Продам 1 кімнатну квартиру в Клубному домі р-н Торгмаш.
Метраж 28/10/12
Кухня разом зі столовою, вихід на балкон, санвузол 3,5 кв метра, прихожа 3 квадрата.
3 х поверховий будинок з цокольним поверхом на 16 квартир.
Будинок добудовано, е право власності, підєднано всі комунікації, світло, центральна вода та центральна каналізація.
В квартирі закінчено чернові роботи. ОСББ.
В будинку проживають люди.
Прибудинкова терріторія 10 соток, ще проводяться роботи ділянці та незначні косметичні роботи по будинку.
Ключі на руках.
Ціна за 1 кв метр 750 уе.
Ціна квартири 21200 уе
Пропозиція від агенції
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК бізнес-класу Крона парк 2, вул. Чорновола Вячеслава 8
Код обєкта SF-3-192-749
Розвинена інфраструктура: у пішій доступності супермаркет
ТРЦ, парк, зелена зона, дитячий садок, дитячий майданчик.
Забудовник "Alliance Novobud".
Будинок №3. Будинок зданий в експлуатацію. Продаж з переуступки.
4-й поверх 14-поверхового будинку.
Загальна площа - 46,42 кв.м., кухня 18,48 кв.м. 1 кімната
Квартира у будівельному стані.
Вартість - $58 тис + послуги АН.
Надаємо допомогу у кредитуванні (Державна програма «єОселя» під 3% (для військовослужбовців, медичних працівників, наукових, педагогічних працівників навчальних закладів державної обл комунальної форми власності)
закритий тихий пішохідний двір
найкращий жк міста
Без %Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира загальною площею 84,3 м² (житлова — 49,2 м², кухня — 12,4 м²) у сучасному житловому комплексі. Світла і простора.
Планування:
Простора кухня з виходом на балкон
Три окремі кімнати, одна з виходом на балкон .
Санвузол роздільний
Квартира після будівельників: зроблена чорнова стяжка стін, розведена електрика, встановлені радіатори та лічильники води й електроенергії. Встановлено лічильник "День/Ніч", також встановлено лічильник на опалення. Квартира в центрі буинку. Дуже тепло. .
У будинку працюють 2 ліфти, опалення — централізоване.
Територія комплексу обладнана всім необхідним: продуктові та продовольчі магазини, аптеки, дитячий садок, ліцей. До станції метро Лісова — 30 хвилин на громадському транспорті.
Можливий невеликий торг
( Є відеоогляд)
Перегляди — за домовленістю, в зручний для вас час. Телефонуйте!
Продаж просторої 1-кімнатної квартири, ЖК Лісовий Квартал, м. Бровари.
Площа 44,8 Кв.м.,
Поверх 11/25
Зручне функціональне планування: простора кухня з балконом, житлова кімната з еркерним вікном, зручний коридор з можливістю розміщення шафи-купе або гардеробної, ванна кімната 5 Кв.м.
В квартирі розведена електрика та сантехніка, встановлено тепловий лічильник, закладено трасу під кондиціонер, все підготовлено під теплу підлогу.
Монолітно-каркасна технологія будівництва, заповнення червоною цеглою, утеплення мінеральною ватою 14 см.
Розвинена інфраструктура: в пішій доступності парк, ТЦ Mark moll, супермаркет Сільпо,ТЦ Бутік, KFC, Mcdonald`s, дитячий садок, продуктові магазини, пошта, парк, ресторани та кафе, зупинка громадського транспорту.
Продаж 2 кімнатної квартири в клубному ЖК "Лавандовий"
Закрита територія, низька поверховість, наявність ліфту, підземний паркінг, сучасний дизайн, простора вхідна група з консєржем.
Квартира розташована на 3 поверсі з 4.
Світла та простора.
Площа 68.1 Кв.м
Правильне, функціональне планування. Дві окремі кімнати, 2 санвузли. Вікна на дві сторони.
Якісне будівництво.
Переуступка за рахунок продавця.
Розвинена інфраструктура, все необхідне для комфортного проживання в пішій доступності.
Комісію сплачує покупець.
Продаю однокімнатну квартиру
ЖК «Scandia», скандинавське містечко
вул. Героїв Крут, 4, Бровари
Квартира з площею 28м2, з находиться на
5/10 поверх.
Будинок зданий в експлуатацію, можливо отримати документ, можна заходити на ремонт.
Розглядаєм продаж під державні програми також єОселя.
