Квартира має роздільне планування. Зроблено капітальний ремонт: закладена нова електрика, встановлена вся сантехніка, поклеєні німецькі шпалери світлих тонів, натяжні стелі по всій квартирі, покладена плитка в санвузлах. У квартирі є 2 балкони, які засклені.
Квартира дуже тепла. Встановлений теплолічильник на квартиру. Опалення в будинку подається по підлозі до батарей, що не дає остигання труб на поверхах. Електрика 220 і 380 вольт, плита і два проточні електронагрівачі на 380.
Житловий комплекс побудований у 2011-2020-х роках. У комплексі є паркінг, на території розташовані супермаркет "Фора", магазинчики, салон краси, спорткомплекс, в кожному підїзді встановлені поштомати Нової пошти. Є ательє, аптека, кілька дитячих майданчиків і зон відпочинку, а також приватні дитячі садки прямо в комплексі.
До метро "Академмістечко" 7 хвилин транспортом, до Лавини 4-5 хв.
Квартира-студія з суміжним санвузлом. Є можливість добудови ще однієї кімнати. Високі стелі створюють відчуття простору. Зроблено косметичний ремонт, замінено проводку, стіни та підлогу. Можна заїжджати і жити.
Квартира має централізовану систему опалення, центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. Є склопакети Rehau для тиші та тепла.
Квартира продається з меблями та технікою. Є зручна кладовка в підвалі.
Пропозиція без комісії дійсна останній тиждень.
Тихий, спокійний район. Є гостьовий паркінг.
Зручне розташування - поруч транспорт, магазини, школи, садочки. До метро Академмістечко 10 хвилин. Зручно дістатися у будь-який район міста. Лавіна та Епіцентр знаходяться за 7 хвилин.
Квартира ідеально підходить для оренди або першої власної квартири.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Квартира має централізовану систему опалення.
Квартира продається власницею.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Поблизу знаходяться Lavina Mol та Ашан.
Квартира з роздільним плануванням, санвузол роздільний. Виконано якісний сучасний ремонт за авторським проектом. Є балкон та лоджія. Квартира світла, простора, з продуманим плануванням.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та готова до заселення. Є меблі на кухні та гардероб. Побутова техніка включає холодильник, варочну поверхню, духову шафу, мікрохвильову піч, посудомийну машину, пральну машину, 2 бойлери. Також є камін.
Без комісійних.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок утеплений. Є ліфт та паркувальне місце.
Локація бездоганна, центр Коцюбинського. До метро Академмістечко всього 5 хвилин. Поблизу є магазини, школи, садочки, зупинки транспорту, паркова зона. Навколо розташований великий ліс та в пішій доступності озеро із зонами відпочинку. Поруч знаходяться два державні дитячі садки, приватний садок та школа.
Квартира ідеально підійде для сімї або як вигідна інвестиція для здачі в оренду.
Квартира з роздільним плануванням. У квартирі 4 роздільні кімнати площею 11,6 кв.м., 10,9 кв.м., 9,3 кв.м. та 17,9 кв.м. Площа кухні - 9,5 кв.м. Санвузол роздільний. Квартира в житловому стані.
Квартира утеплена ззовні. У квартирі встановлено бойлер. Опалення централізоване. Газова плита.
У квартирі є газова плита.
Будинок цегляний, побудований у 2003 році. Будинок біля лісу та озера.
Розвинена інфраструктура. Поблизу розташовані ТЦ Lavina (10 хвилин громадським транспортом), два державних садочки, школа. Біля будинку зупинка громадського транспорту.
Квартира має засклений балкон.
Квартира має окремі кімнати, можливе перепланування. Висота стель - 2,8 м. Вікна деревяні, в одній кімнаті встановлений металопластиковий пакет. Підлога - деревяна дошка, рівна, без скрипів. Квартира потребує ремонту, але заїхати і проживати вже можна.
Опалення централізоване. Встановлена газова плита, гаряча вода забезпечується бойлером. Радіатори чугунні. В квартирі справна сантехніка та електрика.
Можливий продаж під державні програми "є-Оселя", житлові сертифікати, кредит. Продаж без комісії. Мінімальне оформлення. Відсутній податок та військовий збір. Можливість швидкого звільнення. Можливий торг.
Будинок цегляний, дах відремонтовано. Хороше тихе подвіря.
