Продається дачний будинок в кооперативі "Стугна", село Старі Безрадичі від власника. Загальна площа ділянки 6 соток. Загальна площа будинку 70 кв.м. Окремо є невелика будівля з недобудованою банею, також є місце для встановлення біотуалету. На ділянці є родючі яблуні, сортовий виноград білий та рожевий, насаджені молоді кущі смородини. До будинку проведено газ, електрика, на подвірї є скважина з електронасосом для подачі води. В будинку встановлено газові конвектори, також є груба. Біля кооперативу є ліс, на території - озеро з пляжем, можлива рибалка.Територія закрита. Вартість - 60 тис. у.о.

власник
Дачний будинок в с. Старі Безрадичі

Продаеться дача от владельца дачный кооператив Стугна с.старые Безрадичи Обуховский район. Дача находиться в тихом живописном месте . На территории кооператива есть глубокое чистое зарыбленное озеро с двумя пляжами Дача в 25 км. от кп по ново обуховской трассе. Въезд в кооператив по пропускам через шлагбаум. Дом кирпичный двух этажный 85 м.кв 1эт две комнаты по 15 м. 2й 1 к.30м.кв кухня 21 м.кв с/у 4м. В дом заведена вода (скважина) и туалет (септик) дом подготовлен к отделочным роботам залиты полы поменяны окна. По улице газ.На участке фруктовые деревья. Забор по периметру из металопрофиля широкие откатные ворота.

власник
Дом Дача Стугна

Продаж 2-поверхового будинку, с. Старі Безрадичі, Обухівський р-н.Продажа 2-х этажного дома, с. Старые Безрадичи, Обуховский р-н.Відстань до Києва становить 30 км, що дорівнює 20 хвилинам по новій дорозі Новообухівського напрямку, на якій ніколи не буває заторів.Ця місцевість вражає красивим ландшафтом, чистим повітрям і близкістю до Обухова та Українки, які розташовані на березі річки Дніпро.У селі розташовані два котеджних містечка та клубний ресторан "Дача". Тут також є школа та престижний дитячий садок.До будинку веде асфальтована дорога. Участок має площу 30 соток, і є можливість докупити сусідні порожні ділянки для збільшення площі до 1 гектара.На ділянці є власна трансформаторна підстанція потужністю 64 кВт, що забезпечує стабільну подачу 220 В, плюс є резервний джерело - генератор потужністю 5 кВт. Також проведено середньотисковий газопровід.У дворі є свердловина глибиною 56 метрів з безмежним дебітом води, а також система очищення води.В будинку є електричний котел потужністю 24 кВт та газовий котел потужністю 21 кВт. Є дровяний камін, який опалює весь перший поверх з мінімальним споживанням дров.Будинок побудований у 2009 році і виконаний із червоної цегли з теплоізоляцією з базальтової вати, завдяки чому він зимою теплий, а влітку прохолодний. Будинок розрахований на проживання двох сімей і має два окремих входи.Перший поверх має площу 105 кв. м і включає кухню-їдальню, спальню, гардероб, 2 санвузли, терасу та веранду. Другий поверх має площу 130 кв. м і включає кухню-їдальню, 2 спальні, кабінет, санвузол і коридор. Будинок повністю мебльований і обладнаний побутовою технікою, кондиціонерами та підігрівом підлоги. В будинку бездоганно працює система каналізації, яка включає в себе три колодці для переливу та поле для фільтрації.Є підключення до інтернету через оптичний кабель з відмінною швидкістю.На ділянці розташована крита автостоянка на 2 автомобілі та гараж-мастерня з автоматичними воротами.Це престижне село, в якому проживають колишній президент України, банкіри і великі бізнесмени. їхня присутність виключає можливість будівництва в селі або недалеко від нього сміттєзвалищ, ферм для тварин або підприємств з шкідливими викидами.#3159.17335157

Продаж 2-поверхового будинку, с. Старі Безрадичі, Обухівський р-н

Географія Старі Безрадичі