На території є парк та озеро, поряд з будинком дитячий садок, планується будівництво ще 5 садочків та 2 шкіл, поліклініка. У дворі дитячий майданчик, поруч – магазини, кав’ярні, зарядка для авто, велопарковки. Територія комплексу під охороною, камери, закрита територія.
Зручне транспортне сполучення, до метро Лісова 10-15 хв., курсує пряма маршрутка від ЖК за розкладом.
Продається простора євродвушка в ЖК Krona Park 2 — найкращому житловому комплексі бізнес-класу в Броварах.
Квартира знаходиться на зручному 13 поверсі в будинку 4.
Загальна площа 48,6м2, велика кухня студія 15м2 з виходом на балкон, простора світла кімната з панорамними вікнами.
Будинок введений в експуатацію, можна вже заходити на ремонт.
Поряд з комплексом розважально-торговельний центр з великим супермаркетом, кавярні, магазини, аптеки, салони краси, школи, дитячі садочки, спортклуби тощо. Також на території ЖК будується наземний багатоповерховий паркінг. Для поціновувачів природи в пішій доступності ліс та мальовничий парк з велодоріжками та різноманітними розвагами для дітей та дорослих.
Ціна 62000$, оформлення 2% . Підходить під єОселя 3% та 7%, також інші державні програми.
Є відео квартири. Чекаємо на перегляд в зручний для вас час.
Затишна оселя в екологічно чистому районі!
Продається 2-кімнатна квартира, розташована на 2 поверсі 8-поверхового монолітно-каркасного будинку за адресою: вулиця Луценко Анатолія, 23, у Броварах.
Оселя продається в стані після забудовників, що надає чудову можливість втілити власні дизайнерські рішення та створити простір за своїм смаком.
До квартири підведено всі необхідні комунікації. Водопостачання централізоване, опалення автономне, також є можливість підключення оптоволоконного інтернету.
Будинок зданий в експлуатацію, документи на право власності вже оформлені, тому ви можете розпочинати ремонт найближчим часом. Двір закритий для автомобілів та сторонніх осіб, що забезпечує безпеку та спокій мешканців.
У дворі облаштовано сучасний дитячий майданчик. Поруч знаходяться магазини, затишні кавярні, зарядка для електромобілів та велопарковки.
Територія житлового комплексу Scandia перебуває під цілодобовою охороною, встановлено камери відеоспостереження, вїзд на територію закритий. Безпеку мешканцям гарантує патрулювання території, пропускна система для автомобілів, камери спостереження на кожному вході, домофон у кожній квартирі та контроль доступу за допомогою карток.
Житловий комплекс має зручне транспортне сполучення до станції метро Лісова курсує пряма маршрутка за розкладом (10-15 хвилин).
Інфраструктура комплексу активно розвивається. На території вже є парк та озеро, поруч розташований дитячий садок. У планах забудовника будівництво ще 5 дитячих садків та 2 шкіл, а також поліклініки.
Житловий комплекс Scandia розташований у мальовничій лісопарковій зоні з елементами ландшафтного дизайну. Поруч розкинувся великий хвойний ліс та парк площею понад 6 гектарів з власним озером та променадом. Чисте повітря та віддаленість від міського шуму створюють гармонійну атмосферу для життя.
Ціна 36 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продаж квартири ЖК Scandia Скандія Бровари
Дворівнева квартира, 8-9 поверхи
До метро Лісова 10 хвилин на авто. Адреса: Героїв Крут 10
Будинок зданий в експлуатацію у грудні 2021-го. ЖК закритого типу, має свою охорону з відеоспостереженням
На території комплексу облагороджують озеро, є парк, кав"ярні, салон краси, магазин, побудований дитячий садок, будується школа та лікарня
Площа квартири – 54,5 м². Перший поверх – 31,8 м² (+3,4 балкон), другий – 21,7 м². Є можливість розширення другого поверху від стіни до стіни зі збільшенням загальної площі квартири на 10+ м². Будинок класу Комфорт, ліфти – Schindler, дах добре утеплений, можна врізати додаткове вікно у скатному даху кімнати на другому рівні
Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни – керамоблок із утепленням мінватою
У березні, при +5 градусах на вулиці, в будинку було тепло навіть без опалення.38.000 у
Продам 1 кімнатну квартиру в клубному будинку, Київська обл. Броварський район , м. Бровари, Вулиця Мейса Джеймса , будинок 30
Загальна площа 40м2, житлова 17,2м2
Санвузол сумісний
Заведена каналізація МПО вікна, Бронедвері. Є паркомісця
В будинку центральне світло, вода, каналізація центральна.
