Продаж 2 х кімнатної квартири в
ЖК Скандія.
Вул. Героїв Крут б.10
Будинок комфорт класу, в 2021 році здан в експлуатацію. Заселений.
Право власності на руках, один власник.
Простора, світла, двостороння квартира на 3 поверсі.
Загальна площа 63 м кВ.
Зроблений якісний ремонт!
Є дизайн-проєкт: розміщення комунікацій та меблів (без візуалізації)
• Підігрів підлоги: ванна кімната, кухня, коридор.
Стіни:
• Фарба Tikkurila Harmony, виробник- Фінляндія.
Розетки та вимикачі:
• Schneider Electric Sedna, колір – графіт, розробник – Німеччина.
• Ванна: акрилова Ravak (180×80 см) з підсвіткою прихованого монтажу, Чехія.
• Інсталяція підвісна Geberit виробник – Швейцарія.
• Підвісні стелі по всій квартирі:
• Гардини з прихованим монтажем.
• У ванній кімнаті – стеля з тіньовим профілем.
• У спальні – підсвічена підвісна стеля.
• У великій кімнаті – стеля з підсвіткою для гардин.
• LED-люстри з динамічним регулюванням.
Електрика:
• Проведена по всій квартирі від щитової до розеток (план розміщення розеток додається).
Є власна котельня.
Житловий Комплекс закритого типу, охорона цілодобово.
На території є дитячі майданчики, магазини, стоматологічна клініка.
Планується відкриття дитячого садочку.
Є паркінг.
Метро Лісова 10 хв. на машині.
А також є громадський транспорт.
Продається 3-к квартира з ремонтом від власника. Розташована в Броварах, район "Старий Центр". В пішій доступності центральна районна лікарня, басейн для дітей та дорослих. Транспортна розвязка зручна. Прямий виїзд в Київ без світлофорів і чекання в пробках. Двір чистий, охайний та зелений, розташований біля лісу, що забезпечує тишу та спокій. Будинок цегляний, з чистим підїздом та гарними сусідами.
- безпечний 4-й поверх та район проживання
- газ для готування їжі, в цьому плані актуально і не залежите від струму
- газ для підігріву гарячої води та ванни, в цьому плані актуально і не залежите від струму
- будинок - червона цегла.
- проведено капітальний ремонт підїзду у 2018 році та встановлено металопластикові вікна у під"їзді
- у будинку в 2015 році капітально, за рахунок мешканців замінено електропроводку із щитовою
- вікна саламандер, трикамерні, енергозберігаючі у квартирі
- вікна у квартирі виходять на різні сторони в будинку, тобто квартира двостороння
- 4-й поверх з 5-ти
- квартира не кутова, в середині будинку, тепла
- всі кімнати окремі, нема прохідних
- зроблено якісний ремонт
- сантехніка Grohe
- вся проводка мідна, на кожній стіні розетки, їх багато
- лічильник двохзонний, день-ніч
- встановлено реле напруги (автоматично вимикає при перепадах живлення)
- газова колонка італійська, Beretta
- вбудована триярусна дерев"яна кухня, все з доводчиками
- новому власнику залишається частина меблів
- із середини квартиру утеплено мінеральною ватою
- утеплено балкон-лод
Квартира має роздільний санвузол. Велика кухня та дві спальні розташовані по різні сторони одна від одної. З однієї спальні зроблено вихід на утеплений балкон, який використовувався як кабінет.
У квартирі встановлені велика шафа-купе в прихожій, ванна з джакузі, пральна машина та бойлер. Вся техніка та меблі залишаються.
Квартира має роздільне планування з не прохідними кімнатами, великою кухнею та 2 балконами. Зроблено капітальний ремонт з утепленням, заміною всієї проводки та сантехніки. Квартира має євроремонт.
У квартирі встановлено централізоване опалення. Також підключені газ, центральний водопровід та Wi-Fi.
Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі. Також встановлено кондиціонер.
Продаж від власника. Документи в порядку.
Квартира розташована в чеському будинку з ліфтом. Є паркувальне місце та гардероб.
Поруч з будинком розташовані дитячий садок, школа, магазини, парк та зупинки громадського транспорту.
Квартира має суміжний санвузол, ванну кімнату та лоджію.
Квартира має кухню 9 кв.м., 3 кімнати, 1 балкон, 2 роздільних санвузла та передпокій. У квартирі виконано євроремонт.
Квартира обладнана централізованою системою опалення та центральним водопроводом.
Продаж квартири з меблями та технікою. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3%% та 7%%, Постанови №206, №214, №280, №719, Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Будинок зданий у експлуатацію. Територія закрита, обладнана відеоспостереженням.
Квартира розташована неподалік від магазинів, супермаркету, школи, дитячого садка, клініки, медцентру, салону краси, банку, ресторанів, кафе, відділення Нової пошти та зупинки транспорту.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира має авторський проект. Зроблений якісний новий ремонт. Майже вся квартира в плитці. Є комірка, яку можна переобладнати в гардеробну. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. У ванній кімнаті встановлена тепла підлога, бойлер та підсвітка дзеркала.
У квартирі залишається все, що на фото. У спальні встановлений кондиціонер, smart TV, зручне широке ліжко та шафа. В основній кімнаті/кухні є smart TV, диван та вихід на кондиціонер. Є меблі на кухні.
Квартира продається за готівку. Власник працює без посередників. Право власності більше 3 років.
Квартира розташована в житловому фонді, побудованому після 2021 року. Будинок має ліфт. На території є паркувальне місце, консьєрж, охорона, відеоспостереження та пожежна сигналізація.
Не надано інформації.
Квартира була в експлуатації близько 1.5 року. Є балкон або лоджія. Встановлена сигналізація. Квартира має швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне, цифрове та супутникове ТБ.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. В квартирі зроблений житловий ремонт.
Будинок має власну котельню.
Без посередників.
Будинок побудований у 2001-2010-х роках і знаходиться в управлінні ОСББ. Територія закрита. Є генератор.
Простора квартира з зручним функціональним розташуванням. Є простора хода, дві ізольовані кімнати, одна з яких має вихід на ізольовану лоджію. Також є велика місткісна кухня. Виконаний дорогий якісний ремонт.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою провідних європейських виробників. Все в ідеальному стані.
Квартира розташована в теплому цегляному будинку 2007 року побудови. Будинок має очищену парадну, броньовані вхідні двері з кодовим замком та цілодобове чергування консьєржа. Затишний зелений двір має зоновану автопарковку.
Район з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розвязкою.
2 кімнати
з ремонтом
75 / 36.8 / 11 м²
цегляна
поверх 2 з 14
власник
2.92 млн грн
35 793 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2к, 2-рівнева квартира ЖК Desna Park Residence (Десна Парк), Зазимʼя ЖК Desna Park Residence
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол - 2 і більше. Ремонт після будівельників.
Всі комунікації підключені. Квартира має власну котельню. У ЖК є центральна каналізація, електрика та центральний водопровід.
Квартира в готовому будинку.
ЖК Desna Park Residence - сучасний новий комплекс комфорт-класу. Це якісна малоповерхова забудова в затишному передмісті. Стильні будиночки з червоної цегли. Територія закрита та цілодобово охороняється. Навколо комплексу мальовничий канал та велика паркова територія.
Комплекс має розвинену інфраструктуру. Поруч два великих супермаркети (АТБ та Фора), аптека, новий великий дитячий садок, сучасна школа. За пять хвилин по спокійній дорозі знаходяться пляжі Десни для відпочинку або рибальства.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має роздільне планування. Після будівельників. Простора кухня та широкий коридор.
Газове автономне опалення. Централізоване водопостачання та каналізація. Є електрика, вивіз відходів та газ.
