Квартира має кухню-вітальню, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, гардеробну та балкон. Виконано авторський дизайнерський ремонт з преміальних італійських матеріалів.
Квартира обладнана автономним опаленням з газовим котлом та теплими підлогами.
Квартира повністю укомплектована ексклюзивними меблями та освітленням з Італії. Також є фрески та картини відомих художників. Все, що на фото, залишається новому власнику.
Продаж без комісії для покупця. Приймаються всі державні програми: єОселя, сертифікати, пільгові іпотеки.
Квартира розташована у клубному будинку закритого типу з закритим доглянутим двором із квітниками та трояндами.
Поруч розташовані ТРЦ "Термінал", "Епіцентр", "Мегамаркет", кавярні, аптеки, школи, садочки. Зупинка транспорту знаходиться у 3 хвилинах пішки. Для прогулянок та відпочинку є парк, ліс та озеро.
Квартира обладнана охоронною сигналізацією та сейфом.
Квартира має передпокій/коридор площею 12,5 м², кухню-вітальню 19 м², дві спальні площею 13 м² та 14 м², санвузол 2 м², ванну кімнату 4,5 м² та балкон 5 м². Квартира з авторським ремонтом.
Квартира підключена до центрального водопроводу. Система опалення централізована.
Квартира продається з меблями та технікою.
Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3%% та 7%%, постанова №206, №214, №280, №719.
ЖК «Лісовий квартал» - житловий комплекс комфорт-класу, збудований компанією «Alliance Novobud». Будинок зданий у експлуатацію. Наявні ліфт та вантажний ліфт.
Поблизу розташовані магазини, супермаркет, школа, дитячий садок, клініка, мед.центр, салон краси, банк, ресторани, кафе, відділення Нової пошти та зупинка транспорту. Станція метро "Лісова" - 10 хв. на транспорті.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира з шикарним плануванням і зонуванням. Має простору кухню площею 32 кв.м та дві окремі спальні площею 39 кв.м. У квартирі зроблений євроремонт. Є два санвузли, затишна ванна кімната та гардеробна.
Будинок бізнес-класу з безпечною територією. Є тихий і закритий зелений двір з дитячим майданчиком.
Розвинена інфраструктура з магазинами, торговими центрами, кафе та супермаркетом "Сільпо".
Квартира з вільним плануванням має дизайнерський ремонт, повністю готова до заселення. Є простора кухня з вбудованою технікою та сучасним глянцевим фасадом. В кожній кімнаті є кондиціонери з розпиленням повітря. Встановлені вбудовані конвектори. Санвузол суміжний.
Будинок оснащений генераторами на випадок відключення світла. Також є потужне бомбосховище. Ліфти обладнані системами аварійного живлення, які дозволяють їм продовжувати роботу при відключенні електроенергії. У квартирі є панорамні вікна.
Квартира мебльована. На кухні є меблі, вбудована техніка, мраморна стільниця та підвіконня.
Квартира продається від власника без комісії. Квартира у власності понад 3 роки.
ЖК "Зелений Квартал" - престижний комплекс з закритою територією та охороною. На території є безкоштовний паркінг, затишні дитячі та спортивні майданчики, зона відпочинку. Комплекс має власну інфраструктуру: магазини, салони, кавярні.
ЖК розташований поруч з парком/лісовою зоною та всією необхідною інфраструктурою. У межах 5-10 хв знаходяться садочки та школи. 2 хв від автобусної зупинки.
Квартира має світлі кімнати з елементами класичної ліпнини та високоякісними матеріалами. Використані дорогі покриття підлоги, глянцеві двері, продумане освітлення. Є госп. приміщення, комора, тераса, гардероб, балкон, лоджія. На підлозі тепле покриття. Встановлена сигналізація.
Пропонуємо до продажу ексклюзивну 2-кімнатну квартиру площею 88 м² на 10 поверсі нового будинку у престижному житловому комплексі «Крона Парк 2».
🔑 Переваги квартири:
Дизайнерський ремонт від відомого бюро Бальбека — продумане планування, якісні матеріали, актуальний стиль.
Укомплектована всіма меблями та технікою — все лишається новому власнику, можна заїжджати та жити одразу!
Світлі просторі кімнати, велика кухня-вітальня, функціональні зони для роботи та відпочинку.
Панорамні вікна з чудовим краєвидом на місто та зелені зони.