Будинок розташований в центрі, поряд парк, магазини, аптеки, школа та дитячий садочок. Кінцева зупинка автобусу на Київ. Поряд залізнична станція.
Квартира дуже тепла. Хороші доброзичливі сусіди. Суттєвих недоліків квартира та будинок не мають.
Цегляний будинок 2007 року. У 2010 році було зроблено ремонт, а у 2022 році повторно пофарбовано стіни. Стан квартири гарний. У загальному коридорі біля квартири є додатково 15 кв. метрів, які можна використовувати для власних потреб. На лоджії створено додаткове місце для роботи за столом.
У квартирі є газ. Водопровід забезпечує артезіанська вода. Рахунки за теплову енергію помірні.
Взимку в квартирі тепло, а влітку не спекотно. У 2022 році в кімнатах встановлено кондиціонери.
Квартира має окремі санвузли та великий балкон для ранкової кави. Виконано якісний ремонт. Квартира готова до заселення без додаткових вкладень.
Під час відключень світла працює резервний ліфт і в квартирі є альтернативне освітлення.
Пропозиція актуальна і готова до оперативного продажу. Квартира ідеально підходить для швидкого переїзду або інвестиції.
На території комплексу є все необхідне для комфортного життя. Інфраструктура включає приватну школу та садочок, клініку та аптеки, кавярні та ресторани, Галю Балувану, Приватбанк, Нову Пошту, супермаркети АТБ і Фора, спортзал GrafitGYM, медичну лабораторію Dila, хозтовари, книгарню. Невдовзі відкривається Sinsay.
Велика, світла й надзвичайно затишна квартира, де кожна деталь продумана для комфорту. З 18-го поверху відкривається краєвид на Київ та схід сонця.
Квартира має новий сучасний якісний ремонт. Санвузол роздільний. У квартирі є балкон, обладнаний робочим місцем під кабінет. Балкон утеплений.
У квартирі встановлені інверторні кондиціонери у всіх кімнатах. Кондиціонери працюють на підігрів в мороз до -20. Є розведення під припливно-витяжну вентиляцію. Встановлено автоматичну систему від затоплення. Проведено та підключено Інтернет, кілька точок витої пари в кожній кімнаті та під телевізори. Індивідуально зроблена електрика, багато розеток у кожній кімнаті. Встановлено стабілізатор напруги на розетки (~50%%, виключаючи бойлери, кондиціонери та ін.). Встановлено індивідуальний лічильник на опалення. На батареях встановлені розумні термоголовки з встановленням графіка температур та можливістю керування повітрям та через інтернет. Підігрів підлоги в ванній та на балконі з утепленням у стяжці. Є бойлер на 100 літрів.
У квартирі є гігієнічний душ.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована у закритому тамбурі на три квартири. Прекрасне розташування будинку, чудове подвіря. На території комплексу є 9-поверховий паркінг.
Прекрасне розташування будинку. Поруч автобусні зупинки, супермаркет "Фора", парк, барбекю зона, дитячий майданчик, аптеки, салони краси. Близько до метро Академмістечко (машиною 5 хв., маршруткою 745, 393 7 хв., електричка до Святошина 7 хв.). У пішій доступності (15 хв) найбільший торгово-розважальний центр "Лавіна Мол", Епіцентр, Ашан (безкоштовна маршрутка). Поруч школа, садок (державний та приватні), магазини, пошта, фітнес-зал.
Квартира має панорамні вікна та шикарний вид з вікна. Дві кімнати виходять на ліс, одна кімната має вікна у внутрішній двір.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана централізованим опаленням. Також підключені центральна каналізація, електрика та центральний водопровід.
Квартира продається без меблів.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. До будинку підїжджає асфальтована дорога.
ЖК Атлант має розвинену інфраструктуру. Поблизу розташовані ТРЦ Lavina, Епіцентр, спортзал Grafit, АТБ та ПриватБанк. У дворі є метро Академмістечко.