Будинок побудован, е право власності, ніхто не прописан.
Ключі на угоді, власникі роблять ремонти. Прибудинкова терріторія бруківка. Ціна 29999 у.о
Продаж 1к квартири ЖК Лісовий квартал, м.Бровари, розташованої на 17 поверсі 25 поверхового будинку. Загальна площа 45,1кв.м, житлова 18,5кв.м, кухня 11,6кв.м з виходом на балкон, суміжний санвузол 5,1кв.м, коридор 7,3кв.м з можливістю розміщення гардеробної. Встановлено теплолічильник . Є генератор! Якісна монолітно-каркасна технологія будівництва, заповнення червоною цеглою, утеплення мінеральною ватою 14 см.
Розвинена інфраструктура: в пішій доступності парк, ТЦ Mark moll, супермаркет Сільпо,ТЦ Бутік, KFC, Mcdonald`s, дитячий садок, продуктові магазини, пошта, парк, ресторани та кафе, зупинка громадського транспорту.
Є відеоогляд, надішлю по запиту.Непроти безготівкового розрахунку!
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК Скандія.
Вул Героїв Крут 8.
6 поверх, не углова.
З можливістю перепланування. Є балкон.
Новий крутий розбудовующийся комплекс зі своєю інфраструктурою.
Повністю жилий комплекс з мережею магазинів, аптек, сфери послуг.
Є дитячий садок та зони відпочинку.
Комплекс з закритою територією.
Виїзд на окружну дорогу, автобус на Київ.
Право власності виготовлено, розглядаємо під державні програми.
Ціна 27000 уе
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК Лавандовий.
Комплекс преміум класу, розташування центр міста.
Краща локація міста.
Будинок цегла, зовнішне утеплення базальтова вата.
Закрита прибудинкова територія з внутрішнім двориком де розташована зона відпочинку та дитячій майданчик.
Гарне планування, загальна площа 55 метрів.
Кімната 16 квадратів з виходом на балкон.
Кухня сумісна з вітальнею площа 17 метрів.
Два санвузла, один з якіх можливо використовувати під гардеробну кімнату.
Е ліфт, на поверсі 4 квартири.
Право власності отримано, ключі на руках.
Поруч мережа супермаркетів, школа, садок, зупинка.
Ціна 61000 уе.
Агенція.
Продається 3-х кімнатна світла, роздільна квартира з шикарним, унікальним плануванням! Бровари, вул. Соборна буд.18, ЖК "Лісовий Квартал", 22 поверх, площею 102 кв2. Будинок зданий у 2018 році. У будинку є генератор на весь будинок, 2 ліфти (вантажний та пасажирський) квартира після будівельників, без оздоблення, 2 лоджії, 2 сан.вузли. Матеріал стін: монолітний каркас, цегла, утеплювач. Висота стель: 2.72м.
Поряд з будинком відмінно розвинена інфраструктура: торговий центр, магазини "Сільпо", "Варус", "Епіцентр", парк! А також зручна транспортна розвязка, до ст.м Лісова 10 хв.
Поспішайте придбати квартиру Вашої мрії!
Записуйтесь скоріше на перегляди!
На продаж пропонується класна простора квартира в ЖК бізнес-класу Madison Gardens в будинку на Сокура 1. Квартира після будівельників, будинок зданий в експлуатацію, документи на руках. Закрита теріторія. Ідеальна інфраструктура, поруч зупинки транспорту, школи, садочки, супермаркет, парк, спорткомплекс. На теріторіі ЖК дитячий майданчик, зона відпочинку. Продаж без комісійних для покупця
Продам 2-кімнатну квартиру в Броварах, ЖК Крона Парк-2,
9/17пов, квартира має зручне планування,яке дозволяє зробіть кухню-вітальню та
дві окремі кімнати, общ.71кв.м, будинок зданий, центр міста, поруч ТЦ Епіцентр,
Ціна 71000дол.США
Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК Лавандовий, вул.Злагоди,
КЛУБНИЙ ДІМ ПРЕМІУМ КЛАСУ,
друга черга будівництва, будинок зданий, документи готові,
2/3 пов, загальна площа 98кв.м.
