Кімнати окремі з виходом на велику лоджію.
Є кондиціонер, бойлер, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч.
Орендна плата 7000 грн. + комунальні платежі.
До метро Ботанічний Сад 5 хвилин пішки. Поблизу розташована паркова зона з видом на зелений ботанічний сад. Неподалік є джерело та Саржин Яр. Також поруч знаходяться школа, дитячі садки, магазини та інші обєкти інфраструктури.
2 кімнати
з ремонтом
47 / 28 / 7 м²
цегляна
поверх 5 з 9
можна з деякими тваринами
10 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Реальная 2-ка на Павлово Поле, Балакпрева 17, 23 Августа
Реальна двокімнатна квартира в новобудові з роздільним плануванням. Є дві окремі спальні, кухня, душова і дві засклені лоджії.
Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована. Наявна вбудована кухня.
Оплата при вселенні за перший місяць проживання та заставу в розмірі місяця. Послуги агентства 50%% по факту вселення, одноразово. Розглядаємо з вихованим домашнім улюбленцем.
Квартира розташована в житловому комплексі зі своєю територією. Є паркувальні місця біля будинку, дитячий майданчик, автомати з водою.
Метро Ботанічний Сад знаходиться в 15 хвилинах пішки. До центру міста 10 хвилин на машині.
Квартира покращеного планування з величезною кухнею. Квартира у дуже хорошому стані. Кімнати роздільні, є 2 балкони, квадратний хол. Санвузол роздільний. Ремонт виконано за авторським проектом.
Квартира повністю мебльована. Є 2-спальне ліжко з новим матрацом, диван, шафа-купе, меблеві стінки та комод, столики на балконі, компютерний стіл та інше. З техніки є газова плита, бойлер, 2 кондиціонери, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, телевізор.
Квартира готова зустріти порядних орендарів з 21.10.2025. Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира розташована поруч з супермаркетом, парковою зоною, магазинами та в 6 хвилинах від метро Наукова.
Квартира має централізоване опалення.
2 кімнати
з ремонтом
68 / - / 9 м²
поверх 11 з 16
можна з деякими тваринами
10 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Реальная 2-ка на Павлово Поле, Балакирева 19, 23 Августа
Квартира простора з двома окремими спальнями та кухнею. Є дві засклені лоджії.
Санвузол суміжний. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована, є вбудована кухня. У ванній кімнаті встановлена душова кабіна.
Оплата при вселенні за перший місяць проживання та застава в розмірі місяця. У послуги агентства входить одноразова комісія в розмірі 50%% від вартості оренди. Можливе проживання з вихованими домашніми тваринами, зокрема з котиками, маленькими песиками (до 10 кг) та іншими тваринами.
Квартира розташована в новобудові з власною територією. Є паркувальні місця біля будинку, дитячий майданчик та автомати з водою.
До метро Ботанічний Сад 15 хвилин пішки. До центру міста 10 хвилин на машині.
Кімнати роздільні.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою для комфортного проживання.
Квартира буде вільна з 20 жовтня. Переглянути можна раніше.
До метро Олексіївська 5 хвилин пішки.
Квартира в хорошому стані з роздільними кімнатами та великою кухнею. Ремонт у житловому стані.
Є лічильники на воду та світло. Будинок має централізовану систему опалення та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою, посудом. Є холодильник, плита, пральна машина, мікрохвильова піч, меблі на кухні, балкон, лоджія, кондиціонер, ванна.
Проживання з тваринами не розглядається. Можливий торг.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Є вантажний ліфт та звичайний ліфт.
Квартира з окремими кімнатами та роздільним санвузлом. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Є балкон та лоджія.
Квартира має централізоване опалення, лічильники на воду та електрику.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи холодильник, пральну машину, телевізор, бойлер, електрочайник та плиту. Є також меблі на кухні.
Квартира здається порядним та відповідальним квартиронаймачам для бережного проживання. Залогова сума обовязкова. Оплата послуг агентства нерухомості здійснюється по факту вселення. Покази квартири проводяться за попередньою домовленістю. Суворо без домашніх тварин.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років. Ліфт працює. Є тамбур.
Квартира розташована в районі з хорошою торговою інфраструктурою. Поблизу знаходяться ринок, супермаркети РОСТ, Клас. Зручний підїзд транспорту до будинку.
Затишна квартира з просторими та світлими кімнатами. Східна сторона. Вид з вікон на схід сонця.
Чиста та охайна квартира з окремою кімнатою.
Квартира має автономне опалення.
Квартира повністю мебльована та має все необхідне для життя. На кухні є меблі.
Квартира здається військовим, сімям з дітьми та вихованими тваринами.
Квартира оснащена кондиціонером, ванною, гардеробом.
Квартира-студія з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
Централізоване опалення.
Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного життя. Наявні меблі, варильна панель, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, кондиціонер.
Додаткові витрати - комунальні платежі.
Квартира розташована в сталінці.
