Дача в дачном кооператива Обуховский р-н, село Жуковцы, 55км. от Киева. Участок 6соток.2эт. кирпичного дома. 1эт-коридор(6,9м) 2комнаты(9,6и8,6м)кухня(12,6м).2эт не сделан. Пластиковые окна, вода в доме(холодная,гарячая)печка, душ, туалет. Сарай, 2погреба,колодец,фруктовые деревья. Озеро в селе. Электричка 10мин. Переписку не веду звоните.Отвечаю только на телефонные звонки. 09******55. 09******60. Цена 15 тыс. дол.

власник
Киевская обл. Обуховский р-н село  Жуковцы

Продається автономний маєток! - Земля 1,2 гектари. - Власна трансформаторна підстанція. - Твердопаливна котельня на дровах та вугіллі (наразі в запасі є 20 тонн вугілля). - Газ - Дизельний генератор з окремим приміщенням. - Свердловина з багаторівневим ступенем очистки - Септики - Просторий погріб та багато іншого… Маєток складається з двох житлових будинків-зрубів, площею 300 кв.м. і 200 кв.м. Все укомплектовано до стану «заходь і живи». Будинок площею 300 кв.м: Перший поверх: - величезна камінна зала, - гостьовий санвузол, - кухня - дві спальні - гардеробна кімната - ванна кімната - інфрочервона баня Другий поверх: - дві спальні - величезна кімната для відпочинку - балкон з чудовим краєвидом Будинок площею 200 кв.м на першому поверсі має велику простору кімнату з каміном, кухню і баню. На другому поверсі розташовані дві спальні і просторий балкон. Весь маєток побудований таким чином, щоб максимально не залежати від зовнішніх факторів та забезпечити власну автономність. Комісійну винагороду 5% сплачує покупець. З колегами співпрацюємо.

власник
Продається чудовий маєток в с. Жуківці, Обухівський р-н.

Продаю 2-поверховий будинок з земельною ділянкою, 40 хв від Києва в сторону Конча-Заспа/Обухів. Цегляний будинок (334 м2): 2 поверхи та підвал, розташований у мальовничому місці на земельній ділянці у 23 сотки. На ділянці є частина з неймовірними соснами та дубками. Будинок має великий гараж та підвал з кількома приміщеннями, одне з яких повністю ізольоване від зовнішнього світу. До будинку проведена електрика. До жилого стану треба поставити вікна, розвести електрику по будинку, підвести воду. Сусіди тихі і дружні. Всі документи оформлені належним чином.

власник
Продається 2-п будинок з ділянкою 23 сотки у с. Жуківці

Популярні запити