квартира двоповерхова
перший поверх: велика кухня-вітальня, спальня та сан.вузол,
другий поверх: дві окремі спальні та сан.вузол,
Житловий комплекс клубного формату, де поєднані квартири та таунхауси,
закрита територія, підземний паркінг,
самий центр міста, поруч ліс та парк,
Ціна 93000дол.США Без комісії
Пропонується простора 1-кімнатна квартира площею 39 м² на 25-му поверсі сучасного житлового комплексу «Атлант» у самому серці Броварів з видом на місто!
Основні переваги - панорамний вид з висоти 25 поверху – неймовірні заходи сонця та краєвиди міста. Сучасний монолітно-каркасний будинок з утепленням і якісною шумоізоляцією. Функціональне планування — простора кімната, кухня з виходом на лоджію, зручний санвузол. Чистий та охайний під’їзд, швидкісні ліфти, консьєрж. Ідеально під інвестицію або для проживання. ЖК «Атлант» — це розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, кав’ярні, школи, дитячі садки. Зручне транспортне сполучення з Києвом – до метро Лісова 15–20 хв. Безпечна прибудинкова територія з дитячими майданчиками та парковками.
Ціна 33000$ — приваблива для такої локації та поверховості. Документи готові до угоди. Без додаткових витрат для покупця! Дзвоніть зараз — організуємо перегляд у зручний для Вас час!
Продам 2-к. квартиру, м.Бровари, вул.Героїв Крут 10. , метро Лісова -10 хвилин
ЖК Scandia використано концепцію «Місто в Місті», що передбачає повноцінну інфраструктуру на території комплексу
Будинок зданий в експлуатацію у 2021 році, право власності отримали. Підключено всі міські комунікації, свою котельню, працюють ліфти, недорогі комунальні платежі
В ЖК є облаштоване укриття.
Вдале планування, квартира двохстороння, розташована на 7 поверсі 10 поверхового будинку.
Загальна площа квартири: 61кв.м.
Житлова -31кв.м.
Кухня-10 кв.м
Хол-14.5кв.м.
.Стіни-керамічні блоки , утеплення мінеральна вата, перекриття залізо-бетонні плити, підлога бетона стяжка.
Клас комплексу Комфорт
Будинок споруджено за монолітно каркасною технологією, стіни з керамічного блоку, утеплення мінватою
Поруч хвойний ліс, озеро, пляжна зона, барбекю зона на території комплексу.
Доступність до Києва 10 хв. метро Лісова, своя маршрутка, 10 хв. пішки ст. Ялинка.
Закрита територія, камери відеоспостереження , паркінг, заправка для електромобілів.
Поруч збудований дитячий садок. Також планується 2 загальноосвітні школи, 5 дитячих садків, поліклініка, ТРЦ.
Можливий продаж під програму " є Оселя" 49000у.е.
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Scandia вул. Анатолія Луценка, 23, Бровари
7-й поверх 8-поверхового цегляного будинку, зданого в експлуатацію, має загальну площу 55 м²
Квартира розташована у сучасному житловому комплексі на території 80 гектарів із повноцінною інфраструктурою для комфортного життя.
У ЖК передбачено
понад 10 500 квартир у проєкті (вже збудовано 2 500, у яких проживає понад 2 000 сімей);
37 дитячих майданчиків, центральна площа з фонтаном та зони відпочинку;
власний торговий центр, поліклініка, 2 школи та 5 дитячих садків;
інфраструктура у кожному будинку: ресторани, аптеки, банки, супермаркети, магазини, кафе, фітнес-центри;
додатково: барбекю-зони, SPA-центр, галерея мистецтв, тенісний та мініфутбольний корти, 5 км велодоріжок, власне озеро.
власний безкоштовний трансфер для мешканців, який з’єднує комплекс із ключовими локаціями міста.
Ця квартира — це не просто квадратні метри, а готове середовище для життя з усіма зручностями на території комплексу.
Ексклюзив! Продається 3к світла та простора квартира 90 кв.м. вул.Симоненко буд. 30, ЖК Крона-Парк 1, за найкращий район м.Бровари. Будинок введено в експлуатацію. Квартира розташована на 9-му поверсі 15-типоверхового будинку. Квартира із дуже гарним плануванням, 3 повноцінні окремі спальні кімнати, 2 санвузли, кухня - столова 15 м. кв. Зроблена якісна штукатрка стін, (під покраску, скрізь виведені вугли 90°) стеля, стяжка на підлозі під покриття, розведена електрика по кімнатах , прокладене кондиціонування. Встановлений індивідуальний лічильник на опалення.