Можливий продаж під державні програми єОселя, єВідновлення, Постанова 280.
ЖК "Гранд Парк" розташований на вулиці Фельдмана 1 поруч з приватним сектором та лісом. Будинок зданий та введений в експлуатацію. Закрита територія з контрольованим заїздом через автоматичні ворота.
Інфраструктура включає супермаркети, дитячий садок, школу, зупинку громадського транспорту, аптеки, магазини та парк.
Квартира має два санвузли. Є балкон або лоджія.
3 кімнати
без ремонту
117.6 / - / 11.4 м²
поверх 4 з 4
власник
2.9 млн грн
41 422 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа 2х комнатной квартиры, Бровары, ул. Независимости 17
Квартира з роздільним плануванням. Є великий засклений, утеплений та обшитий вагонкою балкон. Санвузол роздільний. Зроблено косметичний ремонт. Квартира готова до швидкого заселення.
У квартирі централізоване опалення, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Продаж від власника, можливий торг.
Квартира розташована у відносно новому будинку, побудованому у 2001-2010-х роках. Є ліфт. На сходовій майданчику є господарське приміщення.
Квартира розташована у центрі міста Бровари. Поблизу розташовані дитячий садок, школа, торговий центр, аквапарк, кінотеатр, кінцева зупинка автобусів на Київ та ліс.
Є швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира має правильне планування. Планування роздільне. Є простора кухня-вітальня, дві окремі спальні та роздільний санвузол з новою сантехнікою. Обидва балкони і лоджія засклені, лоджія утеплена. Євроремонт, квартира повністю готова до заселення. Підлога - ламінат + паркет, стелі - підвісні, пофарбовані, стіни - шпалери. Зовнішнє утеплення фасаду.
Централізоване опалення. Гаряча вода забезпечується бойлером. Є лічильники на газ, воду та електроенергію.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. Є вбудована кухня, духова шафа, газова плита, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, кондиціонер, телевізор, диван, двоспальне ліжко, шафа-гардероб. Також встановлені витяжка та лічильники.
Квартира під єВідновлення. Без комісії для покупця. Квартира вільна, документи готові, швидкий вихід на угоду.
Квартира розташована в теплий цегляний будинок з чистим підїздом. Планування: роздільна. Санвузол: роздільний. Система опалення: централізована. Ремонт: євроремонт. Меблювання: так. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет. Комфорт: балкон, лоджія, ванна, меблі на кухні. Комунікації: асфальтована дорога, газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика, центральний водопровід.
Квартира розташована в центрі Броварів. Поруч знаходяться магазини АТБ, Сільпо, Макдональдс (5 хвилин пішки), школи, садочки, музична школа, парк для прогулянок. Є спокійний внутрішній двір. Зручне транспортне сполучення.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Стан ремонту - після будівельників.
ЖК має власну котельню. На квартиру встановлений індивідуальний тепловий лічильник. Будинок обладнаний центральною каналізацією, електрикою та центральним водопроводом.
Квартира не мебльована. Мультимедіа відсутнє.
ЖК Крона Парк 2 введений в експлуатацію в 2025 році. Тип стін - моноліт, цегла. У ЖК є консєрж, ліфт, вантажний ліфт та пожежна сигналізація.
Квартира має зручне планування. У квартирі є світла вітальня з лоджією, яка відкриває горизонти на столицю, спальня з лоджією на місто, роздільний санвузол, дві зручні шафи вздовж просторого коридору. Також є комора у підїзді. Підлога по квартирі - паркет та ламінат.
Квартира дуже тепла, утеплена зовні та зсередини. Встановлений бойлер. Система опалення централізована.
У квартирі є посудомийна машина та кондиціонери в усіх кімнатах. Техніка/меблі залишаються по домовленості.
Працюємо з державними програмами.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою: поруч школа, дитячі садки, парк, магазини, аптеки, зупинки тощо.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлено кабельне, цифрове ТБ та Wi-Fi. Є ліфт.