🏢 Про ЖК «Крона Парк 2»:
Сучасний комплекс з цілодобовою охороною.
Власний доглянутий двір з дитячими та спортивними майданчиками.
Багаторівневий наземний паркінг.
Якісне будівництво: тепло, шумоізоляція, новітні інженерні комунікації.
У будинку — консьєрж-сервіс, відеоспостереження, швидкісні ліфти.
🌳 Переваги району:
Один з найзеленіших та найкомфортніших районів Броварів.
Поруч мальовничий парк «Перемоги» та лісопаркова зона — свіже повітря і місця для прогулянок.
Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, супермаркети, ТРЦ, фітнес-клуби — все в пішій доступності.
Зручна транспортна розв’язка: до Києва — всього 15–20 хвилин на авто чи громадським транспортом.
Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, простір і сучасний стиль життя!
📞 Телефонуйте щоб домовитись про перегляд! Такий варіант рідкість на ринку!
Трёхкомнатная квартира, в которую хочется возвращаться.
Простор, свет и ощущение личного пространства – две раздельные спальни подойдут для семьи, пары или тех, кто ценит комфорт и приватность.
Современная кухня-студио – сердце дома: уютные вечера, вкусные ужины, гости, смех и атмосфера. Квартира полностью укомплектована техникой и мебелью – заезжай и живи.
Здесь есть то, что редко встретишь в квартире – своя сауна. Это маленький личный SPA, который дарит тепло зимой и снимает усталость после длинного дня.
Продуманный совместный санузел и аккуратный ремонт создают ощущение чистоты и гармонии.
Уют начинается ещё у входа – тамбур на две квартиры, порядок и безопасность.
Территория дома закрытая, тихая, ухоженная. Вышел – и сразу лес, свежий воздух, прогулки и абсолютное спокойствие в пешей доступности.
Адрес: ул. Чубинського 3, Бровары – удобная локация, инфраструктура рядом, но без городского шума.
Эта квартира – не просто квадратные метры.
Это стиль жизни: комфорт, приватность и место, где тело и душа отдыхают.
Если ищете «дом, как для себя» — это он.
Квартира з хорошим плануванням. Має 3 окремі кімнати, окремий санвузол, 2 засклені балкони з теплою підлогою та велику кухню-студію площею 20 м². Зроблено євроремонт.
У квартирі встановлено лічильник тепла. ЖК Саванна Сіті має власну котельню та генератор при вимкненні електроенергії, який вмикає ліфт, працює водопостачання, водовідведення та опалення.
Всі меблі та побутова техніка залишаються.
Будинок зданий в 2020 році. ЖК Саванна Сіті має закриту територію, яка охороняється приватною фірмою. На території є безліч дитячих та спортивних майданчиків. Без проблем з парковками.
Квартира з прекрасним видом на ліс та захід сонця, інша частина квартири дивиться на схід сонця та двір ЖК.
На продаж пропонується розкішна простора квартира 121 м на Соборній 18, ЖК Лісовий Квартал. В квартирі зроблений сучасний, якісний ремонт, зроблений для себе, але ніхто не проживав раніше. Всі меблі та техніка залишаються. Тепла підлога в санвузлі і на балконі. В будинку встановлено генератор. Розкішний вид з вікон. Класне планування: три окремі спальні, кухня-вітальня, балкони.
Ідеальна інфраструктура, поруч супермаркети, зупинки транспортеру, садочок, школи, спортзал, парк, ліс 4 хвилини пішки.
Розглядаємо продаж по державних програмам, документам більше 3-х років. Продаж без комісійних для покупця
Простора квартира у вишуканому стилі. До квартири входять 2 господарських приміщення.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Також є генератор та літієвий акумулятор.
У квартирі є камін у спальні та камін в загальній зоні.
Документам більше 3-х років.
Квартира розташована у закритому типу території. До квартири входять 2 паркомісця. Також є зона BBQ.
З вікон квартири відкривається вид на сосновий ліс.
Простора квартира з продуманим плануванням. Є дві окремі спальні, простора кухня-вітальня студійного типу, ванна кімната та туалет повністю готові з ремонтом і придатні до використання. Проведена нова електрика, зроблена штукатурка, виконана перепланування, є велика гардеробна кімната. Два балкони: один відкритий із виходом у тихий двір, другий засклений із чудовим видом на сосновий ліс. Квартира готова до фінального етапу ремонту.
