Чудова квартира на середньому поверсі. Тепла та затишна. Від надійного забудовника.
У квартирах встановлені радіатори та котли для індивідуального опалення, виконане повне остеклення.
Найкраща ціна на новобудову! Будинок на завершальній стадії будівництва, після введення в експлутацію зіна стрімко зросте. Приходьте на перегляд!
У продажу квартира 56.5 м2, з великою кімнатою (27м) яку можна розділити за потреби на 2 окремі кімнати. Світла, простора квартира, з велики вікнами та уепленим балконом.
Будинок розташований у затишному та розвиненому м-ні Сади-2.
Поруч декілька шкіл, садочків, дитяча поліклініка, супермаркети та фінтес-клуб.
10-поверховий монолітно-каркасний будинок. У квартирах встановлені радіатори та котли для індивідуального опалення.
Вигідна пропозиція від забудовника, без додаткових % і переплат!
Будинок по вулиці Героїв АТО, 81 розташований у затишному та розвиненому м-ні Сади-2.
Поруч декілька шкіл, садочків, дитяча поліклініка, супермаркети та фінтес-клуб.
У квартирах встановлені радіатори та котли для індивідуального опалення, виконане повне остеклення.
Будинок по вулиці Героїв АТО, 81 розташований у затишному та розвиненому м-ні Сади-2.
Поруч декілька шкіл, садочків, дитяча поліклініка, супермаркети та фінтес-клуб.
У квартирах встановлені радіатори та котли для індивідуального опалення, виконане повне остеклення.
Продається 4-кімнатна квартира в р-ні Автовокзалу на 4 з 5 поверхів (без ліфту). Кутова, однак утеплена, взимку дуже тепла (кутова кімната з повноцінними батареями но двох стінах).
Ремонт колись був Євро, зараз на 4 з 5. Половина квартири на новій проводці, електрощиток замінений повністю на новий, атвоматичний. Сантехніка замінена вся. Вікна металопластикові. Є кондиціонер. Є засклений балкон із системами зберігання на ньому.
У пішій доступності: Автовокзал, ЗГТ, МаркетОпт і Аптека - 7 хв, АТБ, Алкомаг, ДніпроМ магазин - 4 хв, Епіцентр і МЕТРО - 15 хв.
У власності з 2003 року, власниця одна, прописана лише вона, будь-яких обтяжень немає.
Реальному покупцеві ціну знизимо, оформлення за рахунок покупця. Програми є-Відновлення та подібні не розглядаємо.
Квартира світла, з чорновою штукатуркою, зробленою для себе. Є місце для гардеробної системи та ніша для шафи.
Будинок має воду, електрику та газ. Встановлено котел італійського виробництва.
Продаж за переуступкою. Квартира повністю виплачена.
Цегляний та теплий новий будинок. Є вантажний ліфт. Будинок на обслуговуванні.
Будинок розташований у зручному місці з розвиненою транспортною розвязкою. Від зупинки 2 хвилини. Поруч є вся необхідна інфраструктура.
Вікна виходять у тихий двір. Будинок дуже теплий.
У квартирі зроблено основну частину ремонтних робіт. Замінено вікна, вхідні двері, проводку, труби та батареї. Велика кімната обєднана з кухнею. Зроблено звукоізоляцію та штукатурку стін. Квартира не кутова.
Школа розташована в 100 метрах від квартири, зупинка громадського транспорту - в 50 метрах, автовокзал - в 500 метрах, поліклініка - в 500 метрах. Магазин, парк, дитячий майданчик та ринок знаходяться в пішій доступності.