Квартира після забудовників, тож у нових власників є чудова можливість зробити ремонт на свій смак.
У ЖК встановлена власна котельня.
ЖК Krona Park 2 - проект від Alliance Novobud. Це комплекс бізнес класу, збудований за монолітно-каркасною технологією із цегли та утеплений мінеральною ватою.
В пішій доступності є парк, ТЦ Mark moll, супермаркет Сільпо, ТЦ Бутік, KFC, McDonalds, дитячий садок, продуктові магазини, Нова Пошта, ресторани та кафе, зупинка громадського транспорту. Дорога до цих обєктів займе не більше 10 хвилин.
Квартира має роздільне планування. Євроремонт у гарному стані.
У квартирі є централізоване опалення, центральний водопровід та центральна каналізація.
Квартира мебльована, на кухні є меблі.
Квартира продається без залучення посередників.
ЖК "Едем" - житловий фонд 2011-2020-х років. У будинку є ліфт та вантажний ліфт, консьєрж.
Квартира розташована в районі з гарною інфраструктурою.
Квартира має балкон та лоджію. Є кондиціонер та Wi-Fi.
Квартира в хорошому стані, з роздільним санвузлом та гардеробною. Планування роздільне. Євроремонт.
Встановлений тепловий лічильник, що забезпечує значну економія в опалювальний період. Опалення централізоване.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є кондиціонер, телевізори, інтернет та сигналізація.
Будинок 2008 року побудови, цегляний. Є два ліфта, включаючи вантажовий, консьєрж та хороша звукоізоляція.
Квартира розташована в хорошому районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч супермаркети Борисфен та Фора, лікарня, ліс та зупинка маршруток.
Квартира охайна, затишна, світла та має чудовий від з вікон.
2 кімнати
з ремонтом
64 / - / 14 м²
цегляна
поверх 10 з 16
2.86 млн грн
38 103 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-3 кім. квартиру з окремим входом та парко місцем.
Квартира дворівнева з окремим входом. На першому поверсі розташовані тамбур, сходова клітка. На другому поверсі знаходяться 2 спальні, кухня-вітальня, суміжний санвузол. На третьому поверсі є мансарда площею 30 кв.м з повноцінною висотою, яку можна обладнати під спальню, дитячу чи майстерню. Планування роздільне. Зроблена чорнова штукатурка стін.
У квартирі заведено 10 квт електрики. Вода і каналізація централізовані. У просторій кухні-вітальні встановлений камін.
Продаж без комісії. Торг можливий.
Будинок двосторонній, з двома балконами. Весь дах над квартирою у індивідуальному користуванні, що вигідно для розміщення сонячних панелів. Будинок дуже теплий - побудований з керамоблоку, утеплювача та декоративної штукатурки. Дах також утеплений. Будинок введений в експлуатацію більше 3-х років. Є документи як індивідуальний житловий будинок. Всі підключення та лічильники є.
Будинок розташований у центральній затишній частині міста.
Квартира має панорамні вікна, якісні вікна в підлогу. Будинок має власну закриту територію з гарним двором, викладеним плиткою з клумбами. Заїзд на територію обладнаний воротами з електроприводом, кодовим замком на хвіртці. Є гостьовий паркінг та окреме паркувальне місце. Будинок має пожежну сигналізацію. Фасад квартири виходить на схід.
3 кімнати
без ремонту
75 / - / 26 м²
цегляна
поверх 2 з 3
2.86 млн грн
38 103 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Эксклюзивна пропозиція! 3-к квартира в 3-рівневому будинку
Квартира дворівнева з окремим входом, тамбуром та сходовою. На 2 поверсі розташовані 2 спальні, кухня-вітальня та санвузол. Планування роздільне, з просторим холом. У кухні-вітальні встановлено камін. На 3 поверсі є мансарда з повноцінною висотою, яку можна обладнати під спальню, дитячу чи майстерню. Зроблено чорнову штукатурку стін. Установлено якісні вікна в підлогу. Будинок двосторонній, з двома балконами.