Центр міста, 10 хвилин пішки до станцій метро Наукова та Університет.
Унікальна триповерхова квартира з авторським проектом. Планування багаторівневе: зі входу ви потрапляєте у вітальню, на поверх вище - спальня, на поверх нижче - кухня. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованої системи опалення.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою.
Оплата при вселенні за перший місяць проживання та застава в розмірі місячної оплати. Послуги агентства 50%% за фактом вселення, одноразово.
Квартира з косметичним ремонтом.
Централізоване опалення.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Можливе проживання з тваринами.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 12 м²
поверх 1 з 9
власник
5 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Харьков, Алексеевка, возле метро, 2-х комнатная от собственника
Квартира з роздільним плануванням та сумісним санвузлом у житловому стані.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики та центрального водопроводу. Опалення централізоване. Під час блекауту працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні. З побутової техніки є електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч, плита, пилосос та пральна машина. Мультимедіа включає кабельне та цифрове телебачення, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Оренда від власника. Квартира раніше не здавалася в оренду.
Квартира знаходиться у житловому фонді 80-90-х років.
Квартира розташована за одну хвилину від станції метро "Олексіївська" (лісова сторона).
Квартира має сучасний ремонт, виконаний за авторським проектом. Планування включає простору кухню-студію, окрему дорослу спальню, затишну дитячу кімнату, функціональну комору, суміжний санвузол з якісною сантехнікою, просторий коридор з практичною шафою та великий балкон для відпочинку.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, духову шафу та пральну машину. Також є мультимедіа: кабельне цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Квартира здається в довгострокову оренду. Домашні улюбленці не дозволяються. Квартира буде вільна з 01.11.2025.
Будинок належить до житлового фонду від 2011 року.
Квартира світла, тепла і комфортна, ідеальний варіант для родини. Також є відеоспостереження, кондиціонер, балкон, лоджія, пожежна сигналізація, підігрів підлоги та сигналізація.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та місцями для зберігання речей.
Квартира розташована у гарному місці з розвиненою інфраструктурою. Поблизу знаходяться метро, зупинка громадського транспорту, ринок, супермаркети та інші обєкти.
Здається в оренду 2 кімнатна квартира в новобудові Схід-Захід за адресою вул Данілевского 19А. Поруч Сумський ринок, метро наукова 7 хвилин пішки будинок у самому центрі Харкова
Формат квартири 2 спальні , кухня вітальня , 2 санвузли , гардероб, лоджія.
В квартирі є вся необхідна мебелювання та техніка для комфортного проживання.
Своя охороняємо територія, є підземний паркінг за додаткову плату
Умови оренди перший + заставний місяць + усі комунальні платежі + 50% ріелторські одноразово при заселенні
на довгий термін ( від 6 місяців) двокімнатна квартира, є газова колонка ( завжди є гаряча вода), квартира тепла, не кутова. Кімнати суміжні, вікна та балкон пластик, є роутер , пральна машина, холодильник. У кожній кімнаті по дивану ( РОЗКЛАДАЄТЬСЯ).
Переваг родині або сімейній парі , можно з дітками
Без тварин
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Житловий стан.
Квартира розташована у хрущовці.
Павлове поле. Поблизу є магазини, зупинка громадського транспорту та метро.
У квартирі зроблено капітальний ремонт.
Квартира підключена до централізованої системи опалення.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою для комфортного проживання. У наявності є холодильник, варильна панель, пральна машина, мікрохвильова піч, сушильна машина, телевізор, а також підключено кабельне цифрове телебачення та швидкісний інтернет.
Квартира вільна та готова до заселення. Допускається проживання з маленьким песиком вагою до 10 кг.
У квартирі суміжний санвузол з ванною.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
панельна
поверх 4 з 5
власник
можна з деякими тваринами
4 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Спокойный район! 2-комнатная квартира у метро Перемога
Квартира світла, чиста та з приємною атмосферою.
Санвузол роздільний. Система опалення централізована.
Квартира частково мебльована. Є новий шкаф, нова кухонна мебель, холодильник, газова плита, мікрохвильова піч, електрочайник, пилосос.
Можна з маленьким домашнім улюбленцем (песик до 10 кг). Без комісії від власника.
Будинок тихий, сусіди спокійні.
Район дуже зручний, поруч магазини, школи, транспорт, все під рукою.
Сдам довгостроково квартиру за адресою вул. Сумська 77/79.
56м2, 4/4, є тих поверх.
Центральний парк Сумская Сумской ринок метро Университет
Формат квартири: дві окремі кімнати, ванна та кухня, балкон (вид на парк).
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, великий диван, телевізор, кондиціонер, пральна та посудомийна машини, газовий котел.
Закритий двір, де є паркувальні місця.
Вартість оренди 16000 та комунальні.
Сдам 2к.квартиру, отличное жилое состояние, полностью укомплектована всей необходимой мебелью и техникой, раздельные комнаты, на длительный срок,категорически без животных