2 кімнати
без ремонту
59 / - / 9 м²
поверх 20 з 25
власник
генератор
5.1 млн грн
89 548 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМИССИИ! Академгородок двухкомнатная квартира ЖК «4U» ЖК 4U
Квартира з вільним плануванням. Внутрішні стіни - газоблок 100 мм. Санвузол - 2 і більше. Кровля - ізоляційний шар, геотекстиль, цементна стяжка, гідробарєр, утеплення, паробарєр, плита перекриття. Вікна - товщина склопакету до 41 мм, з енергозберігаючим склом, сталева арміровка, 6-ти камерний профіль. Зовнішні стіни з утепленням - зовнішня стіна 200 мм, клейовий шар, мінеральна вата, базовий шар деміруюча сітка, фінішний клейовий шар, грунтовка, декоративна штукатурка. Залишилось зробити потолки, міжкімнатні двері та меблі за власним бажанням.
Система опалення - централізоване. Встановлений бойлер на 100 літрів та дорога латунна сантехніка. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, асфальтована дорога.
Квартира розташована у стильному житловому комплексі "4U" із переважним наповненням класу комфорт. Будинок має власну котельню та генератор. Є дизайнерська вхідна група та МОП, консьєрж-сервіс, охорона 24/7, відеоспостереження, 5-ти рівневий паркінг і гостьова парковка, спортивний майданчик з тренажерами, дитячий майданчик і зона відпочинку.
ЖК вигідно розташований по відношенню до житлової, транспортної та сервісної інфраструктури. До метро Академмістечко - 10 хвилин пішки, до школи та дитячих садків - 15 хвилин, до ТРЦ Laving Mall та Епіцентру - 20 хвилин, до аптек та лікарень - 15 хвилин, до паркової зони та озер - 10 хвилин на велосипеді. В будинку є магазини, відділення Нової пошти і поштомат, салон краси. Планується відкриття супермаркету АТБ та дитячого садка.
Видова квартира.
Квартира має двостороннє планування. Косметичний ремонт зроблено у 2013 році. У всіх кімнатах, крім однієї, встановлені вікна-склопакети. Деревяні двері, вирівняні стелі, обклеєні шпалерами. На підлозі лінолеум. Кухня частково оброблена кахлями, частково шпалерами, що миються. Є комора, за рахунок якої можна збільшити кухню. Санвузол роздільний. Ванна кімната оброблена кахлями, туалет – частково кахлями, частково ізопленом. Лоджія та балкон зі склопакетами (на бік лісу та у двір будинку), оббиті всередині деревяною вагонкою. Квартира утеплена з вулиці по периметру.
Квартира має централізоване опалення. Встановлені лічильники на воду та газ. Проведено Інтернет та кабельне телебачення.
У квартирі залишаються велика 4-дверна шафа-купе і диван у маленькій кімнаті, 2 крісла у вітальні, велика вбудована шафа для консервації в коридорі, бойлер Gorenje на 50 літрів, чавунна ванна + умивальник, кухонна стінка, обідній стіл + кухонна раковина з нагрівачем проточної води Delimano, газова плита Ariston, утеплений великий ящик для зберігання картоплі (витримує морози до -16) тощо.
Поблизу будинку знаходиться грибний ліс із зарибненим озером. Неподалік є бювет, продуктові магазини, супермаркет. Біля будинку зупинка маршрутки, що курсує до метро "Академмістечко" (їхати 5 хвилин). Також курсує електричка (пішки до станції – 7 хвилин). Поблизу будинку є дитячий майданчик.
Квартира має дві вхідні двері (одні з них – броньовані). Є домофон.
Квартира в житловому стані, але потребує ремонту. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, каналізація септик, центральний водопровід.
Квартира мебльована. Є телевізор.
Документи в порядку, один власник. Можливий торг.
Квартира розташована в цегляному будинку типу "Хрущовка". Є балкон. Біля будинку є сарай з погребом, грядка, яблуня та вишня.
Квартира розташована в історичному місті.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані, але потребує оновлення під власний смак.
Квартира підключена до централізованого опалення, водопостачання та каналізації. Є електрика.
Квартира не мебльована, за винятком шафи та кухонного гарнітура.
Будинок житлового фонду 2011-2020 років. Є ліфт, вантажний ліфт, балкон та лоджія.
Поблизу розташовані дитячий садок та облаштований ігровий майданчик.
Квартира світла, простора та наповнена позитивною енергією. Має велику кухню для сімейних вечерь, кімнату з вікном у двір та затишну вітальню.
Квартира після будівельників. Санвузол суміжний.
Власна котельня.
Квартира без меблювання.
Продаж без комісії. Можливий торг. Власник.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року.