У дворі облаштований дитячий майданчик, доглянута прибудинкова територія. Поруч з будинком є критий паркінг. Розвинена інфраструктура, супермаркети, кавярні, піцерія, салони краси, стоматологія, парк, ліс, зупинка громадського транспорту.
Зручна транспортна розвязка.
У власності 4 роки.
Є відеоогляд. Покази у зручний для вас час, ключі на руках.
ЕКСКЛЮЗИВ! Продається 1-кімнатна видова квартира в центрі м. Бровари, ЖК «Атлант», вул Василя Симоненка, буд.111. Квартира розташована на 24-му поверсі 25-ти поверхового монолітного будинку 2018 року побудови. Квартира з чудовим краєвидом на ліс! Загальна площа 48.3кв.м, кухня-студія 18,6кв.м, кімната 15,3кв.м., просторий передпокій 6.5кв.м., санвузол 4.4кв.м.
Зручне та функціональне планування – простора кухня-вітальня, кімната з виходом на лоджію, санвузол суміжний, є можливість перепланування на роздільну двокімнатну квартиру (проєкт додається).
Квартира після забудовника, під ремонт. Підведені всі комунікації, зроблена стяжка підлоги, штукатурка стін, розводка електрики, встановлені радіатори опалення та лічильники на воду, та тепло.
Чистий та охайний під’їзд, швидкісні ліфти, працює консьєрж. В будинку встановлено потужний генератор, при відключені світла працює водопостачання, теплопостачання та ліфти.
Доглянута прибудинкова територія. На території ЖК є великий дитячий майданчик та парковка.
Розвинута інфраструктура, все в піший доступності: Епіцентр, АТБ, Варус, Мега Маркет, продуктовий ринок, кавярні, аптеки, школи, дитячі садочки, ТРЦ Термінал.
Поруч дитячий майданчик, ліс, парки.
Зручна транспортна розвязка, зупинка громадського транспорту 5 хвилин пішки, до метро Лісова 15-20 хвилин транспортом.
Документам більше 3 років, немає зайвих податків, один власник, квартира без обтяжень.
Можливий продаж по державним програмам: Є-Відновлення, Є-Оселя для ВПО, Постанови 280, 719 КМУ.
Ідеально під інвестицію або для власного проживання.
Запрошуємо на перегляди, ключі на руках.
ЕКСКЛЮЗИВ! Продається простора 3к квартира вул Соборна, 20, ЖК Лісовий Квартал, м. Бровари.
Будинок 2021 року, побудований з залізобетону і цегли,.
Поверх 17, поверхність будинку 25.
В квартирі зручне планування.
Загальна площа 101,5кв.м. Кімнати площею 23.5 кв.м, 17.4 кв.м, 16.4 кв.м; кухня 13.7 кв.м, гардероб 3.7 кв.м, сан.вузол окремий. Дві лоджії.
Чудова локація, поруч супермаркети Сільпо, Епіцентр, Food Market, ТРЦ Термінал, МаркМол, Бутік. До Центрального парку, лісу - 800 м.
Поруч школи, садочки, гуртки. Є стоматологічні кабінети, салони краси тощо.
До Метро Лісова 15 хв. транспортом. Є зупинки громадського транспорту.
БЕЗ % Продам 1-кімнатну квартиру у житловому комплексі комфорт-класу «Саванна Сіті» вул. П. Чубинського, корпус "Тигр-2", Бровари, станція метро "Лісова" - 15 хв. на транспорті
Код обєкта SF-3-079-640
Забудовник: «БЗБК».
Здача будинку в експлуатацію планується в квітні 2025р.
Продаж по переуступці.
5-й поверх 17-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 62 кв.м:
кухня- 11 кв.м, окрема кімната , 1 балкон, 1сумісний санвузол.
Квартира у стані - після будівельників.
Є стяжка підлоги, розведена електрика, електро щиток, лічильники на ел.енергію та воду.
Завдяки вданому плануванню та 2м вікнам, легко можно зробити 2 кімнати.
Територія комплексу закртита та під охороною, достатня кількість місць для парковки авто, сучасні ігрові майданчики для дітей, місця для відпочинку, затишна територія. На території ЖК - магазини, маркет,аптека, салон краси, кафе.
Поруч зупинка транспорту - 3 хв.пішки.
Близькість до лісу і до центру міста.
Вартість - $ 60 тис. за обєкт
Більше актуальних обєктів у нашому телеграм чат-боті HataHome.
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%.
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення».