Продам частину квартири у центрі Одеси
Памʼятка архітектури у 5 хвилинах від Дерибасівської
• Виділена блоком - 38 м2
• Кімната - 28 м2 з вікнами на фасад
• Кухня - 6,4 м2 з капітальним ремонтом
• Сан.вузол - 3,4 м2
• Високі стелі - можливість зробити другий поверх
• Всі комунікації заведені - нова проводка, газ, вода, лічильники на все
Покази у робочі дні - після 18:00, у вихідні - за попередньою домовленістю.
Квартира потребує ремонту. Санвузол роздільний.
Квартира оснащена централізованим опаленням.
Квартира продається.
Квартира розташована в царському будинку.
Квартира відмінно підходить для салону краси або хостелу.
Продаються дві сусідні видові студії з плануванням студії. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Система опалення - власна котельня. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід, свердловина.
Квартири не мебльовані. Є Wi-Fi.
Можливий торг/обмін на авто. Автомобілі з США після ДТП не пропонувати. Пропозиція актуальна до 1 листопада 2025 року. Вартість за квадратний метр 1250 у.о. Вартість нижча, ніж у забудовника.
Квартири розташовані в сучасному комплексі ITown. Будинок зданий в експлуатацію. Комплекс включає торгово-розважальний центр на зразок київського ТЦ Глобус, найбільший конференц-зал на півдні України, офіси, коворкінг, дитячий садок з It-навчанням, медичний центр, басейн і фітнес-зали, підземний паркінг на 500+ місць. Розвинена інфраструктура дозволить корисно проводити час для розваг, відпочинку, а також навчатися і бути в курсі всіх технологій в бізнесі. Є відеоспостереження, балкон, лоджія, душова кабіна, сигналізація, госп. приміщення, комора, технологія "розумний будинок", консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, підземний паркінг, гостьовий паркінг, панорамні вікна, охорона території, вантажний ліфт.
Комплекс знаходиться в пішій доступності від історичного центру міста. Відкрита територія, що цілодобово охороняється, робить комплекс доступним і безпечним як для жителів, так і для його гостей.
Є кладова на поверсі. Квартири мають видові панорамні вікна.
Квартира має вільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова. Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу.
Квартира продається без меблів.
Квартира в нашій власності з 2013 року. Документи на квартиру та горище окремі. Продається з горищем.
Дім після реконструкції. Мало сусідів.
Квартира розташована в самому центрі приморського району Одеси. Поруч кафе, ресторани, магазини, банки, аптеки. Квартира розташована в історичній частині міста.
Квартира має балкон, лоджію та терасу. З фасадних вікон та балкону відкриваються прекрасні види. Квартира ідеально підходить як для особистої квартири, так і для створення орендного бізнесу.
Квартира-студія після будівельників.
Власна котельня.
Можлива покупка в розстрочку з першим внеском 13700 у.о. і з оплатою розстрочки згідно виконаних етапів будівельних робіт (від 5540 до 1846 у.о. за квартал). Закінчення будівництва - 4 квартал 2026 року.
Будинок Д у ЖК ITown. Новий 11-поверховий будинок з медичним центром. Житловий комплекс з дитячим садком, ай ті школою і торговим центром.
До Дерибасівської 12 хвилин пішки, до Нового Ринку 8 хвилин. 7 трамвай довезе вас від Жемчужної на Таїрова до Паустовського на селищі Котовського.
Квартира має вільне планування з панорамним склінням. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Будинок має власну котельню. Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації, газу та електрики. Вивіз відходів організований.
Квартира вільна для купівлі.
Квартира розташована у житловому фонді від 2021 року. Будинок здано в експлуатацію цього року.
Квартира розташована в районі Авторський біля моря.
Квартира має понорамне скління та вид у двір.
Квартира з роздільним санвузлом має роздільне планування. Всі кімнати окремі та самостійні. Є вхідні броньовані двері, виготовлені на замовлення, які ведуть до передпокою з ящиками для зберігання взуття. Передпокій відокремлений від квартири тамбурними дверима. Квартира повністю дворова. У квартирі зроблено якісний ремонт, підлоги утеплені, вирівняні та покриті дорогим влагостійким ламінатом. Стіни з боку сусідів звукоізольовані. Двері у всіх кімнатах виготовлені на замовлення з натурального дерева. Встановлені стабілізатор напруги та кондиціонери у двох великих спальнях. Є балкон, зроблено каркас, перила, обшито, але не засклено.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з німецьким газовим котлом Viessmann. Електрична проводка мідна (нова). Нові труби водопостачання проведені від підвалу через повітропровід. Труби газу нові, максимально естетично непомітні.
Квартира повністю мебльована. У 1-й спальні є велика 3-х створчата шафа-купе, зроблена на замовлення в Indeko. У 2-й спальні - велика 4-х створчата шафа, зроблена на замовлення в Indeko, дорогі шкіряні меблі: 2 автоматичні крісла "Релакс" та розкладний диван. У 3-й спальні - 2-х створчата шафа, зроблена на замовлення в Indeko. Кухня обладнана великою робочою поверхнею, фасади шаф виготовлені з натурального дерева. Є великий 2-метровий гостьовий стіл на 8 місць та 2-метровий кухонний диван. Встановлені газова плита та електрична духовка фірми Gorenje. У квартирі є 40-дюймові телевізори Philips, підключені до кабельного телебачення, встановлені у двох великих спальнях та на кухні. Встановлені світильники італійського виробництва. Розетки та вимикачі німецького виробництва.
