал, який можна використовувати як бомбосховище.
ЖК розташований у зручному місці з розвиненою інфраструктурою. Поруч є магазини, аптеки, школи, садочки. Зручна транспортна розвязка до Києва.
Квартира стильна, простора та світла. Можна заїхати і жити з першого дня.
1 кімната
з ремонтом
47.8 / 16.3 / 16.4 м²
цегляна
поверх 8 з 11
2.7 млн грн
44 210 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без % Продаж великої 1к квартири 62кв.м. Крюківщина Теремки ЖК Агам
Квартира двостороння, розташована в середині будинку. Санвузол суміщений. Просторий коридор 11 кв.м. дозволяє організувати гардеробну систему. Функціональне планування квартири відкриває простір для дизайнерських рішень у переплануванні. Ремонт під чистову обробку.
Опалення газове - власне (двоконтурний котел). Водопостачання та каналізація - централізовані. Укладені прямі договори з комунальними службами.
Цегляний утеплений будинок введено в експлуатацію у 2020 році. На території ЖК є ЖЕК. Двір закритий, не прохідний. Є ліфт, гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Чудова інфраструктура, все в доступності 5 хвилин ходьби: McDonalds, АТБ, Сільпо, Фора, NOVUS, спортклуби, салони та кавярні. Поряд садочки та школи як приватні, так і державні. На виході з ЖК зупинка транспорту в будь-який напрямок. До кільцевої дороги 2 км, до метро Теремки 5 км, до метро Вокзальна 10 км, до Хрещатика 12 км. До ЖД Вишневе 10 хвилин пішки або 5 хвилин автобусом. Три зупинки (15 хвилин) і ви на метро Вокзальна ЖД Київ-Пасажирський. Поблизу розташовані Вишневе, Борщагівка, Теремки, Республіка, а також Соломянський, Святошинський та Голосіївський райони.
Кімната вікнами на схід та видом на чудовий парк Камелія. Кухня-вітальня вікнами на захід та закритий двір.
1 кімната
без ремонту
62 / - / 24 м²
цегляна
поверх 9 з 10
2.7 млн грн
42 860 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Євромісто, Вишневе, Крюківщина. Без додаткових витрат (4) ЖК Євромісто
Квартира має штукатурку та стяжку.
Будинок зданий та заселений. Територія закрита та облаштована спортивними і дитячими майданчиками.
Чудова інфраструктура. До центру Києва 15-20 хв на авто.
Квартира з атмосферою, у якій хочеться зупинити час. Ремонт виконаний з преміальних матеріалів, включаючи натуральний дуб, італійську та німецьку сантехніку, шпалери Versace та Roberto Cavalli. Є простора гардеробна кімната.
Квартира мебльована преміальними меблями, більша частина яких зроблена вручну. Побутова техніка переважно Gorenje. На кухні є барна стійка.
Продаж від власника без співпраці з ріелторами.
Квартира розташована в доглянутому підїзді з просторим охайним холом. На поверсі немає орендованих квартир. У самому ЖК є спортивні майданчики та тренажерний зал.
Квартира має видове акцентування. Вся необхідна інфраструктура розташована поруч: дитячі садки, школи, державні установи, зручне транспортне сполучення, аптеки, супермаркети, клініки, ресторани, спортзали, парк, озеро, стадіон.
Квартира має унікальний дизайнерський елемент — акцентну стіну з нішею у формі Інь-Ян. Є ролети Blackout, гігабітний інтернет, система очищення води. Встановлені лічильники день/ніч на електроенергію, воду та опалення. Низькі комунальні платежі навіть взимку. Квартира оснащена сигналізацією та додатковими системами безпеки. Є панорамні вікна.
Квартира в житловому стані. Планування роздільне з роздільним санвузлом. Є 2 заселені балкони.
Продаж квартири з меблями та технікою. На кухні є меблі. У квартирі є телевізор.
Перегляд за домовленістю.
Панельний будинок житлового фонду 80-90-х років. У будинку є ліфт. Доступний гостьовий паркінг.
Квартира має чудове розташування з розвиненою інфраструктурою.
У квартирі є швидкісний інтернет.
Простора квартира з роздільним плануванням, що включає кухню-вітальню та спальню. Є можливість зміни планування під власні потреби. Стан після будівельників, готова до ремонту.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира продається за переуступкою, що передбачає швидке оформлення без додаткових витрат. Будинок введено в експлуатацію, передача ключів найближчим часом.
ЖК One House - сучасний житловий комплекс із продуманими плануваннями та сучасною архітектурою. На закритій території розташовані дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, підземний і наземний паркінг. Наявна охорона, відеоспостереження та консьєрж. У будинку є ліфт, вантажний ліфт, балкон, лоджія.
Зручне розташування поруч із ТРЦ, школами, дитсадками та з виїздом до Києва (5 хвилин).
Квартира має чудовий вид із вікон. Є панорамні вікна.
Продаж двосторонньої нової квартири в ЖК Сади Вишневі
Простора, світла квартира з якісним сучасним ремонтом у світлих тонах. Усі роботи виконані акуратно, із дотриманням деталей — квартира повністю готова до заселення. Встановлено теплу підлогу в коридорі, кухні та санвузлі.
Завдяки продуманому плануванню квартира виглядає ще більшою, ніж є насправді — багато денного світла, приємна атмосфера, відчуття затишку та простору.
Будинок новий, йому менше трьох років. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під програму «ЄОселя».