Квартира розташована в престижному житловому комплексі "Крона Парк".
Квартира розташована в ідеальному місці поруч із сосновим парком, центром міста, торгово-розважальним центром, дитячим садком, школою, магазинами, кафе та іншою міською інфраструктурою. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до будь-якої точки Броварів або Києва.
Квартира світла та дуже тепла.
Квартира з євроремонтом, дві окремі кімнати з гардеробною, 2 балкони, сумісний санвузол площею 9 м2. Підлога в кімнатах - паркетна дошка, в санвузлі, коридорі та вітальні - плитка з підігрівом.
У вартість квартири входять всі меблі та побутова техніка, що є в наявності: холодильник, посудомийна машина Bosch, бойлер на 100 літрів, 2 кондиціонери, електроплита, електродуховка з функцією мікрохвильовки Bosch, витяжка, пральна машина-автомат.
Будинок 2014 року побудови. Є консьєрж, 3 ліфти, генератор, своє бомбосховище.
Хороша локація - все поруч: центр міста, зупинка громадського транспорту, супермаркети, школа, дитячий садок.
Ціна нижча, ніж у забудовника. Ідеальна пропозиція для тих, хто вміє рахувати вигоду та бачить потенціал ще до того, як він зросте 📈✨
За запитом — надішлю детальний відеоогляд
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця.
📍 м. Бровари, ЖК Крона Парк, вул. Симоненка 30А
🏠 4-к. двоповерхова квартира 138 м²
• Поверх: 12/13
• Бізнес-клас, цегляний моноліт
• Власна котельня (нижчі витрати на опалення)
• Двоповерхове планування з власними виходами
• У подарунок — повний дизайн-проєкт, який економить десятки годин і тисячі доларів
🎛 Технологічні оновлення:
• «Розумний дім» готовий на 80 % — залишкове довстановлення обійдеться орієнтовно в 5–8 тис. $, що значно нижче за повну інсталяцію з нуля.
• Повністю оплачена приточно-витяжна система, яку можна підключити до Smart Home — достатньо лише завершити фінальний етап встановлення. Договір на надання послуг та контакти майстрів передаємо новим власникам
• Нові 7-камерні вікна Veka преміум-класу, які підсилюють тепло- та шумоізоляцію квартири.
• Сучасні радіатори Quantum вже встановлені, тож система опалення готова до роботи.
🎁 Додаткові бонуси
• У подарунок входить преміальна ванна KOS Aloe (модель 1ALBI3CR, 170×80) — уже доставлена й знаходиться на першому поверсі. Орієнтовна вартатсь ванни 4000 доларів.
• Також у комплекті — новий підлоговий змішувачі, який встановлюється поруч із ванною.
1-й поверх:
• тепла підлога ( на першому поверсі плитка під колір дерева)
• нова електрика
• санвузол, майже завершений - 3 кв.м.
• стіни/стеля під фініш
• кухня-вітальня - 19 кв.м.
2-й поверх:
• паркетна дошка Arkwood
• теплі підлоги у санвузлах
• сантехніка Devit
• встановлені радіатори Quantum
• майстер-спальня з санвузлом та гардеробною - 29 кв.м
• кабінет або гостьова кімната - 13 кв.м.
• дві кімнати (гостьові або дитячі), які зєднані суміжнім коридором - 29 кв.м.
• суміжний санвузол - 4 кв.м.
• постірочна (господарська кімната) - 3 кв.м.
Фактично 2-ий поверх потребує "фінішних штрихів". Решта — вже зроблено.
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: метро Лісова 15 хвилин на авто
• Магазини, супермаркети: Сільпо, Коло, Епіцентр
• Школи, садки: поряд державні та приватні садочки
• Парковка/паркінг: наземний 4-х поверховий паркінг
• Власна інфраструктура ЖК: кав’ярні, магазини, аптеки, салони краси
• Облаштовані дитячі майданчики, зони відпочинку
• Поряд багато зелених зон а також є торгові центри
💰 Ціна: 138 000 $ - без комісії
🏦 Умови продажу: держ. програми ( Постанова Nº280, Постанова Nº719; Сертифікат «Відновлення») + готівка
Телефонуйте і ми домовимось з Вами про перегляд! Впевнена, що ця квартира Вам сподобається
Богдана, агенція нерухомості Revolution
📩 Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: @RieltorBogdana
Квартира з вільним плануванням під чистову обробку. Прокладена мідна проводка та чорнова штукатурка.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Водяний підігрів підлог встановлений у кухні, коридорі, санвузлі та ванній кімнаті. Є центральна каналізація, електрика та газ.