У квартирі заведено 10 квт електрики, вода та каналізація централізовані. Встановлено лічильники.
Квартира продається.
Будинок має 3 рівні. Побудований з керамоблоку, утеплювача та декоративної штукатурки. Дах утеплений. Фасад будинку виходить на схід. Будинок дуже теплий. В експлуатації, всі підключення та лічильники є. Будинок з документами як індивідуальний житловий будинок.
Будинок розташований у центральній затишній частині міста.
Квартира має окреме парко-місце на закритій території. Весь дах над квартирою у індивідуальному користуванні - практично і вигідно розмістити сонячні панелі. Великою перевагою є власна закрита територія, можливість збільшення площі квартири без доплат та монтаж каміна на дровах. У дворі гарно і просторо - плитка, клумби, затишно. Заїзд на територію обладнаний воротами з електроприводом, кодовим замком на хвіртці - все під захистом. Мало мешканців.
Квартира має зручне функціональне планування. Є простора кухня-вітальня площею 20 кв.м. з заскленою лоджією, окремі 3 спальні та роздільні санвузли. У квартирі зроблений євроремонт.
У будинку встановлено автономний електрогенератор. Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід та центральну каналізацію.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. У квартирі є телевізор.
Агенція WellHome стягує комісію 5%%.
Будинок має консьєржа, ліфт та ванну. Є гостьовий паркінг та вантажний ліфт.
Квартира розташована в ідеальному місці з розвиненою інфраструктурою. Все необхідне для комфортного проживання знаходиться в пішій доступності.
З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на Київ та Бровари.
Квартира має роздільне планування з 3 роздільними кімнатами, роздільним санвузлом, коридором і двома заскленими лоджіями. Зроблено євроремонт, можна заходити і жити.
Будинок управляється ОСББ. Вода власна. Встановлені лічильники на тепло. Комунальні платежі невисокі. Будинок має власну газову котельню і сонячні панелі на даху.
Будинок житловий, побудований у 2011-2020-і роки.
Квартира розташована поряд з усією інфраструктурою великого міста.
На продаж пропонується чудова простора квартира з ремонтом в самому центрі м Бровари в будинку на Героїв УПА 7-а. Квартира в хорошому стані, з меблів і техніки залишаються кухня, шафи-купе, пральна машина, бойлер, кондиціонер, Зручне планування, окремі кімнати, холл, два балкони. Класний вид з вікон. В квартирі є газ. На поверсі є власна кладова для зберігання речей, технічний поверх.
Чудове місцерозташування, затишний двір, поруч бул Незалежності, всі магазини, зупинки транспорту, школи, садочки, бювет. Парк 3 хвилини пішки.
Продаж без комісійних для покупця
Квартира має суміжно-прохідне планування. В квартирі є дві просторі окремі кімнати, кухня, ванна кімната, санвузол, балкон.
Квартира підключена до центральної каналізації, центрального водопроводу та електрики. Встановлено вивіз відходів.
Квартира здається без меблів та техніки.
Квартира здається в експлуатацію вже цього літа.
ЖК Крона Парк 2 - житловий фонд від 2021 року. В будинку є пасажирський та вантажний ліфти. Територія комплексу охороняється, обладнана відеоспостереженням та пожежною сигналізацією.
Поряд з будинком є дитячі садочки і школи, дитячі спортивні майданчики, парк, ТЦ Mark moll, супермаркет Сільпо, ТЦ Бутік, KFC, Mcdonalds, продуктові магазини, нова пошта, ресторани та кафе. В пішій доступності є зупинка громадського транспорту.
Квартира має якісні панорамні вікна, що забезпечують світло та тепло. З вікон відкривається гарний вид. В квартирі є пожежна сигналізація.