Перегляди по домовленості , ключі на руках.
Квартира має євроремонт.
Система опалення централізована. Є центральна каналізація, центральний водопровід, газ, вивіз відходів, асфальтована дорога.
Квартира продається з меблями.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт, гостьовий паркінг, балкон, лоджія. У квартирі є окреме побутове приміщення під бойлер, а також побутове приміщення на поверсі.
Поблизу будинку розташовані бювет, дитячий освітній центр та пункт швидкої допомоги.
1-к. квартира - перепланована в 2-к., 1 поверх, (високий, як 2й). Окрема кухня 15м, спальня, кімната з диваном і робочим місцем.
Вся необхідна інфраструктура поруч: школа, садочок, зупинки транспорту, магазини (МакДональдс, атб, сільпо), sport life, etc.
1 кімната
з ремонтом
47 / 16 / 15 м²
поверх 1 з 10
2.7 млн грн
45 138 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири в Атмосфера Premium ЖК Атмосфера Преміум
Квартира з чистовою підготовкою під ремонт (White Box). Планування роздільне, є простора кухня-вітальня та балкон. Санвузол суміжний.
Індивідуальне газове опалення.
Доступна розстрочка до 24 місяців без переплат.
ЖК Атмосфера Premium - сучасний комплекс з якісним будівництвом та використанням енергоефективних матеріалів. Територія закрита, ведеться відеоспостереження. Є підземний паркінг. Будинок житлового фонду від 2021 року.
Розвинена інфраструктура поруч - все необхідне в пішій доступності.
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири у Вишневому, ЖК “Атмосфера” — без комісії для покупця!
Затишна, тепла та світла квартира в новому сучасному будинку — чудовий вибір для комфортного життя або вигідної інвестиції.
📍 Деталі:
3 поверх із 10 — зручно й комфортно;
Індивідуальне газове опалення — економія та тепло у будь-яку пору року;
Панорамні вікна — максимум природного світла;
Меблі та техніка залишаються — заїжджайте і живіть одразу;
Встановлено котел, бойлер, лічильники, підготовлено виходи під кондиціонер;
Теплий, доглянутий будинок із якісною шумоізоляцією.
✅ Переваги для покупця:
Без комісії! — економія одразу при купівлі;
ЖК комфорт-класу — закрита територія, двір без машин, вхід лише за перепустками;
Зручна локація — поряд транспорт, магазини, школи, кафе, парк.
📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Це — готове житло у сучасному ЖК, де комфорт і безпека поєднуються з вигідною ціною.
Без % . Пропонується до продажу чудова квартира: Київська область, м.Вишневе, ЖК Променада, вул. Лесі Українки 62А, будинок з індивідуальним газовим опаленням. Квартира простора, загальною площею : 43,5 м², кімната 17,2 і кухня 8,8, розташована на 6 поверсі 10 поверхового будинку.
Квартира обладнана меблями та побутовою технікою. Ремонт в приємних світлих тонах. Квартира вільна, ніхто не зареєстрований(в квартирі майже 4 роки ніхто не проживає). Чудово підходить, як для особистого проживання, так і для орендного бізнесу. Присутній гостьовий паркінг. Поряд з будинком дитячий садок, школа, парк, зелена зона, дитячий майданчик, супермаркет, ТРЦ, аптека, центр міста, ресторан, кафе, кінотеатр, театр, зупинка транспорту, ринок, магазин, кіоск. Код 522058. Без комісії.
Продаж однокімнатної квартири з якісним ремонтом в сучасному ЖК Атмосфера, розташованому у центрі м. Вишневе.
Вул. Європейська 32. Загальна площа квартири 36 кв.м., 9 поверх.
В Квартирі виконані всі ремонтні роботи, з використанням якісних та сучасних матеріалів. Двухконтурний газовий котел, індивідуальне опалення, лічильники на газ, воду та електроенергію.
Планування: простора кухня - вітальня з виходом на балкон, спальна кімната, с/в. Квартира продається з меблями.
Закрита територія ЖК доступ тільки для мешканців та гостей. Облаштовані дитячі та спортивні майданчики, а також зони для відпочинку та барбекює
Розвинена інфраструктура в пішій доступності. Магазини, супермаркети (Сільпо, АТБ, Фора).
Відмінна транспортна розвязка. Швидкий виїзд на Кільцеву дорогу, всього 10-15 хвилин до Києва.
Квартира у житловому стані з роздільним плануванням. Є окрема кухня, ванна кімната і санвузол.
Квартира продається з меблями та технікою.
Документи готові до угоди, один власник. Можливе придбання за програмою "єВідновлення".
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Квартира має вигідне розташування поруч з інфраструктурою, транспортом і зеленими зонами. Поблизу є школа, дитячий садок, зупинка маршрутки, магазини.
Продам простору квартиру в сучасному ЖК.
Без комісій !!! Від власника!!! Документам більше трьох років!!!
Квартира знаходиться в ЖК Чорновола, будинок 2021 року, заселений, оформлені прямі договора (світло, вода, опалення). 10 поверх, загальна площа 47 кв.м. Кухня -вітальня з панорамними вікнами та зоною для відпочинку та окрема кімната. Зроблено ремонт, квартира продається з меблями, все необхідне є для комфортного життя.
Розвинена інфраструктура, поруч Сільпо, АТБ, Фора, МакДональдз, кавʼярні, садочки, школа, медичні заклади та інше.
Можливий продаж по державним програмам!!!