Квартира знаходиться в житловому фонді 2011-2020-х років. Територія закрита та ведеться відеонагляд.
Квартира розташована поряд з лісом. Через дорогу знаходяться ТРЦ Термінал, Епіцентр та зупинка громадського транспорту.
Квартира видова та ексклюзивна. Вона має балкон, лоджію, панорамні вікна та терасу. Встановлена пожежна сигналізація. Є паркувальне місце.
Квартира має сучасний ремонт 2022 року. Балкон на кухні засклений. Квартира повністю готова до проживання.
Будинок обладнаний генератором, тому при відсутності електрики працюють ліфти, є вода та опалення.
Квартира повністю мебльована. Є побутова техніка провідних виробників.
Квартира вільна, "чистий" продаж.
Поруч є триповерховий паркінг, супермаркети, аквапарк та транспорт. До метро Лісова 15 хв маршруткою.
З вікон відкривається чудовий краєвид.
Квартира має роздільне планування та потребує ремонту після будівельників. Є можливість перепланування під індивідуальні потреби. Кімнати правильної форми.
Система опалення - централізоване. Наявні 2 і більше санвузли.
ЖК "Madison Garden" бізнес-класу побудований за монолітно-каркасною технологією з використанням керамічної цегли та утепленням фасаду. Це забезпечує енергоефективність, відмінну звукоізоляцію та довговічність. Комплекс має закриту територію з охороною та відеоспостереженням. Є критий паркінг та наземна парковка. Будинок житлового фонду 2011-2020 років.
Квартира дуже світла з гарним краєвидом. Є великі вікна та тераса.
Квартира має роздільне планування. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації та електрики. У квартирі встановлено централізовану систему опалення.
ЖК Крона парк - житловий фонд від 2021 року.
Квартира обладнана ванною кімнатою. У квартирі встановлено підігрів підлоги та панорамні вікна. Також є пожежна сигналізація та консєрж. Квартира оснащена технологією "розумний будинок".
ЦІНА ЗНИЖЕНА Продам квартиру на Зеленій галявині 114м2 в клубному будинку.
Квартира на другому поверсі чотирьох поверхів.
Має три окремі кімнати плюс великий камінний зал,кухня ,санвузол та гардеробна.
Дизайнерський ремонт в класичному стилі. Квартира повністю облаштована меблями з натурального дерева.
Автономне опалення ,скважина ,
вигрібна яма ,парко місце , господарська будівля .
Закрита територія , асфальтований під’їзд.
Поруч ліс. Комунальні платежі сплачуються тільки за газ та світло.
130000у.о.Без комісії.
Велика 3-кімнатна квартира з вільним плануванням. Є окрема спальня з виходом на балкон, роздільний санвузол та можливість облаштувати гардеробну. Також є лоджія з видом на захід сонця. Вікна виходять у внутрішній двір, що робить квартиру тихою та захищеною від шуму дороги. Ремонт під чистову обробку.
Власна котельня.
Сучасний житловий комплекс, побудований у 2021 році. Має закриту територію без машин, підземний паркінг, власний ЖЕК, дитячий майданчик та зону відпочинку у внутрішньому дворику.
Комплекс розташований у приватному секторі нового центру м. Бровари. Поруч є приватні школи, садочки, Silpo, Епіцентр, МакДональдс, спортзали, салони краси, кавярні, ресторани. Зупинка міського транспорту знаходиться поруч. Сосновий парк розташований за 3 хвилини пішки, до лісу - 10 хвилин, до центрального парку - 15 хвилин. До Києва можна дістатися всього за 15 хвилин.
Квартира тепла, без зовнішніх стін. Ідеальний варіант для життя або інвестиції.
Продам стильну трикімнатну квартиру в в Броварах .
ЖК ПАЛЛАДІУМ.
В квартирі зроблений дизайнерський ремонт ,та якісні меблі з побутовою технікою.
Площа 97.7м2 ,тринадцятий поверх .
Велика
кухня 15м2 ,де буде збиратись сімʼя за великим столом .
Окремо приміщення до морозильної камери та вбудованої шафи.