Продається власна квартира.
Будинок є памяткою архітектури, побудований у вигляді літери "С" і розташований посередині кварталу між вулицями Єврейською та Жуковського. При вході до підїзду залізні двері з домофоном. У підїзді зроблено ремонт. Всього у підїзді 11 квартир. Є власний підвал зі стелажами для зберігання. Квартира розташована у підїзді максимально віддалено від дороги. Дах, водостоки, труби замінені на нові.
Квартира розташована в 10 хвилинах пішки від центральних морських пляжів міста. У пішій доступності знаходяться парк Шевченка, пляж Ланжерон, Дерибасівська (від 500 метрів до 1 кілометра).
Квартира тиха, світла, тепла. У квартирі немає прохідних кімнат та північної сторони. Є власний вихід на горище (є можливість збільшити житлову площу). Горище прибрано. Квартира легко провітрюється. Над квартирою немає сусідів.
Квартира має великий балкон.
Квартира розташована у будинку з чудовим двором.
Квартира знаходиться біля парку Шевченка, моря та Привозу. В районі розвинена транспортна розвязка.
Квартира має 2 окремі кімнати, на підлозі набірний паркет. Стіни з червоної цегли. Ремонт зроблений у 2014 році.
Всі комунікації центральні.
Квартира повністю укомплектована кухнею, холодильником, мікрохвильовою піччю та духовкою. В кожній кімнаті встановлено кондиціонер.
Чиста та доглянута парадна.
Квартира розташована поруч з Парком Шевченка та морем.
Квартира має власний вхід. Встановлені два фасадних металопластикових вікна.
Квартира розташована в спокійному районі в центрі міста. Відстань до Нового Ринку - 7 хвилин пішки, до Спасо-Преображенського Собору - 15 хвилин пішки, до Дерібасівської - 18 хвилин пішки.
Квартира має гарний вигляд з вікон.
Квартира має окрему кухню.
Ціна договірна. Можливий торг.
Квартира знаходиться в міцному царському будинку в малій комуні. Вхід у двір здійснюється за електронним ключем. У дворі є місце для паркування автомобіля.
Квартира розташована поруч з Новим ринком та цирком. У пішохідній доступності є школа, дитячий садок, магазини.
Квартира перспективна. Всього один сусід, який продає 2 кімнати.
Квартира після капітального ремонту. Був замінений дах та фасад, встановлені решітки. При бажанні можна побудувати мансард.
Поруч розташовані школа, садок і парк. Також є магазин "Копійка" та привіз. Хороша транспортна розвязка. Двір спокійний. Є місце для паркування автомобіля.
Квартира з незвичним плануванням. Кухня має еркер. Вікна кімнат виходять на схід, а вікна еркерної кухні - на північ.
У кожній квартирі індивідуальне опалення та гаряча вода. Подача електроенергії з двох фідерів.
Квартира розташована у вже зданому будинку класу Premium "Віндзор" у респектабельному районі Одеси. Будинок побудований з червоної цегли із товщиною зовнішніх стін 70 см. Завдяки цьому забезпечена повна шумоізоляція. Територія повністю охороняється. На території передбачено два генератори на різних видах палива.
Квартира зручно розташована у шаговій доступності від ринків, скверу з атракціонами для дорослих та дітей, храмів Одеси, скверів та парків, зоопарку та історичного центру міста. Популярні пляжі (Ланжерон, Відрада) знаходяться у 10-15 хвилинах їзди на авто.
Квартира має багато вікон, балкон, вихід у закритий двір та французьке скління екерів (енергозберігаючий склопакет + протиударне скло).
Квартира в хорошому житловому стані, дуже чиста. Є кладова, з якої можна зробити великий санвузол. Установлені якісні вікна та броньовані двері.
Опалення - електроконвектори. Завдяки цьому комунальні платежі надзвичайно низькі.
Частково залишаються меблі.
Продаж від власників без комісії. Можливий торг.
Квартира розташована в царському будинку з товстими стінами, що забезпечує тепло взимку та прохолоду влітку. Відмінна шумоізоляція. Є закритий тамбур на 2 квартири. Чиста парадна після ремонту з дверима та воротами на кодових замках.
Квартира знаходиться в центрі міста.
Вікна виходять у закритий двір на південну сторону. Квартира підходить як для життя, так і під бізнес. Влітку посуточна оренда в центрі міста приносить хороший дохід.
Квартира має окремі кімнати. На першому рівні розташована одна кімната, на другому - дві спальні, кухня і санвузол з душовою кабіною.
У квартирі встановлено бойлер.
Міцний будинок з мармуровою сходами.
Відмінна транспортна розвязка.
Квартира розташована в шикарному місці. Вікна виходять на фасад.
Однокімнатна квартира з панорамним французьким вікном у кухні та еркером на три сторони світу у кімнаті.
Квартира розташована у повністю автономному, зданому будинку Premium класу.
Тиша, спокій, затишок та комфорт гарантовані. Квартира єдина у своєму роді в ЖК.
Квартира має три рівні. Перший поверх з висотою стелі 3,5 метри декорований ліпними багетами. На першому поверсі розташована величезна вітальня в класичному стилі, кухня з побутовою технікою, пральня з двоконтурним газовим котлом та пральною машиною, санвузол з душовою кабіною та джакузі, гардеробна. На другому поверсі знаходяться дві кімнати з меблями та санвузол. Підлога на першому та другому поверхах виконана з паркетної дошки, покритої корабельним лаком, крім мокрих зон, де підлога з кахелю. Нульовий поверх, розташований під першим, є повноцінним бомбосховищем з потайним виходом. Тут знаходяться більярдна та кімната відпочинку, оздоблені диким каменем, а також повноцінна сауна.
Квартира мебльована. У кухні є побутова техніка. У пральні розташована пральна машина.
Продаж здійснюється власником. Екскурсії ріелторам проводитися не будуть.
Квартира розташована у тихому, зеленому та затишному дворі, наче оазис серед пустелі.
Квартира знаходиться в історичному серці міста напроти Нового ринку.
Квартира має дизайнерський ремонт. Всі роботи виконувалися власником з розумінням та душею, не шкодуючи грошей, сил та часу. До квартири додається паркомісце, розташоване у дворі під вікнами, та господарське приміщення з невеликою територією, яку можна обладнати як зону відпочинку.
Квартира має зручне та продумане планування з окремою кухнею, двома повноцінними спальнями, гардеробною кімнатою, двома санвузлами, великим передпокоєм, терасою при спальні та балконом на кухні. Є готовий план кухні. Зроблений якісний ремонт. Покриття підлоги — паркет + плитка, стіни — декоративна штукатурка. У санвузлах встановлені сучасні сантехніка та плитка.
У квартирі встановлені панорамні енергозберігаючі вікна з видом на порт. Підведений інтернет та встановлені інтернет розетки у кожній кімнаті. Багато розетків по всій квартирі, включаючи кухню та ванні кімнати. Є окремий вивід під посудомийну машину. Зроблені виводи під кондиціонери у кожній кімнаті та передпокої. Будинок оснащений власною котельнею.
Переуступка включена у вартість.
Будинок зданий в експлуатацію. Сусіди тільки з одного боку. Квартира розташована недалеко від ліфта, але його не чути всередині. У комплексі ITOWN є торговий центр ITOWN MALL, ресторани, супермаркети, коворкінги, медичний центр, фітнес-зал із басейном, сучасний дитячий садок з ІТ-напрямом, підземний паркінг на 500 місць. Територія комплексу охороняється.
Комплекс розташований у центрі міста, що забезпечує зручну транспортну розвязку.
Квартира світла, має велику приватну терасу та окремий балкон.
Квартира має 1 кімнату площею 25 кв.м. та 2-у кімнату площею 15 кв.м., яка є прохідною. Кухня площею 7 кв.м. Є балкон.
У квартирі встановлені лічильники на світло, газ та воду. Нові комунікації. Є газова плита та духовка. Гаряча вода забезпечується бойлером.
У квартирі є ванна кімната з санвузлом, облицьована плиткою.
Можливий обмін на приватний будинок у районі Усатове, Слободка, Ленпоселок або Авангард. Працюємо з ріелторами.
Будинок побудований з ракушняка. У дворі є італійський дворик. Двір закритий на ключ.
Квартира розташована в центрі міста з зручною транспортною розвязкою. Поруч знаходиться новий ринок (2 хвилини пішки) та вулиця Дерибосівська (7 хвилин пішки).
Висота стель становить 3,7 метра.
Квартира розпланована у велику однокімнатну квартиру з кухнею-студією та балконом. Є можливість перепланування у дві спальні та кухню. Ремонт після будівельників.
Квартира здається без меблів.
У житловому комплексі розташовані торговий центр, бізнес-центр, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, кафе.
У пішій доступності бульвар Жванецького, Приморський бульвар, Грецький, Дерибасівська та Стамбульський парки з дитячими майданчиками та місцями для відпочинку.
З вікон квартири відкривається красива панорама на місто та море. Санвузол суміжний. Система опалення власна котельня.
Квартира має вільне планування.
Клубний будинок "Аполлон на Карантинній" - житловий фонд від 2021 року. Проект заснований на традиціях європейського малоповерхового житла та стилізований під архітектуру старої Одеси.
Будинок розташований на вулиці Карантинній, всього в 5 хвилинах ходьби від парку ім. Т.Г. Шевченка.
Квартира має балкон з видом на місто.
Квартира після будівельників. Планування - вільне. Санвузол суміжний. Є балкон.
Квартира продається за переуступкою.
ЖК Аполлон - елітний малоквартирний будинок, збудований забудовником Гефест. Будинок зданий в експлуатацію та заселений.