Велика гостьова кімната з дизайнерським освітленням .
Три окремі кімнати.
Та два санвузли .
В будинку два ліфти ,закрита територія ,свій дитячий майданчик,місце для паркування авто.
Зручна локація ,поруч ринок,школа,зупинки,Епіцентр,Новус,
ТРЦ Термінал.
125000у.о.
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця.
3 кімнати
з ремонтом
98 / 65 / 15 м²
поверх 13 з 17
2021 Рік будівництва
5.1 млн грн
79 426 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК Крона Парк ЖК Кронапарк
Квартира має зручне планування з дизайнерським ремонтом, виконаним за авторським проектом. У квартирі є 2 окремі спальні та кухня-вітальня.
Квартира обладнана власною котельнею. У санвузлі зроблена тепла підлога та встановлена сигналізація від протікання води.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка, включаючи кондиціонери, пральну машину, посудомийну машину, бойлер, варильну поверхню та духовку. В кожній кімнаті та на кухні встановлено кондиціонер.
Будинок бізнес-класу з відеоспостереженням та консьєржем.
Квартира світла та простора з якісним ремонтом за авторським проектом. Простора кухня-студія ідеально підходить для сімейних вечорів та зустрічей з друзями. Наявні дві затишні спальні, два сучасні санвузли та гардеробні. Планування роздільне.
Квартира обладнана лічильниками на тепло, воду та світло. Опалення централізоване. Центральний водопровід та каналізація.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою. На кухні є меблі. Наявний телевізор та Wi-Fi.
ЖК Лісовий квартал - сучасний житловий комплекс з доглянутою територією, дитячими та спортивними майданчиками. Парадні чисті з відеоспостереженням, консьєржем та кодовим замком. Є гостьовий паркінг, ліфт та ванна кімната.
Відмінно розвинена інфраструктура в пішій доступності: парки, супермаркети, салони краси, аптеки, ринок, кавярні, ТРЦ, школа та дитячий садок. Добре розвинена транспортна розвязка з зупинкою міського транспорту поблизу будинку.
Квартира оснащена підігрівом підлоги, кондиціонером, пожежною сигналізацією та має балкон або лоджію. Наявний гардероб.
Квартира має суміжний санвузол.
У квартирі є газ, лічильники тепла, води, світла та газу. Встановлені 2 кондиціонери. Наявна тепла підлога.
Квартира продається з усіма меблями. На кухні є вбудована техніка Bosch.
Можливий торг.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. У будинку є ліфт.
Квартира знаходиться в центрі міста, біля парку.
Квартира має три балкони. Вікна виходять у двір. Квартира оснащена сигналізацією та гардеробом.
До Вашої уваги 2- рівнева 3-кімнатна квартира в Krona Park II .В квартирі дуже гарне планування. Дуже світла з гарним краєвидом. Великі вікна . Кімнати правильної форми. При бажанні можна вдало перепланувати. Комплекс побудований по монолітно-каркасній технології з керамічною цеглою та утепленням фасаду, що гарантує енергоефективність, відмінну звукоізоляцію та довговічність. Закрита територія з охороною та відеоспостереженням. Критий паркінг та наземна парковка. До метро Лісова 15 хвилин.
Запрошую Вас на перегляд. Є багато різних варіантів квартир у комплексі. Тако ж є квартири у ЖК бізнес-класу "Madison Garden"
Продається 3-кімнатна квартира в центрі міста!
Пропонуємо до продажу світлу, простору 3-кімнатну квартиру в теплому,цегляному будинку на 6 поверсі.
Основні характеристики:
- Площа:Просторі кімнати та велика кухня-студія
- Спальні:Дві окремі спальні
- Комфорт:Тепла підлога
- Меблі та техніка:Уся необхідна меблі та техніка залишаються новим мешканцям
- Балкон:Просторий балкон
- Гардеробна:Зручна гардеробна кімната
Інфраструктура:
- Локація:Центр міста, вул. Харківська (Декабристів), буд. 44
- Транспорт:Поряд зупинка транспорту
- Магазини:Біля будинку супермаркети, магазини
- Освіта:Неподалік школа та садочки
- Транспортна доступність:Залізнична станція
Додаткові переваги:
- Територія огороджена, вїзд і вхід можливий лише для мешканців
- Дитячий майданчик на території
Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової квартири! Для додаткової інформації та запису на перегляд телефонуйте!